>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

K 162

kuraso

Użytkownik
Ja go jeszcze nie otrzymałem. Sprawa została zgłoszona do działu bonusowego, który jeden kupon analizuje już 48 godzin, czy nadaje się do promocji, czy nie. Czat mało pomocny, wszystko można zamknąć w słowach "pocałujcie nas w dupę". Odradzam. Dodatkowo uboga oferta.
U mnie mija 72 godzina od złożenia reklamacji, bonus miał być dodany do soboty (21.11). Nadal nic nie ma, LC nic nie wie, sprawa zostanie zweryfikowana "najszybciej jak to możliwe" :rolleyes: Kolega piotrex007 również potwierdza, że kupon się kwalifikuje do promocji.

Co ciekawe, bonus za spin z koła dodany po paru minutach.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Uwaga na nich! zaczęli w ... walić upomniałem się o zwrot za przegrane kupony z promocji https://www.superbet.pl/wiki/regulamin-cashback-20-22-11-2020 wysłałem nawet kupony które się kwalifikują a oni twierdzą że sie nie kwalifikują ( na tych co im wysłąłem był min kurs 1,6 i były to zakłady ako) hahaha wałek w biały dzień z wypłatami też problemy ostatnio wcześniej grało a teraz zaczęli kręcić. a szkoda. Już nie wspomnę o tym że na live czacie zapewniali mnie że bonus do 48 h będzie dopisany według regulaminu a tu dawno poczasie i do tego oszustwo za brak zwrotu.
A był minimalny kurs łączny 2,5? W regulaminie jest, że kupony AKO, z minimalnym jednym kursem 1,6 i łącznym 2,5.
 
L 285

leskinen

Użytkownik
piotrex007 piotrex007
tak ja zawsze czytam regulamin przed graniem itd. Kupony spełniały warunki min kurs pojedynczego własnie 1,6 a itak zawsze miał wyższy plus ogólny min 2,5 też zawsze miałem wyższy. Sam im podałem kupony, które sie kwalifikują a i tak mnie zlali...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
piotrex007 piotrex007
tak ja zawsze czytam regulamin przed graniem itd. Kupony spełniały warunki min kurs pojedynczego własnie 1,6 a itak zawsze miał wyższy plus ogólny min 2,5 też zawsze miałem wyższy. Sam im podałem kupony, które sie kwalifikują a i tak mnie zlali...
Ale w regulaminie jest napisane, że kurs każdego wydarzenia musi być 1,6 a nie tylko jednego.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Konta nie chcą zamknąć bo najpierw trzeba zlecić wypłatę. A tu zaraz będzie 24 godz. jak transakcja jest w toku. Mieliście takie problemy z wpłatami?
Zrzut ekranu 2020-11-24 184350.jpg
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Hej. Dostaliście może bonus za wtorkową promocje 50 za 50 postawione na ligę mistrzów/ligę europy AKO minimalny kurs zdarzenia 1.4? Miało być wczoraj, a nadal cisza
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ja nigdy nie miałem problemu z bonusem u nich jeden raz był problem gdyż zagrałem wszystkie kursy powyżej 1.6 ale po zaakceptowaniu zakładu spadł kurs na 1.58. Bo oni nie mają opcji żeby akceptowało wyższe niższe kursy itd więc mnie to zrobiło troszke w chu..... Ale po za tym incydentem zawsze bonus otrzymywałem
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Do wtorku ja też nie miałem większych zastrzeżeń, teraz miarka się przebrała i zamknąłem natychmiast konto u nich. Wiadomo, że nie mogą wykręcać takich numerów wszystkim bo jutro by mieli zero klientów. Reklamować bonus jak się zagra we wtorek a pieniążki blikiem idą 25 godzin to jak to nazwać?
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Dopisali Wam już ten bonus za Ligę Mistrzów 50 pln ?
Na maila z reklamacja czekam już 2 dzień na odpowiedz a na czacie dowiedziałem się ze maja 14 dni na odpowiedz. Kiedyś to w 24 godziny była odpowiedz na maila...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Czy ktoś dostał dzisiaj email z poniedziałkową akcją 50 za 50 zl? Na chacie nie można uzyskać konkretnej odpowiedzi czy ta akcja dzisiaj obowiązuje
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ktoś dostał dzisiaj email z poniedziałkową akcją 50 za 50 zl? Na chacie nie można uzyskać konkretnej odpowiedzi czy ta akcja dzisiaj obowiązuje
Ja nie dostałem, ale nawet gdyby ktoś dostał, a Ty nie, to pewnie dla Ciebie nie obowiązuje i tak 😉 generalnie mam wrażenie, że się powoli wycofują z bonusów - chyba przeszarżowali z nimi, tym bardziej, że warunki obrotu były całkiem znośne. Już tydzień temu nie było promocji "zagraj LM i LE za 300zł, otrzymaj 100zł bonusu", tylko postaw za 50, otrzymaj 50. Dziś pewnie zrezygnowali z poniedziałkowych bonusów, a jutro już nie będzie superspina - niby w regulaminie jest, że obowiązuje 1-30.11, ale podobnie było w październiku, a i tak superspin pojawił się w listopadzie. Teraz jednak, jak już rezygnują z bonusów, to i pewnie to odpuszczą 😉 I nie ma co mieć pretensji do nich, nawet jeśli to prawda, że wprowadzają taką politykę. Pretensje jedynie można mieć, jeśli niesłusznie nie chcą wypłacić należnych bonusów użytkownikom, którzy się tu wypowiadali. Osobiście nigdy z nimi problemu nie miałem, a bonus najpóźniej otrzymałem ok. 16:00 następnego dnia.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
SuperSpin przedłużony do 31.12.2020.

Czeka mnie kolejny miesiąc niesamowitego pecha i "Brak wygranej"
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam czy na bonusy z kola superspin trzeba czekac nawet 48h czy moga byc dodane tego samego dnia
Najczęściej to kwestia pół godziny. Ja np. jak kręcę zaraz po północy i coś wygram, to zawsze o 0:30 punktualnie mam bonus do akceptacji. Kwestia tylko taka, że musisz się wylogować i zalogować jeszcze raz na komputerze albo - jeśli korzystasz na telefonie - wyłączyć i włączyć aplikację.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja wypłaciłem z SuperBet z samych bonusów jakieś 250 zł, miałem przez 18 dni przez to brak wygranej, ale ostatnio trafiło na kole znowu 30 zł, to obróciłem i wypłaciłem 40 zł.

Także na pewno nie ma co narzekać, jak na polskie warunki, oferta najhojniejsza ze wszystkich bukmacherów, bo nawet w tych adwentowych gówienkach ciężko dać bukom jakieś freebet (Oprócz LVBet (10zł) które dało wczoraj i Noblebet 1 grudnia (10zł)
 
Do góry Bottom