>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 100% !!??? Czy dobra lokata ?

P 0

pieknis

Użytkownik
postanowiłem ten system przetestować. Zaczynałem od 2zł. W ciągu 32 dni od rozpoczęcia testu postawiłem 65 kuponów (kursy od 1,01 do 1,05 lub 1,06). Do wczoraj miałem na koncie 10,21zł. Postawiłem w meczu Manchesteru over 0,5 gola po kursie 1,01. Oczywiście nie weszło, co tylko potwierdza słowa poprzedników że nawet kursy 1,01 mogą nie wejść i żaden system nie jest w 100% skuteczny.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Postawienie 65 kuponów po kursie 1,05 daje ako 24 (o ile dobrze liczę) więc gdybyś grał u normalnego buka kursy 1,05 a nie 1,01 to miałbyś ok 48 zł, a wtedy zastanowiłbyś się nad etapowaniem. Zastanawiam się czy się zorientowałeś że zysk rośnie niewspółmiernie do ponoszonego ryzyka, bo czysto statystycznie to szanse na ustrzelenie 65 kuponów o prawdopodobieństwie 5% to ok 4,2% więc i tak miałeś szczęście. pozdro
 
P 0

pieknis

Użytkownik
postawienie 65 zdarzeń po kursie 1,05 daje AKO 22.70 ale, po pierwsze nie ma takiego buka który przyjął by to na jednym kuponie, a po drugie, moje kupony nie były z kursem 1,05 (1,05 i 1,06 były największymi kursami, ale głównie kursy były od 1,01 do 1,03). Szkoda że nie mogę tego udowodnić jakimiś screenami, bo wszystko było pisane na kartce, nie stawiałem nic u buka, zdjęcia też nie mogę zrobić bo po meczu Man.Utd policzyłem ilość kuponów, liczbę dni i kartkę wyrzuciłem a dopiero potem pomyślałem że może się przydać jako dowód na forum.

przy kursie 1,05 prawdopodobieństwo trafienia wynosi 5%?? i jak policzyłeś to, że miałem 4,2% szans na trafienie 65 kuponów z rzędu?
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
postawienie 65 zdarzeń po kursie 1,05 daje AKO 22.70 ale, po pierwsze nie ma takiego buka który przyjął by to na jednym kuponie, a po drugie, moje kupony nie były z kursem 1,05 (1,05 i 1,06 były największymi kursami, ale głównie kursy były od 1,01 do 1,03). Szkoda że nie mogę tego udowodnić jakimiś screenami, bo wszystko było pisane na kartce, nie stawiałem nic u buka, zdjęcia też nie mogę zrobić bo po meczu Man.Utd policzyłem ilość kuponów, liczbę dni i kartkę wyrzuciłem a dopiero potem pomyślałem że może się przydać jako dowód na forum.

przy kursie 1,05 prawdopodobieństwo trafienia wynosi 5%?? i jak policzyłeś to, że miałem 4,2% szans na trafienie 65 kuponów z rzędu?
Nie obliczył tego tylko kolejny cwaniak co daje dane z głowy, dużo ludzi zapomina też o takim współczynniku jakim jest szczęście ;)
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
@artsik Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, może brakuje w niej gdzieś przecinka;). Domyślam się, że nazywasz mnie cwaniakiem heh. Uwierz że akurat poświęciłem kilka minut na policzenie tego, ale napisałem na początku - o ile dobrze liczę;) Trafienie kursu 1,05 to ok 95% więc trafienie takich 65 kursów po kolei to ok 4,2% - czy to jest na prawdę takie trudne do policzenia?
@piękniś dlaczego ako 22,70 Ci wychodzi? Bo liczysz do potęgi 64 a powinieneś do 65. Skoro wychodzi Ci ako ok 24 to szansa że wejdzie wynosi 100/24 czyli ok 4,2 % co jest wynikiem czysto statystycznym co również napisałem w poście.
Oczywiście nikt Ci takiego kuponu nie przyjmie ale można grac po kolei na betfair a tam kursy na over0,5 są wyższe niż 1,05;)
 
P 0

pieknis

Użytkownik
faktycznie, policzyłem do 64 potęgi, mój błąd
skąd te 100/24? 24 to AKO, ale 100?? jeżeli liczysz to ze wzoru na rachunek prawdopodobieństwa to wtedy AKO jest zbiorem jednoelementowym ({24}), ale podkładając to do wzoru nie wpisujesz liczy jaka się w tym zbiorze znajduje, ale ilość tych liczb/cyfr (w tym przypadku musisz wpisać &quot;1&quot;, a nie &quot;24&quot;) i dzielisz ją przez ilośc elementów w drugim zbiorze (tylko czym jest drugim zbiór w tym przypadku? liczbą zdarzeń? kursami?)

przykład:
{1,2,3,4,5,6} - oczka na kostce
{1}-liczba rzutów
jaką mamy szanse żeby wyrzucić cyfrę &quot;5&quot;.
odpowiedź: mamy 1/6% szans na wyrzucenie cyfry &quot;5&quot;

popraw mnie jeśli źle myślę
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Szansa na wyrzucenie 5 jest taka sama jak na wyrzucenie każdej innej liczby na kostce i wynosi 1/6 czyli ok 17%. Co do tego AKO to 100/24 bierze się stąd że jak masz kurs 2.0 to szansa na jego trafienie wynosi 100/2 = 50%. To ustala bukmacher. Jeżeli masz ako 24 to analogicznie szansa ze trafisz wynosi 100/24 czyli 4,2%, ale to jest tylko teoria;)
 
P 0

pieknis

Użytkownik
tzn, że gdybym miał na kuponie trzy zdarzenia (kurs 2.9) z AKO 24,39 to mam mniejszą szanse trafić to, niż 65 zdarzeń po kursie 1,05?? 100/24= ~4,17 a 100/24,39 = ~4,1
coś źle kombinujesz z tym dzieleniem
prawdopodobieństwo trafienia danego zdarzenia określasz sam, czyli możesz ocenić, że San Marino ma 90% szans na wygranie z Brazylią, bo Brazylia ma mnóstwo kontuzji i będzie grała drugim składem (kurs na San Marino np. 2,5), a czysto teoretycznie masz 33% szans na trafienie zakładu w przypadku zakładów trzydrogowych i 50% szans w przypadku dwudrogowych
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Hehe fajne macie teorie ;) Szkoda, że mają one mało wspólnego z rzeczywistością ;)
Kurs to nic innego jak odwrotność prawdopodobieństwa. Czyli przy kursie 1,05 mamy statystycznie lekko ponad 95% szans na trafienie. Jeśli zagramy 65 kuponów po kursie 1,05 to mamy wtedy ako: 23,84 czyli prawie 4,2% szans na wejście takiej serii. Żeby to policzyć korzystamy ze wzoru: 1/kurs * 100% czyli 1/23,84 * 100% co daje ok 4,2% albo obliczamy prawdopodobieństwo pojedynczego trafienia (1,05 ~ 95%) i jak podniesiemy te 95% do potęgi 65 (tyle razy pod rząd chcemy trafić) to wychodzi również ok 4,2%
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
@piękniś No nie powiesz mi że trafienie 3 kursów 2,9 jest takie proste.... ;)
Tak, opierając się tylko na matematyce to jest tak jak mówisz czyli większe szanse masz na trafienie 65 meczy po 1,05.
Mówimy tu o prawdopodobieństwie ustalanym jako odwrotność kursu i cały czas o nim mówiliśmy, więc nie mów o prawdopodobieństwie, które ustalasz na podstawie własnej analizy.
@Dukat Chodzi tylko o pokazanie wyliczeń matematycznych, bo niektórzy nie umieją sobie tego policzyć i potem z niedowierzaniem patrzą że wyszło 4,2% robią WOW i doszukując się cwaniactwa itd.
W rzeczywistości dochodzi element losowy, przez który te wyliczenia nazywamy &quot;teoretycznymi&quot; ;)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
przy obliczeniach trzeba uwzglednic marze ktora z racji tego ze wiecej ludzi bedzie gralo prawdopodniejsze zdarzenia bedzie najwieksza niz na mniej prawdopodobne wyniki
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hehe fajne macie teorie ;) Szkoda, że mają one mało wspólnego z rzeczywistością ;)

Kurs to nic innego jak odwrotność prawdopodobieństwa. Czyli przy kursie 1,05 mamy statystycznie lekko ponad 95% szans na trafienie. Jeśli zagramy 65 kuponów po kursie 1,05 to mamy wtedy ako: 23,84 czyli prawie 4,2% szans na wejście takiej serii. Żeby to policzyć korzystamy ze wzoru: 1/kurs * 100% czyli 1/23,84 * 100% co daje ok 4,2% albo obliczamy prawdopodobieństwo pojedynczego trafienia (1,05 ~ 95%) i jak podniesiemy te 95% do potęgi 65 (tyle razy pod rząd chcemy trafić) to wychodzi również ok 4,2%
To Ty masz fajne teorie, że kurs to jest odwrotność prawdopodobieństwa.
Kurs po pierwsze zawiera w sobie pewną marżę, a po drugie to nie jest prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia, tylko ocena tego meczu przez analityka, a to są dwie różne sprawy.
 
M 0

marcelli669

Użytkownik
zgadzam sie z przedmowca, ze kurs jest wynikiem pewnej &quot;analizy&quot;, tak samo zreszta jak to jest w przypadku typerow i ich analiz
natomiast jest to w jakis sposob powiazane z prawdopodobienstwem, aczkolwiek nie w sensie czysto matematycznym, gdzie jest to ocena wolna od subiektywnego spojrzenia.
marza zupelnie nie ma znaczenia - koryguje ona jedynie jeszcze bardziej subiektywnie kurs.
gdybysmy brali czyste matematyczne prawdopodobienstwo, co w sporcie jest zupelnie niemozliwe, to np. nie istnialyby surebety, a jezeli istnialyby to tylko w wyniku wysokich roznic w marzach za ryzyko.
to jest moje uproszczone tlumaczenie
mozna oczywiscie na ten temat jeszcze szeroko dywagowac ale nie widze za bardzo celu. wszyscy raczej pracuja na gotowych danych wejsciowych od bukow, ktore musza zostac ocenione. i jak widac po zamieszczanych tu analizach jest to ocena sukiektywna.
podazajac tym torem, kurs 1,01 odzwierciedla myslenie ze to zdarzenie jest prawie pewne, ale subiektywnie, i ma duze prawdopodobienstwo, ale w potocznym tego slowa rozumieniu.
i tak przy okazji, jeden z przedmowcow powiedzial ze z kursow ponizej 1,1 wchodzilo mu mniej niz z tych pomiedzy 1,3 a 1,8.... nie pamietam dokladnie
ciejawe....
ale z drugiej strony... powiedziane zostalo : kursy sa wynikiem analizy i oceny sytuacji. wiec jesli juz ktos to zrobil za mnie po co mam analizowac mecze skoro widze kursy ???
to mnie bardzo zastanawia i prosze o odpowiedz (oprocz odds)
to ze sobie pomysle o meczu i ocenie ze messi strzeli 4 gole a ronaldo 3 to nijak nie przeklada sie na rzeczywistosc. tak samo jak ocena buka. 100% sugerowanie sie kursami prowadzi do zguby, ale jednak mowiac szczerze i nie obrazajac nikogo, glupim jest ten co robi cos co zostalo juz zrobione...
chetnie poczytam odpowiedzi na ten watek... w miare mozliwosci nie obrazajacych nikogo ????

pozdrawiam,
M
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
przemo ABSOLUTNIE nie obstawiaj kursów 1.01. Mnie do teraz męczy wspomnienie przeszłości jak mi kupon poszedł w du... z kilkunastoma meczami, na których pseudopewniak o takim kursie po prostu nie wszedł. Osób, które nacięły sie na takie kursy jest pewnie wiele na tym forum.
 
Do góry Bottom