>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

J 18

joepike

Użytkownik
był już poruszany temat takich surebetów. raczej jest to wołanie o limit, widząc surebet dwu drogowy gdzie kursy są powyżej 2. lub zysk powyżej 5% powinna Ci się zapalić czerwona lampka. warto wtedy sprawdzić, np. na oddsportal, czy przypadkiem bukmacher nie wystawił odwrotnie kursów.
 
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Od miesiąca gram surebety w piłce nożnej, wyniki nawet są zadowalające. Niestety, dostałem już limity u kilku bukmacherów ale tragedii nie ma. Chciałbym zacząć grać baseball, bo znajduję tam wiele surebetów, jednak nie mam żadnego doświadczenia z tą dyscypliną. Występują w tym sporcie jakieś istotne kwestie dla graczy surebetów, jakieś różnice w rozliczaniu zakładów przez bukmacherów. Grałbym zakłady Under/Over, bukmacherzy jacy mnie interesują to bet365, william hill, bet-at-home, unibet, 188bet, pinnacle.
 
J 18

joepike

Użytkownik
musisz sprawdzić regulaminy betathome i 188bet bo tam nigdy baseballu nie grałem. mój post dotyczy zatem pozostałej czwórki:
bukmacherzy podają pitcherów, czyli miotaczy którzy mają rozpocząć serię rzutów w danej drużynie. jeśli pitcher na kuponie jest inny niż ten który zaczął w meczu to zakład jest anulowany.
unibet nie podaje pitcherów więc nie będzie tworzył surebeta, zakłady under/over możesz śmiało grać między pinnacle/whill/bet365 (tam zresztą występują najczęściej. nie warto się natomiast zamykać tylko na ten rynek, tak samo wygląda sytuacja z handicapami na zwycięstwo danej drużyny.
jeszcze lepiej natomiast jest z moneyline, ponieważ w bet365 i pinnacle możesz odznaczyć pitcherów, dzięki czemu rozpoczęcie przez nich meczu nie jest wymagane. wtedy możesz zagrać surebet miedzy unibetem a w/w dwójką.
co do piłki nożnej to najlepsze przed nami ;) anglia daje ogrom surebetów, a limity nawet na pierwsza i drugą ligę są wysokie ;) w październiku rusza nhl i nba więc możliwości będą jeszcze większe. powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Wielkie dzięki za bardzo pomocną odpowiedź, wiele mi się rozjaśniło.
Grasz jeszcze u jakiś innych bukmacherów niż wyżej wspomniane?
 
J 18

joepike

Użytkownik
baseball tylko tam gdzie wymieniłem, jeśli pytasz ogólnie to korzystam jeszcze z Sbobet (to buk azjatycki jak 188bet czy Dafabet), 888sport, betsafe, rivalo, sportingbet.
oprócz nich możesz zakładać konta u buków gdzie limity pojawiają się stosunkowo szybko, np. marathonbet - można tam trochę zarobić, ewentualnie dobrym rozwiązaniem jest zostawić sobie tego bukmachera na wypadek spadku kursu u innego - bardzo często marathonbet ma najlepszy kurs na rynku i umożliwia zamknięcie surebeta unikając straty. Ja co prawda gram tam normalnie, szczególnie podczas mundialu można było poszaleć ze stawkami.
Możesz też spróbować z expektem (ostatnio dostałem limit po jednym zakładzie) czy betclicem (ten sam właściciel), sprawdź sobie jacy bukmacherzy którzy umożliwiają grę Polakom występują w programie z którego korzystasz i tam zakładaj konta. Ja nawet zakładałem konto np. w paddypower - chyba po 5 zakładach był limit ale zawsze te kilka euro się zarobi ;)
Buki które wymieniłem na początku wraz z pinnacle, 188bet, williamhill, bet365 i unibet to te u których najczęściej gram. Dodam że unibet i 888sport to buki korzystające z usług tej samej firmy dostarczającej kursy, ale nie należą do jednego właściciela. Możesz zatem grać u nich jednocześnie podwyższając swój limit dwukrotnie na pojedynczy zakład.
Nie zapominaj tez o bonusach ;) w bet365 masz 50 EUR, w Rivalo 50 EUR, w Sportingbecie możesz zgarnąć 100 EUR za zakład bez ryzyka, trzeba mieć tylko szczęście aby przegrać ten pierwszy zakład za 100 EUR ???? W 888sport masz 88 EUR we freebetach. Sbobet też ma przyjemną promocję, czasem nawet ponad 200 EUR do zgarnięcia ale ciężko o taki obrót, dlatego lepiej celować w dużo niższą kwotę (poczytaj regulamin to będziesz wiedział o co chodzi).
Trochę się rozpisałem, nie wiem czy takie informację są Ci potrzebne, dlatego zakończę na tym mój referat :grin: Jeśli masz jakieś pytania to pisz, ja postaram się tu w miarę regularnie zaglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
Mógłby mnie ktoś upewnić czy dobrze rozumiem te surebety??
Przykładowo :
Mam mecz dajmy na to tenisowy, znalazłem takie typy:
U Buka A - Gracz 1 : 4,11
U Buka B - Gracz 2 : 1,34
Powiedzmy, że stawiam 10 zł na Gracza 1, co przy zwycięstwie da mi 41,1 zł i teraz muszę tę kwotę podzielić przez kurs na Gracza 2, tak? Wtedy daje mi to 30,67 zł, czyli kwotę, którą muszę postawić na Gracza 2 i w takiej sytuacji w przypadku obu typów jestem na plusie jakies ~50-60 groszy, tak?
Oczywiście nie licząc podatku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 18

joepike

Użytkownik
Dokładnie 43 grosze przy Twoich założeniach. Pamiętaj że tenis u każdego buka rządzi się swoimi prawami. Osobiście unikam tej dyscypliny sportu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

madrista77

Użytkownik
Witam potrzebuje surbeta do obrócenia bonu na bet-at-home, nigdzie nie mogę znaleźć kurs na bet-at-home musi gdzieś wynosić od 1,5 gdzieś do 1,8, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, najlepiej jeszcze to jak byłby grany z bukiem bet365 albo williamhill, minimalne oprocentowanie to -2%
 
M 0

matimax

Użytkownik
Witam!
Od kilku dni gram systemem SureBet&#39;ów na kilku bukach: Bet Gun, Pinna cle, Uni Bet, Bet sson, Sporting Bet. Budżetem jaki dysponuje na tą chwilę to lekko ponad 3tysiące złotych(jak złapię trochę doświadczenia, dojdzie jeszcze ok 3tysiące), które są porozrzucane na w/w bukach. Przeważnie gram z zyskiem 1-1,8% kwotą 800-1400zł na zdarzenie(suma kursów). Dziennie udaje mi się &quot;ugrywać&quot; mniej więcej ok 40-50zł, z czego jestem zadowolony (chciałem pograć też na bet 365, ale tam miałem już tyle kont (własne, ojca, brata, nawet dziewczynie ostatnio założyłem), że po prostu boje się zakładać nowego, a i grać na starych ze względu na wykrycie multikonta (dziś &quot;szukałem&quot; swojego, zalogowałem się chyba na wszystkich kontach gdzie się da w przeciągu 1godziny z tego samego ip, dlatego boje się że po wpłacie jeszcze od razu dostanę bana i tak to się skończy, ale tak to jest jak chciało się wyciągać bonusy)). Jak się domyślam, może jeszcze uciągnę z tydzień- dwa grając bez limitów,ale prędzej czy później będzie trzeba poszukać innych buków. Dlatego za niedługo, po tym jak wykończę już wszystkie buki z polską walutą w których jest sens szukać surebetów będę chciał się przenieść na buki takie jak: Sbobet, 188bet , Dafabet ,Marathon + Pinn acle zostanie. Przypuszczam, że będę chciał grać w walucie Euro, dlatego chciałbym dowiedzieć się jak możliwie z najmniejszymi stratami wrzucić polskie złotówki do tych betów żeby cudownie przemienić je w euro? Mam konto w Pekao, Paypalu (mają zabójcze przewalutowania), Skrillu. Czy jest jeszcze jakiś wirtualny portfel, który może mi zagwarantować najmniejszą stratę przy wymianie waluty? Może ktoś bardziej doświadczony podzieli się jak to robić z najmniejszymi stratami? Może polecicie mi jeszcze jakieś buki, albo poradzicie jakimi kwotami operować? (staram się zaokrąglać końcówki (nie licząc pinn acle),nie stawiam na tenis, a od dzisiaj uważam na hokej i czytam regulaminy (postawiłem dziś mecz, handicap i była dogrywka, jednak udało się trafić z regulaminem). Przepraszam jeśli zrobiłem gdzieś jakieś błędy, albo pisze nie spójnie, ale jest 3 w nocy, jestem zmęczony, ale chciałbym jeszcze co nie co się dowiedzieć.
pozdrawiam!
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Opłaty ze przewalutowanie nie unikniesz, chyba że będziesz miał, np. na Skrillu właśnie, jeden portfel w PLN a drugi w EUR... ale do tego potrzeba Ci poziomu Silver VIP co najmniej o ile dobrze kojarzę, a to się z kolei wiąże z dość wysokimi obrotami na koncie. Na Netellerze to samo.
@edit
w sumie jest jeszcze inna opcja... możesz założyć konto na neteller w EUR, mając na Skrillu PLN.
Teoretycznie przelewać kasy między kontami się nie da, ale w praktyce podobno można to zrobić (nie wiem, nie mam konta na neteller) W TEN sposób chociażby.
Ewentualnie TU do poczytania (po angielsku)
 
M 0

matimax

Użytkownik
Niestety, przeczytałem ile obrotu potrzeba do konta VIP to jednak troszkę za dużo. Na Skrillu wyczytałem, że koszt przewalutowania to 2,99%, w drugą stronę, z Euro na PLN to samo, czyli załóżmy, przewalutowuje 6tysięcy, zabierają mi 179zł, zostaje 5821zł, coś tam ugram, mam 6,5tysiąca, znów przewalutuje na PLN i znów 3% - 195zł, to razem 374zł, trochę dużo. Może ktoś się podzieli jak wpłacacie środki PLN na EUR z najmniejszą stratą? Może jakaś opłata stała a nie procentowa gdzieś jest?
edit: Czy może ktoś z Was przerzucał pieniądze z PLN na EUR poprzez surebety? (surebet na mecz, gdzie większą szansę na wygranie ma drużyna w której stawiamy w EUR)
EDIT2: Jeszcze jedno- ważne dla mnie pytanie. Nigdzie nie mogę znaleźć, ani w regulaminie, ani w googlach, jak rozliczane są mecze hokeja na Betssonie? Z dogrywką, czy bez?
EDIT3: Obracałem bonus w pewnym bukmacherze i grając na całe szczęście niską kwotą, został unieważniony mi zakład w BetGunie, raczej więcej nie zagram u tego bukmachera i przestrzegam przed nim innym (surebet nie był na jakiś kosmiczny procent, dosłownie 0,5-0,8%.... Cale szczęście że to ten kupon a nie drugi, grany w tym samym czasie o stawce 900zł....)
 
J 18

joepike

Użytkownik
Raz Ci się uda &quot;przerzucić&quot; a drugi raz nie. Po drugim razie będziesz miał jeszcze więcej PLN. Nie da się tego przewidzieć, ale jeśli potrafisz to zrobić to zamień surebety na hazard.
Co do betssona:
14.32 Hokej na lodzie
By zakłady mogły obowiązywać, musi zostać rozegranych przynajmniej 55 minut meczu.
Wszystkie zakłady dotyczą jedynie przepisowego czasu gry, jeśli przy zakładzie nie zaznaczono inaczej.
Jeżeli w grze dojdzie do serii rzutów karnych, to jeden gol zostanie dodany do wyniku zwycięskiej drużyny - w ten sposób określony zostanie końcowy wynik spotkania. Ta zasada dotyczy tylko zakładów, w których wynik liczy się razem z dogrywką.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Może ktoś się podzieli jak wpłacacie środki PLN na EUR z najmniejszą stratą?
Z chęcią, sam miałem kiedyś ten problem ;)
Ja to rozwiązałem tak, że Skrilla mam w PLN, Netellera w EUR. Zamieniłem w kantorze internetowym trochę złotówek na euro, następne przewalutowania tylko wówczas gdy z Netellera wypłacam.
A u większości bukmacherów zmieniłem walutę z PLN na EUR.
Koszty na pewno mniejsze, ilość przewalutowań ograniczona do minimum.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Korzystał ktoś z przeglądarki tor o zmiennym ip w celu rejestracji i gry u bukmacherów na tym samym komputerze na dwóch kontach, na innych danych zamieszkania itp. Może się ktoś podzielić opinią czy to bezpieczne ??
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
U jakich bukmacherów gracie ? Chodzi mi o pewnych, wypłacalnych i najlepiej z dobrym live, pomijając najpopularniejszych (Pinnacle, Betsson, Bet365, WH, Expekt, Betclic, Sportingbet, Unibet, BAH)
 
Do góry Bottom