>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Przygotowałem listę zawodników, którzy zmienili trenerów w &quot;okienku transferowym&quot;. Liczę na Waszą pomoc i jeśli ktoś słyszał lub wyczytał o jakieś zmianie trenerskiej to proszę pisać w tym temacie lub na priva (poleci reputa :p).
Zapewne taka lista przyda się przy typowaniu na początku sezonu.

Lista będzie aktualizowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przygotowałem listę zawodników, którzy zmienili trenerów w &quot;okienku transferowym&quot;. Liczę na Waszą pomoc i jeśli ktoś słyszał lub wyczytał o jakieś zmianie trenerskiej to proszę pisać w tym temacie lub na priva (poleci reputa :p).

Zapewne taka lista przyda się przy typowaniu na początku sezonu.



Lista będzie aktualizowana.
U Rao możesz dodać Richarda Krajicka jako nowego współpracującego trenera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Zaklady na Sezon
Maria Sharapova - ranking

Witajcie, przegladam kursy na Unibet na ranking i wpadly mi w oko zaklady na Sharapova ktora wroci pod koniec kwietnia bez rankingu.

Wierze w udany powrot ale nie az tak by Maria zawitala do top 10.

Bedzie dostawac ciezkie drabinki bez rozstawienia i nie bedzie miala pkt za poczatek sezonu. Nawet wygrana w Paryzu jakims cudem nie bylaby wystarczajaco punktowo. Jestem zdania ze przy mega pozytywnym sceniariuszu Maria bedzie w top30 a spojrzcie o co pyta Unibet:

Ja niestety nie pogram bo zablokowali mi konto twierdzac ze gram z USA XD, ale wy mozecie ????
 
H 902

hank

Użytkownik
http://sportscafe.in/articles/tennis/2016/dec/21/juan-martin-del-potro-to-miss-australian-open-2017
Ech, może nie kocham jego stylu gry, ale zadziorny, walczący do końca zawodnik.. po ludzku mi go szkoda.
Ale Del Potro nic nie jest, na dniach ograł Ferrera w pokazówce pod Buenos Aires. W AO i tak jest bez szans, jest za wolno, on zdaje sobie z tego sprawę, tak samo jak z tego że jego organizm może nie znieść trudów całego sezonu, więc postanowił skupić się głównie na drugiej części roku (Wimbledon i USO).



Nicolas Escude nowym trenerem Jeremy&#39;ego Chardy&#39;ego
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Zaktualizowana tabelka ze zmianami trenerskimi ????

upload image

Do końca tygodnia czekam na nowe wiadomości i ostatecznie zamknę tabelkę na nowy sezon. Liczę dalej na Waszą pomoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 902

hank

Użytkownik
Pewnie ciąża, niemniej dobra decyzja, ostatnie lata to była kompromitacja za kompromitacją.

A jednak nie.
&quot;- Aby jednak osiągnąć szczyt w zawodowym tenisie, potrzebna jest wysoka forma, a wszyscy doskonale wiedzą, że zmagałam się z licznymi kontuzjami. Nie jestem już w stanie prezentować tak wysokiej dyspozycji, dlatego uznałam, że nadszedł najwyższy czas, aby iść dalej - dodała pochodząca z Belgradu tenisistka.&quot;
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Zaktualizowana tabelka ze zmianami trenerskimi ????

upload image

Do końca tygodnia czekam na nowe wiadomości i ostatecznie zamknę tabelkę na nowy sezon. Liczę dalej na Waszą pomoc ????
Poprzednio jakis wrzod na tylku usunal mi post, ale prosze Cie - zmien tego Davina na Davin, bo razi w oczy niesamowicie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis, najbardziej podejrzanym pod względem korupcji sportem. Kogoś to dziwi? ????
ESSA: Tenis z największą liczbą podejrzanych zakładów
Raport European Sport Security Association za rok 2016 diagnozuje najbardziej tenis ziemny jako dyscyplinę z największą liczbą podejrzanych zakładów bukmacherskich. Według twórców zestawienia w minionych dwunastu miesiącach 103-krotnie pojawiły się zastrzeżenia dotyczące potencjalnej możliwości ustawienia spotkania.
Drugie miejsce wśród podejrzanych dyscyplin zajęła piłka nożna z 16 alertami. W zestawieniu znalazły się jeszcze m.in. przypadki z siatkówki, tenisa stołowego, snookera, koszykówki i piłki ręcznej. Zdecydowanie najwięcej podejrzanych spotkań rozegrano na terenie Europy (aż 71 przypadków). Na tej liście prowadzi Grecja z jedenastoma meczami oraz Rosja z liczbą dziewięciu. Co ciekawe w zestawieniu znalazła się również Polska, na której terenie według ESSA rozegrano jedno spotkanie tenisowe, które mogło zostać ustawione.
W czwartym kwartale ubiegłego roku zanotowano 41 przypadków, podczas których zareagował system ostrzegania European Sport Security Association. Aż 29 z nich dotyczyło tenisa ziemnego. Taką samą liczbę podejrzanych spotkań ESSA wykryła w drugim kwartale 2016 roku. „Najczystszym” okazały się pierwsze trzy miesiące ubiegłego roku (zaledwie 11 przypadków).
&quot;Liczby pokazują, że zagrożenia wynikające z niewłaściwego wykorzystania informacji poufnych są ciągłym problemem dla operatorów zakładów. Jako organ przedstawicielski sektora zakładów bukmacherskich poruszamy kwestię integralności sportu nadal spotykając się z kluczowymi interesariuszami w celu omówienia działań przeciwdziałających zjawiskom.

Podobnie jak w poprzednich latach, oczekujemy, że rok 2017 pociąga za sobą kolejne wyzwania dla działalności handlowej naszej branży. ESSA nadal będzie zwolennikiem wykorzystania naszego systemu ostrzegania, aby chronić rosnącą listę członków ESSA, konsumentów i środowisko sportowe przed korupcją związaną z zakładami bukmacherskimi.
Zamierzamy rozwijać szereg konstruktywnych działań w tym obszarze w 2017 roku, skupiając się przede wszystkim na bliższej współpracy ze sportowymi organami zarządczymi i właścicielami praw sportowych.&quot; -€“ podsumował Przewodniczący ESSA Mike O&#39;€™Kane.
Pełny raport European Sport Security Association za rok 2016 znajdziecie w tym miejscu.
Źródło: http://e-playbet.com/essa-tenis-najwieksza-liczba-podejrzanych-zakladow/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;Co ciekawe w zestawieniu znalazła się również Polska, na której terenie według ESSA rozegrano jedno spotkanie tenisowe, które mogło zostać ustawione.&quot;

Chyba wiadomo które ???? Jak nasz As w Szczecinie prowadził 6:3 4:0 z Napolitano
 
Do góry Bottom