>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Superliga 2013/2014

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gubernia lepsza moim zdaniem tylko nie wiem czemu ostatnio Kuleshov nie grał. Z Krasnodarem miałem mieszane uczucia , nie wykorzystali drugiego meczu u siebie i to może dziś kosztować ich awans.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Final Six w Rosji czas zacząć !

Gubernija Niżny Nowogród - Zenit Kazań​

Wiadomo jak w Superlidze spisywał się Zenit. Podopieczni Alekny grali bardzo dobrze i przegrali tylko jedno spotkanie. Gubernija w sumie zajęła 6 miejsce po fazie zasadniczej, ale gra wcale nie wyglądała tak dobrze (według mnie).
Zacznę od informacji, którą podał Andvari1x2. Ewentualny brak Michajłowa byłby sporą stratą. Yakovlev coś tam jeszcze sobą prezentuje, ale najlepsze lata bez wątpienia ma już za sobą.
Swojego typu nie opieram jednak tylko i wyłącznie na ewentualnym braku Maxima, bo wiadomo jak to czasami jest. Sporo mówiło się wczoraj o absencji Zaytseva (podobno ma jakiś drobny problem mięśniowy), ale jednak wczoraj zagrał i zagrał świetne spotkanie w Maceracie.
Zenit jest bardzo mocny. W FF LM może nie wyglądali jakoś nadzwyczajnie, ale w Superlidze prezentują naprawdę świetną siatkówkę. Siwożelez dobry sezon, ale trochę falował. Anderson na wysokim poziomie, poprawił się do tego trochę w przyjęciu. Mocny środek z Wołkowem, Apalikowem i Abrosimovem. Werbow na libero, Grbic na rozegraniu. Skład wygląda imponująco. Atutem na pewno jest zagrywka, a co za tym idzie gra w bloku. Ciekawy jestem jakby to wszystko wyglądało bez Maxima (jak nie idzie Zenitowi to czasem gra na przyjęciu), bo rozgrywa naprawdę świetny sezon.
Gubernija ten sezon chimerycznie według mnie. Szarpią, dobre mecze przeplatają słabszymi (co pokazuje nawet rywalizacja o Final Six z Gazpromem). Nie udało im się wygrać Pucharu CEV, chociaż byli zdecydowanym faworytem.
Przede wszystkim Pawłow nie jest w swojej optymalnej formie. Oczywiście dalej gra opiera się na nim, sporo punktów zdobywa, często na dobrej skuteczności. Ale to nie jest jeszcze to. Ostatnio dobrą formę złapał ofensywny przyjmujący Savin. Nikic bardzo wszechstronny. A przecież jest jeszcze Abramov. Nie podobała mi się ostatnio trochę gra Eski. Też chyba nie jest to jego optymalna forma. Nie wiem czemu ostatnio mniej grał Kuleszow na środku siatki. Pomimo swojego wieku dalej prezentuje się na siatce znakomicie, a Lyamin jest jednak nierówny.
Jeżeli nawet Michajłow zagra (chociaż szczerze mówiąc to wątpię) to i tak spokojnie można ten typ próbować. Gubernija nie jest w optymalnej formie, ale to ciągle bardzo groźna drużyna i ciężko powiedzieć kiedy odpalą. Potencjał mają, mają zawsze groźnego Pawłowa, ostatnio fajnie wspiera go Savin. Gubernija na pewno jest drużyną niewygodną, zwłaszcza jak złapią swój rytm.
Kursy całkiem dobre, więc próbować można.
Typy:
Gubernija Niżny Nowogród (+2.5 seta) @ 1.70 Bet365 ✅
Gubernija Niżny Nowogród (+1.5 seta) @ 3.20 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lokomotiw Nowosybirsk - Zenit Kazań​

A więc tak. - Nie ma Michajłowa i chłopaki z Kazania tracą trzecią (a może drugą - obok Andersona) mocną strzelbę na skrzydle. Mają młodego zawodnika na ataku - Wiktor Poletaev, albo starego i już troszkę zardzewiałego Jakowlewa. Alekno mówił w wywiadzie, że trenowali też opcje z Andersonem na ataku - ale jak na razie - taka opcja w życie nie weszła.
Zenit-Kazan: Anderson (32), Apalikov (7) Sivozhelezov (14), Wołkow-K (3), Grbic (3), Jakowlew (3 .) - strona sześć, Verbov (libero), Poletaev (18) Demakov, Kobzar (1)
Osłabienie raz. Dwa - 5 setów z Gubernią i to może dac o sobie znac. Anderson zagrał świetny mecz - grał normalnie na przyjęciu - ale zdobył aż 32 punkty przy 64% skuteczności w ataku. Reszta - pomagali mu Siwożelez i Poletaev, ale... Co będzie gdy Andersonowi braknie troszkę sił. Czyli od strony Zenitu - brak podstawowego atakującego - Maxima Michajłowa oraz 5 setów z Gubernią - i mus grania drugiego meczu dzień po dniu.
Leworęczny atakujący Zenitu Kazań - Viktor Poletaev.​

Teraz dwa zdania o Lokomotywie z Nowosybirska. Pokonali nie bez trudu - bo nie bez trudu, ale w 3:0 Fakieł Nowy Urengoj w 1/4 i jako druga drużyna obok Dinamo Moskwa szybko awansowali do FinalSix. Forma moim zdaniem optymalna, ale w tej drużynie najważniejsze jest zdrowie. - Camejo jest zdrowy i na prawdę sympatycznie sobie grał z Fakiełem. - Z resztą cała drużyna gra świetnie w ataku i wykręcała w 3 spotkaniach z drużyną Michała Winiarskiego powyżej 60% w ataku. Moroz, Divis i Camejo chodzą aż miło. Jest mocny Żylin na ławce, który robi solidne zmiany na zagrywce. No i oczywiście niegłupi człowiek na rozegraniu jakim jest Alexander Butko.
Nie pozostaje nic innego, tylko zapolowac na coś w stronę Nowosybirska, który obok Dinamo Moskwa może wykorzystac problemy Zenitu Kazań i znaleźc się w Wielkim Finale, myślę obok głównego faworyta do Mistrzostwa Rosji jakim jest Lokomotiw Biełgorod. Kursy będę systematycznie spadac, do jutra rana mogą się myślę prawie, że zrównac - więc jak coś grac to w podobnym kursie 2 sety dla Loko.
Lokomotiw Nowosybirsk +1.5 seta ▶ 1.84 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazań​


Dzisiaj Zenit bez Maxima Michajłowa wygrał z Guberniją 3:2 (chociaż przegrywał już 1:2). Lokomotiv jutrzejszym spotkaniem dopiero rozpoczyna Final Six.
O Zenicie pisałem wyżej, więc jak ktoś jest zainteresowany to niech spojrzy.
Dzisiaj zagrali nieźle, ale do perfekcji brakowało sporo. Zaczął Yakovlev, ale zmienił go Victor Poletaev. Swoją drogą bardzo zdolny chłopak, do tego leworęczny. W czwartym secie Alekno zmienił Grbica i do gry posłał Kobzara, który też zakończył to spotkanie na parkiecie. Doskonały mecz rozegrał Anderson, który zdobył 32 punkty.
Lokomotiv o awans do Final Six walczył z Fakiełem i wygrał rywalizację 3:0. Nie były to jednak jakieś łatwe spotkania. Nowosybirsk miał sporą przewagę w tych meczach, ale przegrali w sumie sporo setów na własne życzenie.
W doskonałej formie trójka skrzydłowych. Moroz, Divis i Camejo grają naprawdę skutecznie i ich gra może się podobać. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z Astashenkovem, którego ostatnio brakowało na środku siatki. Zastępował go młody, wysoki Kurkaev.
Nowosybirsk ma kilka mankamentów. Czasami trochę za szybko pękają, w przyjęciu też miewają przestoje. Wydaje się jednak, że z momentem, w którym do grania wrócił Kubańczyk Camejo to po prostu odpaliło. Potencjał w ofensywie mają ogromny.
Nie wiem jak jest z tym Michajłowem. Przyjechał z drużyną na Final Six, ale czy zagra? Dzisiaj nie grał. Jeżeli ktoś znajdzie jakąś konkretną informację na ten temat to niech mi podeśle na PW.
Z Michajłowem czy bez Nowosybirsk może spokojnie powalczyć, a nawet wygrać. Divis i Camejo fajnie się uzupełniają. Moroz ostatnio imponował w meczach z Fakiełem. Wiadomo, że Zenit to zupełnie inna drużyna. Mają mocny serwis, ale myślę, że Lokomotiv sobie poradzi. Dzisiaj Zenit grał nieźle i w ostateczności wygrał, ale mieli też słabsze momenty, które Gubernija potrafiła wykorzystać.
MarathonBet na początku miał bardzo fajny kurs (3.50), ale szybko spadł, więc pewnie niewiele osób złapało. Obecne 2.74 również wygląda zachęcająco.
Typy:
Lokomotiv Novosibirsk @ 2.74 MarathonBet ✅
Lokomotiv Novosibirsk (+1.5 seta) @ 1.84 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie wiem jak jest z tym Michajłowem. Przyjechał z drużyną na Final Six, ale czy zagra? Dzisiaj nie grał. Jeżeli ktoś znajdzie jakąś konkretną informację na ten temat to niech mi podeśle na PW.
No właśnie, jak to jest? Jest czy go nie ma? :cool:



Mecz sobie oglądał w takiej o to klasie. - Ani to bydlęca ani vipowska - no ale raczej daję małe szanse, że zagra w FinalSix a jutro z Nowosybirskiem to już w ogóle siemasz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Kuzbass Kemerovo​

Dynamo Moskwa bardzo pewnie awansowało do Final Six. Trzy spotkania z Prikamie Perm wygrane w stosunku 3:0.
Obecność Kuzbassu w Final Six to jednak lekkie zaskoczenie. W trakcie sezonu działo się różnie. Zespół grał słabo na początku i odeszli Earvin N&#39;Gapeth i jego ojciec, który był trenerem. Rywalizacja z Krasnodarem bardzo zacięta i dramatyczna.
O Dynamie już pisałem kilka razy w tym temacie. Ogromna przemiana tej drużyny w porównaniu do poprzedniego, nieudanego sezonu. Wiele w składzie się nie zmieniło, ale zmieniła się mentalność. Zespół walczy, widać zaangażowanie i widać też efekty.
Świetny sezon rozgrywa Birjukow (według mnie obecnie najlepszy rosyjski przyjmujący). Bardzo dobrze gra atakujący Krugłow, przez co mało szans otrzymuje Tjutlin, który przecież w poprzednim sezonie tak doskonale spisywał się w barwach Lokomotiwu Charków. Mocny środek siatki z Holtem i Szczerbininem. Grankin stara się szybko prowadzić grę, o ile pozwala na to przyjęcie. Często narzekam na drugiego przyjmującego. Birjukow ma pewne miejsce, ale kto zacznie obok niego nie wiadomo. Większe szanse daję Markinowi (kiedyś podobno wielki talent), ale w rywalizacji z Permem szansę w jednym spotkaniu otrzymał też Boldyrew. Dynamo ma dobrą zagrywkę, a co za tym idzie dobry blok. Trzeba jednak przyznać, że jak przyciśnie się ich zagrywkę to też potrafią się trochę pogubić.
Kuzbass na pewno zaczął znacznie lepiej grać pod koniec sezonu. Było widać zwyżkę formy i przyszły też bardzo dobre wyniki. W pierwszym meczu Final Six przegrali z Biełgorodem 0:3, ale grali całkiem nieźle.
Grę ciągnie Marcus Nilsson i Bjorn Andrae, który złapał ostatnio naprawdę dobrą formę. Kuzbass ma podobny problem na pozycji przyjmującego. Obok Andrae ciężko znaleźć kogoś kto trzyma równy, wysoki poziom. Yudin grał ostatnio strasznie słabo i dzisiaj nawet nie powąchał parkietu. Zamiast niego na przyjęciu grał Rusłan Askerow i zagrał dobry mecz. Jest jeszcze Siergiej Burtsev, ale też nie jest to pewniak. Środkowi na niezłym poziomie, ale jednak niższym niż środkowi Dynama Moskwa. Rozgrywa doświadczony Makarow. Szału nie ma, ale całkiem nieźle się w Kemerowie odnajduje.
Kemerowo jest trochę wrażliwe na przyjęciu, ale mają też kim kończyć na skrzydłach. Trochę mało grają środkiem i taka gra lewe, prawe może być zbyt prosta i czytelna dla Dynama.
Dynamo jest faworytem. Ale ostatnie mecze Kuzbassu pokazują, że złapali fajny rytm (nawet dzisiaj z Biełgorodem wyglądali całkiem nieźle). Seta są w stanie spokojnie urwać. Zwłaszcza, że z Dynamem spotykali się już dwukrotnie w tym sezonie i dwukrotnie tego seta urywali.
Typ:
Kuzbass Kemerovo (+2.5 seta) @ 1.61 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gubernija Niżny Nowogród - Lokomotiv Novosibirsk​

Obie drużyny w Final Six jak na razie spotkały się z Zenitem Kazań. Gubernija po całkiem dobrej grze przegrała 2:3. Dzisiaj Lokomotiw wygrał z Kazaniem 3:2.
Swoją drogą bardzo dobry mecz obu drużyn. Lokomotiw przede wszystkim był w stanie zneutralizować Andersona (23 punkty, ale tylko 40% skuteczność w ataku). Świetnie zagrali środkowi Wołwicz i Astaszenkow. Trochę szarpał momentami Moroz, ale zdobył w sumie 31 punktów. Doskonały 3 set w jego wykonaniu (chyba 10/14 w ataku). Bardzo dobrze Camejo, trochę gorzej wyglądał Divis, ale w ważnych momentach dawał radę.
Gubernija tak jak pisałem w tym sezonie gra nierówno i ciężko przewidzieć jak zagrają jutro. Pawłow jak to Pawłow. W optymalnej formie na pewno nie jest, ale swoje robi i zdobywa cały czas sporo punktów. Savin fajnie sobie radzi w ataku. Trochę brakuje czasami drugiego przyjmującego w ataku, bo Nikic jednak nie zawsze daje radę. Mocny środek siatki. Ostapienko i Lyamin ostatnio tworzą podstawową parę na środku.
Nowosybirsk ma naprawdę piekielną siłę w ofensywie. Gubernija ma niezłą zagrywkę i na pewno może ich ruszyć w przyjęciu, ale z drugiej strony grali dzisiaj z Zenitem, który zagrywkę chyba ma jeszcze mocniejszą. Poza tym nawet przy słabszym przyjęciu Nowosybirsk ma zawsze dwie mocne opcje na skrzydłach.
Widać, że Nowosybirsk jest w gazie. Dzisiaj naprawdę dobry i co ważniejsze wygrany mecz z Kazaniem, który postawił twarde warunki.
Nowosybirsk według mnie jest wyraźnym faworytem. Wiadomo, że będą chcieli uniknąć Biełgorodu w półfinale (jak każdy). Tylko, że Biełgorod gra z Moskwą po spotkaniu Nowosybirska z Gubernią, więc w tej kwestii nic wielkiego zrobić nie mogą.
Nie wiem czy będzie potem można złapać lepszy kurs. Wiem, że nie będę miał raczej później możliwości zagrać, więc gram już teraz.
Typ:
Lokomotiw Nowosybirsk @ 1.47 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lokomotiw Nowosybirsk - Gubernia Niżnyj Nowogorod

Ja dzisiaj krótko, ale myślę że z dobrym betem. O Guberni raczej za dużo nie powiem, ale - skoro Zenitowi ukręcili dwa sety - a dzisiaj żeby awansowac do półfinału - muszą wygrac z Lokomotiwem to - w teorii powinni walczyc o każdy punkt.

Ważna informacja: - Awans Nowosybirsk zapewni sobie już przegraną w TB przy małej porażce w ogólnym rozrachunku - małych punktów. Każda inna wygrana Guberni daje awans Zenitowi i właśnie Guberni - a więc będzie ciekawie :cool:


Ciekawy pojedynek Moroza z Pawłowem. - Dobry występ w końcówce sezonu może zapewnic Morozowi powołanie do reprezentacji Rosji.​

Wczoraj oglądałem całe spotkanie Loko z Zenitem i moim zdaniem Moroz i spółka strasznie się męczyli w tym meczu i tak na prawdę powinni ograc Zenit za 3 punkty i ten mecz byłby dla Nich bez znaczenia. - Mieli kilka piłek setowych w 3 secie przy stanie 1:1 - ale np. Camejo nie skończył solidnej piłki z lewego. - Ale jak widac po końcowym wyniku - nie załamali się i wygrali 3:2 i mają 2 punkty w tabeli.

No a co do samego typu. Moim zdaniem będą 4 sety - a Bet365 wystawia Nam po raz kolejny bardzo sympatyczną linię - 178.5 - która na chwilę przed meczem już w zakładce Live - powinna spasc o jedno czy dwa oczka - więc proponuje zapolowac kilka minut przed meczem i pobrac jeszcze lepszą.

Jest ofensywa i myślę lepsza forma po stronie Lokomotywy, ale oni wczoraj grali 5 setów z Zenitem - podczas kiedy Gubernia odpoczywała oglądając ich mecz z trybun. Wszyscy są zdrowi - to nie mecz o czapkę gruszek. Nic tylko zapolowac na over 178.5 który jest overem niskim i granie 4 niekoniecznie wyrównanych setów załatwia Nam zakład.

over 178.5 ▶ 1.80 Bet365 ⛔


▶ 26:24 25:23 29:27, bywa czasem i tak, że ma się kilka piłek setowych, przewagi po II przerwie technicznej, grę na przewagi - ale seta się nie ugrywa. :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Lokomotiv Novosibirsk​

Pierwszy półfinał. Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek.
Dynamo w Final Six pokonało 3:1 Kuzbass i dzisiaj przegrało 1:3 z Biełgorodem. Do meczu z Biełgorodem wielkiej wagi bym nie przykładał. Wygrali pierwszego seta (grali bardzo dobrze), a potem na parkiecie pojawił się rezerwowy skład.
Nowosybirsk wygrał najpierw 3:2 z Zenitem (mecz na bardzo dobrym poziomie), a w drugim spotkaniu pokonał Guberniję 3:0, ale jakoś łatwo nie było.
Obie drużyny już się spotykały w tym sezonie dwukrotnie. W Nowosybirsku 3:1 wygrała Moskwa. W Moskwie 3:2 wygrał Nowosybirsk. Oba mecze wyrównane.
Dynamo to przede wszystkim dobra zagrywka i blok. Sporo już pisałem o dobrej grze Birjukowa w tym sezonie. W jego przypadku nie ma sensu patrzeć tylko i wyłącznie na statystyki, bo bardzo często to do niego, a nie do Krugłowa wędrują trudne, sytuacyjne piłki. Krugłow na wysokim poziomie, to samo środkowi (Holt i Szczerbinin, a jest jeszcze Filippov). Po raz kolejny przyczepie się do pozycji przyjmującego. Boldyrev i Markin to nie jest ten najwyższy poziom.
Nowosybirsk strasznie mi się podoba. Bardzo mocny zespół w ofensywie, trzech doskonałych skrzydłowych. Po prostu widać, że obecnie to wszystko &quot;chodzi&quot;. Dobrze, że wrócił do gry Astaszenkow, bo z nim środek również jest bardzo mocny. Tak jak już pisałem. Czasami mają problemy z przyjęciem, ale nadal mają na skrzydłach sporą siłę. Potrafią się jednak pogubić przy gorszym przyjęciu, zwłaszcza Butko.
Szykuje się wyrównany i dobry mecz. Nowosybirsk ostatnio złapał naprawdę dobry rytm i wysoką formę. Dynamo ogólnie rozgrywa bardzo dobry sezon.
Czy kursy są dobrze wystawione? Według mnie faworytem tutaj jest Nowosybirsk.
W przeciwieństwie do poprzednich typów tutaj jednak ostrożnie.
Typ:
Lokomotiv Novosibirsk @ 2.12 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Belogorie Belgorod - Zenit Kazań
Zenit +2.5 seta @ 1.526 PinnacleSports ✅ (1:3)

Scenariusz turnieju jest bardzo podobny do tego z pucharu Rosji. W składach grup w Jekaterynburgu również można znaleźć kilka analogii. Zamiast Gazpromu mieliśmy Gubernię, grał Kuzbass Kemerowo - nie było Uralu Ufa - Zenit i Biełgorod pozamieniały się grupami.
Oczywiście w przypadku F6 stawka jest inna, a co za tym idzie większa mobilizacja.
Mamy praktycznie identyczne pary półfinałowe jak w PR co tylko świadczy, że te zespoły nie przez przypadek kolejny raz znalazły się na etapie 1/2 finału.
Podstawowi zawodnicy Belogorie w meczu z Dynamem Moskwa odpoczywali od drugiego seta. Z kolei gracze Zenita Kazań mieli dzień przerwy. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania w tym sezonie, to cztery razy górą był zespół Shipulina, ale tylko jeden mecz skończył się po szybkich 3 setach.
Na pewno osłabieniem w drużynie z Kazania jest brak Michajłowa, który niefortunnie doznał kontuzji podczas przygotowań tuż przed samym F6. W pierwszym meczu w wyjściowej szóstce wyszedł Jakowlew, ale długo nie pograł zmieniony przez młodszego o 19 lat Poletaeva. W drugim z Nowosybirskiem zaczynał już młodszy z atakujących.
Obrońca trofeum jest tutaj faworytem, ale tym razem poszukam czegoś w stronę zespołu Alekny. Powinni powalczyć i jeden set jest w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z typem Andvari. Jednak zdecydowanie lepiej pograć taką opcje:
Zenit over 82.5 pkt (1.83) B365 ✅
Czyli w zasadzie identyczny typ, tylko po sporo wyższym kursie. Kiedy Zenit ugra seta, potem może dostać 3 do 19,19 i 20, więc ostry rozjazd jakiego być nie powinno.
Bez jaj z tymi kursami na Biełgorod. Kazań z Michajłowem, czy bez to mega mocna, czołowa ekipa w Rosji a Biełgorie nie z takimi już tuzami sety tracili.
Naprawdę spodziewałbym się tutaj dosyć równego pojedynku, teren jest neutralny a Kazań ma bardzo dużo atutów aby przeciwstawić się mocnemu rywalowi, a jednym z tych atutów Anderson, który gra kapitalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Biełogorie Biełgorod​

Spotkanie o brązowy medal Superligi.
Biełogorie Biełgorod oczywiście było zdecydowanym faworytem do złota w tym sezonie. Podejrzewam, że gdyby nie było tego całego Final Six tylko normalne Pla Offy to wtedy o pokonanie Biełgorodu byłoby bardzo ciężko.
Dynamo pewnie liczyło na coś więcej, ale walka o brązowy medal to chyba jednak odpowiednie miejsce dla tej ekipy. Chociaż tak jak pisałem wielokrotnie ich gra i progres jaki cały zespół zrobił w porównaniu do poprzedniego sezonu może się podobać.
Biełgorodem dzisiaj w półfinale przegrał 1:3 z Zenitem bez Michajłowa (Zenit oczywiście i bez Michajłowa jest bardzo mocny, ale jednak warto wspomnieć brak podstawowego atakującego). Przede wszystkim były problemy w polu serwisowym, nie było to tak regularne ostrzeliwanie przeciwnika jak to mają w zwyczaju. Dobry mecz Muserskiego, przyzwoity Grozera (kapitalny początek, ale potem było już gorzej) i to by było tyle. Tietiuchin przeciętnie (ale to nie jest też zawodnik, od którego oczekuje się jakiejś wysokiej skuteczności w ataku). Słabo zagrał Ilinykh i tutaj był spory problem, można było na dłużej spróbować z Pantaleymonenko.
Dynamo przegrało 2:3 z Nowosybirskiem, ale zagrali na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Doskonały Birjukow (28 punktów i 69% skuteczności w ataku), który widać, że chciał się pokazać w meczu z byłym klubem. Szkoda, że w decydującej, piątej partii popełnił kilka błędów w ataku, które zadecydowały o porażce. Krugłow na dobrym poziomie, Markin spokojnie dawał radę. Bardzo dobry mecz Holta. Zawodnicy z Moskwy mieli podobny problem co Biełgorod. Nie siedziała im zagrywka (27 błędów), a jak się gra przeciwko takiej ekipie jak Nowosybirsk to jest to problem. Pomimo słabszej dyspozycji w polu serwisowym o porażce zadecydowały niuanse.
Walki o brązowy medal raczej nikt nie odpuści. Biełgorod na pewno nie jest w swojej optymalnej formie, ale wystarczy spojrzeć kto tam gra, żeby wiedzieć, że są zawsze groźni. Dynamo pomimo porażki prezentuje się w Final Six bardzo pozytywnie.
Faworytem Biełgorod, ale Dynamo spokojnie powinno nawiązać walkę.
Szczerze mówiąc nie wiem teraz jak wygląda sytuacja z grą w Lidze Mistrzów jeżeli chodzi o zespoły rosyjskie. Nie będę więc nikogo wprowadzać w błąd. Rano poszukam konkretnej informacji i wtedy tutaj wrzucę.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.45 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A może ktoś może powiedzieć coś o meczu finałowym. kursy na Zenit dość zachęcające 1.60, tylko nie napawa mnie optymizmem ten mecz przegrany w F6 z Novosybirskiem. Ktoś widział ten mecz?Przy kursie 1.6 warto pograć na czysty win zespołu Alekny?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lokomotiw Nowosybirsk - Zenit Kazań​

FINAŁ!
Obie drużyny już w Final Six się spotkały (swoją drogą bardzo dobre i wyrównane spotkanie). Wtedy górą był Nowosybirsk, który wygrał po pięciu setach, a przed meczem pisałem TAK!
Zenit Kazań na pewno jest głodny sukcesu. Ostatnio ciągle musiał uznawać wyższość Biełgorodu, a teraz podopieczni Alekny swojego największego rywala wyeliminowali już w półfinale.
Dobry mecz Andersona, do którego szła większość trudnych piłek. Poletaev i Sivozhelez dobrze go wspierali. Można powiedzieć, że oprócz drugiego seta to raczej Zenit rozdawał karty w tym starciu. Bardzo dobrze zagrywali, a co za tym idzie dobrze spisywali się w bloku, sporo podbijali.
Oczywiście Biełgorod zagrał średnio, ale po części wpływ na to miała bardzo dobra gra Zenitu Kazań.
Lokomotiw Nowosybirsk po raz pierwszy w historii zagra o złoto w Superlidze. I szczerze mówiąc za to jak prezentują się pod koniec sezonu należy im się to. Wczoraj bardzo fajny mecz z Moskwą (która tak jak pisałem wyżej postawiła bardzo, bardzo ciężkie warunki). Cały zespół zagrał na naprawdę wysokim poziomie. Lokomotiw w Final Six bardzo dobrze wygląda w przyjęciu zagrywki. Tak jak mieli problemy w tym elemencie tak tutaj jak na razie trzymają poziom (chociaż dużo też zależy od dyspozycji rywali w tym elemencie).
Dzisiaj będzie na pewno inne spotkanie od tego pierwszego pomiędzy tymi drużynami w Final Six. Zenit na pewno zyskał większą pewność siebie, poza tym zagrali już trzy spotkania z wymagającymi rywalami w takim ustawieniu i to na pewno też jest dla nich korzystne. Lokomotiw jest przede wszystkim w dobrej formie. Widać, że Voronkov potrafi to wszystko doskonale poukładać.
Zenit jak widać nawet bez Michajłowa jest bardzo mocną drużyną. Anderson w bardzo dobrej dyspozycji. Lokomotiw ogólnie jako całość prezentuje się według mnie trochę lepiej.
Kursy po raz kolejny ciekawe. Według mnie jest lekkie value na Nowosybirsk. Ale z racji tego, że to finał to mniejszą stawką proponuje.
Typy:
Lokomotiw Nowosybirsk @ 2.46 MarathonBet ⛔
Lokomotiw Nowosybirsk (+1.5 seta) @ 1.74 Pinnacle ⛔

EDIT: Jednak Kazań. Rozkręcali się z meczu na mecz w Final Six. Nowosybirsk po prostu nie miał dzisiaj czym się przeciwstawić przeciwko tak grającemu Zenitowi.
Anderson kosmos!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
a moim zdaniem nie warto dzisiaj szukać czegokolwiek w stronę Novosibirska. Jeśli Zenit zagra to co wczoraj to błyskawicznie ich pozamiata i nawet nie ma o czym mówić.
Wczoraj Kazań zaprezentował się kapitalnie, niesamowita regularność na zagrywce + doskonałe przyjęcie, nawet bomb praktycznie nie do odbioru, genialnie prezentuje się Werbow i jest duży atut Zenitu.
Bardzo fajnie sypie Grbic, cała masa środka drugiej linii w jego wykonaniu, większość w świetnym tempie, Andersonowi można to grać w ciemno i będzie kończył, bo w formie jest niesamowitej i gra naprawdę na takim poziomie, że po prostu przyjemnie się to ogląda.
Novosibirsk jest strasznie chimeryczny, nie ma co się oszukiwać. Potencjał mają ogromny, ale często potrafią zagrać straszną padlinę. Kazań ma taki serwis, że jest wstanie ich szybko zmiażdżyć.
Podstawą jest to, czy Polataev zagra na poziomie, wczoraj świetny jego występ, jeśli dziś to powtórzy to moim zdaniem finał szybko dla Zenitu.
Co prawda kilka dni temu górą było Loko, ale tam też o włos a mielibyśmy wynik 2:0 dla Kazania, teraz Zenit dostał dodatkowego kopa po fantastycznym meczu z Biełgorodem i podejdzie do finału potrójnie zmobilizowany.
Od siebie zaproponuje taki oto typ:
Kazań -5.5 pkt (1.90) B365 ✅ niesamowita forma Kazania, niebywały Anderson
Loko często wpada w serie głupich błędów, które kończą się ostrym rozjazdem w którymś z setów (przykład wczoraj z Moskwą w drugim). Myślę, że dziś spokojnie ujrzymy takiego seta, tym bardziej, że Kazań jak wstrzeli się z zagrywką to punkty będą leciały błyskawicznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
jak wygląda sytuacja z grą w Lidze Mistrzów jeżeli chodzi o zespoły rosyjskie
Więc wygląda to tak ;):
Zenit Kazań, Lokomotiv Nowosybirsk i Belogorie Belgorod (zespoły z miejsc 1-3 w F6) w Champions League.
Dynamo Moskwa za 4 miejsce Puchar CEV
Gubernia Niżny Nowogród za 5 miejsce Puchar Challenge.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom