>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 3%. Budujemy Bank.

L 13

lukaldo

Użytkownik
Na kartce to sobie mozesz jakieś tam wzory powypisywać i wyjdzie ci, ze w rok wygrasz sto milionów. W praktyce jedna wtopa oznacza koniec poniewaz 99,99% (a pozostałe 0,01% to idioci) graczy po wtopie na kursie 1.03 nie będzie się chciało siedziec rok na live na Bet365 i to odrabiać na kursach 1.03 o zysku nie wspominając bo to w takiej sytuacji cel nie z tego świata. Gdyby sie przytrafiła druga wtopa to juz w ogóle nie ma o czym mówić. To, ze nie grasz &quot;va banque&quot; nic nie da. Na odrobienie jednej wtopy w tym twoim systemie potrzeba gigantycznego wysiłku i czasu nieadekwatnego do potencjalnych korzysci. Oczywiście mozesz sobie napisać, ze jestes super cierpliwy i po wtopie bys spokojnie, bez podpalania się odrabiał grając 1.01 czy 1.02 i po roku byś wyszedł na zero a dalej to juz eldorado. Jestem przekonany, ze w rzeczywistosci bys tego nie robil a zamiast tego postawił całą kasę na jeden typ lub w najlepszym wypadku wypłacił to co zostało.
po wtopie rok musiałbym grać, żeby wyjść na zero? nie ośmieszaj się, więcej już nie będę odpisywał na takie wiadomości bo szkoda czasu.
btw. to nie mój system/temat, ale uważam, że jeśli ktoś ma silną wolę to bez problemu osiągnie swój cel bez ŻADNEJ wtopy. Ja kibicuje autorowi i dobrze mu idzie, a jak mu się uda to co powiecie? że miał szczęście pewnie bo co innego sensownego możecie napisać jak już teraz piszecie, że jedna wtopa i jestem w plecy z systemem, ja raz wtopiłem jeden zakład przez swoją głupotę, trading mi nie wyszedł i wiem, że tu był mój błąd bo jeszcze się na tym tak dobrze nie znam i nie trzymałem się swoich zasad, ale odkułem przegraną w prawie jeden dzień. To nie jest trudne, tylko tak jak napisałeś &quot;na papierku&quot; ciągle to macie i komentujecie jak nawet nie spróbowaliście. To tak jakby napisać, że cukierek jest niedobry przed spróbowaniem.
Pozdrawiam,
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W praktyce jedna wtopa oznacza koniec poniewaz 99,99% (a pozostałe 0,01% to idioci) graczy po wtopie na kursie 1.03 nie będzie się chciało siedziec rok na live na Bet365 i to odrabiać na kursach 1.03 o zysku nie wspominając bo to w takiej sytuacji cel nie z tego świata.
W praktyce:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/800-typow-1-01-w-drodze-do-szczescia-69276-3.html
Koleś zaczął 23 grudnia, dziś mamy 14 stycznia, więc nawet nie minął miesiąc. Początkowy kapitał obrócił ponad 3 krotnie.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Na kartce to sobie mozesz jakieś tam wzory powypisywać i wyjdzie ci, ze w rok wygrasz sto milionów. W praktyce jedna wtopa oznacza koniec poniewaz 99,99% (a pozostałe 0,01% to idioci) graczy po wtopie na kursie 1.03 nie będzie się chciało siedziec rok na live na Bet365 i to odrabiać na kursach 1.03 o zysku nie wspominając bo to w takiej sytuacji cel nie z tego świata. Gdyby sie przytrafiła druga wtopa to juz w ogóle nie ma o czym mówić. To, ze nie grasz &quot;va banque&quot; nic nie da. Na odrobienie jednej wtopy w tym twoim systemie potrzeba gigantycznego wysiłku i czasu nieadekwatnego do potencjalnych korzysci. Oczywiście mozesz sobie napisać, ze jestes super cierpliwy i po wtopie bys spokojnie, bez podpalania się odrabiał grając 1.01 czy 1.02 i po roku byś wyszedł na zero a dalej to juz eldorado. Jestem przekonany, ze w rzeczywistosci bys tego nie robil a zamiast tego postawił całą kasę na jeden typ lub w najlepszym wypadku wypłacił to co zostało.
Wymyśl coś lepszego. Ale nie, przepraszam. Pewnie nie masz czasu skoro nawet w swoich tematach nie prowadzisz statystyk. Wnioskuję zatem, że że zajęty jesteś ciągłym wygrywaniem.
Człowieku weź pomyśl i swoich żalów z niepowodzeń nie wylewaj tutaj. Krytykować każdy umie , gorzej jak samemu trzeba pomyśleć.
Jeszcze raz powodzenia dla autora tematu
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Na kartce to sobie mozesz jakieś tam wzory powypisywać i wyjdzie ci, ze w rok wygrasz sto milionów. W praktyce jedna wtopa oznacza koniec poniewaz 99,99% (a pozostałe 0,01% to idioci) graczy po wtopie na kursie 1.03 nie będzie się chciało siedziec rok na live na Bet365 i to odrabiać na kursach 1.03 o zysku nie wspominając bo to w takiej sytuacji cel nie z tego świata. Gdyby sie przytrafiła druga wtopa to juz w ogóle nie ma o czym mówić. To, ze nie grasz &quot;va banque&quot; nic nie da. Na odrobienie jednej wtopy w tym twoim systemie potrzeba gigantycznego wysiłku i czasu nieadekwatnego do potencjalnych korzysci. Oczywiście mozesz sobie napisać, ze jestes super cierpliwy i po wtopie bys spokojnie, bez podpalania się odrabiał grając 1.01 czy 1.02 i po roku byś wyszedł na zero a dalej to juz eldorado. Jestem przekonany, ze w rzeczywistosci bys tego nie robil a zamiast tego postawił całą kasę na jeden typ lub w najlepszym wypadku wypłacił to co zostało.
Ciekawe statystyki, mógłbyś podać źródło?

Druga sprawa: mógłbyś chociaż przeczytać PIERWSZY post w tym topicu. Napisałem, że celem nie jest gra do&#39;&#39;stu milionów&#39;&#39; tylko do okreslonej przez nas kwoty przy której grając określonymi stawkami moglibyśmy zgarniać dniówki takie jakie nas interesują, powiedzmy od 10 euro do 1000euro.

Pewnie, ktoś może wpłacić od razu 10.000euro i sobie grać, ale kto ma taką kasę? ???? Pozdrawiam
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W praktyce:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/800-typow-1-01-w-drodze-do-szczescia-69276-3.html
Koleś zaczął 23 grudnia, dziś mamy 14 stycznia, więc nawet nie minął miesiąc. Początkowy kapitał obrócił ponad 3 krotnie.
Rozmawiajmy powaznie, gra raptem koło 3 tygodni czyli krótko jak na taki system i wygrał 15 euro, to ma na mnie robić wrazenie? Raz nie wejdzie i będzie po wszystkim.

Brylant - dobrze, ze wyjaśniłeś bo ja naprawdę myślalem, ze ty chcesz szybko 100 milionów wygrać. Fajnie by było gdybyś się odniósł do istoty a ta liczba nie ma zadnego związku z istotą sprawy, specjalnie napisałem 100 milionów zeby dobitnej wyrazić swoje zdanie na ten temat. Czytaj tekst jako całośc a nie jako wyrwane fragmenty. Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem tylko mi o jakichś cyferkach wykładasz.

Jose7 - nie wiem co ci mam odpisać bo merytorycznego nic nie napisałeś tylko jakieś personalne pyskówki, które nic do tematu nie mają. Masz w sygnaturze linka do mojego bloga na blogabecie, sprawdz sobie wyniki.

Lukaldo - &quot;uważam, że jeśli ktoś ma silną wolę to bez problemu osiągnie swój cel bez ŻADNEJ wtopy&quot; - przypomnę tylko, ze to jest sport, czasami moze po prostu najzwyczajniej w świecie nie wejść. Prędzej czy pozniej coś nie wejdzie i jak się gra kilkaset zakładów za cały budzet czy nawet za 20% budzetu to będzie to problem.

Co do &quot;nawet nie spróbowaliście&quot; to sorry ale samobójcą nie jestem.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Brylant - dobrze, ze wyjaśniłeś bo ja naprawdę myślalem, ze ty chcesz szybko 100 milionów wygrać. Fajnie by było gdybyś się odniósł do istoty a ta liczba nie ma zadnego związku z istotą sprawy, specjalnie napisałem 100 milionów zeby dobitnej wyrazić swoje zdanie na ten temat. Czytaj tekst jako całośc a nie jako wyrwane fragmenty. Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem tylko mi o jakichś cyferkach wykładasz.
Czekam nadal na źródło statystyk...

Odniosłem się do liczb, gdyż są one nieprawdziwe, zarówno granie do 100 milionów, jak i odrabianie przez rok czasu. Wiem, że chciałeś dobitniej do przekazac, ale juz w 1 poscie napisałem, ze to nie jest cel, celem nie jest nawet 100.000.

Co do wtop, to wiadomo, ze takowe się zdarzają. Lecz należy robić wszystko, żeby minimalizować ryzyko. Na betfair jest coś takiego jak cięcie strat. Nie musisz stracic całej stawki. (zaraz ktoś mi wyjedzie z meczem ktory podałem na poczatku)

Jak ktoś gra np. over 0.5. i widzi ze na boisku jest niebezpiecznie, tzn. zawodnicy sie nie palą do zdobycia bramki to po prostu wychodzi z rynku ze stratą, ale nie całej stawki tylko (w zaleznosci od minuty) np połowy. Zawsze nie trzeba odrabiać &#39;&#39;przez rok&#39;&#39;, tylko krócej.

To o czym ty piszesz jest prawdą niewątpliwie, ale dla tych własnie typerów, którzy grają w bukach typu b365 lub bwin. Jeszcze raz powtarzam, trzeba myslec. Nie grac na pałę wszystkich meczy. Jak zdarzyła się wtopa - trudno. wpisujesz w odpowiednią rubrykę i jedziesz dalej.

P.S. Ja nikomu nie narzucam gry takich kursów, ale obojętnie co robimy: czy tradujemy, czy gramy wysokie kursy, czy niskie, czy single, czy duble, system 3% dziennie jest IMO dobry.


e/ wystarczy spojrzeć w temat sony&#39;ego, żeby zobaczyć jak to się ma w rzeczywistości

http://forum.bukmacherskie.com/f15/picks-by-sony-38997-4.html#post2045709

Gdy przegrywał sam przyznał, że to przez własne błędy, źle dobrał typ, potem zagrał va banque i wszystko poszło.. Co by było gdyby jednak trzymał się zasad?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I nie mów mi, że jak do przerwy w kosza jest wynik 31:46 a handicap na drużynę gości wynosi +24,5 punktów to nie warto pobrać kursu 1,05.
Powiedz mi prosze, który bukmacher daje takie HC w koszykówce ?? Bo wszystkie buki jakie znam nie dają takich HC jeśli team gośi wygrywa 15 zeby jeszcze na nich dać +24,5 pkt. Po prostu nie widziały moje oczy takiej sytuacji.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Z resztą koszykówka to ciężki sport do obstawiania. Mało to było sytuacji, ze przegrywająca dość sporo drużyna wychodziła na prowadzenie ;/ Koszykówkę to się fajnie ogląda ????

W piłce nożnej też są takie sytuacje, ale wydaje mi się, że rzadziej.
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Powiedz mi prosze, który bukmacher daje takie HC w koszykówce ?? Bo wszystkie buki jakie znam nie dają takich HC jeśli team gośi wygrywa 15 zeby jeszcze na nich dać +24,5 pkt. Po prostu nie widziały moje oczy takiej sytuacji.
ja pobrałem taki typ.
tylko to nie bukmacher mi dał, tylko inny użytkownik, bo jak wiadomo, BetFair to giełda.

powodzenia życzę.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Cześć. Ostatnio probuje swoich sił na koniach i muszę przyznać, że wychodzi to całkiem dobrze. Dla przykładu dzisiaj nie udało się ugrać nic konkretnego na nożnej, ale za to poszło dobrze w wyscigach konnych. Oczywiscie nadal gram niskie kursy. Dzisiaj udało się zrobić dniówkę 15 czyli przyzwoicie. Myślę, że niedługo zaprzestanę grać systemem 3% zeby nie ryzzykować zbyt dużo kapitału i przejdę na granie samych &#39;&#39;dniówek&#39;&#39; po około 20e ???? Dla kogoś kto ma pracę i grę traktuje jako dodatek myślę, że tyle wystarczy.

Choć oczywiscie chciałbym robić większe, ale miejmy nadzieje, ze wszystko przyjdzie z czasem. Pozdrawiam.
 
A 22

asza

Użytkownik
Witam, prosiłbym o arkusz na adres klisza85(a)o2.pl Niestety nie mam jeszcze 10-ciu postów i nie mogę wysłać Ci pm. Dzięki

Edit:thx✅
 
T 0

tomeqf

Użytkownik
Sytuacjs identyczna jak u kolegi wyżej. Nie mogę wysyłać PW.
Prosiłbym o wysłanie linku do arkusza na pw lub tom_@ op.pl
Z góry dziękuje.
Co do samego tematu. Sam zamierzam za niedługo zacząć grać tą metodą i mam pytanie do graczy którzy sami grają tym sposobem już dość długo i mają większe doświadczenie.
Czy mam się wystrzegać jakichś konkretnych zakładów nawet przy kursie 1.01 lub konkretnych dyscyplin? Ogólnie chciałbym usłyszeć jakieś porady, które nie padły jeszcze w tym temacie.
edit: Gram na bet365. Czy aż tak bardzo odradzacie granie tam tym systemem nawet gdy zaczynalbym od dziennej stawki ~40 zł i 3% osiągał w 3-5 zakładach?

edit2: jeszcze mnie naszło pytanie czy można w bet365 obstawiać ilość zdobytych goli w danej lidze w konkretnym dniu?
 
A 3

adnol

Użytkownik
To ja też poproszę o ten arkusz na maila an111 @ wp.pl
Jest to na pewno dobra metoda na kontrolę budżetu aby nie grać za dużo jednego dnia a codziennie powoli powiększać swój stan konta.
 
Do góry Bottom