>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

kumek 0

kumek

Użytkownik
Z kapitału 5000 można spokojnie na miesiąc mieć 2-3 tysiące. Grając jedno zdarzenie dziennie jako surebet. Jeśli masz taki kapitał początkowy to warto grać surebety.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Z kapitału 5000 można spokojnie na miesiąc mieć 2-3 tysiące. Grając jedno zdarzenie dziennie jako surebet. Jeśli masz taki kapitał początkowy to warto grać surebety.
Takiego zysku na pewno nie osiagnie. Jesli ktos nie wie o czym pisze to niech sie nie wypowiada. Jesli bedzie miał kapitał 5000 zł to zeby gra surebetami miała sens musi rozrzucic go do 7-8 bukmacherów, albo codziennie wypłacać kase na konto moneybookers po rozliczeniu zdarzenia. Z tym, ze czasem wypłata trwa np 2 dni (np. Sportingbet z mojego doswiadczenia). Poza tym kwestia limitów na kocie moneybookers, nawet jesli załozymy ze bukmacher bedzie szybko wypłacał to liczba wpłat i wypłat w ciagu miesiaca szybko zablokuje limit - kolejne utrudnienie.

Wyszukiwanie surebetów to zmudna robota i czasochłonna, owszem można korzystac z serwisów-wyszukiwarek, ale i tak trzeba to robic w miare szybko i sprawnie zeby ktos inny nie wykorzystał wysokiego kursu. Trzeba wiec liczyc sie z poswieceniem czasu na gre.

Na granie surebetami wg mnie najlepsze sa zakłady live. Na mniej znanych ligach, sportach i to najczesiej w przypadku prowadzenia &quot;doga&quot;. Wtedy oddsmakerzy często róznie oceniaja szanse na poszczególne zdarzenia i mozna naprawde nieźle zarobić, ale to też jest bardzo czasochlonne.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ja grając kwotą 500zł zakłady surebet, bez problemu wychodziłem 300zł na miesiąc zysku. Wypłaty zazwyczaj idą do 24h na MB. A czasem nawet szybciej. Kasę wystarczy trzymać na MB i nie ma wtedy problemu z szybkością wpłat i wypłat. Grając surebety ważny jest czas w jakim postawimy kupony bo kursy potrafią się zmieniać bardzo szybko. Więc proszę nie pisz że nie mam pojęcia o czym pisze bo mam i to nie małe!
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ja grając kwotą 500zł zakłady surebet, bez problemu wychodziłem 300zł na miesiąc zysku. Wypłaty zazwyczaj idą do 24h na MB. A czasem nawet szybciej. Kasę wystarczy trzymać na MB i nie ma wtedy problemu z szybkością wpłat i wypłat. Grając surebety ważny jest czas w jakim postawimy kupony bo kursy potrafią się zmieniać bardzo szybko. Więc proszę nie pisz że nie mam pojęcia o czym pisze bo mam i to nie małe!
Zauważ też, że kolega ma 10 razy wiekszy budzet niż Ty. Jesli chciałby grać tysiacami na dane zdarzenie to na pewno jego problemem beda limity, ktore moga mu utrudnić zycie. To nie jest tak, że Ty miałes 500 zł i zrobiłeś 300 zł w miesiac, on ma 5000 i zrobi 3000, a ktos inny ma 50 000 i zrobi 30 000 zysku w miesiac. Czym wieksze stawki tym wiecej klopotów do pokonania.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
kumek po co ludzie meczyli by sie grajac zaklady skoro Twoim zdaniem na surebetach co miesiac wyciagali by 60 % kapitalu?
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Fakt im większe stawki tym większy problem z wypłatami ale to nie zmienia faktu że jest mozliwość stałego dochodu grając w ten sposób.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Fakt im większe stawki tym większy problem z wypłatami ale to nie zmienia faktu że jest mozliwość stałego dochodu grając w ten sposób.
Wypłaty to mały problem, problemem są limity na konkretne zdarzenia u bukmacherów i to o tych limitach pisałem.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Panowie dzięki za podzielenie się własnymi doświadczeniami związanymi z surbetami. Może rzeczywiście dla początkującego najrozsądniej będzie zacząć od mniejszej kwoty, chociażby od tych 500zł i w ten sposób zdobyć jakieś doświadczenie. Dzięki za cenne uwagi a propos limitów, wpłat i wypłat.

To może jeszcze ktoś zasugeruje mi tych 5 buków, u którch początkujący surbetowiec powinien mieć konto. Na pewno pinnacle a poza tym?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
betsafe bo wala takie byki w kursach ( zwlaszcza handi na polska siatke ) ze az szkoda ich nie okrasc troszke niestety dziala tylko na kilka zakladow ???? pozatym staraj sie wybrac te ktore maja najmniejsza marze ( znalezienie surebeta w bahu wcale do prostych nie nalezy) Ogolnie nie rozumiem po co sie ograniczac do 5 bukmacherow ale to juz inna sprawa ????
 
P 1

premi

Użytkownik
Betsafe to jeden z szybciej limitujących buków. Ja grając sury w 2 tygodnie miałem limit do kilku PLN.
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
do tematu mam takie pytanie: wczoraj w południe na mecz tureckiej ligi były oto takie kursy:
Typ: Under/over 1,5 do połowy
Kurs 1: 1.55-1.60 w większości buków
Kurs 2: 2.3-2.4 w większości buków ale 3.30 w Betway
Wieczorem 3.3 betway zmienił na 2.5
I tu nasuwa mi się pytanie: czy stawiając sobie typ na over za 3.3 buk zakład by mi anulował po zmienieniu kursu na 2.5 czy też nie ??
podsumowując czy stawiając dany zakład w ogóle u rożnych buków i wykorzystując pomyłkę buka przed jego redukcją do niższego poziomu postawiony zakład będzie przez buków anulowany po redukcji czy tez jeśli zdążyłem to się nie muszę o nic martwić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Jeżeli buk potraktuje to jako &quot;ewidentną pomyłkę w wystawianiu kursu&quot; to anuluje zakład i zwróci stawkę. Jeżeli obniżenie kursu spowodowane jest zwykłymi ruchami kursowymi w ciągu dnia, to na pewno zakład będzie przyjęty.
Jednak między 2.3 a 3.3 jest na tyle duża różnica, że ja bym na pewno nie grał tu surebeta, bo to jest raczej pomyłka buka (no chyba że widziałbym że u innych też wcześniej był taki kurs tylko pospadał z jakichśtam względów).
Ogólnie surebety wydają się być bardzo fajnym i pewnym źródłem dochodu, jednak nieostrożność i zbyt pochopne postępowanie może być zgubne i skutkować stratą dużej części kapitałów. Jak to mówili w kabarecie: &quot;to jest czerwony szlak dla zawodowców, nie pchaj się, bo tylko sobie nogi połamiesz&quot;. ????
 
danni 8

danni

Użytkownik
Jak ma się sprawa z transferem kapitału? Lepiej wpłacać pieniądze i wypłacać bezpośrednio z konta i na konto bankowe za pomocą przelewy24 czy lepiej wpłacić kasę na konto moneybookers i stamtąd wpłacać i wypłacać od buków? Z tego co wiem na MB jest limit 20 000 Euro na 90 dni. Przy intensywnym graniu może to ograniczać. Poza tym chodzi o to gdzie jest szybciej? Z tego co wiem na konto bankowe pieniądze mogą iść nawet przez kilka dni. Jak to wygląda na MB?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Na moneybookers są limity, ale przy dużych transferach nie wiem dokładnie jakich , można otrzymać VIP-a na moneybookers i wtedy limity są większe.
Na MB też mogą iść przez kilka dni . To zależy już od bukmachera w niektórych wypłaty na MB trwają kilka godzin, a w innych tak samo jak na konto czyli kilka dni.
Według mnie , jak ktoś chce grać w ten sposób to trzeba dysponować bardzo dużym kapitałem rozlokowanych w różnych miejsca (moneybookers , neteller , konto bankowe).
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Na moneybookers są limity, ale przy dużych transferach nie wiem dokładnie jakich , można otrzymać VIP-a na moneybookers i wtedy limity są większe.
Na MB też mogą iść przez kilka dni . To zależy już od bukmachera w niektórych wypłaty na MB trwają kilka godzin, a w innych tak samo jak na konto czyli kilka dni.
Według mnie , jak ktoś chce grać w ten sposób to trzeba dysponować bardzo dużym kapitałem rozlokowanych w różnych miejsca (moneybookers , neteller , konto bankowe).
Kolega wyraźnie zaznaczył, że chce pogrywać w weekendy więc jak dla mnie wypłaty na konto bankowe/kartę debetową/kredytową wchodzą jak najbardziej w grę bo ma te 5 dni na wypłatę wygranych środków i ze spokojem kasa dochodzi do przyszłego weekendu. Druga sprawa to ta śmieszna ustawa, która może odstraszać ludzi jeśli chodzi o bezpośrednie wypłaty do banku. MOIM zdaniem nie ma się czego obawiać bo kwoty, które chciałby wygrywać w weekendy są tak &quot;śmieszne&quot;, że bank nawet tego nie zauważy. Pozdro.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A ja mam pytanie do tych z Was, którzy graja surebety. Ile miesięcznie zakładów zdążycie zagrać? I jak radzicie sobie z opłatami za wypłatę z pinnacle? Bo z tego co się orientowałem to jest to niezbędny buk, do grania surebetów.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
tylko dyskusja tutaj nie brzmi czy idzie jednorazowo wyciagnac 4- 5 czy tam 10 tys tylko czy idzie robic staly miesieczny zarobek. miesiac wyciagania 3 tys ( liczac ze bedzie to 5 %) to i tak obrocone musi byc w okolicach 60 tys . Po 3-4 miesiacach to i cala rodzina nie wystarczy z nowymi kontami. Inna sprawa ze u wielu bukmacherow konto np na babcie, matke, zone (ogolnie jakakolwiek kobiete) traktuje jako jawne oszustwo i tylko patrzy jakby tu zrobic klopoty czlowiekowi
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
tylko dyskusja tutaj nie brzmi czy idzie jednorazowo wyciagnac 4- 5 czy tam 10 tys tylko czy idzie robic staly miesieczny zarobek. miesiac wyciagania 3 tys ( liczac ze bedzie to 5 %) to i tak obrocone musi byc w okolicach 60 tys . Po 3-4 miesiacach to i cala rodzina nie wystarczy z nowymi kontami. Inna sprawa ze u wielu bukmacherow konto np na babcie, matke, zone (ogolnie jakakolwiek kobiete) traktuje jako jawne oszustwo i tylko patrzy jakby tu zrobic klopoty czlowiekowi
Powiem więcej... sporo buków po pierwszym zakładzie (który nie jest za 2 zł ;) ) gdzie właścicielem jest kobieta daje od razu limit i po zabawie...
 
Do góry Bottom