>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System GOL

czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Oczywiście, że grałem w realu. Strata boli tym bardziej że to nie pierwsza taka strata...
No więc wyszło na to, że rozbicie budżetu proponowane przeze mnie i kilku innych userów to nie był taki zły pomysł.
Twoja kasa, Twój plan działania.
Prawda jest taka, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach, jednak większość z nas dopóki nie przegra większej kasy nie wyciąga wniosków.
System podobnie jak kilkanaście/klikadziesiąt innych na tym forum z graniem kasy all in musiał mieć swój smutny koniec. Wyciągnij dobre wnioski. Na początku pisałeś, że będziesz się trzymał swoich zasad, było tam coś chyba o graniu jednego meczu dziennie, wpadłeś na 4 wybranych meczach, jeszcze na ostatnim.
Pozdro, będę dalej śledził temat.
 
M 0

matashow

Użytkownik
Co da Ci fakt, że będziesz grał tylko 1 mecz dziennie ?!

Jak jest dobry dzień w którym jest sporo spotkań wartych uwagi to można zagrać i 10 spotkań, to wtedy mimo wszystko będziesz grał tylko to jedno ?!

Ponadto może być kilka dni gdzie nic nie opłaca się zagrać..

Jak mogę Ci zaproponować coś bardziej rozsądnego, gdzie jedna porażka nie przekreśli kilkunastu spotkań trudu i zmagań o tą upragnioną bramkę, to ja na Twoim miejscu czekałbym do przerwy meczu gdy jest 0-0. Wtedy wchodzisz z dużo większym kursem i zdecydowanie szybciej zarobisz na ewentualną wpadkę. Ale..graj jak chcesz ; )
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Odradzam, lepiej wykombinuj coś nowego, bo znowu się przejedziesz po kilkunastu spotkaniach, albo i wcześniej. Jak dla mnie, granie va bank jest kompletnie bezsensowne, lepiej wymyśl system, w którym jedna wtopa, nie zrobi krzywdy twoim pieniądzom ????
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Odradzam, lepiej wykombinuj coś nowego, bo znowu się przejedziesz po kilkunastu spotkaniach, albo i wcześniej. Jak dla mnie, granie va bank jest kompletnie bezsensowne, lepiej wymyśl system, w którym jedna wtopa, nie zrobi krzywdy twoim pieniądzom ????
Właśnie myśle myśle i myśle ????
Niedługo zrobie jakiś nowy system. Dodam troche matematyki + progresja w przypadku porażki itp
Szkoda tylko że taka decyzja zapadła po stracie a nie wcześniej ehhhhh
 
A 498

addam44

Użytkownik
Właśnie myśle myśle i myśle ????

Niedługo zrobie jakiś nowy system. Dodam troche matematyki + progresja w przypadku porażki itp

Szkoda tylko że taka decyzja zapadła po stracie a nie wcześniej ehhhhh
Proponuje over 0.5 progresja!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Grasz mecz gdzie kurs gdzie jest 1.10-1.12 za np.10j a w przypadku 0-0 grasz drugi taki kurs za stawke x10!!!!:jezora:
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Proponuje over 0.5 progresja!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Grasz mecz gdzie kurs gdzie jest 1.10-1.12 za np.10j a w przypadku 0-0 grasz drugi taki kurs za stawke x10!!!!:jezora:
Niewykonalne... bo jak postawimy na jeden mecz 100zł to wygramy 10zł a jak przegramy to co? Postawimy na następny 1000zł żeby odrobić tą stówe? A jak drugi mecz niewejdzie to potrzeba by postawić 10000zł a wtedy to już serce z nerwów może nie wytrzymać ;)
Wymyślę coś uniwersalnego z progresją
 
A 498

addam44

Użytkownik
Niewykonalne... bo jak postawimy na jeden mecz 100zł to wygramy 10zł a jak przegramy to co? Postawimy na następny 1000zł żeby odrobić tą stówe? A jak drugi mecz niewejdzie to potrzeba by postawić 10000zł a wtedy to już serce z nerwów może nie wytrzymać ;)
Wymyślę coś uniwersalnego z progresją
Hihi!Wykonalne-tylko trzeba miec zapas gotowki!Tyle ze ja w swej karierze zaliczylem juz trzy 0-0 pod rzad....????
Kiedys na poczatku przygody z bukmacherka postanowilem grac progresja LAY REMIS 4ro progowa:
1
4
16
64
Jak widac wystarczy na to 85euro startujac od 1e.A 4 remisy pod rzad wydawalo mi sie niemozliwe....a jednak MOZLIWE!????:przeklina:
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Ja jak słyszę (czytam) słowo &quot;progresja&quot; to ciarki przechodzą przeze mnie .....
Odpowiedni wybór typów + progresja może wyjść na dobre.
Postaram się coś pokombinować i niedługo new system :razz:
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ja jak słyszę (czytam) słowo &quot;progresja&quot; to ciarki przechodzą przeze mnie .....
Progresja progresji nie rowna....
Kto siedzi w bukmacherce wie jak np.zrobic by grac progresje na np.kurs 2.00
i nastepnych progow progresji nie musiec mnozyc x2 a tylko x 1.5 i....zachowac rentownosc????
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
A ja tyle dodam od siebie że kieruj się aktualną formą drużyny i najlepiej grać mecze gdzie dużo lepsza ekipa gra u siebie ze słabszym,wcześniej możesz prześledzić 5 poprzednich spotkań tych team&#39;ów czy nie padł remis 0-0.Czasochłonne ale gra na kase nie jest łatwa sam widzisz po wpadce.
To że padł bezbramkowy remis nie daje żadnej gwarancji że nie padnie jeszcze raz w kolejnej kolejce,to raczej oznaka impotencji strzeleckiej.
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
To że padł bezbramkowy remis nie daje żadnej gwarancji że nie padnie jeszcze raz w kolejnej kolejce,to raczej oznaka impotencji strzeleckiej.
Sugestywnie ujęte, dodatkowo oddaje w 100% moje zdanie co do poprzednich zremisowanych do zera meczów.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Jednak wtedy kursy są bardzo niskie ????
Pytanie jest jedno: Gramy dalej tym systemem czy bierzemy się za coś innego?
Może jakieś pomysły na udoskonalenie tego systemu?
Ok, zmieniamy 3 zasade...
więc jeszcze raz
1. Typować dziennie maksymalnie 1 mecz

2. Typować mecze tylko w lichach overowych

3. Typować takie drużyny które są aktualnie w bardzo dobrej formie strzeleckiej i ostatni mecz wygrały różnicą conajmniej 3 bramek
4. Monitorować aktualną sytuację w drużynach na które chcemy postawić - historia spotkań, kontuzje, absencje itp.

5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel

6. Aby podwyższyć kurs gramy po kilkunastu minutach meczu LAY dokładny wynik 0-0 na LIVE w Betfair

i
7. Typować tylko te drużyny które grają u siebie ze słabym przeciwnikiem
Wczoraj jak oglądałem mecz Realu z Valencią nie mogłem pojąć jak w takim meczu nie może paść przynajmniej jedna bramka... a jednak 0-0 jest możliwe :;/:
EDIT: Nie jestem kibicem Realu jak coś ????
Wczoraj byłem za Valencią ????
 
Do góry Bottom