>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Hiszpanii 2011 - 14.08.2011 - REAL MADRID - FC BARCELONA

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pisz krócej bo tego nawet nie czytam gdyż się nie chce, tym bardziej znając poziom Twoich wypowiedzi z poprzednich meczów itp.
A odniosę się tylko do początku gdzie zobaczyłem zdanie: Dla mnie chamstwo nie jest spektaklem tylko prostactwem. I skończyłem czytać.
A jak nazwiesz aktorstwo ? Błazenada, użył bym coś gorszego...
Do filmiku poniżej, mimo wszystko i tak Real w 99% jest winny, Barcelona jak zawsze uniknie kary itp. A potwierdzeniem jest poprzedni sezon i kary jakie spadły odpowiednio na Real i na Barcelonę.
EDIT: Ale ja podsumowałem już, dla mnie mogli się nawet połamać jeszcze itp. grunt, że dwumecz był rewelacyjny, a wczorajszy mecz po prostu genialny bo wszystko w nim było, a ja taki lubię futbol. Oczywiście są tacy co lubią, głaskanie się, później wspólny prysznic drużyn no ale mnie osobiście to nudzi... także jestem zadowolony z wczorajszego wieczoru ( bo chociaż Real nie zdobył puchary to za to wygrałem sporo kasy dzięki Barcelonie ), a dołożyć jeszcze wynik Wisły to już wniebowzięty.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
RickyFCB
Barcelona również ma swoje za uszami.
Świetnie że tak piszesz. Musze przyznać że w wielu rzeczach które opisałeś się z Tobą zgadzam, ale to właśnie ten cytowany fragment nakłonił mnie do napisania tej odpowiedzi. Skoro już przyznałeś że Barcelona nie jest taka święta, jaką większość tu obecnych kibiców FCB sobie wyobraża. To z niecierpliwością czekam na kolejny tak długi post w którym tym razem wytkniesz błędy i grzechy swojego klubu, mile widziane będą również materiały wideo. Mam nadzieję że kiedyś doczekam się właśnie jakiegoś postu kibica Blaugrany w którym będzie można przeczytać że to mi się nie podobało, to zrobili źle a tu się zbłaźnili. Ja w swoich wcześniejszych postach przyznawałem rację do głupich fauli czy zachowania trenera, niestety trzeba przyznać że żadnego z obecnych tu kibiców Dumy Katalonii nie stać na takie posunięcie. Jak na razie po meczu napisane zostało kilkadziesiąt postów i we wszystkich jest real przedstawiony jako ten zły.
Tak jak napisałem wyżej, może doczekam się kiedyś samokrytycznego postu kibica FCB. I to nie jakiegoś krótkiego &quot;tak, zrobili źle&quot; bo materiału na taką wypowiedz jest równie dużo co w przypadku Realu.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Pokazałeś jedynie że jeśli ktoś ma &#39;troszkę&#39; inne zdanie niż Twoje to nie jest warte przeczytania. Na szczęście nie jestem jedyny tutaj jak i również na stronie purpurowej gdzie również uważają że zachowanie piłkarzy Realu było skandaliczne - oczywiście nie wszystkich.
A jak nazwiesz aktorstwo ? Błazenada, użył bym coś gorszego...
Owszem nazywam to błazenada. Nie popieram symulacji bo uderza to w dobre imię klubu. Napisałem we wcześniejszej wiadomości że w tym dwumeczu było już tego na szczeście mniej chociaż wczoraj Pedro trochę wariował. Szkoda że Ty nie umiesz przyznać prostactwa swoich graczy i trenera. ;)
Albo jak inaczej wolisz - błazenady.
Tylko udajesz że na tym polega dobry mecz. Idąc tą teorią brakło wczoraj na boisku jednego - karetki, złamanej nogi i długiej przerwy z futbolem np. Fabregasa. Ależ wtedy by były emocje. :|
I kolejny ciekawy komentarz byłego piłkarza Realu a zarazem fana Królewskich:

&quot;Jako madridiście, wstyd mi gdy słyszę jak Casillas mówi że Cesc robił teatr i jestem zniesmaczony tym, że nie zostali na wręczeniu pucharu&quot; - Fernando Morientes komentując wczorajsze spotkanie na antenie Cadena Cope.

 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
RickyFCB;2368997 [I napisał:
Szkoda że Ty nie umiesz przyznać prostactwa swoich graczy i trenera. ;)

[/I]
Ale co tu tłumaczyć, było bardzo nie fair i to było widać co wszyscy wiedzą. Jednak nie wszyscy potrafią zauważyć to co wyprawia też Barcelona... i dlatego jeżeli ktoś winny jest to zawsze Real Madryt, oczywiście, że z wczorajszego meczu bardziej są winni, ale po stronie Barcelony też jest wiele grzeszków, o których jednak Ci neutralni kibice typu Baqu nie potrafią opisać... Ale cóż tak już było, jest i będzie.


Tylko udajesz że na tym polega dobry mecz. Idąc tą teorią brakło wczoraj na boisku jednego - karetki, złamanej nogi i długiej przerwy z futbolem np. Fabregasa. Ależ wtedy by były emocje. ????
Nie udaję, ja tego doświadczyłem, i jak pisałem mnie mogą bardziej ciekawić ostre mecze gdzie jest walka nawet brutalna, niż głaskanie się, a później może jeszcze wspólnego prysznicu piłkarzy życzyłbyś sobie i zdjęć... szczerze: zabrakło, zdecydowanie zabrakło krwi ???? Jak pisałem zasady Fair Play to jedna wielka bajka, a widzieliśmy to również na przykładzie Sergio B... i walki z rasizmem.
Nic ja kończę dyskusje, czekam z niecierpliwością na kolejne GD, oby takie same albo jeszcze lepsze jak wczorajszy mecz... Bez odbioru. Pozdrawiam
 
G 4

grabuss

Użytkownik
A może byś nie przeinaczał faktów?To Mourinho wpierw podszedł do Tito Vilanovy i coś tam zrobił podobno próbował włożyć palec do oka, Tito się odwrócił i oddał Jose proste...
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
&quot;Starcie&quot; Mourinho??
Kibic Barcelony widzi to tak:
Mourinho podchodzi do Pitu, Tito, Pito Vilanovy, w akcie agresji wsadza mu palec w oko. Asystent trenera w odpowiedzi &quot;odpycha&quot; Portugalczyka. Koniec.
Kibic Realu widzi to tak:
Mourinho stoi przez większość czasu spokojnie z boku, widzi i słyszy wszystko co się dzieję obok. Widząc agresywne zachowanie Vilanovy i przypuszczalnie może słysząc jakieś obraźliwe słowa w kierunku zawodników Realu postanawia zareagować. Chcąc po nauczycielsku uspokoić asystenta trenera, szarpiąc go za ucho przypadkowo dzióbie go palcem w oko. A ten rewanżuje mu się policzkując go. Koniec.

Kto ma rację ?? Pewnie nigdy się nie dowiemy. może pomogą to wyjaśnić jakieś dodatkowe materiały wideo pokazujące dokładnie co się działo wcześniej.
Którą wersję wybierzecie wasza sprawa ale nie można od razu zakładać że tylko 1 sytuacja jest prawdziwa. ????

___________________________________________________________________________________

Znamy przyczyny złości Özila
W czasie meczu z Barceloną nawet tak spokojnemu i pokojowo nastawionemu człowiekowi, jak Mesut Özil, puściły nerwy, wskutek czego przez sędziego został wyrzucony z boiska. Jak się okazuje, tym, który wywołał w Niemcu takie emocje, był David Villa. Hiszpański napastnik obraził islam, religię Özila.
Portalowi QuestionHalal.com pomocnik Królewskich powiedział: “Postawiłem się, bo broniłem mojej religii. David Villa obraził islam”. Arbiter spotkania Fernandez Borbalan obu zawodników ukarał czerwonymi kartkami, nie znając być może prawdy o brudnych gierkach El Guaje, który sprokurował sytuację.

Oj ci zawodnicy Barcelony. W tamtym sezonie nie podobał się Busquetsowi kolor skóry Marcelo a teraz Villi nie podoba się religia Ozila...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
film http://www.youtube.com/watch?v=L-3kk8voCC0 (zamieszczony już wcześniej) wyjaśnia wszystko...
no ale to barcelona jest cacy a real zły. nigdzie nie przeczytałem o ohydnym ataku na M. , ale o tym że wytargał za ucho już wszyscy wiedzą (choć nie wiedzą że zrobił to po dostaniu liścia od &quot;grzecznego i niewinnego&quot; członka barcelony) . trochę żałosne , nie?
Leże ????

Koleś , Mourinho pierwszy z łapami wyskoczył do Tito , ten potem oddał mu po głowie , gdy ten był już odwrócony.

Co powiesz na to zachowanie Mou , też Messi w sposób ohydny podbił sobie piłke i tym go sprowokował ????? :

http://www.youtube.com/watch?v=DDqHZQtloD8&amp;amp;feature=player_embedded

Nie ma co , pokazał klase ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Polecam krótki artykuł Szadkowskiego na gazecie.pl
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,10136633,Superpuchar_Hiszpanii__Real_z_Barcelona_nie_potrafi.html
Krótko,aczkolwiek treściwie podsumował ten dwumecz.
Do Coolmena7 i innych kibiców Realu: wiecie co to za gazeta &quot;As&quot;? Wiecie za kim zawsze jest? Więc oto szef tego dziennika rzecze:
&quot;Barca daje pokaz gry pięknej, a Real pozostawia wrażenie drużyny drapieżnej, pyszałkowatej i awanturniczej. Nie potrafi przegrać.&quot;
I jeszcze słowa autora artykułu z GW:
&quot;Z Barceloną wysiłki Realu wystarczyły tylko na remis u siebie. Z Barceloną słabą, nieprzygotowaną do sezonu, która tego lata dała odpocząć gwiazdom, a pierwszy mecz zaczęła bez pięciu piłkarzy z pierwszej jedenastki. Hiszpanie jej triumf tłumaczą geniuszem Messiego, który w dwóch meczach trzy razy trafiał do madryckiej bramki. W następnych El Clásico koledzy Argentyńczyka niemal na pewno zagrają lepiej. Czy Real będzie potrafił przeciwstawić się ekipie Camp Nou będącej w pełni formy?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=35484
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=35486

Nie mówię, że wszystko jest prawdą, ale na pewno w takim tekście wiele jest prawdy.

Także jeżeli jedni nazywają graczy Realu Madryt chamami itp. to ja sobie pozwolę użyć słowa: Barcelona = prostacy...

Ostatnio oglądaliśmy kapitalne spotkanie pomiędzy: Prostacy vs Chamy :grin:

Cóż oby takich więcej...

Kojarzę Cię z NBA, zdaje się, że się tym interesujesz. Więc takie coś jak trash talking nie powinno być dla Ciebie niczym dziwnym i prostackim. To jest w każdym sporcie i to absolutnie jest normalne. Piłkarze, koszykarze, siatkarze, wszyscy wrzucają sobie w trakcie gry. Wszyscy są w takim razie prostakami. Jakbyś popatrzył sobie np na to co Ramos mówi po jakichś akcjach to też wrzuca rywalom. Norma i tyle. Więc pisanie o tym, że Pique coś powiedział Marcelo całego artykułu to jakieś przegięcie. Wgl poruszanie tematu wrzut między piłkarzami w trakcie gry jest bezsensem.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Wiemy Więcej

Pierwsze analizy szarpaniny
Po meczu z Barceloną pisaliśmy, że należy poczekać na więcej materiałów z kłótni i samego meczu. Pierwsze dni po spotkaniu przyniosły od razu wiele odpowiedzi. Oto one:
#1 Pełna analiza szarpaniny
Poniżej możecie obejrzeć prawie 10-minutowy filmik ze zdjęciami telewizji Cuatro, w którym dziennikarze dokładnie przeanalizowali pomeczowe starcie.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=KbySM8c3jO4
#2 Mourinho vs Vilanova
Palec do oka kontra odepchnięcie? W czwartek z rana telewizja publiczna w żenujący sposób twierdziła, że Tito Vilanova zaatakował od tyłu Mourinho jako pierwszy. To nieprawda.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=Wy9IDkHN1Ks
Mimo wszystko to wciąż nie było całe starcie. Jako że staramy się być przynajmniej w miarę obiektywni, musimy pokazać także to wideo:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=DL563I3Vwio
Trudno stwierdzić czy Mourinho dotknął głowy Cesca, ale na pewno nie wzbudziło to aprobaty ludzi Barcelony. Z drugiej strony sam zawodnik ani nie zareagował na możliwy cios Mou, ani nie skarżył się na to po meczu. Jednak warto dodać, że Hiszpan, który grał kilka lat w Anglii, zakwalifikował po spotkaniu wejście Marcelo jedynie jako &quot;ostrą rywalizację&quot;.
#3 Nieskazitelny Messi?
Dla wielu nie jest tajemnicą, że Leo Messi niekoniecznie zachowuje się zawsze na podobnym poziomie do tego, jak gra w piłkę. Często nie wytrzymuje psychicznych starć z rywalami i albo się odgryza, albo udowadnia w nadmierny sposób swoją wyższość. Po golu na 3:2 znowu nie pokazał się z najlepszej strony.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=ua7PoRt6keE
Warto dodać, że wielu piłkarzy nie brało aktywnie udziału w szamotaninie, wielu rozdzielało obie strony. Jednak w czasie spotkania takie rozdzielanie nie zawsze było tym, czym powinno być. Dani Alves niewątpliwie szukał drugiej kartki dla Marcelo, ale Brazylijczyk tym razem się opanował:


Jak widać na filmach i można przeczytać w prasie, niekoniecznie jedynym winnym starć jest Real. Owszem, Królewscy i w środę szczególnie Mourinho nie popisali się poza samą grą, ale jeśli Real nie potrafi godnie przegrać z Barceloną, to Blaugrana nie potrafi godnie wygrać z Realem.
W najbliższej przyszłości pojawią się kolejne filmiki ze środowych Gran Derbi. Poza kolejnymi analizami szarpaniny możecie spodziewać się ciekawych obrazków z meczu - jak Mourinho kiwający głową w rytm hymnu Barcelony - oraz analizę samej gry Realu i pokazanie, że Królewscy są dosłownie coraz bliżej Barcelony.
Nie widzisz napisów? Naciśnij przycisk &quot;CC&quot; na playerze. Jeśli to nie rozwiązuje problemu, spróbuj odpalić filmik na stronie Youtube&#39;a. W ostateczności skontaktuj się adminem YT lub po prostu obejrzyj wideo bez napisów.
www.realmadryt.pl
Jak widać Barcelona nie jest święta.
51% winy za to ponosi Real, 49% Barcelona.
Messi może i po raz kolejny pokazał że jest lepszym piłkarzem od Ronaldo i że jest najlepszy na świecie, ale po raz kolejny pokazał też że jest chamem nie mniejszym niż, tak oczerniany tutaj Pepe.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wróciłem i widzę, że w dziale jak zawsze przy okazji GD się dzieje. Weźcie w końcu zmądrzejcie i trochę się opamiętajcie (apel do kibiców Barcelony i Realu). Piszemy o naszych spostrzeżeniach co do samych meczów a nie obrażamy piłkarzy oraz innych użytkowników.

Kolejne posty gdzie ktoś będzie prowokował, szukał zaczepki a nie skupiał się na czysto sportowym aspekcie spotkań, z miejsca będę karał kartkami. Nie tyczy to się jedynie meczów Barcelony z Realem ale wszystkich które są opisywane w temacie La Liga.

Pozdrawiam, Kudłaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom