>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Superliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Jak dla mnie to Biełgorod przegrał dzisiaj przez własne frajerstwo w tie breaku. Tyle błędów ile oni popełnili w tym secie to nie pojęte na tym poziomie. Złe wybory na rozegraniu, niedokładne piłki i jeszcze auty z ataku... Dla mnie osobiście wszyscy co grali na Zenit mają dużo szczęścia... Do piątego seta mecz mi się podobał bo był to kawał dobrej, mocnej gry w ataku, potem błędy i jeszcze raz błędy, aż się zastanawiałem czy nie oglądam trampkarzy ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gazprom-Jugra Surgut - Fakieł Nowyj Urengoj​

Krótko, bo nie ma sensu według mnie się rozpisywać.
Rywalizacja o miejsca 5-8.
Pierwsze dwa spotkania na parkiecie Fakieła zakończyły się w sumie gładkimi wygranymi 3:0 gospodarzy. Teraz rywalizacja przenosi się do Surgutu i podejrzewam, że będzie to ostatnie spotkanie.
Kto wygra tą rywalizacje zagra o 5 miejsce ze zwycięzcą pary Nowosybirsk - Kemerowo.
Kilka razy w tym sezonie pisałem pozytywnie na temat Gazpromu, ale w obecnej sytuacji nie ma zbyt wielu pozytywów. Brak podstawowego atakującego Mysina wystarczył na pokonanie w 1/8 Iskry Odincowo, ale na Guberniję w 1/4 i teraz na Fakieł to nie wystarcza. W sumie nie wiem co się dzieje z Mysinem, ciężko o jakąś konkretną informację.
Mysina ciężko jest zastąpić. Baranow jest w bardzo słabej dyspozycji, daleki od optymalnej formy nawet fizycznej. W meczach z Fakiełem próbowany był na tej pozycji Aleksiew i wyglądało to kiepsko. Na dodatek przed spotkaniami z Fakiełem ze składu wypadł podstawowy przyjmujący, kapitan i motor napędowy tego zespołu Rodiczew. Jutro również powinno go zabraknąć.
Fakieł bez szału, ale solidnie. Widziałem ich mecze z Uralem i pomimo tego, że przegrali rywalizację 1:3 to zaprezentowali się nieźle i postawili ciężkie warunki Ufie.
Brak Mysina i Rodiczewa według mnie to za duże straty. Widać zresztą, że Gazprom trochę spuścił z tonu i chyba czekają już na koniec sezonu. Fakieł może nie gra fajerwerków, ale to solidny zespół, w którym fajnie grę prowadzi Łukasz Żygadłow (W przyszłym sezonie sypacz Zenitu Kazań ?). Na własnym parkiecie Gazprom gra lepiej. Może będzie więcej walki, ale Fakieł powinien spokojnie wygrać to spotkanie.
Typ:
Fakieł Nowyj Urengoj @ 1.40 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ural Ufa vs Nizny Nowogród kurs: 2.4 ⛔ ale jutro też konsekwentnie gram na gości
Dzisiaj, może i naiwnie gram na gości. Jeśli nie siądzie dziś to zagram i jutro. Niznhy w tym sezonie gra fantastycznie i nie wyobrażam sobie by nie przeszli oni Uralu. Ural to doświadczony zespół, tylko czy nie za bardzo? Średnia wieku to ponad 30 lat, w moim odczuciu Uralowi brakuje błysku. Niznhy zaś gra fantastycznie (nie widziałem ost meczu). Konstantinov zrobił tam robotę. Nie będę mówił na temat zawodników bo szkoda się powtarzać. Powiem tylko, że jeśli Pawłow zagra na dobrym poziomie to goście powinni wygrać. Ural gra u siebie bardzo dobrze, ale jak pokazały PO swoje podwórko zawsze nie daje pewnego zwycięstwa. Ja wchodzę w gości.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jak dla mnie to Gubernia podzieli los Delecty. Tzn rewelacyjny wynik w rundzie zasadniczej. A później porażka w półfinale i ostatecznie zajmie 4 miejsce. Było by zbyt pięknie aby taki kopciuszek doszedł do finału Rosyjskiej Superligi. Czym jest dla Guberni atut własnej hali chyba nie muszę mówić z meczami 1/4 i pierwszym półfinałem mieli bodajże 15 zwycięstw z rzędu, żadnej porażki. Aż Ural zdobył tą twierdzę w ostatnim spotkaniu. Dziś i jutro nie będzie atutu własnej hali dlatego na moje będą dwa zwycięstwa Uralu. Może nie łatwe ale moim zdaniem wygra Ural.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
A jak sie zapatrujecie na mecz Belgorodu z Zenitem? Warto przylozyc na tych pierwszych?
Edit. Dzieki DawidBarça. Ja jestem laikiem siatkarskim chociaz ostatnio stawialem na Bielgorod +1.5 i weszlo. Juz mam postawione na kuponie Bielgorod win. I tak zostawie. Zobaczymy ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Biełgorod - Zenit

Ja trzymam się dalej swoich założeń i gram konsekwentnie na Kazań w tej serii. Dla mnie Zenit ciągle jest wyżej od Biełgorodu.

Nie wiadomo jak sytuacja z Tietiuchinem, myślę, że powinniśmy go jednak dziś zobaczyć lecz nie sądzę aby już nie młody gracz tak szybko zregenerował się po skręceniu kostki i aby dziś zagrał na miarę swoich możliwości.

Na razie zawodzą lekko dwie największe gwiazdy obu drużyn, ani Grozer, ani tym bardziej Michajłow jakoś oszałamiająco się nie prezentują. Po stronie Zenitu zdecydowanie prym wiedzie Anderson, który wyrasta na lidera tej drużyny. Kazaniowi bardzo potrzebna będzie dobra gra Siwożeleza bo bez tego może być bardzo ciężko urwać Biełgorodowi to arcyważne spotkanie.

Jedno z kluczowych spotkań tego sezonu, mecz być może nawet ważniejszy od finału (no bo nie oszukujmy się, ale Ufa nie będzie zagrożeniem ani dla Biełgorodu, ani dla Kazania). Zenit jako najlepszy zespół Superligi powinien dziś udowodnić kto rządzi w Rosji. Dość prawdopodobny tb, ale moim zdaniem mecz bierze Zenit.

Zenit (1.85) Pinnacle ⛔

Co do drugiego spotkania półfinałowego to dla mnie jednak Ural.

Niznhy w tym sezonie gra fantastycznie i nie wyobrażam sobie by nie przeszli oni Uralu.
Nie no, bądźmy poważni. Takie coś to mogłeś sobie napisać przed serią a nie po tym jak Ural wygrał już jedno z dwóch spotkań na wyjeździe i pokazał, że jest faworytem do awansu. Ufa gra u siebie genialnie, czysto statystycznie w tym roku przegrali jeden jedyny mecz na własnej hali (!) i to nie w Superlidze, ale w Europejskich Pucharach z Piacenzą. Jeśli Ural wygrał już z Novogrodem na wyjeździe to u siebie zrobi to również.

Ural (1.55) Betclic ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja trzymam się dalej swoich założeń i gram konsekwentnie na Kazań w tej serii. Dla mnie Zenit ciągle jest wyżej od Biełgorodu.

Nie wiadomo jak sytuacja z Tietiuchinem, myślę, że powinniśmy go jednak dziś zobaczyć lecz nie sądzę aby już nie młody gracz tak szybko zregenerował się po skręceniu kostki i aby dziś zagrał na miarę swoich możliwości.
Odnośnie Sergieja Tietiukina. - Od skręcenia stawu skokowego do startu dzisiejszego spotkania miną dokładnie 3 doby. - Z forum kibiców Lokomotiwu Biełgorod wyczytałem, że Saszka trenował wczoraj indywidualnie. - Dzisiaj zapewne był jakiś krótki rozruch przed wieczornym spotkaniem. - A więc Tietiukin nie trenował z zespołem i kibice są pełni obaw czy będzie w stanie grac na swoim wysokim poziomie. Jeżeli nie zagra (a mi wydaje się, że dzisiaj nie zagra - może jutro...?) zastąpi go ktoś z pary Kosarev lub Ilynykh. Strata jest spora.

Jeszcze jedna ciekawa informacja. Maxim Michajłow podczas dwóch spotkań w Kazaniu grał chory - złapał go jakiś wirus i atakujący Zenitu grał z gorączką. Dzisiaj powinien zagrac lepiej niż w stolicy Tatarstanu... - Z drugiej strony gorzej jak na Maxima już grac się chyba nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dawid Niznhy też w zasadniczej u siebie nie przegrywał... Nie mam czasu żeby to dokładnie sprawdzić ich wyniki, ale u siebie byli strasznie mocni, a mimo to Uralowi udało się wygrać. Reska też była u siebie piekielnie mocna, a dostała z Zaksą w 2 mecz PO. Macerata u siebie dostała od Piacenzy, mimo, że na własnym terenie nie przegrywała. Dla Uralu atut własnej hali to dużo, ale kurs na Nowogród dla mnie wart zaryzykowania bo gości stać na zwycięstwo dziś czy w następnym meczu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dzisiaj starcia numer 4 w półfinałach rosyjskiej Superligi. - Co do rywalizacji Lokomotiwu Biełgorod z Zenitem Kazań.
Wczoraj lekkim zaskoczeniem był brak Matthew Andersona w wyjściowym składzie zespołu z Kazania. - Wyszedł za Niego Bierieżko i wyglądało to raczej przeciętnie. - Na konferencji pomeczowej Alekno stwierdził, że Amerykanin nabawił się kontuzji pleców - coś w rodzaju przeciążenia kręgosłupa. Szybko zareagował na tą informacje rynek i już z rana mamy kurs na gospodarzy po mocnych spadkach.
Czy dzisiaj Biełgorod jest w stanie zagrac jeszcze raz na podobnym poziomie jak ostatnio? Czy Zenit Kazań będzie potrafił przeciwstawic się ogromnej siły w hali &quot;Kosmos&quot; w Biełgorodzie? Co na to liderzy z Kazania? - Maxim Michajłow i Valerio Vermiglio?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Biełgorod - Zenit​

No to mecz ostatniej szansy dla Zenitu, jeśli znów nie podołają nie dość, że zakończą marzenia o wygraniu ligi, ale też pożegnają się z Ligą Mistrzów na kolejny rok.

Wczoraj podstawowym problemem mistrza Rosji był brak Andersona, bez niego nie potrafili kompletnie odnaleźć się na lewym skrzydle, Biereżko grał kompletne dno a Siwożelez nic specjalnego. W pierwszym secie bardzo dobrze funkcjonował środek siatki a także Michajłow na prawym i skończyło się to wygraną partią, potem gra całkowicie się posypała.

Dziś mamy nowy dzień i kolejną szanse dla Zenitu, Amerykanina powinni dziś postawić na nogi bo jeśli nie to ich szanse diametralnie spadają. Ja trzymam się dalej Kazania, gram na nich po raz kolejny, tym razem już na pewno nie licząc na zbyt wiele bo jak wiadomo i kurs jest bardzo wysoki. Jednak 2.50 na Zenit to coś absolutnie niespotykanego, absolutnie stać ich na zwycięstwo, muszą w końcu zagrać na swoim poziomie.

Ze stawką bardzo spokojnie oczywiście, może być różnie, ale co najmniej 50% szans dla gości bym dziś dał.

Zenit (2.50) B365 ⛔ Czemu znów tylko pierwszy set? :]

Kazań jest skończony, klęska po prostu. Kompletny wstyd dla drużyny z takim budżetem, prawie że hańba.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Biełgorod - Zenit​

No to mecz ostatniej szansy dla Zenitu, jeśli znów nie podołają nie dość, że zakończą marzenia o wygraniu ligi, ale też pożegnają się z Ligą Mistrzów na kolejny rok.

Wczoraj podstawowym problemem mistrza Rosji był brak Andersona, bez niego nie potrafili kompletnie odnaleźć się na lewym skrzydle, Biereżko grał kompletne dno a Siwożelez nic specjalnego. W pierwszym secie bardzo dobrze funkcjonował środek siatki a także Michajłow na prawym i skończyło się to wygraną partią, potem gra całkowicie się posypała.

Dziś mamy nowy dzień i kolejną szanse dla Zenitu, Amerykanina powinni dziś postawić na nogi bo jeśli nie to ich szanse diametralnie spadają. Ja trzymam się dalej Kazania, gram na nich po raz kolejny, tym razem już na pewno nie licząc na zbyt wiele bo jak wiadomo i kurs jest bardzo wysoki. Jednak 2.50 na Zenit to coś absolutnie niespotykanego, absolutnie stać ich na zwycięstwo, muszą w końcu zagrać na swoim poziomie.

Ze stawką bardzo spokojnie oczywiście, może być różnie, ale co najmniej 50% szans dla gości bym dziś dał.

Zenit (2.50) B365
Wczoraj pisałeś, że Tejetuchin po kontuzji może nie być tym samym zawodnikiem a dzisiaj twierdzisz, że Andersona który ma problemy z kręgosłupem postawią na nogi.

Uparcie grasz na ten Zenit który gra w tej chwili beznadziejnie na tle Biełgorodu. Ledwie udało im się wygrać mecz numer dwa. Dzisiaj Biełgorod gra u siebie i moim zdaniem podobnie jak wczoraj zbombardują Zenit zagrywką i zameldują się w finale. Są w formie grają dobrze w dodatku u siebie. Zenit odwrotnie. Kurs na Biegorod gdzie nigdzie jest zaniżony (b365 1.50) Ale w pinnacle można złapać 1.62-1.65 i Ja w to wchodzę śmiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Uuuu niezbyt dobrze wygląda ten uraz Grozera.. Prosiłbym o info po meczu jak wygląda jego sytuacja zdrowotna. Na rezerwie Żigałow, a on powinien dać radę zastąpić Dżordża.
e: Kapitalny mecz Biełgorodu!!! Zasłużony awans i nie ma co ukrywać, mogą zmienić na mistrzowskim tronie Zenit na lata.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Grozer nic powaznego, bo widac byllo ze na lawce byl aktywny wiec wykuruje sie na finaly, Licze na dobre kursy na mistrza Belgorodu ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Grozer nic powaznego, bo widac byllo ze na lawce byl aktywny wiec wykuruje sie na finaly, Licze na dobre kursy na mistrza Belgorodu ????
Mam takie pytanie odnośnie finału, grają jeden mecz czy serię ?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Iskra - Yaroslavl​

Iskra jest na samym dnie, ogromne kłopoty finansowe, Schmitt olał to wszystko i wyjechał do Kanady przygotowywać się do Ligi Światowej. Odintsovo pod jego nieobecność w Play Out dostaje praktycznie same baty i dziś również powinni je dostać.

W tym Play Out Iskra grała już z tym rywalem, mecz skończył się łatwym zwycięstwem gości w stosunku 3:1 (21,-20, 17, 20) i nie rozumiem dlaczego dziś nie miałoby być tak samo. Iskra zdążyła już przegrać ostatnio z takimi tuzami jak Perm i to bez ugrania nawet seta.

Kurs 2.60 na gości to chyba jakiś żart, Iskra nie ma prawa być faworytem w tym meczu, oni mają już dość tego sezonu który zdecydowanie ich nie oszczędzał.

Yaroslavl (2.60) Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
&lt;b&gt;
Iskra - Yaroslavl​
&lt;/b&gt;
Iskra jest na samym dnie, ogromne kłopoty finansowe, Schmitt olał to wszystko i wyjechał do Kanady przygotowywać się do Ligi Światowej. Odintsovo pod jego nieobecność w Play Out dostaje praktycznie same baty i dziś również powinni je dostać.
W tym Play Out Iskra grała już z tym rywalem, mecz skończył się łatwym zwycięstwem gości w stosunku 3:1 (21,-20, 17, 20) i nie rozumiem dlaczego dziś nie miałoby być tak samo. Iskra zdążyła już przegrać ostatnio z takimi tuzami jak Perm i to bez ugrania nawet seta.
Kurs 2.60 na gości to chyba jakiś żart, Iskra nie ma prawa być faworytem w tym meczu, oni mają już dość tego sezonu który zdecydowanie ich nie oszczędzał.
Yaroslavl (2.60) Unibet
Wczoraj tenże Yaroslavl nie ugral chocby seta przeciwko Gronzemu, nie wiem z czego wynikaja ich wyniki (ktore sa bardzo dziwne, 3-0 vs Krasnodar, a nastepnie 0-3 vs Grozny), ale powiem tylko tyle: Te PlayOuty sa straznie dziwne. Iskra bardzo oslabiona i na pewno zdemotywowana. Aksel pisal ze oni juz spadli do nizszej ligi, sam tego nie potwierdze bo nie wiem, ale jesli juz nie maja szans, to czemu we wczorajszym meczu tawili taki opór przeciwko Krasnodarowi? Nie wiem, dzis na pewno nie grałbym w strone Iskry, czyli typ popieram, ale jakie to ma szansse na wejście to nie mam pojecia, bo jak juz pisalem te PlayOuty nie dosc ze sa dziwne, to i streamują je &quot;jak chciał&quot;.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wczoraj jeszcze chyba mieli dzisiaj już nie mają 3 mecze do końca a tabela wygląda tak.
Dinamo Mosca 17 (6-1) (20-8)
Dinamo Krasnodar 13 (5-2) (17-14)
Grozny 12 (4-3) (14-12)
Yaroslavich Yaroslavl 9 (3-4) (10-1)
Prikam Perm 7 (2-5) (11-16)
Iskra Odintsovo 5 (1-6) (10-18)
3 spotkania do końca przed rozpoczęciem dzisiejszych meczy. Grozny dziś wygrał za 3 pkt więc choćby Iskra wygrała 3 spotkania za 3 pkt to i tak spada. Bo spadają 3 zespoły.
 
C 94

crock

Użytkownik
Wczoraj jeszcze chyba mieli dzisiaj już nie mają 3 mecze do końca a tabela wygląda tak.
Dinamo Mosca 17 (6-1) (20-8)
Dinamo Krasnodar 13 (5-2) (17-14)
Grozny 12 (4-3) (14-12)
Yaroslavich Yaroslavl 9 (3-4) (10-1)
Prikam Perm 7 (2-5) (11-16)
Iskra Odintsovo 5 (1-6) (10-18)
3 spotkania do końca przed rozpoczęciem dzisiejszych meczy. Grozny dziś wygrał za 3 pkt więc choćby Iskra wygrała 3 spotkania za 3 pkt to i tak spada. Bo spadają 3 zespoły.
spadaja 2 zespoły!
Wg mnie Iskra jak najbardziej dzisiaj do grania, wciąż mają szanse na utrzymanie, Yarosław bezposredni rywal. Nie wiem jakim cudem wygrali oni z Krasnodarem i to w stosunku 3-0 ale wczoraj nie istnieli z Groznym, Iskra mimo wszystkich klopotów jakie ich w tym sezonie spotkały, we wczorajszym meczu pokazała pazur. Wg mnie odejscie Gavina tylko mogło im poprawić relacje i atmosferę w drużynie. Przynajmniej moze teraz liczy sie wszystkim utrzymanie a nie $$
Pograłem sam po 1,55 zamykają mi tripel Grozny+Dynamo M + własnie Iskra. Obecnie kursy 1,65 wg mnie do gry.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
spadaja 2 zespoły!
Wg mnie Iskra jak najbardziej dzisiaj do grania, wciąż mają szanse na utrzymanie, Yarosław bezposredni rywal. Nie wiem jakim cudem wygrali oni z Krasnodarem i to w stosunku 3-0 ale wczoraj nie istnieli z Groznym, Iskra mimo wszystkich klopotów jakie ich w tym sezonie spotkały, we wczorajszym meczu pokazała pazur. Wg mnie odejscie Gavina tylko mogło im poprawić relacje i atmosferę w drużynie.
Pograłem sam po 1,55 zamykają mi tripel Grozny+Dynamo M + własnie Iskra. Obecnie kursy 1,65 wg mnie do gry.
Może i dwa opierałem się na zeszłorocznych zespołach które spadły. Był wśród nich zespół z Mińska więc być może w tym roku zespół z Białorusi też już spadł.
Ale nie zgodzę się z tym, że odejście Gavina dobrze wpłynęło na zespół bez żartów. Kanadyjczyk odszedł przed Play-outami i Iskra jest gdzie jest. Więc gdzie ta poprawa ?
Play-outy mają to do siebie, że dziś taki Jarosław wygrywa 3-0 z Krasnodarem a jutro dostaje baty o zdecydowanie niżej notowanego rywala. Bo to są play-outy i tego się nie gra. Chyba, że na underdoga chociaż też nie polecam takich praktyk.
Chociaż typu nie neguje ale dla mnie jest to nie do grania. Bo Iskra już przedwczoraj musiała wygrać i zrobiła co zrobiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom