>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Bruździ kto i kiedy udzielił takich zapewnień?

Dlaczego akurat w Millenium byłoby to dozwolone a nie np w STS? Jakby była taka możliwość to inni też chcieliby z tego korzystać. Dla bukmachera byłoby to dobre wyjście (ułatwienie wpłaty a wypłata musiałaby być na konto bankowe).
Poza tym według mnie taka możliwość jest niezgodna z poniższym zapisem:

&quot;Zgodnie z art. 15e podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet jest
obowiązany przeprowadzać transakcje wynikające z tych zakładów wyłącznie za
pośrednictwem rachunku bankowego prowadzonego w...&quot;

Wpłata u pracownika bukmachera naziemnego w placówce średnio tutaj pasuje.
Zaraz poszperam i pokaże, że ktoś tak napisał.

 
A 5

adam160

Użytkownik
Wie ktoś coś na temat STSu . Tydzień temu dostałem informacje wprost z STSu że w przeciągu kilku dni to nastąpi. Ale póki co nadal nic niema . Ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje ?
 
T 15

temp

Użytkownik
Na stronie z rejestracją zmienili napis na &quot;otrzymaliśmy już zgodę Ministerstwa Finansów! Już niebawem otworzymy dostęp do strony na której będziesz mógł zawierać zakłady&quot;. Wiec coś tam działają.
Obstawiam, że wobec braku zakładów live w millenium planują od razu wejść z tą usługą żeby zdobyć klientów i dlatego tyle to trwa ????
 
O 0

oskipelikan

Użytkownik
Siema o co z tym chodzi można sie zarejestrować na tej stronei STS?? Chodzi mi o zakłądy w interencie,ale nie można obstawiać czy jak możecie mi pomóc z góry dzięki
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No zarejestrowac sie mozna ale na razie obstawiac nie mozna przez neta bo sts nie uruchomil jeszcze zakladow internetowych. Trzeba czekac.
 
O 0

oskipelikan

Użytkownik
Dzięki wielkie. A wiadomo może kiedy tak mniej więcej to ruszy??Mam pytanie jeszcze czy w Polskich bukach interentowych można wypłacać na inne konto np.kolegi.Bo wiem że w tych np.unibet,betgun,bwin można tylko na swoje konto a nie wiem jak jest tu z tymi naszymi bukami
 
A 5

adam160

Użytkownik
Witam! Na stronie STS pojawiła się informacja że od Grudnia ruszają z zakładami ONLINE. Czy ma ktoś może więcej informacji od kiedy dokładnie ? Czy ruszą od 1-szego, czy trochę później ?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Witam! Na stronie STS pojawiła się informacja że od Grudnia ruszają z zakładami ONLINE. Czy ma ktoś może więcej informacji od kiedy dokładnie ? Czy ruszą od 1-szego, czy trochę później ?
Najlepiej byłoby samemu spytać [email protected] albo podbić na live chat jak będą dostepni...jak ci tak na tym zależy
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
zanowny Kliencie,
Niedługo będziesz mógł założyć się nie wychodząc z domu - otrzymaliśmy już zgodę Ministerstwa Finansów! Już niebawem otworzymy dostęp do strony na której będziesz mógł zawierać zakłady.

Pierwsze 20 000 zarejestrowanych osób w zakładach online otrzyma od nas rewelacyjne BONUSY startowe!

Zaloguj się by uzupełnić dane rejestracyjne (dowód osobisty oraz numer konta) jeśli już się rejestrowałeś lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta w zakładach online. Pamiętaj, że możesz posiadać tylko jedno konto.
 
A 5

adam160

Użytkownik
zanowny Kliencie,
Niedługo będziesz mógł założyć się nie wychodząc z domu - otrzymaliśmy już zgodę Ministerstwa Finansów! Już niebawem otworzymy dostęp do strony na której będziesz mógł zawierać zakłady.

Pierwsze 20 000 zarejestrowanych osób w zakładach online otrzyma od nas rewelacyjne BONUSY startowe!

Zaloguj się by uzupełnić dane rejestracyjne (dowód osobisty oraz numer konta) jeśli już się rejestrowałeś lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta w zakładach online. Pamiętaj, że możesz posiadać tylko jedno konto.
Ten tekst widnieje na ich stronie internetowej prawie od roku.

Ale prawdopodobnie ruszą w ciągu 7 dni, można tak wywnioskować z tego co napisali na swoim profilu na fcb
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Pojawil sie na ich stronie dzis komunikat ze z powodu prac modernizacyjncyh od dzis 20.00 do jutra na stronie moga wystepowac przerwy wiec pewnie ma to zwiazek z gra online
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom