>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sure Bets

ester 87

ester

Użytkownik
Nie wiem gdzie wy szukacie tych surebetów skoro wg was max co można znaleźć to 0,5%. A przecież surów na poziomie 0,1 0,2 % w ogóle nie ma sensu grać. Sens gry zaczyna się wg mnie od zakładów powyżej 1%, jeśli nie potraficie znaleźć kilka takich typów dziennie to faktycznie nie ma sensu zabawa w sury. Są strony które to wyszukują, większość płatnych, ale jak ktoś dobrze poszuka to i znajdzie kilka za free. Poza tym w przypadku niektórych dyscyplin wiedząc między którymi bukami szukać można ustrzelić naprawdę świetne surki i to bez ryzyka zwrotu i wcale nie potrzeba na to wiele czasu, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać! Kwestie przewalutowania można ominąć, należy tylko pomyśleć jak. Pinnacle wcale nie jest niezbędne, nie zgadzam się, że stamtąd pochodzi większość surów. Jasne, że granie surebetów to jest BARDZO SKOMPLIKOWANA sprawa i trzeba mieć dużo spokoju oraz doskonałe pojęcie co i gdzie grać, a co i gdzie omijać. Ale nastawienie, że nie da się, że nie ma możliwości, że za dużo zachodu jest fatalne, nie tylko zresztą w przypadku grania surebetów, ale ogólnie w życiu. Trzeba jednak jak mówię mieć sporą wiedzę i orientować się w temacie, wtedy warto się w to bawić, bo faktycznie łatwy kawałek chleba to to nie jest. Inna też sprawa że 1000zł to faktycznie raczej za mało, pomyśl Pisak jak rozmnożyć to do przynajmniej 4000 i wtedy dopiero zabieraj się za surebety.
Dukat jaki Ty masz sposób na trading, że prawie z każdego meczu masz ✅5zł? Zagrasz 10 meczy, a w 6 źle przewidzisz trend i co wtedy?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie wiem gdzie wy szukacie tych surebetów skoro wg was max co można znaleźć to 0,5%. A przecież surów na poziomie 0,1 0,2 % w ogóle nie ma sensu grać. Sens gry zaczyna się wg mnie od zakładów powyżej 1%, jeśli nie potraficie znaleźć kilka takich typów dziennie to faktycznie nie ma sensu zabawa w sury.
[...]
Dukat jaki Ty masz sposób na trading, że prawie z każdego meczu masz ✅5zł? Zagrasz 10 meczy, a w 6 źle przewidzisz trend i co wtedy?
Zacznijmy od pierwszego. Znaleźć surebeta nawet 4 czy 5% to nie jest problem. Tylko są dość małe szanse, że uda Ci się ugrać takiego surka. Wiadomo przecież, że surebety to nic innego jak pomyłka bukmachera, a wiadomo, że każdy kto się pomyli jak najszybciej chce sie poprawić, i wtedy zaczyna się rozliczanie kuponów po kursie 1.0 A pisząc o surkach rzędu 0,5-1% to prawdopodobieństwo że ktoś anuluje Ci kupon jest dość niewielkie. Pinnacle można poiminąć, ale nie mó, że bez pinnacle często grasz surebety większe niż 1 czy 2%.
A teraz drugie. Jak wiesz (albo nie wiesz) w tradingu sam decyzuje ile ryzykuje, ile chce zarobić i ile ewentualnie stracić. I zapewniam Cię, że nie jest tak jak myślisz, że jak w 6 meczu źle przewidzę trend to jestem bóg wie ile w plecy. Trzeba tylko umiejętnie &quot;balansować&quot; kursami no i znac rynek to podstawa. A na wygenerowanie minimalnego zysku potrzebyje jakieś 5-10 min spotkania. Wg mnie to niewiele, a jak do tej pory przynosi mi zyski.
Pozdrawiam
 
ester 87

ester

Użytkownik
Oczywiście, że surebety na poziomie 4,5% a nawet wyższe można czasami grać, trzeba tylko umieć rozpoznać kiedy. Piszesz, że sury to pomyłki buków tak jakby dotyczyło to wszystkich surków. To są pomyłki tylko czasami i takich typów rzecz jasna grać nie wolno! Ale jak jest sur 3-5 % wcale nie znaczy to, że z automatu trzeba klasyfikować go jako pomyłkę buka. Trzeba mu się przyjrzeć. Zdecydowana większość surów to po prostu różnie oszacowane prawdopodobieństwo przez różnych bukmacherów, nie jest to żadna pomyłka i takich zakładów nie cofają (o ile są poważną firmą). Co do pinnacle, z czystym sumieniem mogę powiedzieć...
że bez pinnacle często gram surebety większe niż 1 czy 2%.
Co do tradingu. Wiem, że jak źle przewidzisz trend to nie będziesz w plecy Bóg wie ile, tylko dokładnie tyle ile sobie założyłeś, że możesz być. Nie zmienia to faktu, że potem to trzeba odrobić, czyli wypadałoby, żeby częściej trafiać w trend, tyle że wg mnie to wcale nie jest takie proste. Jeśli masz w tym długookresowe (kilku miesięczne przynajmniej) sukcesy to szczerze gratuluje i życzę dalszych udanych typów, ale jeśli grasz krótki okres czasu to uważaj, bo jeszcze możesz się na tym przejechać.

Pozdrawiam!
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Co do tradingu to gram nim już prawie rok. Próbowałem różnych metod, trochę wygrałem, trochę przegrałem. Ostatnio dopracowałem się metody, która przynosi mi zyski. Ale to nie temat o tradingu. Skoro mówisz, że surebety nie są pomyłkami buków, oraz, że nie grasz w pinnacle to mam pytanie. U ilu bukmacherów masz założone konta?? I jakie są wg ciebie te &quot;pewne firmy&quot;, które nie anulują kuponów??
 
ester 87

ester

Użytkownik
&quot;Pewne firmy&quot; to takie, które są w miarę znane na rynku, mają poprawną ocenę w rankingach i nie cieszą się złą sławą wśród graczy. One nie anulują kuponów o ile nie wystawiły pomylonych kursów. I tu wracamy do ważnej kwestii, mianowicie do terminologii. Mam wrażenie, że dla Ciebie każdy sb to pomyłka buka, czy tak? Ja przez pomyłkę rozumiem źle wstawione kursy (na odwrót, z innego meczu, innej kolumny, albo błędy typu 31,1 zamiast 3,11 itd.), a także kursy całkowicie źle oszacowane (np. 2 3.2 3.4 podczas gdy wszyscy inni mają 1.4 3.3. 5). To są dla mnie pomyłki i w takich sytuacjach buki mają podstawy by kupon anulować i niemal zawsze z tej możliwości korzystają.
Źle oszacowane kursy, z których z kolei biorą się niemal wszystkie surebety również można oczywiście nazwać pomyłką, ale nie są to pomyłki które umożliwiają anulowanie kuponu. Analitycy po prostu tak oszacowali kursy i takie wg nich jest prawdopodobieństwo. Nie demonizujmy tak buków, bo wcale nie anulują kuponów o ile nie maja dobrych podstaw.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dla mnie prawie każdy surebet to pomyłka. Czemu?? Bo na źle wystawionych kursach bukmacher nie zarabia. Jak analitycy źle wytypują prawdopodobieństwo to też przecież jest pomyłka. A z tego co wiem to renomowane formy dość rzadko się mylą. A nawet jeśli już mają jakieś różnice kursowe to właśnie dość małe. Dlatego dla mnie surebety mimo, że są najpewniejszym sposobem za zysk w bukmacherce to są dość nieopłacalne.
 
B 0

bet2006

Użytkownik
Z mojego doświadczenia z surebetami, wynika prosty wniosek, że jest to dobry sposób grania. Wystarczy dobrac kilku odpowiednich bukow i jest ok. Uwazam ze pinnacle musi, powtarzam musi byc w tej grupie. Dlaczego? Ano dlatego ze mają bardzo małą marże, a co za tym idzie ich kursy tak sie ksztaltuja za na kazde zdarzenie maja klientów zarowno np na AH +0,25 jak i na AH -0,25. To powoduje ze jesli maja klientow na obie strony zdarzenia dla nich to czysty zysk nawet przy marzy 2-3%. (A tym samym nie zmieniaja kursow...) Tak jak ktorys z kolegow powyzej napisal, nie kazdy surebet jest bledem buka. I nikt tmnie tutaj nie przekona ze jest inaczej. Bo co, buk to kretyn skoro surebet utrzymuje sie pół dnia?? Nie! Po prostu maja klientele na obie strony zdarzenia..... dla mnie to takie oczywiste......
Ktos tez wyzej napisal ze mozna zagrac mniej niz 25 surow w miesiacu.... bzdura, w tej chwili na stronce o ktorej pisalem wczesniej ( http://www.arbsfinder.com ) jest 9 surow z przedzialu 0,9% - 1,4%. A tych stron (tez jak ktos pisal powyzej) jes kilkadziesiat....

Jak dla mnie nic tylko grac...
 
P 1

premi

Użytkownik
pinnacle ma bardzo niską marże (co nie znaczy że nie zdarza się że w BAH-u trafiają się czasem wyższe kursy). W pewnej przeglądarce kursów jest napisana marzą buków standard to ok.10-9 % (przy popularniejszych ligach trochę mniej i na odwrót). W bet365 który ma wysokie kursy marża ta wynosi ok. 8% a w pinnacle spotkałem nawet ok. 2,5 %!!! Także do surów pinny jest idealny...
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
Generalnie na betbrain mozna znalezc spokojnie surebety nawet 9% taki jak ja wczoraj. Chodzi mi oczywiscie o wersje platna z 3 minutowym opoznieniem. Sa sposoby na to zeby nie placic 50euro miesiecznie i miec dostep znacznie taniej ????
W takim wypadku placisz grosze za informacje i sobie siedzisz grajac surebety jakie Ci sie podoba.
A czy sb sa pomylkami... Hmm... Po ok. 4 latach grania sb moje zdanie jest takie:
Sb powstaja wtedy gdy analitycy dwoch bukow wystawia dwie wystarczajaco rozne szacowania. Kazdy ma swoje sposoby. Poniewaz jest prawo popytu i podazy, to skrajne kursy w koncu musza sie zblizyc do sredniej na rynku.
Stad pojecie &quot;tradingu&quot; - przewidujac zmiany kursow mozna sie zalozyc po wiekszym kursie, a potem go &quot;sprzedac&quot; (postawic na zdarzenie przeciwne lub stac sie bukmacherem na platformie zakladow) jak kursy sie zmienia.
Wiec obaj panowie powyzej maja racje - z jednej strony mozna to odczytywac jako blad buka (w sensie wystawil zbyt oddalone kursy od sredniej), a z drugiej strony moze to byc spowodowane nowa informacja, o ktorej nie wszyscy wiedza.
Dzis chociazby pinn zwiekszyl kurs z 1,70 na 1,82 gdzie wszyscy mieli na poziomie 1,60. Na przeciwny byl 2,55. Skorzystalem oczywiscie. Kolejny kurs byl 2,40. 2,55 zostal w koncu wycofany. Widocznie pinn mial powody zeby kurs zwiekszyc (1set na tenisa Darcis-Rochus). Graja dzis o 18.30.
 
Do góry Bottom