>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Ha ha u mnie też wał!!! Zniknęło 37,42zł z kwoty bonusa a nic nie puszczałem
!!! Coś z tym trzeba zrobić napisałem wiadomości do operatora, zobaczymy co będzie jutro!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zróbcie Screeny jeśli nic nie zniknęło jeszcze z konta. I zasypujcie ich już mailami w tej sprawie bo za chwileczkę może okazać się że nic nie zrobią w tej kwestii ech tak to jest jak parę złotych się zaoszczędzi na system a teraz wychodzą dziury.........
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
A u mnie już wszystko wróciło do normy. Minusy pooznikały. Kasa się zgadza. Pewnie coś w nocy majdrowali pzy stronce i stąd te przypały były,
 
R 13

reward

Użytkownik
A ja na wypłatę czekam już ponad tydzień :x
U mnie w poniedziałek tzn. za 3 dni mija 2 tygodnie, więc albo dzisiaj po godz. 16 albo w poniedziałek muszę otrzymać wypłatę... i to jest mała kwota, a co ciekawe, nie wygrana tylko wypłata depozytu dla otrzymania bonusu.
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Też mam w mbanku i nie wiem czemu ciągle nie odesłali mi piniędzy. MAzaq jak Ci w końcu dotrą środki na konto daj znać to będę spokojniejszy.
A z innej beczki, jak mam być ten kurs większy niż 1,7 to może być AKO? Czyli ze dwa zdarzenia np. po 1,4?
 
R 13

reward

Użytkownik
Podobno przy wypłacie trzeba podawać jakieś ID użytkownika... ja tego nie zrobiłem, bo nie wiem gdzie to się wpisuje... nie ma tam miejsca przy wypłacie i dlatego system nie wie komu przesłać... wyjaśniają sprawę manualnie...
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Podobno przy wypłacie trzeba podawać jakieś ID użytkownika... ja tego nie zrobiłem, bo nie wiem gdzie to się wpisuje... nie ma tam miejsca przy wypłacie i dlatego system nie wie komu przesłać... wyjaśniają sprawę manualnie...
Z tego co się orientuję, to ID jest stałe i podajesz je np w tytule przelewu wpłaty. Jeśli nie znasz go to z poziomu swego konta wejdź na wpłaty transferuj.pl i spróbuj zacząć dokonywać wpłaty (nie musisz jej kończyć), system automatycznie wygeneruje Ci (przypomni) to ID w danych do przelewu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom