>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
W którym miejscu regulaminu jest informacja ze zdarzenie obstawiane musi odbyć się tego samego dnia (12.10.2020) ? Depozyt wpłacony 50 zł i zakład obstawiony za 50 zł po kursie 1,8 12.10.2020 rozliczony 14.10.2020.
Bonus dopisany, po reklamacji mailowej.
Odnośnie superspin, co 2-3 dni wpada jakaś śmieszna kwota 5-10 zł
 
S 0

szperogeroman

Użytkownik
Ogarnia ktoś może po jakim czasie naliczany jest ten bonus za superkurs. Wiem że do 48h Ale może ktoś wcześniej korzystał. Może Liverpool dzisiaj ugra A się rejestrowałem.
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
Czy ktoś z użytkowników dostał zaproszenie od Superbet do udziału w 50-minutowym badaniu ankietowym w zamian za bonus 250 zł ?
Tak, latwo Milo i przyjemnie. Od razu po ankiecie bonus 250 PLN z obrotem 1x laduje na koncie. Podczas ankiety przejmują twój ekran i masz wykonać poszczególne zadania ja miałem najpierw otworzyć stronę ulubionego bukmachera z konkurencji i krótko opisać czemu lubie wlasnie tutaj grac, następne znaleźć zaklad na dokładny wynik jakiegos tam meczu serie a za tydzień, i później analogicznie wykonać to samo zadanie na stronie superbet. Potem jeszcze dwa podobne zadania, chwila rozmowy na koniec o prywatnych przemyśleniach nt superbet co ulepszyc co wycofać i koniec rozmowy, max czas 40 minut.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Tak, latwo Milo i przyjemnie. Od razu po ankiecie bonus 250 PLN z obrotem 1x laduje na koncie. Podczas ankiety przejmują twój ekran i masz wykonać poszczególne zadania ja miałem najpierw otworzyć stronę ulubionego bukmachera z konkurencji i krótko opisać czemu lubie wlasnie tutaj grac, następne znaleźć zaklad na dokładny wynik jakiegos tam meczu serie a za tydzień, i później analogicznie wykonać to samo zadanie na stronie superbet. Potem jeszcze dwa podobne zadania, chwila rozmowy na koniec o prywatnych przemyśleniach nt superbet co ulepszyc co wycofać i koniec rozmowy, max czas 40 minut.
Potwierdzam, brałem udział w ubiegłym tygodniu i było tak jak opisał kolega 👍
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Superbet, obecnie jeden z lepszych bukmacherów na rynku. Fajne promocje (super spin i ta poniedziałkowa zagraj za 50 zł i dostaniesz 50 zł) Wiele metod depozytu. Atrakcyjna oferta zakładów. Dużo plusów widzę u nich. Także polecam!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
od czwartku problem z wypłatą na konto bankowe i uj tam że jest zaraz niedziela a co tam
21 wiek takie problemy, to jest dopiero ciekawe
wystosowali info na głownej stronie bo pownie kobitki zawrót głowy na lice chacie miały, masakra jednym słwoem

Występują problemy z wypłatą środków poprzez tradycyjny przelew bankowy dlatego ta opcja została chwilowo wstrzymana. Zalecamy wybór metody Wypłata Online. Pracujemy nad rozwiązaniem. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.
 
kamil-skorupa 382

kamil-skorupa

Cami94
Ktoś coś wie w sprawie wypłat?
Nie da się wypłacić pieniędzy transferem bankowym od czwartku, na czat te baby to nie maja pojęcia o niczym...
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
kamil-skorupa kamil-skorupa Ja też czekam od czwartku i tak jak ty nic nie wiem. Na początku problem z wypłatami miał być naprawiony w ciągu godziny tego samego dnia, a później była już tylko informacja, że zostanie to rozwiązane, ale w bliżej nieokreślonym czasie.
 
Do góry Bottom