>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
po tygodniu weryfikacji stoję w miejscu najpierw po wysłaniu kart z ktorych korzystałem zostałem poproszony o wysłanie konkretniej karty o numerze xyz oczywiscie ja wysłałem w pierwszym emailu najwyraźniej ktoś tego nie zauważył po ponownym przesłaniu tej samej karty poproszono mnie o wysłanie umowy rachunku konta o numerze ABC karta i konto to ten sam Bank i teraz zaczynają się schody po wysłaniu umowy którą pobrałem w aplikacji banku dostałem odpowiedź o weryfikacji negatywnej powodem było to iż plik który podpisałem elektonicznie ma nazwe formularz otwarcia konta i nie jest umową.
Po kontakcie z bankiem otrzymałem taka odpowiedź
Agent
Dzień dobry, wszystkie dokumenty masz zawsze dostępne w aplikacji.
Potwierdzeniem jest posiadanie tego formularza w Twojej aplikacji - jeśli masz naszą aplikację i podpisałeś formularz na otwarcie któregoś z naszych produktów, to znaczy, że jesteś naszym Klientem

Dzisiaj wysłałem kolejego emaila z ta właśnie odpowiedzią oraz wrzuciłem wszystkie dostępne pliki z aplikacji i dodałem Wyciąg z konta gdzie są zawarte wszystkie moje dane osobowe oraz wspomniany numer konta

Jeszcze na koniec wrzuciłem zdjecie email od Banku po podposaniu umowy jakie pliki sa zawarte w umowie
Czekamy dalej na rozwój sytuacji odpisuja po około 3 dnich
Dodam że bank opiera swoją działalność na aplikacji
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
"Wspólnie uzgodniliśmy, że wjeżdżamy Panu na chatę i wywozimy do przymusowej pracy za wykorzystane bonusy na czas nieokreślony". Za jakiś czas tak się właśnie buki rozbyczą albo jakoś je powstrzymamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
Z 0

zyzyx

Użytkownik
Coraz większe problemy z wypłata pieniędzy. Coś źle się u nich dzieje. Mają opcje "Szybka Wypłata" gdzie można czekać na kasę nawet 3 dni.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Koło jeszcze działa? Pytam poważnie. Od 2 miechów, dzień w dzień brak wygranej. Wiem, że czymś trzeba spłacić Sławka i sponsoring Lecha no ale po ciul taka "promocja"...? Czy tylko ja mam takiego pecha? Wcześniej przynajmniej raz w tygodniu coś wpadło i wygląda ewidentnie jakby ktoś przestawił wajchę.
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje czy punkt stacjonarny na Alejach Jerozolimskich w Warszawie będzie jeszcze czynny? I do kiedy potrwa remont? 3 miesiące temu było info, że sprzedali wszystkie punkty go+bet, ale zostawiają sobie właśnie ten jeden. Pisałem do
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Źle dzieje się z tą firmą 3 lata nie było problemu a teraz selfi plus wyciąg czekam 72h i nic po ponaglenie klepneli są podobno tak zawaleni że szok jaki powód z każdego robią oszusta moich 2 kumpli miało to samo!!!
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
miał ktoś jakieś problemy z wypłata powyżej 10 tysięcy? ja ponad 3 godziny temu zleciłem wypłatę około 14k i zawsze zajmowało to kilka minut przy kwotach rzędu kilka tys, to teraz nadal status widnieje jako „w toku” i nie zapowiada się aby łaskawie ją zaakceptowali. support upiera się, że dział płatności ma 24 godz na zatwierdzenie wypłaty, ale obawiam się, że będą chcieli się do czegoś przysrać. ktoś coś?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
miał ktoś jakieś problemy z wypłata powyżej 10 tysięcy? ja ponad 3 godziny temu zleciłem wypłatę około 14k i zawsze zajmowało to kilka minut przy kwotach rzędu kilka tys, to teraz nadal status widnieje jako „w toku” i nie zapowiada się aby łaskawie ją zaakceptowali. support upiera się, że dział płatności ma 24 godz na zatwierdzenie wypłaty, ale obawiam się, że będą chcieli się do czegoś przysrać. ktoś coś?
Wertuja pewnie historie czy jest się do czego dojebac. Jesli nie to wyplaca do 24h. Z nimi nigdy nie miałem problemu jesli chodzi o wyplaty większych sum
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Do góry Bottom