>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SuperLega 2020/2021

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Screenshot_2020-09-05 Lega Pallavolo Serie A Italian Volleyball League – National Championships.png

Witam i gorąco zapraszam do analizowania i dzielenia się typami z Włoskiej SuperLega!
W tym sezonie po transferach chyba nie będzie już aż takiej walki 4 drużyn o mistrza Włoch - niestety.
Przede wszystkim Modena się mocno osłabiła ale za to Piacenza na pewno napsuje sporo potu i krwi faworytom bo zrobiła naprawdę bardzo interesujące transfery.

SuperLega 2020/2021
- Cucine Lube Civitanova
- Leo Shoes Modena
- Sir Safety Conad Perugia
- Itas Trentino
- Allianz Milano
- Consar Rawenna
- Pallawolo Padwa
- NBV Werona
- Vero Volley Monza
- Gas Sales Bluenergy Piacenza
- Top Volley Cisterna
- Tonno Callipo Vibo Valentia​
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
P 984

prolog

Użytkownik
Co myślicie o najbliższym spotkaniu pucharowym, Trentino - Lube? Personalnie na papierze Lube powinno to wziąć moim zdaniem.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Co myślicie o najbliższym spotkaniu pucharowym, Trentino - Lube? Personalnie na papierze Lube powinno to wziąć moim zdaniem.
Również skłaniałbym się ku wygranej Lube. Utrzymali oni większość składu w tym wielu najważniejszych graczy poza rozgrywającym Bruno. Choć znaleźli za niego zastępce na podobnym poziomie jakim jest De Cecco to jednak zmiana rozgrywającego przez, którego przechodzi niemal każda akcja ofensywna zespołu musi odbić się przynajmniej na początku negatywnie na zespole. Skład to siła doświadczenia, mega ofensywne usposobienie obu podstawowych przyjmujących, dobry rozgrywający i bestia Simon na środku. Na ataku światowego poziomu może nie ma, ale Hadrava pewnie zrobi swoje, choć na początku ciekawe kto będzie jedynką na ataku.
Trentino dokonało dużej zmiany składu przychodzi fenomenalny Lucarelli i Nimir tak chwalony, ale dla mnie ciekawostka jak będzie prezentował się w tak dużym klubie. Skład wydaje się być bardzo dobry na niemal każdej pozycji, do tego są to moim zdaniem gracze dosyć młodzi, głodni sukcesów, którzy jeśli w tym składzie personalnym zaskoczą to są wstanie wygrać ligę krajową i europejskie rozgrywki bo jest komu grać. Giannelli, Lucarelli, Lisinac, jeśli zaskoczy też Nimir to mega ofensywni gracze, od wielu sezonów uznana marka (może oprócz Holendra) którzy mogą grać jeszcze lepiej i dalej się rozwijać. Problemem na najbliższy mecz jest to, że nie zagra ani Lucarelli, ani Lisinac. Brazylijczyka ma zastąpić młody Michieletto, który dla mnie jest anonimowym zawodnikiem tak więc siła całej drużyny trochę osłabnie z tym co widać na papierze. Info o absencjach ze strony Trentino. Lube skład mocny ograny.
Problemem dla typu na Lube jest to, że półfinały będą składały się z dwóch meczów a pierwszy, jutrzejszy odbywa się w Trydencie. Wiadomo jak we Włoszech własne boisko gra na nutę gospodarzom, nie raz w play-offach najlepsza czwórka niemal na przemiennie wygrywała swoje mecze będąc w roli gospodarza, choć akurat w przypadku meczów Trentino - Lube tym drugim udawało się ostatnio wygrywać nawet na terenie rywala. Dla mnie przed meczem mocniej wygląda Lube i postawię na nich.

Lube @2.01 :( Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych we Włoszech pozostały jeszcze prawie 2 tygodnie.
Co prawda już leci walka o Superpuchar Włoch czy Puchar Włoch.
Ja postaram się przybliżyć kilka drużyn...
Zaczynamy

Cucine Lube Civitanova

Z pierwszej 7ki z poprzedniego sezonu z klubu pożegnali się rozgrywający B. Rezende oraz atakujący A. Ghafour, który powiedzmy sobie szczerze nie spisał się najlepiej, może to z powodu kontuzji ale jednak no był rozczarowaniem. Wypożyczony został również środkowy nasz rodak M. Bieniek, który również nie pokazał się z najlepszej strony. W ich miejsce drużyna sprowadziła atakującego J. Hadrave, dobrze znanego nam z gry w Olsztynie, rozgrywającego L. De Cecco. W sumie drużyna wymieniła obu rozgrywających bo z klubu odszedł również drugi rozgrywający S. D'Hulst a przyszedł M. Falaschi, który również grał w naszej PlusLidze.
Moim zdaniem transfery na pewno nie są na minus.​
Przewidywany skład:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: R. Simon, S. Anzani
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: J. Hadrava
Libero: A. Marchisio

Widać, że siła w ataku będzie niesamowita z każdej strony czy to środek czy przyjmujących czy sam atakujący. Są głównym faworytem do wygrania ligi.


Leo Shoes Modena

Zdecydowanie największe zmiany w tym zespole. Z podstawowej 7ki z poprzedniego sezonu odeszło aż 5 zdecydowanie najważniejsze postacie w drużynie. Z klubu pożegnał się atakujący I. Zaysev, pożegnali się dwaj przyjmujący M. Anderson i B. Bednorz. Odszedł również środkowy M. Holt i libero S. Rossini. Do klubu dołączyli libero J. Grebennikov, atakujący L. Vettori, przyjmujący N. Petrić, D. Lavia i M. Karlitzek i środkowy D. Stanković.
Myślę, że o ile libero to zdecydowanie największe wzmocnienie tak inne pozycje mocno się osłabiły.
Przewidywany skład:
Rozgrywający: M. Christenson
Środkowy: D. Mazzone, D. Stanković
Przyjmujący: N. Petrić, M. Karlitzek
Atakujący: L. Vettori
Libero: J. Grebennikov

Mega ofensywna siła w postaci Zaytseva, Andersona i Holta mocno poszła w dół i ciężko będzie ich zastąpić 1:1. Nie zapomnijmy o doskonałym sezonie Naszej przyjmującego, który zbieram kapitalne noty w lidze... Myślę, że o podium będzie ciężko max 3 miejsce.


Sir Safety Conad Perugia

Z Perugii odeszło 3 ważnych graczy mowa tutaj o rozgrywającym L. De Cecco, środkowym M. Podrascanin i przyjmującym F. Lanza. W ich miejsce Perugia sprowadziła bardzo doświadczonego lecz już wiekowego rozgrywającego D. Travica i J. Zimmermann, przyjmującego S. Sole, atakującego S. Vernon-Evans i przyjmujących T. ter Horst, D. Sossenheimer.
D. Sossenheimer z Będzina do Perugii? Będzie miał ciężko przestawić sie. Pozzycja rozgrywającego także mocno myślę, że ucierpi na zmianie.​
Przewidywany skład:
Rozgrywający: D. Travica
Środkowy: F. Ricci, S. Sole
Przyjmujący: W. Leon, T. ter Horst
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci

Jeszcze więcej niż w poprzednim sezonie będzie zależeć od 2ójki Atanasijević, Leon ale myślę, że to Civitanova sięgnie po tytuł mistrza Włoch. Perugia aż tak mocnego składu nie ma aby im dorównać.


Itas Trentino

Również bardzo duże zmiany przeszły w Trentino. Ze starego zespołu pozostali tylko rozgrywający S. Giannelli i środkowy S Lisinać.
Z klubu pożegnali się libero J. Grebennikov, atakujący L. Vettori, środkowy D. Candellaro i przyjmujący A. Russell, U. Kovacević i K. Cebulji.
Do zespołu dołączyli przyjmujący R. Lucarelli, atakujący N. Abdel-Aziz, środkowy M. Podrascanin, libero S. Rossini i przyjmujący D. Kooy.
Przewidywany skład:
Rozgrywający: S. Giannelli
Środkowy: S. Lisinac, M. Podrascanin
Przyjmujący: R. Lucarelli, D. Kooy
Atakujący: N. Abdel-Aziz
Libero: S. Rossini

Na papierze mocny skład ale muszą się zgrać ze sobą 2 Serbów, 2 Holendrów, 2 Włochów i Brazylijczyk. Ciekawie ale czy to wypali? Moim zdaniem ciężko ale zobaczymy.


Gas Sales Bluenergy Piacenza

Ten zespół przeprowadził chyba transfery, które pozwolą im się włączyć w walce może nie o mistrza ale może o podium?
Z poprzedniego sezonu tacy siatkarze pożegnali się z klubem: rozgrywający M. Cavanna, środkowi P. Krsmanović i D. Stanković, przyjmujący D. Kooy, I. Yudin i A. Berger, atakujący G. Nelli.
Natomiast do klubu dołączyli atakujący G. Grozer, przyjmujący A. Russell, O. Antonov, T. Clevenot, środkwoy D. Candellaro i A. Polo oraz rozgrywający J. Shaw i R. H. Aguirre.​
Przewidywany skład:
Rozgrywający: J. Shaw
Środkowy: D. Candellaro, A. Polo
Przyjmujący: A. Russel, O. Antonov
Atakujący: G. Grozer
Libero: F. Fanuli

Widać, że atak i przyjmęcie jest na bardzo wysokim poziomie, martwi mnie jedynie rozegranie i libero ale może zagra to wszystko razem i będzie to bardzo niewygodna drużyna? Mam taką nadzieję,


Jeżeli pominął jakąś drużynę, która może przeciwstawić się tym drużynom to chętnie przeczytam.
Zapraszam do analizowania i podawania swoich typów, przemyśleń itd... :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +27
P 984

prolog

Użytkownik
W piątek mamy finał Pucharu. W finale zagra Lube i Perugia, zważywszy że Lube gra u siebie i chyba personalnie ma najlepszy skład w lidze myślicie że dają radę Leonowi i spółce ? Kurs przyjemny bo aż 1.75 (STS)
 
P 984

prolog

Użytkownik
W piątek mamy finał Pucharu. W finale zagra Lube i Perugia, zważywszy że Lube gra u siebie i chyba personalnie ma najlepszy skład w lidze myślicie że dają radę Leonowi i spółce ? Kurs przyjemny bo aż 1.75 (STS)
Kursy już trochę spadły, mysle nad 3 mieczykami, ZAKSA(wiadomo czemu, Skra gra totalne dno a Kędzierzyn przyjemna dla oka siatkowka
+kamerovo( tutaj idę w stronę kamerova ponieważ część z zespołu zenitu miała koronawirusa i nawet nie uczestniczyli w dalszych rozgrywkach pucharu Rosji natomiast kamerovo wygrało swoje wszystkie mecze w pucharze i wydaje mi się że powinni dać rade
+lube
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, dziś 1 kolejka Włoskiej SuperLega i moim zdaniem jest kilka dość ciekawych spotkań być może i będzie kilka niespodzianek?
Zapraszam do częstego odwiedzania tematu oraz podawania typów jak i swoich przemyśleń =

Allianz Milano - Top Volley Cisterna 3:0
Cisterna +2,5 seta
1,60
Cisterna +1,5 seta 2,93
//Edit. Mimo, że oba typy na minus to zabrakło niewiele do przynajmniej 1 seta, w 2 secie prowadzili już 20:15 i 21:17... i kto wie jak by się potoczyła dalsza część meczu, niestety tego seta przegrali 24:26

Milano mocne zmiany w zespole i zdecydowanie na minus. Odeszli m.in. N. Abdel-Aziz - świetny Holenderski atakujący, N. Petrić - mocny Serbski przyjmujący, który zabezpieczał przyjęcie, T. Clevenot - kolejny przyjmujący Francuski, A. Okolić - kolejny Serb tym razem środkowy. W ich miejsce przyszli Y. Ishikawa - Japoński przyjmujący, Y. Patry - Francuski atakujący, S. Maar - Kanadyjski przyjmujący. Moim zadaniem mimo znanych nazwisk, którzy przyszli do zespołu jednak zmiany na minus.
Zespół Top Volley wzmocnili m. in. K. Tillie - Francuski przyjmujący, T. Krick - Niemiecki środkowy, G. Seganow - Bułgarski rozgrywający.
Oczywiście Milano nadal jest faworytem jednak ja wierzę w gości, że postawią się gospodarzą. Myślę, że 1 seta powinni zgarnąć a może coś więcej?

Pallavolo Padwa - Itas Trentino 0:3
Padwa +15,5
1,75
//Edit.Niby tylko 1 punkt zostało ale 2 sety mocno wyrównane i tylko w 1 secie Trentino odskoczyło rywalowi i wygrali aż 10 punktami, mimo to typ na plus

Oczywiście goście zdecydowanym faworytem ale czy rozbiją gości aż 16 punktami? Ja wierzę, że nie...
Do gospodarzy przyszli m.in. W. Włodarczyk, K. Shoji, T. Stern a Trentino wielkie zmiany, praktycznie podstawowy skład został zmieniony oczywiście, że zmiennicy świetni i zdecydowanie lepsi od drużyny Padwa ale czy już zgrali się?
Padwa bardzo dobrze zaprezentowała się w meczach pucharowych , wygrali 3 spotkania rozegrane m. in. z Piacenza 3:1.

Consar Rawenna - Gas Sales Bluenergy Piacenza 1:3
Piacenza -3,5
1,84
//Edit. Zgodnie z planem jeszcze z dużą przewagą typ na plus, wygrali 8 punktami

Jak wspomniałem w poprzednim poście Piacenza mega zmiany m. in G. Grozer, A. Russell, O. Antonow czy T. Clevenot i jeśli zgrają się na pewno będą mega niebezpiecznym zespołem.
Rawenna moim zdaniem jest drużyną z dolnej półki i będą walczyć jedynie o utrzymanie. Kilka dobrych zawodników odeszło z klubu a nie wzmocnili się za bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piacenza - Perugia 1:3
powyżej 181,5
1,83

Przed nami druga kolejka we Włoskiej Super Lega. Obie drużyny wygrały swoje mecze w 1 kolejce. Piacenza wygrała na wyjeździe 3:1 z Ravenna natomiast Perugia wygrała u siebie 3:0 z Vibo Valentia.
Perugia mimo wygranej 3:0 z przeciwnikiem się męczyła, w pierwszym secie wygrali dopiero 35:33 natomiast w 3 secie wygrali 26:24.
Piacenza wspomniałem w temacie Włoska Super Lega wzmocniła się przed sezonem bardzo mocno i liczę na tę drużynę w tym sezonie, że napsują bardzo duża krwi mocniejszym rywalom natomiast uważam, że Perugia jest w tym sezonie słabsza. Oczywiście zostali Leon i Atanasijevic ale już 2gim przyjmującym jest D. Sossenheim (były gracz MKS Będzin) lub T. ter Horst.
Piacenze wzmocnili tacy siatkarze jak przyjmujący A. Russell, atakujący G. Grozer czy przyjmujacy O. Antonov.
Myślę, że w tym meczu obejrzymy minimum 4 sety.
Piacenza - Perugia powyżej 181,5 1,83 tak jak myślałem, Piacenza urwała seta jednak troszkę punktów zabrakło, mianowicie 4.
Trentino - Verona Verona +19,5 1,43 bez żadnych problemów, nawet wygrali gładko 3:0

AKO: 2,62
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Lube Civitanova- Trentino
Typ: over 181,5
Kurs: 1,82
Fortuna

5/10

Hit kolejki w SuperLega, Lube podejmuje Trentino. Oba zespoły to zdecydowanie kadrowo Top 3 w tym sezonie, o przemeblowaniach, szczególnie w zespole gości powyżej pisał już zibi16 zibi16 . Lube w poprzedniej kolejce po 5 setach pokonało słabą Ravennę, z kolei za dużą niespodziankę trzeba uznać gładką porażkę Trentino w solidną Veroną. Uważam że dziś spotkanie nie skończy się w 3 setach, ponadto nie widzę aż takiego faworyta w Lube aby wystawiać tak śmieszne kursy, rozumiem że własna hala ale to zespoły na zbliżonym poziomie.

Dlatego jako alternatywę proponuję:
Trentino +8,5 pkt @ 1,81 Fortuna 3/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Perugia- Padova

Typ: under 141,5
Kurs: 1,84
Fortuna

5/10

Drugie spotkanie, które proponuję to pojedynek Perugii z Padovą. Perugia w weekend 3-1 pokonała Piacenzę, z kolei Padova ograła Latinę. Perugia to trzeci kandydat do mistrzostwa poza wspomnianymi powyżej Lube i Trentino. Uważam że sporo stracili na odejściu De Cecco, Podrascanina i Lanzy, ale Leon z Atanasjeviciem robią robotę i na rywali pokroju Padovy będzie to wystarczać schody mogą zacząć się w pojedynkach z zespołami z Top5. Spodziewam się dziś szybkiego 3-0 dla Perugii, zatem gram under punktowy.​
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Latina - Piacenza 1:3
Piacenza -6,5
1,84

Latina rozpoczęła rozgrywki od 2óch porażek 0:3 z Padowa i Milano. O ile o Milano można powiedzieć, że jest w miarę mocna to o Padowie raczej tego nie powiemy.
Piacenza najpierw wygrała swój pojedynek 3:1 z beniaminkiem następnie przegrali 1:3 z Perugia gdzie można było wliczyć tę porażkę w swoim kalendarzu.
O tym, że Piacenza bardzo dobrze się wzmocniła pisałem wyżej.
Uważam, że goście są faworytem ale kurs jest słaby bo ledwie ponad 1,30 dlatego idę mocniej i typuję zwycięstwo gości minimum 7 punktami.

Milano - Valentia 1:3
Milano -11,5
1,80

Milano 2 zwycięstwa z Latina i Monza natomiast Valentia 2 porażki ale grali z topowymi drużynami Perugią i Modeną oba mecze 0:3. Jedno można wspomnieć, że Valentia naprawdę zagrała dość dobrze te spotkania mimo przegranej 0:3 rywali nie uciekli im na jakąś znaczącą ilość punktów.
Jedno co mnie zainteresowało to, że w poprzednim sezonie obie drużyny zagrały ze sobą 2krotnie, oba mecze wygrał Milano 3:1 ale wygrali dość wysoką ilością punktów, w minimum 1 secie uciekli rywalom.
Myślę, że jeśli Milano zagra na swoim poziomie to nawet przy stracie 1 seta mają szanse aby te handi pokryć.

Perugia - Padwa 3:0
Perugia -17,5
2,64

Typ dość odważny ale mocne handi, myślę, że Perugia może dziś wygrać wysoko.
Może analiza nie będzie jakoś specjalnie "profesjonalna" bo Perugia niby wygrane 2 mecze ale nie rozbili jakoś mocno swoich rywali natomiast Padwa zwycięstwo 3:0 z Latina i porażka 0:3 z Piacenza.
Mam dziwne przeczucie, że tym razem Perugia wygra to spotkanie bardzo pewnie, co by nie mówić Padwa nie jest jakimś rywalem bardzo trudnym mimo niezłych wyników.
Oczywiście niższe handi bardziej do gry ale ten mecz pobieram tylko agresywnie i dość ryzykownie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Milano vs Ravenna
Typ: Ravenna +2.5 seta
Kurs:1.74, unibet


Myślę, że goście mogą dzisiaj powalczyć. Słabo wystartowali i mają bilans 1-3, ale potrafili urwać punkt Cucine Lube na wyjeździe i ugrać seta z Modeną. Ravenna praktycznie bez osłabień, poza grą jest 2 siatkarzy odbywających kwarantannę po pozytywnym teście na COVID. Milano z odwrotnym bilansem, 3-1, jednak do tej pory z nieco mocniejszymi rywalami mieli problemy - przegrali z Vibo Valentina, a z Modeną co prawda udało się wygrać bez straty punktów, jednak mogło się to różnie zakończyć, bo gospodarze mieli 2 piłki setowe w górze. Warto zaryzykować i pograć, że Milano straci przynajmniej seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trentino - Perugia 1:3
powyżej 184,5
1,84

Obie drużyny aspirują do walki o podium a ich cel główny to na pewno mistrzostwo Włoch.
Po 5 kolejkach Perugia ma komplet zwycięstw ale nie grała z najmocniejszymi drużynami, jednym z nich na pewno była Piacenza gdzie wygrali 3:1.
Trentino póki co rozegrali 4 spotkania a ich bilans to 2-2, nie za dobry. Na pewno porażki 0:3 z Lube i 0:3 z Verona może martwić ale ja uważam, że dziś powalczą i nie przekreślam ich do końcowe triumfu.
U gospodarzy sporo się zmieniło przed sezonem, odeszło kilku zawodników J. Grebennikov, L. Vettori, K. Cebulji, U. Kovacević czy A. Russell natomiast w ich miejsce przyszli również świetni R. Lucarelli, N. Abdel-Aziz czy D. Kooy.
Perugia to przede wszystkim Leon i Atanasijević.
Uważam, że 4 sety to dziś minimum jakie zobaczymy w tym spotkaniu.

Modena - Piacenza 3:0
powyżej 182,5
1,84

Modena to zespół, który w okienku transferowym chyba najwięcej stracił i widać to od razu. 4 mecze i 2 porażki 1:3 z Monza i 1:3 z Milano natomiast wygrali 3:1 z Ravenna i 3:0 z Valentia. Dziś przeciwnik chyba najtrudniejszy z tych 4 zespołów.
Piacenza wzmocniła się bardzo mocno przed sezonem jak wspomniałem u góry i uważam, że napsują sporo krwi faworytom. Może póki co tego nie robili ale czas w tym zespole jest bardzo ważny. Już ostatni mecz z Lube pokazał, że grać potrafią jak równy z równym mimo porażki 1:3 to sety były bardzo wyrównane i tam wynik mógł iść w drugą stronę.
Na pewno postawię na gości po fajnym kursie prawie 2,5 ale myślę, że ten over również jest do przyjęcia.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
zibi16 zibi16 gdzie się podziałeś? brakuje Twoich typów w temacie Włoskiej Superligi.....

Na dziś propozycje ode mnie:
Modena- Trentino
over 180,5
Kurs: 1,83
Bet 365

Stawka 7/10

Pojedynek zespołów, które powinny ulokować się w Top 4 na koniec sezonu, jednak jak do tej pory oba zespoły mocno grają w kratkę i w mojej ocenie zawodzą. Oba zespoły spotkały się ze sobą nieco ponad 2 tygodnie temu w hali Trentino i padł wynik 3-0 dla gospodarzy, lecz wszystkie 3 sety wyrównane, dziś również liczę na wyrównane spotkanie, nie stawiałbym w roli tak wielkiego faworyta gości bo Modena nieco się rozkręciła, zagrali dobry turniej w LM. Dziś myślę że zobaczymy 4-5 setowy pojedynek, stąd mój typ na over punktowy, który przy 4 dość równych setach powinien zostać pokryty. Alternatywnie proponuję handicap w kierunku gospodarzy, którzy powinni podjąć rękawice: Modena + 9,5 pkt @ 1,79 Fortuna 4/10

Cisterna- Perugia
Typ: 1 (+17,5)
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 6/10


Cisterna u siebie potrafi postawić opór, ugrali dwa sety z Modeną, seta z Trentino, dziś podejmują Perugię z Leonem na pokładzie. Linia handicapu punktowego wg mnie bardzo wysoka biorąc pod uwagę pojedynek w hali Cisterny, mogą być trzy sety do 20 i typ wchodzi. Perugia jakoś nie błyszczy w tym sezonie, nie leją rywali jak chociażby przed rokiem. Uważam że gospodarzy stać na mecz na kontakcie punktowym, mało tego śmiem twierdzić że są w stanie urwać Perugii przynajmniej seta, zatem alternatywnie: Cisterna +2,5 seta @ 2,44 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Lube Civitanova vs Piacenza
Typ: Piacenza +16.5 punktu
Kurs: 1.82, efortuna
97:83, 14 punktów różnicy

Gospodarze to oczywiście klasa sama w sobie, ale ja jakoś nadal nie jestem do końca do nich przekonany. Tam wszystko co dobre zaczyna się i kończy na zagrywce - jeżeli Leal, Juantorrena i Simon trafiają z kopyta raz za razem to Lube zgarnia łatwe punkty, ale jak zagrywka nie siedzi to ze zdobywaniem punktów przy swoim serwisie jest już znacznie gorzej, bo gra obronna wcale nie jest mocną stroną Lube. No i ten De Giorgi na ławce, szczerze nie trawię gościa i cały czas mam wrażenie, że nie panuje do końca nad zespołem, a Lube jest po prostu samograjem.
Goście zebrali bardzo ciekawą ekipę, z Russelem, Antonovem i Candellaro na czele i aktualnie są tuż za czołówką w tabeli z bilansem 8-7. Pierwszy mecz wygrany przez Cucine 1:3, ale sety bardzo wyrównane i podobny handicap pokryty zostałby bez problemu. Teraz też powinniśmy zobaczyć walkę Piacenzy i przynajmniej równe 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trentino - Milano 3:0
powyżej 140,5
1,84
Jednak Trentino po za zasięgiem w tym meczu

Oczywiście Trentino jest ogromnym faworytem w tym meczu, są na fali i przede wszystkim w świetnych nastrojach po wygranej na wyjeździe z Perugią 3:1. Ogólnie ich ostatnie mecze to naprawdę kapitalne wyniki
3:1 z Perugią, 3:1 z Modena, 3:0 z Piacenza i 3:0 z Lube Civitanova.
Mają passę 10 zwycięstw z rzędu.
Dzisiejszy przeciwniki - Milano, ostatnio przegrali 1:3 z Verona. Zajmują dopiero 8 miejsce z bilansem 7-6.
Maja dużo porażek bo aż 6 ale przegrali tylko 1 mecz 0:3, na wyjedzie z Lube Civitanova ale nie przegrali go jakoś wysoko bo w każdym secie przekraczali granicę 20 punktów.
Milano nie ma słabego składu, są tam m.in. T. Urnaut, J. Patry, Y. Ishikawa, J. Kozamernik, S.T. Maar. Są to naprawdę zawodnicy na wysokim poziomie.
Uważam, że Milano może ugrać seta w tym meczu a jeśli nie to mam nadzieję, że powalczą w 3 setach i ten overek siądzie.
Oczywiście może zagrać dodatnie handi +17 ja jednak wierzę w gości.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Super Lega
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trentino vs Padova
Typ: Padova +16.5 punktu
Kurs: 2.00 dramat, 17 punktów różnicy, polasilem się na trochę wyższy kurs, a mogłem dać wyższe handi albo over punktowy...
Bukmacher: efortuna

Analiza:

Cześć wszystkim!

Wczoraj grałem trochę na siłę i tak to się niestety kończy, z konta zniknęło 100j, które teraz spróbujemy odrobić.

Spotkanie trzeciej i jedenastej drużyny ma jednego i zdecydowanego faworyta, ale ja nie spodziewam się dzisiaj jakiegoś pogromu. Faktem jest, że Trentino gra ostatnio bardzo dobrze, wszystko zaczęło 'trybić', do drużyny fajnie wprowadził się młody przyjmujący Michieletto, wtóruje mu drugi gracz na tej pozycji Brazylijczyk Lucarelli, a niekwestionowaną gwiazdą jest Nimir Abdel Aziz, atakujący holenderskiej narodowości. I to właśnie ten gracz ma bardzo istotny wpływ na grę dzisiejszych gospodarzy, szczególnie w polu serwisowym. Pokazał to np. mecz z Cucine Lube sprzed miesiąca, w którym to Trentino w końcówkach przy zagrywkach Nimira odjeżdżało przeciwnikom i wygrało 3:0.

Forma naprawdę imponuje, ale nie cały sezon układał się tak dobrze - pierwsze 8 meczów to bilans 3-5 i tylko ostatnie świetne występy pomogły odzyskać ligowe podium. Ponadto zdobywanie punktów nie zawsze przebiegało bezproblemowo, o czym świadczyć mogą przegrane sety z outsiderami Ravenną i Cisterną. Finalnie oczywiście liczy się komplet punktów, ale widać wyraźnie, że przeciwnicy nie są skazani na 3:0 jadąc do Trentino.

Goście z kolei zajmują przedostatnie miejsce w stawce i nie mają zbyt wielu powodów do radości. Wygrali do tej pory tylko 3 razy, ale w tym 2 z bezpośrednimi sąsiadami w tabeli. Z drugiej strony patrząc nie musi to być jednak duże zmartwienie, bo tylko ostatnia drużyna nie awansuje do play-off w tym sezonie, a przewaga na Cisterną wydaje się być bezpieczna. Pozostaje ciułać punkty i walczyć o awans na 10. pozycję, która zagwarantuje łatwiejszego rywala w 1/8 play-off, a że meczów za dużo nie zostało to w każdym trzeba będzie się postawić, nawet przeciwko takim tuzom.

W drużynie z Padwy najbardziej znane nazwiska to Stern, Shoji (były rozgrywający Resovii) i Włodarczyk. Kadrowo wyglądają przeciętnie, ale to nie znaczy, że nie potrafią zagrać dobrego meczu. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie, wówczas Trentino wygrało 0:3, ale 2 sety kończyły się na przewagi, a dzisiejszy handicap byłby pokryty przez Padovę. Myślę, że dzisiaj może być podobnie i Trentino trochę lekceważąc rywali może mieć nieoczekiwanie trudniejszą przeprawę. Zastanawiałem się też na handicapem setowym, ale w końcówkach mocniejsi powinni być gospodarze i bardziej prawdopodobne będą dodatnie punkty.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Milano - Trentino 3:0

Przed nami mecz 21 kolejki we Włoskiej SuperLega. Milano podejmuje Trentino.
Wszystko wydaje się jasne, gości ogromnym faworytem nie powinno mieć problemów z wygraniem meczu ale czy tak będzie?
Ja osobiście uważam, że gospodarze napsują sporo krwi Trentino a to spotkanie wcale nie będzie takie jak wskazują na to kursy...
Co prawda ostatnio obie drużyny rozegrały ze sobą mecz w Pucharze Włoch gdzie Trentino wygrało 3:0 z Milano ale te sety nie były tak jednostronne.
Milano rozegrali na własnej hali 10 spotkań w lidze i w żadnym meczu nie przegrali 0:3, co prawda przegrywali z Perugią 1:3 czy z Lube 2:3 ale te mecze były tak naprawdę bardzo wyrównane.
Milano to zespół złożony z bardzo dobrych siatkarzy może nie jest to TOP siatkówki ale bardzo solidni gracze jak T. Urnaut, J. Patry, J. Kozamernik, Y.Ishikawa, S.T. Maar czy M. Piano.

Milano +11,5 2,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Vibo Valentina- Lube Civitanova
Typ: 2
Kurs: 1,83
Fortuna
Stawka 4/10


Kurs marzenie na zespół Lube, spowodowany zapewne tym że gospodarze potrzebują punktów aby wejść do PO, natomiast Lube o nic nie gra bo drugiego miejsca nikt im nie odbierze. Jednak nie wierzę że gości odpuszczą mecz, tym bardziej że jesienią przegrali u siebie z Vibo i sądzę że będą chcieli się zrewanżować. Skład mają niepodważalnie lepszy.​
Post automatycznie złączony:

Perugia- Monza
Typ: 1 (-1,5) seta
Kurs: 2,28
Fortuna
Stawka 4/10


Podobna sytuacja jak powyżej, kurs na lidera wysoki, dodatkowo podbijam handicapem, mimo że Perugia może porotować składem to uważam że na własnym parkiecie nie odpuszczą spotkania i wygrają ten mecz.​
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom