>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

M 0

Makakił

Użytkownik
To co się dzieje z tym bukmacherem ostatnio, to żenada. Od niedzielnego wieczora nie mogą mi tej weryfikacji przeprowadzić. Cały czas tylko czekać i czekać, albo ktoś się odezwię i oczywiście nikt się nie odzywa. Ponadto nie otrzymuje żadnego należnego bonusa od niedzieli. Tutaj też nie można się nic dowiedzieć... Typowa formułka "Przekazaliśmy do odpowiedniego działu. Niedługo otrzyma Pan odpowiedź"...
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Przebojòw z superbetem ciąg dalszy...
Już 6 dni czekam na dodatkową weryfikację.
Wysyłam im wyciągi a oni po 2 dniach znowu chcą te same pliki...
Kontakt z nimi przypomina rozmowę ze schizofrenikiem.
Dzisiaj dodatkowo zbanowali mnie na czacie po pytaniu "Ile jeszcze można czekać? Czy 6 dni to za mało?"
Nie byłem wulgarny, ani niemiły więc nie było żadnych podstaw.
Wcześniej miałem o tej firmie bardzo dobre zdanie. Teraz zniszczyli to totalnie.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Przebojòw z superbetem ciąg dalszy...
Już 6 dni czekam na dodatkową weryfikację.
Wysyłam im wyciągi a oni po 2 dniach znowu chcą te same pliki...
Kontakt z nimi przypomina rozmowę ze schizofrenikiem.
Dzisiaj dodatkowo zbanowali mnie na czacie po pytaniu "Ile jeszcze można czekać? Czy 6 dni to za mało?"
Nie byłem wulgarny, ani niemiły więc nie było żadnych podstaw.
Wcześniej miałem o tej firmie bardzo dobre zdanie. Teraz zniszczyli to totalnie.
Ja nigdy nie miałem o nich dobrego zdania. Działają jak mafia 😃 Gram tylko w poniedziałki u nich.
 
M 0

marcin2765

Użytkownik
Dzisiaj nie naliczyło mi obrotu bonusu. Do obrotu miałem 40 zł, a postawiłem kupony za 50 zł, po wysokich kursach i wszystko za depozyt. Teraz czekam na odpowiedź e-mail (kiedyś załatwiali takie sprawy od ręki), a czas na obrót ucieka. Gram u nich od ponad roku i zauważyłem dziwną korelację, a mianowicie zawsze kiedy wygrywam i zlecam wypłatę, to pojawiają się problemy techniczne z naliczaniem obrotu bonusami. Na czacie złapałem kobietę na kłamstwie. Po zacytowaniu jej regulaminu zostałem wyłączony z czatu, tak że zniknęła nawet ikonka z górnego paska. Pomogło usunięcie ciasteczek. Moja opinia skłania się ku negatywnej.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj nie naliczyło mi obrotu bonusu. Do obrotu miałem 40 zł, a postawiłem kupony za 50 zł, po wysokich kursach i wszystko za depozyt. Teraz czekam na odpowiedź e-mail (kiedyś załatwiali takie sprawy
Dzisiaj nie naliczyło mi obrotu bonusu. Do obrotu miałem 40 zł, a postawiłem kupony za 50 zł, po wysokich kursach i wszystko za depozyt. Teraz czekam na odpowiedź e-mail (kiedyś załatwiali takie sprawy od ręki), a czas na obrót ucieka. Gram u nich od ponad roku i zauważyłem dziwną korelację, a mianowicie zawsze kiedy wygrywam i zlecam wypłatę, to pojawiają się problemy techniczne z naliczaniem obrotu bonusami. Na czacie złapałem kobietę na kłamstwie. Po zacytowaniu jej regulaminu zostałem wyłączony z czatu, tak że zniknęła nawet ikonka z górnego paska. Pomogło usunięcie ciasteczek. Moja opinia skłania się ku negatywnej.
U mnie ten sam problem. Nie naliczyło obrotu wieczorem z Piłki a teraz z NHL
 
qbala 7

qbala

Użytkownik
Nie dość, że w superspin ciężko cokolwiek trafic to jeszcze zablokowali mi dostęp do koła po roku kręcenia:)
Pokaż załącznik 17894
Kręcę od półtora roku jak nie dłużej i nie mam żadnego bloka. Ale jak Ty przez rok kręcisz, a depozyty pewnie się ograniczyły tylko do pierwszego, to się raczej powinienneś cieszyć, że dopiero teraz tego bloka dostajesz. Co do skuteczności to z 35-40% , średnio co 2-3 coś wpada, w tym od początku z 7-8 już wpadło 30 PLN. Wiadomo, trzeba ponarzekać, nawet jak za darmo.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Kręcę od półtora roku jak nie dłużej i nie mam żadnego bloka. Ale jak Ty przez rok kręcisz, a depozyty pewnie się ograniczyły tylko do pierwszego, to się raczej powinienneś cieszyć, że dopiero teraz tego bloka dostajesz. Co do skuteczności to z 35-40% , średnio co 2-3 coś wpada, w tym od początku z 7-8 już wpadło 30 PLN. Wiadomo, trzeba ponarzekać, nawet jak za darmo.
Gram tam codziennie od roku. Codziennie. To jest mój glowny bukmacher do gry
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Ja dzisiaj zauważyłem ale widocznie pewnie juz wczoraj robili łapankę,
Ja mam środki na głównym koncie więc i tak pobiera mi z niego ale obrotu nie nalicza. Spróbuję coś na czacie wywalczyć ale wątpię żeby coś dało się uratować
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ja dzisiaj zauważyłem ale widocznie pewnie juz wczoraj robili łapankę,
Ja mam środki na głównym koncie więc i tak pobiera mi z niego ale obrotu nie nalicza. Spróbuję coś na czacie wywalczyć ale wątpię żeby coś dało się uratować
Nic na czacie nie zrobisz. Ja zgłaszałem sprawę mailowo, poki co zdjęcie z dowodem przy twarzy chcieli. Chyba sporo ich kosztuje te bonusy ,że bez powodu blokują ich dostęp i ograniczają obrot. Dla bezpieczeństwa wyplacilem cała kase
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Czyli widzę decyzja ponad rok temu o zamknięciu konta na tym krzak buku była słuszna bo to dalej jest krzak buk niewarty grania 😉
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
To że mnie wykluczyli z bonusów nie wpływa na moją pozytywną opinię o tym buku. To była kwestia czasu zanim zaczną robić selekcję kont przy takim rozdawnictwie, moim zdaniem i tak długo to trwało
 
Do góry Bottom