>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System GOL

leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Jak powiedzieli Kokers85 i Cock... To dobre założenie tylko i wyłącznie dla Twojej psychiki. Powiem więcej - grając w ten sposób i wygrywając jakieś pieniądze, sam sobie nałożysz jarzmo i za któryms tam razem strata bedzie naprawdę bolesna...

Oczywiście najlepiej jest się przekonac samemu o takich rzeczach (naprawde nie mówię tego złośliwie!) aby wyciągnąc z tego wnioski. W każdym razie nie życze Tobie źle. Po prostu może dobrym pomysłem jest przeczekanie 7 dni i w tym czasie praca nad innym (lub zmdyfikowanym) pomysłem. Życie zwykle pokazuje że po kilku(nastu) dniach człowiek sie przerzuca na cos innego ;)
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Jak to policzyłeś, skoro zdarzenia są od siebie niezależne? Ssane z palca, stary, no ale znowu gool luck.
Normalnie.
Wybieramy przykładowo 20 meczy ( w ciągu np. tygodnia)
Skoro w każdym meczu może paść 0-0 to mamy 100% prawdopodobeństwo wtopy. Nie wynika to jednak z kursów na over 0.5 lecz z ryzykowania pieniedzy - stawiamy czyli ryzykujemy wszystko (VA BANK)
Jeżeli postawimy pieniądze na 1 mecz a na pozostałe 19 nic (lub wirtualne) prawdopodobieństwo ze 100% redukuje się do 5%.
Proporcje
100% - stawiamy na 20 meczy
5% - stawiamy na 1 mecz
19 meczy gramy za nic w tym przypadku
Założenie jest takie - trafiam 0-0 raz na 20 meczy
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Jeszcze raz piszę o tym (niektórzy nie cofają się do poprzednich stron tematu)
Pomysł ten jest taki:

Bedę dalej grał, jak najlepiej analizował mecze ALE stawiał za prawdziwe pieniądze dopiero kiedy przyjdzie nieoczekiwana &quot;wpadka&quot; czyli remis 0-0.

Czyli to będzie tak wyglądało:
1 Próg: ✅ NIE STAWIAM
2 Próg: ✅ NIE STAWIAM
3 Próg: ✅ NIE STAWIAM
4 Próg: ✅ NIE STAWIAM
5 Próg: ✅ NIE STAWIAM
6 Próg: ✅ NIE STAWIAM
7 Próg: ✅ NIE STAWIAM
8 Próg: ✅ NIE STAWIAM
9 Próg: ✅ NIE STAWIAM
10 Próg: ✅ NIE STAWIAM
11 Próg: ✅ NIE STAWIAM
12 Próg: ✅ NIE STAWIAM
13 Próg: ✅ NIE STAWIAM
14 Próg: ✅ NIE STAWIAM
15 Próg: ✅ NIE STAWIAM
16 Próg: ✅ NIE STAWIAM
17 Próg: ✅ NIE STAWIAM
18 Próg: ✅ NIE STAWIAM
19 Próg: ⛔ NIE STAWIAM - tu padł wynik 0-0 w jakimś meczu
20 Próg: :?: STAWIAM NA LAY 0-0

Jakie jest założenie tego pomysłu?
Oczekujemy na mecze w których drużyny mają strzelać gole, ale kiedyś przytrafi się wtopa i będzie 0-0. Może to nastąpić po 10 meczach lub po 20, 50 czy 100. Wiadomo, że 0-0 nie wytypuje co drugi,trzeci mecz tylko raz na jakiś czas.
Tak więc prawdziwe pieniądze postawie dopiero po tym jak &quot;przyjdzie wpadka&quot; czyli 0-0.
Myślę, że nie wybiore dwóch meczów z rzędu na remis 0-0.
PRAWDOPODOBIENSTWO
Wybieramy przykładowo 20 meczy ( w ciągu np. tygodnia)
Skoro w każdym meczu może paść 0-0 to mamy 100% prawdopodobeństwo wtopy. Nie wynika to jednak z kursów na over 0.5 lecz z ryzykowania pieniedzy - stawiamy czyli ryzykujemy wszystko (VA BANK)

Jeżeli postawimy pieniądze na 1 mecz a na pozostałe 19 nic (lub wirtualne) prawdopodobieństwo ze 100% redukuje się do 5%.
Proporcje
100% - stawiamy na 20 meczy
5% - stawiamy na 1 mecz

19 meczy gramy za nic w tym przypadku

Założenie jest takie - trafiam 0-0 raz na 20 meczy

W ten sposób minimalizujemy ryzyko porażki do około 5% zakładając że 0-0 u mnie trafi się raz na 20 meczy.
Realne prawdopodobieństwo wtopy (1z20 meczów za kase + prawdopodobienstwo z over 0.5) wynosi:
5%- ok.7% (z kursu 1.07)= od 0% do 1%
NIE WIEM CZY TO DOBRZE POLICZYŁEM
ZASADY SYSTEMU
1. Typować dziennie max 3 mecze per day, w weekend 10
2. Typować mecze tylko w lichach overowych

3. Typować takie drużyny które są aktualnie w bardzo dobrej formie strzeleckiej i ostatni mecz wygrały różnicą conajmniej 3 bramek

4. Monitorować aktualną sytuację w drużynach na które chcemy postawić - historia spotkań, kontuzje, absencje, rywalizacja, motywacja do wygranej itp.

5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel. Potem możemy podzielić kapitał i grać od nowa

6. Aby podwyższyć kurs gramy po kilkunastu minutach meczu LAY dokładny wynik 0-0 na LIVE w Betfair

7. Typować tylko te drużyny które grają u siebie ze słabym przeciwnikiem
8. Prawdziwe pieniądze stawiamy dopiero wtedy gdy przyjdzie nieoczekiwane 0-0 - czyli wcześniej gramy za nic
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A więc dobrze zrozumiałem.Nie krytykuję z zasady czyichś pomysłów na grę bo to jest indywidualna sprawa każdego grającego i jego kasa ale pomysł żeby czekać na remis 0:0 w ligach overowych i zagrać potem zakład po kursie nawet 1,2...Przy niepomyślnych układach zaczynając od 100euro to dojście do 200 może zająć Ci kilka miesięcy.Uważam że zysk w porównaniu do czasu i ryzyka jest niewspółmierny.Życzę powodzenia.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Znudzi ci sie.
Analizowac kupe meczy by....ich nie grac i czekac na 0-0. ????
Jak juz ktos napisal;nie wiele(lub wcale)zmniejszasz ryzyko porazki.Tylko ja ODWLEKASZ W CZASIE!!!
Zerknij w temat Qutlet.Tam Zdzisio tez zakladal ze jak przepusci 5-6 nietrafionych kursow 2-2.30 to potem trafi latwiej.I ...zrezygnowal bo to tez jego przegrana przesuwalo w czasie za wzgledu na niska czestopliwosc gry.
Jesli chcesz duzo czasu poswiecac na typowanie,analize to...rob to i graj zgodnie z regulami powaznej bukmacherki(tu na forum sa opisane)a jak bedziesz w tym dobry to i kilkanascie % od kapitalu miesiecznie osiagniesz.Jest tu na forum wielu doswiadczonych graczy i kazdy z nich powie Ci to samo.
Bukmacherka DLA ZYSKU(nie zabawy)to sport dlugodystansowy-nie sprint.Ten ostatni czasem moze sie powiesc(jak w Twoim temacie),ale tylko czasem.
Powodzenia.
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Jedno trzeba Koledze przyznać - zapału mu nie brakuje. Natomiast &quot;unowocześniony&quot; system GOL w mojej ocenie oparty jest na fałszywej przesłance, że wynik 0:0 pojawia się raz na 20 meczy. Gdyby tak było - system byłby rzeczywiście superek - elemelek ???? .
Gram systemem GOL od początku jego zaprezentowania tu na forum, tylko od samego początku podzieliłam kwotę kapitału - i cały czas do przodu. Poza tym nie trzymam się sztywno zasady drużyn overowych, skoro do wygrywania tym systemem wystarcza mi jeden gol ???? Poza tym cudów nie ma, zawsze trzeba się liczyć z tym, że wpadnie 0:0, i brać to pod uwagę przy stawkowaniu. Grając w ten sposób już kilkakrotnie udało mi się w ciągu jednego tylko dnia (gdy miałam więcej czasu) podwoić kwotę kapitału.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Boję się pomyśleć co będzie gdy znudzony po miesiącu będziesz siedział nad kartką i ciągle trafiał... Wtedy przyjdzie myśl żeby w końcu zacząć grać, zrobisz to a tu 0-0;p
 
A 498

addam44

Użytkownik
Boję się pomyśleć co będzie gdy znudzony po miesiącu będziesz siedział nad kartką i ciągle trafiał... Wtedy przyjdzie myśl żeby w końcu zacząć grać, zrobisz to a tu 0-0;p
Hihi!!!????????????

I bedzie:wowsdf::dfdrgdf:
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Moim zdaniem chcąc ulepszyć Twój system, trzeba porzucić myślenie: jak uniknąć wyniku 0:0. Tego nie da się zrobić. Nawet drużyna w super formie, strzelająca zawsze 10 goli w meczu - może trafić na mecz z drużyną, która jej nie da strzelić ani jednego gola i sama też nie strzeli.

Trzeba natomiast główkować w kierunku: co zrobić, by wówczas, gdy taki wynik się pojawi, nie było to &quot;zbyt bolesne&quot;.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Cule...

A ile prób do tych obliczeń wykonałeś?

Chłopie rwiesz kapitał na wątpliwy zysk... No ale OK, chcesz all inów:
- w okolicach 70 minuty wchodzisz w under z zapasem dwóch bramek gdy dotychczas w meczu padło mniej bramek w pierwszej połowie, lub w pierwszej padły przynajmniej trzy bramki - dostaniesz kurs 1,05-1,15. Walczyć będziesz o od 5 do 15% wejścia minus prowizja. Opcja bezpieczna - sprzedajesz zakład na zysk trzech ticków - kwestia 5 minut jak nie padnie gol. W opcji hardkorowej zakładasz się przy praktycznie rozstrzygniętym spotkaniu, że 20 minut to za mało by strzelić jeszcze trzy bramki.

Inna opcja - w meczu z wyraźnym faworytem layem go in play, i z automatu na równego greena backujesz po wzroście o dwa ticki... Green - zmykasz.

W doliczonym czasie grasz u/o na brak gola, bądź utrzymanie wyniku, gdy traderzy zamykają swoje handle. I znowu masz swoje 1-5%... Twój ryzykowny bez rozstrzygnie 3 minuty. Unikaj fejmowych drużyn, bogatych lig...

To, co tu próbujesz spłodzić jest agonalne, jak ostatnia z podpowiedzi, ale mimo wszytko ma nad Twoimi &quot;systemami&quot; ogromną przewagę - bet trwa do 5 minut, a nie 90... Filozofowanie &quot;wchodzę po 20 becie&quot; - policz swój zysk miesięczny, podziel przez czas, rachunek za prąd, wizytę u okulisty... ;) No bezsens, ale próbuj i powodzenia. I bankuj jakoś cykle gry - wejdź w imprezę 5 $ - jak styl będzie dobry to profity przyjdą same.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
To co Ty za rynki grałaś do południa w piątek ?? 4 lige malezyjską czy 2 Vanuatu ??
Haha... takiej to Bet365 i BF nie mają nawet w ofercie ????
No więc odwracamy system i będziemy grać UNDER 6.5; 7.5 oraz 8.5 w zależności od meczu kursu itp ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
To moze byscie choc sprawdzili w statystykach co rzadziej wchodzi ????
Dzis kolejka Jupiter League.W tym sezonie;
Meczy 279
zakonczonych over 6.5-10.
Kursy na under 6.5 1.04-1.05
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Statystyki i kursy zachęcają;p Od dzisiaj również zaczynam grać under 6.5 za kasę i over 0.5 na papierze. Jeżeli autor się zgodzi mogę tutaj podawać również swoje typy.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Statystyki i kursy zachęcają;p Od dzisiaj również zaczynam grać under 6.5 za kasę i over 0.5 na papierze. Jeżeli autor się zgodzi mogę tutaj podawać również swoje typy.
Wyrażam taką zgodę. Zawsze to będzie jakieś dodatkowe doświadczenie dla mnie i innych ????
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Więc od razu z góry do &quot;odświeżonego&quot; systemu polecam Ekstraklase - tu zawsze ciezko o gole ???? oraz Ligi Grecką i Włoską oraz słabsze drużyny w Hiszpanskiej francuskiej i angielskiej
 
Do góry Bottom