>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

B 73

br1t

Użytkownik
Sytuacja z wypłatami słaba ale bukmacher ciekawy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Nie przesadzajmy każdemu zdarza się wpadka, nawet najlepszym. Pamiętam jak w sts był taki okres dłuższy, że co chwilę mieli przerwę techniczną albo zakłady live w ogóle nie działały i tak duża część osób gra nadal u tego bukmachera.
Na to wygląda, że problem naprawiony, a w ramach zrekompensowania powyższej wpadki superbet dał 20 zł w formie bonusu osobom, które miały problem ze zleceniem wypłaty w ostatnich dniach. W przypadku sts nie pamiętam, żeby cokolwiek dawali :)
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
To nie zmienia faktu, że z dzisiejszą technologią każdy bukmacher powinien już mieć wypłaty błyskawiczne. A nie czekać tydzień na przelew, to niepoważne.
 
B 73

br1t

Użytkownik
No więc tak, przelew zlecony przedwczoraj, a wczoraj po poludniu juz byl ( przelew bankowy). Wygląda na to ze sie z tym uporali i jest, jak byc powinno. Moge w takim razie napisac cos wiecej na temat superbet, skoro przelew doszedl. Strona jest wedlug mnie, malo czytelna i powinni cos z tym zrobic w przyszlosci, to białe tło jest zbyt dominujace i powoduje zlewanie sie wzsystkiego innego + zbyt małe czcionki. Aplikacja jest przeciwienstwem i powiem szczerze , ze jest jedną z najprzyjemniejszych, a moze najprzyjemniejsza w uzytkowaniu z jaką mialem do czynienia, wiec tutaj szacun ( problem jest tylko z ładowaniem czasem wirtualnych). Oferta i kursy, są bardzo dobre i konkurencyjne. Generalnie, troche sie zawiodłem przez te problemy z wypłatami ostatnimi czasy, ale daje im szanse, bo sa nowi i te 20 zl w ramach przeprosin doceniam. Bukmacher ma potencjał , zeby zrobic '' kariere '' na naszym rynku , a z tym nie bedzie tak latwo, bo konkurencja i liczba firm zaczyna byc przytłaczająca.

Aplikacja 9,5/10 jest swietna
strona 5/10 dla mnie ilosc bialego tła i male czcionki do wymiany
Wyplaty- duze problemy tutaj byly ostatnio ( nawet na karte nie moglem wyplacic , przy awari wyplat na konto) powinni tutaj wprowadzic mozliwosc wyplat przez skrilla jako dodatkową i awaryjną opcje. Dam tutaj 6/10 na zachętę liczac na rozwój i wyciaganie wnioskow z bledow.

Jak pisalem wyzej, potencjał jest duzy , wiekszy niz u 80% firm ktore sie pojawily na naszym rynku przez ostatnie 2-3 lata. Tylko od nich zalezy, czy to wykorzystaja, czy szybko zaprzepaszczą. Powodzenia
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Kursy mają jedne z lepszych faktycznie, promocja na SuperSpin dla mnie najlepsza na rynku, bo cały październik i teraz listopad za tą "promocję" gram, co udało się zarobić wypłaciłem.
Jednak dopóki nie zrobią wypłat błyskawicznych jak np. BetX, gdzie nawet o 2 w nocy pieniądze z wypłaty dochodzą w kilka minut na konto, to nie wpłacę nawet 50 zł na SuperBet.

Skoro mogli zrobić wpłaty błyskawiczne to mogą też zrobić i wypłaty, wystarczą tylko chęci, póki co których u Pana Rumuna brak.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Skoro mogli zrobić wpłaty błyskawiczne to mogą też zrobić i wypłaty, wystarczą tylko chęci, póki co których u Pana Rumuna brak.
To jest zdanie na poziomie "skoro potrafię wchodzić przez drzwi, to potrafiłbym je zrobić" ;). Usługa szybkiej wypłaty jest dużo trudniejsza do ogarnięcia niż wpłaty, uwierz. I nie chodzi tu nawet stricte o kwestie IT (spodziewam się, że Superbet może mieć dług technologiczny), ale także inne. Tu na pewno nie chodzi o brak chęci.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Zazwyczaj we wtorek lub w środę. Na początku czasami mieli obsuwę na czwartek lub trzeba było się upominać.
 
Ostatnia edycja:
K 162

kuraso

Użytkownik
Ja go jeszcze nie otrzymałem. Sprawa została zgłoszona do działu bonusowego, który jeden kupon analizuje już 48 godzin, czy nadaje się do promocji, czy nie. Czat mało pomocny, wszystko można zamknąć w słowach "pocałujcie nas w dupę". Odradzam. Dodatkowo uboga oferta.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja go jeszcze nie otrzymałem. Sprawa została zgłoszona do działu bonusowego, który jeden kupon analizuje już 48 godzin, czy nadaje się do promocji, czy nie. Czat mało pomocny, wszystko można zamknąć w słowach "pocałujcie nas w dupę". Odradzam. Dodatkowo uboga oferta.
Podeślij te kupony, które kwalifikują się Twoim zdaniem do otrzymania bonusu.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Wpłaciłem o 16:33 blikiem 50 zł a do teraz czyli 18:50 na koncie kasy brak. Konsultantka na czacie pisze, że nic nie wie, transakcja nie zawsze jest automatyczna. To co, pieniądze ręcznie przenoszą z banku do buka? Czytałem o problemach z wypłatami ale z wpłatami? Zaraz LM a tu nie można obstawić.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Wpłaciłem o 16:33 blikiem 50 zł a do teraz czyli 18:50 na koncie kasy brak. Konsultantka na czacie pisze, że nic nie wie, transakcja nie zawsze jest automatyczna. To co, pieniądze ręcznie przenoszą z banku do buka? Czytałem o problemach z wypłatami ale z wpłatami? Zaraz LM a tu nie można obstawić.
Jeszcze kasy na koncie nie ma, podobno mają problem. Mnie wygląda to na myk, by nie dać bonusu, bo jutro nie będzie można zagrać.
 
L 285

leskinen

Użytkownik
Uwaga na nich! zaczęli w ... walić upomniałem się o zwrot za przegrane kupony z promocji https://www.superbet.pl/wiki/regulamin-cashback-20-22-11-2020 wysłałem nawet kupony które się kwalifikują a oni twierdzą że sie nie kwalifikują ( na tych co im wysłąłem był min kurs 1,6 i były to zakłady ako) hahaha wałek w biały dzień z wypłatami też problemy ostatnio wcześniej grało a teraz zaczęli kręcić. a szkoda. Już nie wspomnę o tym że na live czacie zapewniali mnie że bonus do 48 h będzie dopisany według regulaminu a tu dawno poczasie i do tego oszustwo za brak zwrotu.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ja korzystam z poniedziałkowej akcji 50 za 50 i z Superspina i nie mam problemów ani z przyznaniem bonusa ani z rozliczeniem kuponów
 
Do góry Bottom