>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Jak można mieć status VIPa u trzech bukmacherów i dalej grać? Ja wiem - Twoje pieniądze to Twoja sprawa, dla mnie możesz się nawet nimi podcierać, ale serio nie myślałeś, żeby odpuścić skoro tyle wtapiasz?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Super Przewaga ratuje kupony postawione na Polskę!


„Dwa do zera to niebezpieczny wynik” – tak zwykł mawiać jeden z byłych selekcjonerów... Ale nie w Superbet! Mimo kompromitującej porażki reprezentacji Polski z Mołdawią 2:3 w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 wszyscy gracze, którzy postawili na zwycięstwo Biało-Czerwonych w Superbet mogą być w nieco lepszych humorach. Dzięki Super Przewadze ich kupony zostały rozliczone jako wygrane!

Po pierwszej połowie Polacy prowadzili 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego
i Arkadiusza Milika. To wystarczyło do rozliczenia kuponów „na zielono” i po upływie 45 minut każdy kto postawił na zwycięstwo Biało-Czerwonych w regulaminowym czasie gry mógł z większym spokojem oglądać drugą część spotkania.

Super Przewaga to funkcjonalność, dzięki której w przypadku, gdy wytypowana przez gracza drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi - niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
Tym samym, jeżeli jeden gracz postawił na różnych kuponach na trzy punkty reprezentacji Polski i Mołdawii mógł cieszyć się z trafienia obu kuponów.

Oprócz piłki nożnej Super Przewaga dostępna jest również dla fanów tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz hokeja na lodzie.


Zrzut ekranu 2023-06-20 o 23.55.11.png
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Super Przewaga ratuje kupony postawione na Polskę!


„Dwa do zera to niebezpieczny wynik” – tak zwykł mawiać jeden z byłych selekcjonerów... Ale nie w Superbet! Mimo kompromitującej porażki reprezentacji Polski z Mołdawią 2:3 w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 wszyscy gracze, którzy postawili na zwycięstwo Biało-Czerwonych w Superbet mogą być w nieco lepszych humorach. Dzięki Super Przewadze ich kupony zostały rozliczone jako wygrane!

Po pierwszej połowie Polacy prowadzili 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego
i Arkadiusza Milika. To wystarczyło do rozliczenia kuponów „na zielono” i po upływie 45 minut każdy kto postawił na zwycięstwo Biało-Czerwonych w regulaminowym czasie gry mógł z większym spokojem oglądać drugą część spotkania.

Super Przewaga to funkcjonalność, dzięki której w przypadku, gdy wytypowana przez gracza drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi - niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
Tym samym, jeżeli jeden gracz postawił na różnych kuponach na trzy punkty reprezentacji Polski i Mołdawii mógł cieszyć się z trafienia obu kuponów.

Oprócz piłki nożnej Super Przewaga dostępna jest również dla fanów tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz hokeja na lodzie.


Pokaż załącznik 30626
Heheheee, dobre jaja, jest jakiś zagraniczny buk który coś podobnego proponuje?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Superbet wprowadzil promocje nocne granie na gry karciane. Czy wam również nie wyskakuje okienko do akceptacji z udziałem do promocji? Trzeba codziennie akceptowac a od wczoraj nie wyskakuje nic.
 
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy mają to samo, ale w bonus boxie w lipcu jak dotąd mam 15 freebetów po 5 złoty, po spełnieniu warunków na 19 otwarć
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Też tak mam, ale nie wszyscy mają to samo. I to jest właśnie największa wada na superbet bo nie wiadomo co w ogóle trzeba zrobić żeby większe bonusy dostawać. Pewnie po prostu jak najwięcej przegrywać, no ale to moje domysły.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Jak coraz gorsze? Za sam udział w Supergame, dostajesz teraz 2zł.
Masz racje za 2 zł dają sobie możliwość zablokowania ci w przyszłości konta i wygranych powołujac sie na
nadużycie bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +308
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Mi zamknęli konto bez żadnej wiadomości od nich, od tak. Okazało sie że dali powód że nieaktualny dokument tożsamości, dopiero po zapytaniu co sie dzieje z kontem. Tak działa super rumun, 😁
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Mi dziś po dwóch dniach od blokady i dodatkowej weryfikacji odblokowali konto po przesłaniu kilkunastu zdjęć i wyciągów
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Nigdy nie miałem z superbetem jakichś większych problemów. Obsługa czatu miła i pomocna. Kilkanaście tysięcy wypłacone i nadal bez limitów.
 
S 0

sjjtejtrjte

Użytkownik
Założyłem konto u tego pseudobuka. Skorzystałem z jednej z tych promocji "załóż konto i zamień 2 pln w 400 pln". Bonus miałem otrzymać po 72 godzinach. Upomniałem się o niego po 90 godzinach, jednak zamiast bonusa otrzymałem takiego maila.


Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Prawdopodobnie nielegalny handelek danymi i oni już wiedzą że jesteś łasy na bonusy, bo niby po czym mają stwierdzić. Chyba że cała rodzina grała u tego buka.
 
Do góry Bottom