>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 100% !!??? Czy dobra lokata ?

P 0

przemo

Użytkownik
Wybaczcie mi jeżeli się wygłupię ale jestem jeszcze bardzo „zielony”. Nie gram nawet jeszcze (typuję na „sucho”) ale od kilku tygodni się przyglądam, przeliczam, sprawdzam itp.

Pomysł taki:

Stawiam jakąkolwiek już sumę (powiedzmy 100zł) na zakład o kursie 1,01 a następnie codziennie stawiam to co wygrałem ponownie na taki kurs.
Rewelacji nie ma – ale po roku mam już prawie 40% stawki a po dwóch PONAD 1400%.
Żaden bank ani fundusz nie da ci takiej stopy zwrotu !!!!

W związku z tym pytanie:
czy zdarzyło się wam już kiedykolwiek nie wygrać zakładu o kursie 1.01 (czy nawet 1.02 lub1.03) ?????
Oczywiście mówię tu o zwykłym prostym zakładzie bez podpórek itp. I oczywiście o sprawdzonym prawdopodobieństwie.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wybaczcie mi jeżeli się wygłupię ale jestem jeszcze bardzo „zielony”. Nie gram nawet jeszcze (typuję na „sucho”) ale od kilku tygodni się przyglądam, przeliczam, sprawdzam itp.

Pomysł taki:

Stawiam jakąkolwiek już sumę (powiedzmy 100zł) na zakład o kursie 1,01 a następnie codziennie stawiam to co wygrałem ponownie na taki kurs.
Rewelacji nie ma – ale po roku mam już prawie 40% stawki a po dwóch PONAD 1400%.
Żaden bank ani fundusz nie da ci takiej stopy zwrotu !!!!

W związku z tym pytanie:
czy zdarzyło się wam już kiedykolwiek nie wygrać zakładu o kursie 1.01 (czy nawet 1.02 lub1.03) ?????
Oczywiście mówię tu o zwykłym prostym zakładzie bez podpórek itp. I oczywiście o sprawdzonym prawdopodobieństwie.
oczywiscie kury o takiem przeliczniku czesciej niewpadaja niz po kursie 1.3 a nawet masz nadzieje ze przez rok czy niebedzieniespodzianki.... stary to niebank lepiej wplac sobie kase na mbank po kursie 4 procent ???? czysty i pewny zysk ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Słuchaj miszczu

Patrz na moje ststysy z tamtego roku :

kurs 1.01-1.40 Skuteczność 65%
Kurs 1.85-2.50 Skuteczność 85%
Kurs 2.51-7.00 Skuteczność 45%

Jak widzisz przy kursach wyzszych jestem na + a przy kursach malutkich nie wiec mozna postawic na Federera w 1 rundzie ale pamiętaj moze być krecz !!

P.S Odradzam ten sposób gry bo przy 1 porażce masz - 100%
 
A 0

aero

Użytkownik
Czyli wychodzi na to ze weszło Ci około 425 meczów. Jakos mi sie nie chce wierzyc w taka skutecznosc :mrgreen: :mrgreen: I to na kursach od 1,85 do 2,50
 
R 23

rutra

Użytkownik
Witam. A ja mam taki pomysł. Zakład live 5 minut do końca i drużyna prowadząca 3:0, albo wyżej. Kurs 1.01, czy nie warto zagrać tym sposobem?

40% zysku w rok.
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
5 min przed końcem przy wyniku 3:0 dostępny będzie tylko handicap 0:2. Raczej nie bedzie opcji kto wygra a jak będzie to tylko na remis i przeciwną a na drużynę wygrywającą będzie zamknięty.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Witam. A ja mam taki pomysł. Zakład live 5 minut do końca i drużyna prowadząca 3:0, albo wyżej. Kurs 1.01, czy nie warto zagrać tym sposobem?

40% zysku w rok.
jak jakaś drużyna wygrywa 3-0 i jest 5 min do końca to buki najczęściej blokują to zdarzenie. Także nie znajdziesz raczej takiego zakładu
 
P 0

prokubik

Użytkownik
dobra, ale nawet jeśli... to i tak to jest bez sensu! wolałbym zagrać 1 mecz po kursie 1.4, przeanalizowany i sprawdzony zamiast bawić się rok aby zyskać te 40% - z czego na 85% jakaś wpadka się trafi
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
czemu nie znajdzie??? szukaj na betfair! chwile bawilem sie w stawianie ok 5-10 min przy wynikach 2-0 lub 3-0 przed koncem po kursach 1,04-1,09 i nawet dobrze szlo. Jednak niekoniecznie polecam ten system
 
Do góry Bottom