>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
T 0

tevez00

Użytkownik
witam przyłączam się do Dudy wogóle powiedzcie jaka jest różnica między sts,milenium itp czyli zakładami wzajemnymi a zakładami internetowymi zwykłymi np bet,uni,sport.. tzn że te pierwsze są niby legalne? Druga sprawa czy można obstawiać live (jak tak to na jakich) chodzi mi o te nasze &quot;przyziemne&quot; i trzecia sprawa czy również jest podatek od stawki i wygranej pow 2000 w tych zakładach dzięki
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Pewnie koło tygodnia i będzie można będzie grać. Nasze naziemne są legalne ale coś za coś bo pobierają 12% od postawionej kasy. Wygrane powyżej 2280 są dodatkowo opodatkowane ale to można obejść stawiając kilka takich samych kuponów ???? live u naziemnych przez neta możliwe, w fortunie jest ale bardzo skromna oferta. W internetowym każdym jest live, nie pobierają podatku ale jak Cię odpowiednie służby wytropią to możesz mieć ciepło ???? chociaż jak grasz tylko w necie i używasz moneybookers to raczej nikt Cię nie wytropi ale grając przez neta w nielegalnych nie warto później przechodzić na naziemne w necie z uwagi na &#39;łatwe wytropienie&#39;
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystko będzie do 10 dni przygotowane także pozostaje nam cierpliwie czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
czy przez internet bedzie można grać zakłady wirtualne w sts? te które lecą na telewizorkach w punktach sts?
 
R 13

reward

Użytkownik
Z moich informacji wynika, że od przyszłego tygodnia (tak od worku-środy) będzie już można obstawiać zakłady przez Internet... informacja jest nieoficjalna, więc nie podaję źródła...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A więc widzisz jednak się uda w ciągu tych 10 dni, Ja także miałem podobne info zobaczyymy czy się spełnią. Do Fortuny się spełniło ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
chociaż jak grasz tylko w necie i używasz moneybookers to raczej nikt Cię nie wytropi ale grając przez neta w nielegalnych nie warto później przechodzić na naziemne w necie z uwagi na &#39;łatwe wytropienie&#39;
ja to szczerze mowiac czekam na 1 przypadek bo cos mi sie wydaje ze to troche takie straszonko :razz:

Co prawda ja nie jestem az tak w temacie ale mam 2 znajomych ktorzy graja rownolegle w netowych i naziemnych przez neta wiec jakby co to Wam napisze ze takie miejsce mialo zdarzenie ...
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy będzie można wpłacić hajs u naziemnego żeby potem grać za ten hajs w necie?
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Nie będzie takiej możliwości u żadnego bukmachera naziemnego.
Słyszałem, że w Milenium będzie taka możliwość. Ale tak sobie myślę zamiast grać u internetowego w STS to nie wiem czy nie lepiej w Bet365 itp. Jestem przekonany, że oferta zdecydowanie bogatsza.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Bruździ kto i kiedy udzielił takich zapewnień?
Dlaczego akurat w Millenium byłoby to dozwolone a nie np w STS? Jakby była taka możliwość to inni też chcieliby z tego korzystać. Dla bukmachera byłoby to dobre wyjście (ułatwienie wpłaty a wypłata musiałaby być na konto bankowe).
Poza tym według mnie taka możliwość jest niezgodna z poniższym zapisem:
&quot;Zgodnie z art. 15e podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet jest
obowiązany przeprowadzać transakcje wynikające z tych zakładów wyłącznie za
pośrednictwem rachunku bankowego prowadzonego w...&quot;
Wpłata u pracownika bukmachera naziemnego w placówce średnio tutaj pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom