>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mi ostatnio sporo sypia. Wczoraj 10pln, dzis 5pln, a w ciągu 2tyg łącznie ze 100zl juz wpadlo. Kilka razy nawet obrocilem i wyplacilem
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Takiej gówno firmy dawno nie widziałem. Tylko oferta jest w miarę ok, reszta to po prostu dramat i obawa o swoje pieniądze. Nie polecam tego krzaka największemu wrogowi.
 
N 0

Niko992

Użytkownik
Witam moze ktoś chce skorzystać z mojego reflinka? Za rejestraje i wpłatę 50 zł dostaje się dodatkowe 50 zł i ja również dostaję, reszta promocji powitalnych dziala bez problemu.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Omijac tego buka z daleka chcialem wyplacic 50zl I zablokowane konto oto email



[Superbet] Re:powiadomienie o koncie Superbet
Odebrane




logo



##- Wpisz odpowiedź powyżej tego wiersza -##

Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)
12 lut 2021, 06:44 CET
Szanowny Kliencie,

Informujemy, że od tego momentu Twoje konto użytkownika jest ograniczone do składania depozytów online i możliwości dokonywania wypłat ze względów bezpieczeństwa i ochrony.

Aby zweryfikować konto i znieść ograniczenie, prześlij nam swoje zdjęcie (autoportret) i dokument tożsamości (na tym samym zdjęciu) wraz z kartką papieru na której jest napis Superbet oraz aktualna data, przesłane zdjęcie musi być wyraźne a dane z dokumentu tożsamości dobrze widoczne. Prosimy wysłać nam to zdjęcie na nasz adres e-mail [email protected].

Dziękujemy za wyrozumiałość.




Ciekawe co bedzie za pare lat pewnie zrob zdjecie jak skaczesz z mostu minimum 50 m na ziemia jak do wplat to nic nie trzeba miliony mozna wplacac ale jak sie chce wyplacic to juz rozne rzeczy​
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Omijac tego buka z daleka chcialem wyplacic 50zl I zablokowane konto oto email



[Superbet] Re:powiadomienie o koncie Superbet
Odebrane


logo
##- Wpisz odpowiedź powyżej tego wiersza -##

Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)
12 lut 2021, 06:44 CET
Szanowny Kliencie,

Informujemy, że od tego momentu Twoje konto użytkownika jest ograniczone do składania depozytów online i możliwości dokonywania wypłat ze względów bezpieczeństwa i ochrony.

Aby zweryfikować konto i znieść ograniczenie, prześlij nam swoje zdjęcie (autoportret) i dokument tożsamości (na tym samym zdjęciu) wraz z kartką papieru na której jest napis Superbet oraz aktualna data, przesłane zdjęcie musi być wyraźne a dane z dokumentu tożsamości dobrze widoczne. Prosimy wysłać nam to zdjęcie na nasz adres e-mail [email protected].

Dziękujemy za wyrozumiałość.


Ciekawe co bedzie za pare lat pewnie zrob zdjecie jak skaczesz z mostu minimum 50 m na ziemia jak do wplat to nic nie trzeba miliony mozna wplacac ale jak sie chce wyplacic to juz rozne rzeczy​
Przecież to normalna Weryfikacja. Gorsze juz przechodziłem. Wyślesz dokumenty i odblokuja.
 
moonback 93

moonback

Użytkownik
Jeden z "polskich" buków co można polecić. Fajne promocje, raz na jakiś czas przyślą nawet 100% bonus do 500 zł. Rozsądne kwoty obrotu bonusem, bez udziwnień, także single. Kursy można trafić niezłe na popularne zdarzenia, pomimo złodziejskiego podatku - tragedii nie ma. Na rekreacyjne granie - polecam również superbet.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Mi ten wczoraj rozliczyli w około 2 minuty, dzisiaj już wypłacone, 50 dni czekałem aż SuperSpin wykręci coś i pykłem za bonus.

SuperSpin.png
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wczoraj chyba im coś strona na chwilę zlagowała i pokazuje "bilans użytkownika za niski"
Wydaje się jakby to był ich podgląd na moje konto. Ktoś miał podobnie ?
Nie miałem nigdy czegoś takiego, ale to może chodzić na chłopski rozum o saldo bonusowe - zostało Ci 0,04zł na koncie, a nie będziesz i tak mógł tego obrócić, bo minimalna stawka to 2zl 🤔 takie coś przychodzi mi jedynie do głowy 🙈
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom