>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Superliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
G 48

grozer9

Użytkownik
Odincovo i tak spadnie bo nie ma kasy na funkcjonowanie, Taka ekipa z tradycjami i sukcesami bedzie grac w 2 lidze , wiec ze jeszcze sa mecze ale sytuacja jest tragoczna i nikt nie wierzy w utrzymanie, nie ma sianka nie ma granka.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
spadaja 2 zespoły!
Wg mnie Iskra jak najbardziej dzisiaj do grania, wciąż mają szanse na utrzymanie, Yarosław bezposredni rywal. Nie wiem jakim cudem wygrali oni z Krasnodarem i to w stosunku 3-0 ale wczoraj nie istnieli z Groznym, Iskra mimo wszystkich klopotów jakie ich w tym sezonie spotkały, we wczorajszym meczu pokazała pazur. Wg mnie odejscie Gavina tylko mogło im poprawić relacje i atmosferę w drużynie. Przynajmniej moze teraz liczy sie wszystkim utrzymanie a nie $$
Pograłem sam po 1,55 zamykają mi tripel Grozny+Dynamo M + własnie Iskra. Obecnie kursy 1,65 wg mnie do gry.
Przecież oni grali z tym samym Jarosławiem kilka dni temu i dostali baty 1:3, więc co ci przyszło do głowy, że dziś Iskra jak najbardziej do gry po jakimś marnym 1.50? :grin: Brak największej gwiazdy mogło im tylko pomóc? przecież Kanadyjczyk to było co najmniej 50% tej drużyny, co druga piła w większości meczów leciała do niego. Z resztą widać po tym co grają w tych outach bez niego
Play-outy mają to do siebie, że dziś taki Jarosław wygrywa 3-0 z Krasnodarem a jutro dostaje baty o zdecydowanie niżej notowanego rywala. Bo to są play-outy i tego się nie gra. Chyba, że na underdoga chociaż też nie polecam takich praktyk.
Czemu tego się nie gra? Na przykładzie tej Iskry widać, że warto to obserwować i to bardzo. Buki dają to kursy z hierarchii sezonu zasadniczego, Iskra tam była w czołówce więc dają na nich śmieszne kursy a oni dostają baty. Na samych porażkach Iskry można się tutaj było poważnie obłowić, jeśli ktoś tylko myślał (na samych dwóch porażkach z Jarosławiem i raz z Permem można było mega dogi łapać)
 
C 94

crock

Użytkownik
Przecież oni grali z tym samym Jarosławiem kilka dni temu i dostali baty 1:3, więc co ci przyszło do głowy, że dziś Iskra jak najbardziej do gry po jakimś marnym 1.50? :grin: Brak największej gwiazdy mogło im tylko pomóc? przecież Kanadyjczyk to było co najmniej 50% tej drużyny, co druga piła w większości meczów leciała do niego. Z resztą widać po tym co grają w tych outach bez niego



Czemu tego się nie gra? Na przykładzie tej Iskry widać, że warto to obserwować i to bardzo. Buki dają to kursy z hierarchii sezonu zasadniczego, Iskra tam była w czołówce więc dają na nich śmieszne kursy a oni dostają baty. Na samych porażkach Iskry można się tutaj było poważnie obłowić, jeśli ktoś tylko myślał (na samych dwóch porażkach z Jarosławiem i raz z Permem można było mega dogi łapać)
i ile razy te pilki odbijaly sie od bloku jak od sciany bo szly do niego i do niego...

Prawda jest taka, nie wiem co tam się stało w tym 3 secie, gdzie Iskra ze stanu 21-15 oddala na 23-25, ale to zawazylo przede wszystkim. A nie widzisz różnicy? Wczoraj 2-3 po zacięstej walce z Kradnodarem, dzis 2-3 gdzie frajersko oddali z Yaroslawiem.

Czekam na kursy z niedzieli, bo dopiero teraz będzie etap &quot;dziwnych meczy&quot; gdzie juz praktycznie wszystko rozstrzygniete.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czemu tego się nie gra? Na przykładzie tej Iskry widać, że warto to obserwować i to bardzo. Buki dają to kursy z hierarchii sezonu zasadniczego, Iskra tam była w czołówce więc dają na nich śmieszne kursy a oni dostają baty. Na samych porażkach Iskry można się tutaj było poważnie obłowić, jeśli ktoś tylko myślał (na samych dwóch porażkach z Jarosławiem i raz z Permem można było mega dogi łapać)
Od początku wiedziałeś, że Iskra będzie przegrywać ? Nie sądzę. Spodziewał byś się porażek Krasnodaru z Jarosławem 0-3 ? Czy porażki Dynama z Groznym ? Dzisiaj Jarosław miał farta, że wygrał bo mecz potoczył się dziwnie. Ten kto grał na Jarosław niech się cieszy bo miał farta. Własnie dlatego się tego nie gra.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Od początku wiedziałeś, że Iskra będzie przegrywać ? Nie sądzę. Spodziewał byś się porażek Krasnodaru z Jarosławem 0-3 ? Czy porażki Dynama z Groznym ? Dzisiaj Jarosław miał farta, że wygrał bo mecz potoczył się dziwnie. Ten kto grał na Jarosław niech się cieszy bo miał farta. Własnie dlatego się tego nie gra.
Nie ma sensu nawet odpowiadać ????

i ile razy te pilki odbijaly sie od bloku jak od sciany bo szly do niego i do niego...
Szły do niego bo tam nie ma tam praktycznie żadnej alternatywy, odbijał się od bloku tyle razy ile razy efektownie kończył piłki. W każdym razie nie pisz, że Iskra z Gavinem dostawałaby baty od Permu i Jarosławia bo w sezonie zasadniczym byłoby to nie do pomyślenia.
 
C 94

crock

Użytkownik
ha, a czy odincowo bedzie grac na powaznie? zadnych szans na awans nie maja.
napisałem tylko informację jaka do mnie dotarła, niech każdy sam się na to zapatruje jak uważa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 15

maja81szn

Użytkownik
Jak podchodzi sie do walki o 3 miejsce bedzie Zenit walczyl czy ulgowo potraktuje ? no i czy te 3 miejsce cos daje w porownaniu do 4 ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ural Ufa - Lokomotiw Biełgorod​

W końcu wielki finał w Rosji. Lokomotiw Biełgorod miał ciężką przeprawę w PlayOffach (Nowosybirsk, a potem Kazań), ale od początku sezonu był stawiany obok Zenitu w roli faworyta. Ural przed sezonem ściągnął sporo ciekawych nazwisk, ale chyba mało kto liczył, że awansują do finału.
Po obu stronach wszyscy powinni być gotowi do gry. Jakieś tam problemy mieli w Biełgorodzie Tietiuchin i Grozer, ale podejrzewam, że zaczną normalnie od początku.
Biełgorod jest faworytem całej rywalizacji. Na własnym parkiecie są bardzo, bardzo mocni i tam Ufie ciężko będzie coś ugrać. Dzisiaj Ural gra na własnym parkiecie i jeżeli marzy o tym by powalczyć to musi wygrać to spotkanie.
Kadrowo trochę lepiej wygląda Biełgorod. Mają świetną zagrywkę, mają Muserskiego na środku. Dobrze grają blokiem.
Ural od początku sezonu mi się nie za bardzo podoba, ale konsekwentnie wygrywają spotkania. Ich gra naprawdę wyglądała na szarpaną, ale w półfinałach zagrali jedne z lepszych spotkań.
Według mnie warto (dzisiaj i jutro) spróbować na Ufę. Są w stanie wygrać przynajmniej jedno ze spotkań rozgrywanych na własnym parkiecie. Biełgorod na wyjazdach nie czuje się tak pewnie jak u siebie.
Typ:
Ural Ufa @ 2.90 Marathonbet (Przy takim kursie grałem.) ⛔
 
W 0

woron

Użytkownik
Biełgorod na wyjazdach nie czuje się tak pewnie jak u siebie.
Ciekawe rzeczy wypisujesz...zwłaszcza jak zobaczymy na spotkania rozgrywane w Kazaniu, czy też decydujący mecz w Nowosybirsku. Biełgorad pewnie zmierza po mistrza i wydaje mi się, że przejadą się po Uralu. Nie mówię, że będzie 3 x 3:0, ale Grozer i spółka do siebie na pewno wrócą z taką zaliczką, która da im pewne mistrzostwo.
Ja dziś grubo w stronę Lokomotiwu Biełgorod.
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Zgadzam się w 100 procentach z Redwitzem!!!
Biełgorod myślę że wygra ten finał bo u siebie są bardzo mocni. Wszyscy patrzą na wygraną z Kazaniem który był kompletnie bez formy i widać że buki również, bo kurs na Biełgorod w okolicach 1,4 w Ufie to śmiech!!! Ja oceniam tutaj szanse na 50%-50%, więc mamy super bet z którego zamierzam skorzystać!
2,9 na drużynę Vissotto u siebie to istny prezent.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ufa - Biełgorod​

Dziś zdecydowanie warto iść w stronę gospodarzy. Wczoraj gdyby nie fura szczęścia Biełgorod przegrałby w czterech setach, nie wiem jak to się stało, że jednak góra byli goście, ale Ural przegrał na własne życzenie.

Wczoraj Vissotto wciągnął nosem Grozera który zagrał koszmarnie, dziś pewnie będzie podobnie. Ufa na własnym parkiecie jest piekielnie mocna, mało kto tutaj wygrywa, takie mecze jak ten wczorajszy to jedynie pojedyncze przypadki.

Opcja +1.5 seta na gospodarzy jest bardzo bezpieczna, jeśli już Ural to przegra (w co szczerze wątpię) to stanie się to po pięciu setach tak jak wczoraj.

Ural +1.5 seta (1.74) Pinnacle ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Według mnie warto (dzisiaj i jutro) spróbować na Ufę. Są w stanie wygrać przynajmniej jedno ze spotkań rozgrywanych na własnym parkiecie. Biełgorod na wyjazdach nie czuje się tak pewnie jak u siebie.
Wczoraj zabrakło niewiele.
Nie lubię spłaszczać spotkania do jednej akcji, ale w bardzo ważnym momencie (4 set, 15:13 dla Uralu) wczoraj sędziowie koszmarnie się pomylili. Nie wiem czy pamiętacie ten moment (atak Vissotto).
Biełgorod na wyjazdach nie gra tego co u siebie. Grozer wczoraj zagrał słabo (końcówka trochę lepsza). Zagrywka też nie była na jakimś wysokim poziomie.
Dzisiaj mega ważny mecz dla Ufy. Porażka w dzisiejszym meczu oznaczać będzie to, że tytuł zgarnia Biełgorod (nie wierzę w dwa zwycięstwa Uralu w Biełgorodzie). Wczoraj zaczął Pantelejmonenko, dzisiaj podejrzewam, że zacznie Spiridonow.
Ufa zmotywowana, Biełgorod nie odpuści, ale już osiągnęli to co pewnie zamierzali od początku tej rywalizacji.
Kurs trochę już spadł na Ufę, ale nie ma się co dziwić.
Typ:
Ural Ufa @ 2.54 Marathonbet (Przy takim kursie grałem.) ⛔

EDIT: Drugi mecz, drugi tie break i drugi przegrany. Dzisiaj Ufa na wygraną nie zasługiwała. Tragiczny Falasca. Sporo pomagał momentami Biełgorod. Mogę mieć pretensje tylko do siebie, ale to raczej za wczorajsze spotkanie, które powinni wygrać.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Belgord pokazuje moc , Ufa walczy ale nie ma szans z Lokomotywa, Ufa i tak zrobila max wynik niz by mogli, no ale mieli banal drabinke w porownaniu z Loko... Bravo Belgorod
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Szybko bo mecz lada chwila. O 17 w Niżnym Nowogrodzie miejscowy Lokomotiv zmierzy się z Zenitem Kazań. Faworytem oczywiście jest drużyna gości. Gospodarze po fenomenalnej rundzie zasadniczej w PO grają znacznie słabiej. Można to trochę porównać do PlusLigi i Delecty, wielka niespodzianka i lider, w walce o medale już nie jest dobrze. Nie pamiętam dokładnie ile miejsc ma Rosja w LM, ale Zenit na pewno będzie chciał zdobyć chociażby brąz w lidze po porażce w 1/2 finału z kapitalnym Biełgorodem.
Novgorod-Zenit (1.5-0) @1.50 bet365 ✅
over 178.5 @1.85 bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom