>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

System 3%. Budujemy Bank.

brylant 66

brylant

Użytkownik
@sighton: Betfair nie próbuje nikogo obrobić, ponieważ zarabia na prowizjach (5% od zarobku).
Kursy na tej stronie wystawiają inni gracze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 13

lukaldo

Użytkownik
Osoby które piszą, że można popłynąć itp na kursach 1,03 nie czytali chyba całego, dość krótkiego tematu, dla przykładu mam 10j w jeden dzień mam zamiar zarobić 3% czyli 0,3j, ale nie grając all in za 10j tylko rozbijając 10j na mniejsze stawki np 2j,2j,3j,3j i tak gramy, żeby zdobyć 3% i proszę nie piszcie, że na np sześć kursów 1,01 lub nawet 1,03 nie wejdzie pięć bo to jest tak samo możliwe jak trafienie tasiemca za 2zł albo i nie. Może mało pisze na tym forum, ale dużo czytam tu i na innych forach i nigdy się nie spotkałem z czarnymi passami kursów 1,01;1,02;1,03. Ja polecam granie live tak jak autor pisze, najlepiej oglądać mecz i gdy wynik np do 70 min jest w rozmiarze 2:0 dla gospodarza i gospodarz przeważa to stawiać czystą jedynkę, kurs 1,01 przeważnie. Jeśli nawet się wtopi to nie cały bank a tylko jego mniejszą część. Ten temat nie jest tematem typu &quot;z piekła do nieba&quot; itp.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brylant 66

brylant

Użytkownik
Sytuacja sprzed chwili, meczu Udinese - Chievo, MINUTA!! do konca spotkania a kurs mozna było wyłapać 1.05. Promocja
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Na Betfair nigdy.
Polecam grać tam, gdyż własnie po 1 nie ma limitów, a po 2 można grać zakłady LAY ????
jak nie ma limitów jak są.
10 tysięcy dolarów wynosi limit dziennego ryzyka.
w funtach brytyjskich wynosi on 5 tysięcy funtów.
pewnie dla różnych użytkowników będzie to różny limit, ale jedno jest pewne. LIMIT jest.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Kurdę, to załamka :/ a już chciałem sobie postawić 15 tysięcy euro na Tottenham ;D

Narazie samuel to nikt tu nie gra za takie kwoty ;)
 
M 0

matashow

Użytkownik
Eh, nie ma to jak ryzykować 1000 zł dla zysku 20 zł ????

Czy jeszcze nikt z Was nie nauczył się tego, że to jest po prostu irracjonalne ?!

Z całą pewnością prędzej bądź później jakiś zakład nie wejdzie i trzeba wygrać 50 kolejnych zakładów bez pomyłki, żeby odrobić straty..

@Brylant - jeżeli uważasz za super opłacalne grać kurs 1.05 (!!) na mecz gdzie jest wynik 2:1 (bez względu na to, że jest minuta do końca) to po prostu wg mnie bardzo szybko będziesz na minusie.

Mimo wszystko powodzenia.
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Matashow, słuchaj.
Ja sport oglądam już wiele lat i naprawdę wiele już widziałem. Można powiedzieć, że widziałem już wszystko. W tenisie, piłce nożnej, koszykówce. Np. jak Arsenal Londyn wygrywając 4:0, zremisował z Newcastle 4:4 i inne podobne zdarzenia.
Uważam, że jestem w stanie przewidzieć, czy szanse wynoszą 1 promil czy 5 procent.
I nie mów mi, że jak do przerwy w kosza jest wynik 31:46 a handicap na drużynę gości wynosi +24,5 punktów to nie warto pobrać kursu 1,05. Bo szanse na wejście czegoś takiego wynosza wg mnie 2 promile. Gospodarze musieliby wygrać drugą połowę 40 punktami. Więc jak goście hipotetycznie rzuciliby 30 punktów. To gospodarze musieliby wygrać 2 połowę 70:30. Czy to nie jest warte kursu 1.05 ?
Bo moim zdaniem tak.
A podobnych kursów jest mnóstwo.
Dla mnie to jak lokata w banku, taki kurs.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Zobaczymy. Narazie jestem na plusie. Matashow: być może oglądałem mecz i widziałem co się dzieje na boisku.

Z resztą gracze o trochę wyżej od nas przeważnie grają tak, że biorą backi własnie 1,10 i greenują później przy 1.05.
 
A 3

adnol

Użytkownik
Zawsze można nie wykonać tego dziennego limitu a wtedy na pewno kwota końcowa będzie mniejsza. Oby tylko zbyt często nie tracić kolejnych części budżetu.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Brawo dla pomysłodawcy. Sam nad tym myślałem ale u mnie gorzej bo gram u ziemniaków więc złodziejski podatek mi nie pozwala na grę singla czy nawet dubla 1,03x1,03 ????
Nawet w arkuszu wstepne wyliczenia porobiłem z tym , że czekam na razie z taką grą. Wiem, że cos podobnego będę grał ale nie dziś, nie jutro.
Autorowi życzę powodzenia a malkontentom, twierdzącym, że i tak kiedyś się przegra na kursie 1,03 gratuluję nieomylności. Jak tak uważacie to walcie progresje, że kurs1,03 nie bedzie wchodził. Jak sami twierdzicie, kiedys nie wejdzie wiec wygracie
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jeżeli ktoś gra na BF to nigdy nie straci całej stawki, tzn. jest coś takiego jak cięcie strat.
Jezeli zawodnik prowadzi w tenisie i kurs na niego jest w okolicach 1.10 to dajemy beta. Lecz nagle zaczyna mu gorzej iść. Traci piłki i wtedy myślimy, o kurczę, chyba nie wygra. U normalnego bukmachera byśmy nie mogli zrobić nic. Na betfair jednak możemy dać lay&#39;a odpowiednią stawką.

Ważne: na betfair nigdy nie musisz tracic całej stawki.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
system dla bezrobotnych co tylko ślęczą przy kompie i trzaskają live, a kaplica jak po miesiacu coś nie wejdzie
Znowu czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Pierwsza sprawa to taka, ze nikt nie gra ALL IN.

Druga sprawa to taka, że (o czym pisałem post wyżej) w betfair mozna w dowolnym momencie &#39;&#39;anulowac zakład&#39;&#39; i wziąć stratę. Czyli nigdy nie stracimy całej stawki, chyba, ze bedziemy tego chcieli. Ja tez pracuje srednio 8h dziennie.


Prędzej niż kaplicę to zobaczysz Kapicę w mieszkaniu za hazard ????
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Sytuacja sprzed chwili, meczu Udinese - Chievo, MINUTA!! do konca spotkania a kurs mozna było wyłapać 1.05. Promocja.
Ważne: na Betfair nigdy nie musisz tracic całej stawki.
rozumiem że gdyby w tej 1 minucie udinese jednak strzeliło bramkę to nie straciłbyś całej stawki?
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
system dla bezrobotnych co tylko ślęczą przy kompie i trzaskają live, a kaplica jak po miesiacu coś nie wejdzie
Zawsze można tasiemca sobie walnąć i jak 7 wejdzie, to ósmy z kursem 1,100 z podpórką i na &quot;podwyższenie kursu&quot; nie wejdzie, i taką masz kaplicę kolego.

Za młody jeszcze jesteś. Mało wiesz o życiu.

Jak mamusia daje kasę na kieszonkowe, to możesz sobie tasiemce bić, ale jak masz żonę i dwoje dzieci na utrzymaniu i do spłacenia kredyt, to tasiemce przestają cię już bawić, wolisz sobie za to dwa browary walnąć.

Cheers!
 
S 0

sighton

Użytkownik
Prędzej niż kaplicę to zobaczysz Kapicę w mieszkaniu za hazard ????
Tzn. ze prawdopodobne jest cos takiego czy raczej nie ma co sie martwic bo tym tekstem to mnie troszke przestraszyles...

A tak jesli chodzi o poprzednie posty sceptyków... Zawsze mozna sprawdzic ten system z kwota np. 10 zl i jesli bedzie dzialac tak jak mowi Brylant to nie widze przeszkod...
 
Do góry Bottom