>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

S 0

surebet-spec

Użytkownik
NIe to nie jest zaden surebet.Surebet to by byl jak bys mial obstawione zwyciestwo Porto, Remis i Zwyciestwo , Leixoes po takich kursach ze bez wzgledu jaki bedize wynik wygrasz . a to co ty obstawiles to jest zwykly singiel.
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
to zalezy jakiego surebeta grasz i za jaka stawke. np sunderlands jest do bani anulowali mi zaklad na ktory postawilem tylko 53 euro po kursie 2.38 a potem zmienili kurs na 2.20. a np 10 bet gdy postawilem zaklad po kursie 5.20 i zaraz po tym jak obstawilem zmienil ten kurs na 4.00 nie anulowal mi tego zakladu . takze to zalezy od buka.betsafe tez nie polecam bo ostatnio cos zaczali anulowac zaklady :/
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Czy 10bet pobiera jakas oplate za wyplate na MB?? szukalem na stronie ale nie znalazlem nic na ten temat a wyglada na to ze pobrali sobie 15pln
 
H 0

hp-deskjet

Użytkownik
panowie-proszę o informacje nt jak i efektywnie grać sure bet-za info konkretne płace-gdzie i jak można zamówic abonament na sure bets ale w polskim wydaniu-pozdrawiam
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
To, ze 1000zl nie wystarcza na granie surebetow to MIT !!! Ja zaczynalem od podobnych kwot i jakos sobie poradzilem!!!

Jesli jestes na poczatku drogi, to tym lepiej. Mozesz zgarniac bonusy jeden po drugim za pomoca surebetow. I w ten sposob pomnozysz ten 1000 do 2000, a potem do 3000 itd.

A wg osob, ktore nazywaja sie tu ekspertami od surebetow taki kapital juz wystarcza. I ja sie zgodze, ze wystarcza ... do profitow. Surebety nie zawsze gra sie dla profitow od surebeta i to jest klucz do sukcesu...

Znam kilkanascie stron gdzie znajdziesz darmowe typy surebetow.
Wiem jak szybko pomnozyc nie tylko 1000zl.
Wiem jakie trudnosci na Ciebie czekaja.


Informacja lezy Ci pod nosem ????

pzdr
Krzychu
 
B 0

bet2006

Użytkownik
Dokładnie, mit jak talala.
Zaczynałem we wrześniu 2007 r. z kwotą dokładnie 309 euro. (Tak wyszło).
Obecnie mam 1900 pomniejszone o kilka drobnych wypłat na konsumpcję.

Zaczynałem w 2 bukach (Pinnacle i Bwin ) - dużo surów z piłki, hokeja, baseballa - nie można grać tenisa między tymi dwoma bukami. Kasa przepływa między nimi dzięki Moneybookers oraz Neteller. Kasę podzieliłem po połowie i zacząłem. Grałem na jeden mecz po około 20 - 30 euro i nie przejmowałem się, że zyski z meczu są na poziomie 0,20 euro centów. Przecież zagranie kilku takich surków dzienie to ponad 30 euro miesięcznie.
I do takiego wniosku generalnie doszedłem - około 10% miesięcznie od kasy jaką posiadasz na początku miesiąca to jest szacowana (bardzo ostrożnie)zyskowność surów.

Reasumując dla początkujących z małą kasą polecam Pinnacle, Bwin, Interwetten, Expekt, Unibet, Bet-At-Home...

Uważam ze z wiekszą kasą wystarczy jeszcze dołożyć kilku buków oraz Betfair i Betdaq i to wystarczy.

Dalekim łukiem omijać jakieś małe dziwne buki typu &quot;Stykke-Srykke&quot; i setki innych bo mają czasem może i wysokie kursy ale to doprowadzi ich do bankructwa. Za każdym razem przed wpłatą kasy do nowego buka wysondujcie ich reputację...

Dla początkujących polecam free-opcje na stronkach http://www.arbsfinder.com (6 buków) http://www.betlines.net (we free-opcji sury między pinnacle a bwin) i znanego wszystkim http://www.betbrain.com

A propos wycofywanych meczy itp itd - gram tylko sury z zakresu 0.01% do 2%, tym samym bardzo miminalizując pomyłki buków i wycofanie zakładów.
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Prosilbym kogos kto zaczynal grac kwota okolo 1000zl o kontakt ze mna. Moze to te byc osoba doswiadczona ktora wytlumaczy mi po krotce gdzie, co i jak ???? Potrzebuje m.in. informacje na temat bukow itp. Prosze o pomoc! Z gory dzieki ????
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
heh stary frajera szukasz? :spokodfhgfh: nikt kto naprawde ma sukcesy w surebetach nie podzieli się tą wiedzą, nawet za kase. Conajwyżej jakis oszust na ten twój post odpowie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prosilbym kogos kto zaczynal grac kwota okolo 1000zl o kontakt ze mna. Moze to te byc osoba doswiadczona ktora wytlumaczy mi po krotce gdzie, co i jak ???? Potrzebuje m.in. informacje na temat bukow itp. Prosze o pomoc! Z gory dzieki ????
Z kwotą 1000 PLN to mija się z celem granie sure betów... Bo zysk z tego tysiąca będzie mizerny...
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Juz to slyszalem... Jedni pisza ze 1000zl to malo drugi pisze ze wystarczajaco. Pominmy ten temat. Postanowilem sam to sprawdzic jak to wychodzi w &quot;praniu&quot;. Prosilbym tylko o to co napisalem w poscie wyzej ;D
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wiesz co też chciałem to sprawdzać. Ale postanowiłem popatrzeć, przeanalizować sytuacje na sucho. I wg mnie nie ma sensu granie surebetów z 1000 zł. Zobacz. Żeby być pewnym zysku, to trzeba grać małe surki (jak pisał kolega wyżej coś ok 1% to max, żeby nie narazić się bukom, że zakłąd anulują). I teraz popatrz. Mówi, że przelewa kase przez MB i Netletter, i że jak zagrasz kilka surkó dziennie to będzie 10% zysk w skali miesiąca. Otóż jak dla mnie to jest w tym kilka nieścisłości:
1. Jeśłi grasz w Pinnacle to masz prawo do jednej darmowej wypłaty na MB czy Netletter na miesiąc. Pozostałę kosztują i to dość dużo w przeliczeniu na złotówki. Jak sie nie myle to coś ok 10 euro każda. A zysk z takiego surka to powiedzmu 0,20 euro. Więc gdzie logika??
2. Po drugie. Nie da się zagrać kilku takich surebetów dziennie, bo tylko z niektórych buków MB księguje wypłąty od razu. Z większości trwa to nawet do 2-3 dni! Czyli powiedzmy zagrasz 20 surebetów miesięcznie. Skoro z każdego surka masz ok 0,20 euro zysku, to w skali miesiąca zarobisz: (20*0,20=4) 4 euro !!!!Czy więc warto???
Jeśli ktoś znajdzie kontrargumenty na moje spostrzeżenia to chętnie z nim pogadam. Moge sie przecież gdzieś mylić, jednak do tej pory zaobserwowałem właśnie takie przeszkody.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma kontrargumentów. Jest tak jak napisałeś.
Dodatkowo trzeba zauważyć taką przeszkodę jak granie u buków gdzie w jednym masz walutę PLN, a w drugim nie ma złotówek tylko jest Euro lub Dolar. W tym momencie także tracimy na przewalutowaniu.
Dodać do tego jeszcze można to, że aby złapać dobrego sura musisz spędzać przy kompie dużo czasu. Bo jak wiadomo zaraz po wystawieniu kursów przez buka są najlepsze SB. Jak obudzisz się za późno to już nie będzie sura wcale albo będzie na granicy opłacalności.
Sporo SB pojawia się w nocy na mniej popularnych rynkach. Z reguły wszyscy szukają SB na piłce, tenisie, siatce. A w nocy pojawiają się rozbieżności na mniej popularnych dyscyplinach. Więc 24h przy kompie z budżetem 1000 PLN to mizerny zarobek...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Tylko pamiętaj, że nawet jak tylko surebet się pojawia (może być nawet ok 10%) to przecież jak go zagrasz, to bankowo masz zakład anulowany przez bukmachera. Nie ma innej opcji. Granie tak dużych surebetów to pewne bankructwo.
---EDIT---
Osobiście uważam, że dużo lepszą metodą, na osiągnięcie zysku przy dość niskim ryzyku, to granie tradingiem. Grając tym sposobem osiągniemy znacznie większe zyski niż grając sure bety, oraz sami kontrolujemy ewentualną stratę. Ale to jest już rozmowa na osobny temat.
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Jezeli chodzi o pinnacle to mozna go chyba ominac i w nim nie stawiac. Jest wiele roznych bukow w ktorych mozna wplacac i wyplacac za friko.Mozna ominac oplaty ograniczajac bukmacherow tylko do tych w ktorych oplaty sa 0.Czemu Dukat zakladasz ze z kazdego surebeta bede mial 0,20E zysku?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jak chcesz grać Surebety to najczęściej znajdziesz je w Pinnacle + inny buk. A czemu tak zakładam?? Zobacz. Jak chcesz grać tylko w kilku bukach to tak jak pisał bet2006 najczęściej będą to surebety rzędu 0,1-0,2% no może czasem trafi się coś powyżej 0,5%. To zobacz. Powiedzmy, że MB będzie ci szybko wszystko księgowało i zagrasz 25 surków miesięcznie (na więcej to nie ma mowy, bo nie da się tak szybko przelewać kasy, żeby zagrać chociaż jeden dziennie, a co dopiero kilka dzienie). I teraz zaczynasz z kapitałęm 1000 zł. To policze ci &quot;optymistyczny wariant&quot; że będziesz miał surebety 0,5%. 1000 zł * 0,5% = 1005 zł Czyli 5 zł zysku z każdego surka ( będe liczył, że zawsze grasz za 1000 bo to czy dodam do tego zyski nawet rzędy 20-30 zł niewiele zmieni) 5*25=125 zł. Uuu no to poszalałeś. Powiedzmy, że zarobisz 125 zł na miesiąc. Gratuluje. Tylko pamiętaj:
1. Omijając Pinnacle nie często zagrasz surebeta 0,5% tylko częściej coś ok 0,2%, co znacznie zmniejszy twój zysk.
2. Nie wiem czy zdążysz zagrać nawet te 25 surebetów miesięcznie, ale skłaniałbym się że będzie ich troszke mniej.
3. I jak pisał kolega wyżej będziesz tracił na przewalutowieniu, a ciężko jest mieć coś z grania surebetó, grając tylko w tych bukach, kótre oferują PLN.
A teraz jeszcze takie porównanie. Ty grając surebety zarobisz 5 zł dziennie z kapitałem 1000 zł. A ja grając Tradingiem zarobie 5 zł/mecz grając z kapitałem 1000 zł. Tylko jedna różnica. Ty zagrasz 1 surebet dziennie, a ja more zagrać 10 meczy. Proste??
Pozdro
 
Do góry Bottom