>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 3%. Budujemy Bank.

koneser 339

koneser

Użytkownik
mozna sprawdzic ten system z kwota np. 10 zl i jesli bedzie dzialac tak jak mowi Brylant to nie widze przeszkod...
ręce opadają
co to znaczy będzie działać ?
wiadomo że grając kursy 1.01 czy 1.02 możesz trafić x zdarzeń przy sporym szczęściu, prawda...
ale zdaj sobie sprawę że równie dobrze może ci nie wejść pierwszy czy drugi strzał !
i warte to ryzyko ? ile razy na liwe mega faworyt prowadzil wyraźnie i przegrał ? 100, 500, milion ?
trochę realizmu i podstaw panowie !
wabank to jest fajny w tv nie w bukmacherce !!!
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
ręce opadają
co to znaczy będzie działać ?
wiadomo że grając kursy 1.01 czy 1.02 możesz trafić x zdarzeń przy sporym szczęściu, prawda...
ale zdaj sobie sprawę że równie dobrze może ci nie wejść pierwszy czy drugi strzał !
i warte to ryzyko ? ile razy na liwe mega faworyt prowadzil wyraźnie i przegrał ? 100, 500, milion ?
trochę realizmu i podstaw panowie !
wabank to jest fajny w tv nie w bukmacherce !!!
ja pie****, umiecie czytać? Przeczytałeś chociaż jeden z postów? Jak nie to się nie wypowiadaj. Nikt nie ma zamiaru grać va bank. pisze to już po raz trzeci w tym temacie, wychodzi na to, że na każdej stronie trzeba napisać, że nie chodzi o gre va bank tylko o ugranie 3% banku w dzień.
 
S 0

sighton

Użytkownik
Jasne ze nie va bank, no a 3 % dziennie jest chyba warte &quot; ryzyka&quot; . Równie dobrze mozesz wsadzic swoje pieniadze na lokate ale wtedy po odliczeniu podatku belki i innych pierdol to tez zyskasz te 3% tyle ze w skali roku. Troszke nieporownywalnie wiekszy zysk...
 
S 0

sighton

Użytkownik
Jako ze jestem poczatkujacym graczem czy moze ktos mnie naprostowac... Mowa byla w temacie o &quot; tasiemcach&quot; . Chodzi tutaj o to ze stawia sie np. nie 10 zl na jeden mecz tylko po 2 , 3 zl na 5 innych? A co jesli sie przegra jeden z nich ? Czy wszystkie inne tez sa przegrane? Jesli tak to po co robic to na jednym bilecie ? nie mozna poprostu obstawic ich odzielnie? Z gory dzieki i przepraszam za banalne pytania ...
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Jako ze jestem poczatkujacym graczem czy moze ktos mnie naprostowac... Mowa byla w temacie o &quot; tasiemcach&quot; . Chodzi tutaj o to ze stawia sie np. nie 10 zl na jeden mecz tylko po 2 , 3 zl na 5 innych? A co jesli sie przegra jeden z nich ? Czy wszystkie inne tez sa przegrane? Jesli tak to po co robic to na jednym bilecie ? nie mozna poprostu obstawic ich odzielnie? Z gory dzieki i przepraszam za banalne pytania ...
Właśnie nie chodzi o tasiemce, chodzi o to, żeby ugrać z tych 10zł 3% w jeden dzień, tzn 3% z 10zł to 30gr, następnego dnia masz już budżet 10,3zł i teraz z tego budżetu obliczasz 3% i starasz się je ugrać, ale nie stawiając va bank, bo to z jednej strony byłoby zbyt proste a z drugiej zbyt niebezpiecznie. Starasz się uzbierać te 3% rozbijając te 10zł na kilka stawek, wtedy niwelujesz przypadek w którym przez jeden nietrafiony typ lądujesz z niczym.
Pozdrawiam
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
naprawdę nie widzisz na 1 stronie tabelki vabank 1.01 rozpiska na 10 lat hehe
Nie widzę tam nigdzie, żeby było napisane vabank 1.01 ;) na 10 lat jest rozpisane żeby pokazać że takimi małymi kroczkami można dojść daleko. Autorowi chodziło o zebranie ok 10 tys euro, żeby z tego robić dziennie 1(!)% (nie va bank!) co nie będzie trudne a dniówka wyjdzie 100euro więc raczej żaden z nas nie ma takiej dniówki :p
 
S 0

sighton

Użytkownik
Lukaldo - dzieki wielkie, teraz mi sie rozjasnilo o co w tym chodzi... no coz nie pozostaje nic jak sprobowac... Pozdrawiam ;]
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Nie widzę tam nigdzie, żeby było napisane vabank 1.01 ;) na 10 lat jest rozpisane żeby pokazać że takimi małymi kroczkami można dojść daleko. Autorowi chodziło o zebranie ok 10 tys euro, żeby z tego robić dziennie 1(!)% (nie va bank!) co nie będzie trudne a dniówka wyjdzie 100euro więc raczej żaden z nas nie ma takiej dniówki :p
chlopie popatrz dokładnie kwota 3% wygrana i na nastepny dzien znowu wygrana kwota razy 3% i tak wyliczenie na 10 lat
bezsens total
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Lukaldo a tak juz serio to jakbys miał taka mega passe i pomnazal kapitał to nie ma szans na regularne stukanie po 1% bo cie KAZDY popularny buk zlimitujei tyle pograsz
nie ma szans by tak doic buków
z czasem sie przekonasz
pozdrawiam
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Lukaldo a tak juz serio to jakbys miał taka mega passe i pomnazal kapitał to nie ma szans na regularne stukanie po 1% bo cie KAZDY popularny buk zlimitujei tyle pograsz
nie ma szans by tak doic buków
z czasem sie przekonasz
pozdrawiam
Może i dla Ciebie to bezsens ale się nie dziwie jak nie rozumiesz głupiej tabelki która liczy ile musisz wygrać dziennie żeby zrobić 3% budżetu.
A gdzie tak czytałeś, że każdy buk Cie zlimituje? Mało wiesz i mało czytasz.
Autor gra już tak spory czas i dobrze mu idzie, ja zacząłem za jego namową i też jestem zadowolony. To że Ty nie rozumiesz tego systemu i nie chce Ci się ciułać małych kwot to Twoja sprawa ale nie mów, że to jest bez sensu, bez sensu jest granie innych kuponów z Twoją skutecznością bo raczej wątpię, żebyś miał ją większą niż 50%. Poczytaj sobie też tematy Sony&#39;ego. Mało czytasz a dużo piszesz tu tkwi Twój problem.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Mało czytasz a dużo piszesz tu tkwi Twój problem.
hehe
odpisze ostatni raz i kończę
ilu to ja takich lukaldów przezyłem będąc po 2 stronie tej bukmacherskiej barykady
słuchaj i zakoduj sobie dokladnie, to ci pozwoli zaoszczędzić sporo kasy ;)
gracz regularnie wygrywajacy jest
a-jak yeti
b-wrogiem nr 1 kazdej popularnej firmy z branzy
c-limitowany by byl nieszkodliwy
buki to nie karitas, w dłuzszej perspektywie nie sponsoruja regularnie wygrywajacych graczy !
sztab ludzi nad tym czuwa kolego, naprawde troszke lepszych matematykow i analitykow sportowych niz ty
jestes w ogólnym bilansie minus albo zero to grasz, wygrywasz troche mały limit, wygrywasz sporo limit spory
MYSLISZ ZE ANALITYCY BEDA PATRZEZ JAK BEZKARNIE GRASZ REGULARNIE POWIEDZMY ZA 1000 ZDARZENIE 1.01 ZBIERASZ PO 10 ZETA I WYPLACASZ SOBIE TO PO TAM 500 ZŁ ? I NIC ??? OBUDZ SIE !
zeby na tym zjadłem od srodka i wiem co pisze.
firmy nie powstaja jak grzyby po deszczu po to by wtapiac i sponsorowac graczy tylko kazdego wycyckac a jak bedzie za dobry dla ich odmakerow to sie pozbyc, tyle.
pozdrawiam i życzę szczescia, a jak moja paplanina do ciebie nie przemawia popytaj na forum, pare userow z tego forum gra za naprawde europejskie stawki i traktuje to profesionalnie, spytaj ile razy mieli limity, ile maja kont po bukach i na ile osob z rodziny, i jak ciezko dany miesiac zamknac na plus, a ty chcesz REGULARNIE wygrywac po 1%, obudz sie !!!
dla mnie koniec tematu.
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
lukaldo ty tez grasz na bf?
tak
hehe
odpisze ostatni raz i kończę
ilu to ja takich lukaldów przezyłem będąc po 2 stronie tej bukmacherskiej barykady
słuchaj i zakoduj sobie dokladnie, to ci pozwoli zaoszczędzić sporo kasy :wink:
gracz regularnie wygrywajacy jest
a-jak yeti
b-wrogiem nr 1 kazdej popularnej firmy z branzy
c-limitowany by byl nieszkodliwy
buki to nie karitas, w dłuzszej perspektywie nie sponsoruja regularnie wygrywajacych graczy !
sztab ludzi nad tym czuwa kolego, naprawde troszke lepszych matematykow i analitykow sportowych niz ty
jestes w ogólnym bilansie minus albo zero to grasz, wygrywasz troche mały limit, wygrywasz sporo limit spory
MYSLISZ ZE ANALITYCY BEDA PATRZEZ JAK BEZKARNIE GRASZ REGULARNIE POWIEDZMY ZA 1000 ZDARZENIE 1.01 ZBIERASZ PO 10 ZETA I WYPLACASZ SOBIE TO PO TAM 500 ZŁ ? I NIC ??? OBUDZ SIE !
zeby na tym zjadłem od srodka i wiem co pisze.
firmy nie powstaja jak grzyby po deszczu po to by wtapiac i sponsorowac graczy tylko kazdego wycyckac a jak bedzie za dobry dla ich odmakerow to sie pozbyc, tyle.
pozdrawiam i życzę szczescia, a jak moja paplanina do ciebie nie przemawia popytaj na forum, pare userow z tego forum gra za naprawde europejskie stawki i traktuje to profesionalnie, spytaj ile razy mieli limity, ile maja kont po bukach i na ile osob z rodziny, i jak ciezko dany miesiac zamknac na plus, a ty chcesz REGULARNIE wygrywac po 1%, obudz sie !!!
dla mnie koniec tematu.
Powiem Ci tak, &quot;ktoś napisał coś tam&quot; do mnie nie przemawia, miałeś limit na betfair oprócz limitu ryzyka, który można zwiększyć przez support, że jesteś taki hop do przodu? Ja nie jestem ani matematykiem ani analitykiem sportowym;) ja koneserów też wielu przeżyłem i dalej ich wielu spotykam przechodząc obok budki z piwem. Wszyscy są Ci niezmiernie wdzięczni, że piszesz już ostatni raz i mamy nadzieje, że dotrzymasz obietnicy jako honorowy koneser. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 3

adnol

Użytkownik
Dla betfair to lepiej jak jest dużo pieniędzy na rynkach bo żyją ze stałej marży. Giełda to prosta zasada - ktoś wygrywa aby przegrać mógł ktoś.
Ciekawe gdzie znalazłeś ten arkusz do wyliczeń.
 
L 0

longmanorg2

Użytkownik
pomysł jest jak najbardziej ciekawy. Podstawową rzeczą jest minimalizowanie ewentualnych strat, żeby nie cofał w planach o milion lat świetlnych w przypadku wtopy z jednym zakładem. Bardzo jestem ciekawy jak dokładnie obstawiacie, np. jeden przykładowy dzień?
Generalnie kibicuje Wam, sam mam podobny system o którym popiszę jak będę miał dłuższą chwilę.
Ci co piszą o blokowaniu i limitach dla tych co regularnie wygrywają to niestety mijają się z prawdą i to nie tylko na betfair
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
pomysł jest jak najbardziej ciekawy. Podstawową rzeczą jest minimalizowanie ewentualnych strat, żeby nie cofał w planach o milion lat świetlnych w przypadku wtopy z jednym zakładem. Bardzo jestem ciekawy jak dokładnie obstawiacie, np. jeden przykładowy dzień?
Generalnie kibicuje Wam, sam mam podobny system o którym popiszę jak będę miał dłuższą chwilę.
Ci co piszą o blokowaniu i limitach dla tych co regularnie wygrywają to niestety mijają się z prawdą i to nie tylko na betfair
Ja gram od niedawna, generalnie np dziś grałem sporo hokeja, wszystko na live w ostatniej kwarcie, najlepiej jeszcze jak są gdzieś statystyki w trakcie meczu. Dziś grałem przeważnie każdy mecz hokeja którego wynik w ostatniej kwarcie był 3-0 dla faworyta. Z obstawieniem zwlekałem jak najdłużej. Grałem też polskiego kosza, ale to bardziej starałem się grać trading, ponieważ w koszu szybko się zmienia stan meczu.
 
Do góry Bottom