>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Działa normalnie ale pod koniec znów zaczęło wariować. Ciekawego czy te 3,55 z Hamburga na 1x uznają. Dodatkowo nie radze oszukiwać z nr konta będą problemy z wypłacaniem wygranych i reklamacja nie jest na twoją korzyść lecz na ich poniewaz konto które podałeś nie jest twoje !!!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Można wypłacać wygrane, te które nie zawierają tych felernych meczów.
I moim zdaniem kolejna rzecz dzięki której buki naziemne znów strzelają sobie w kolano. Ich pomyłka i to ewidentna ale dlaczego klienci mają tracić na ich błędzie ?.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ktoś pisał że od Poniedziałku mieli ruszyć z internetowymi, ale na razie na stronie tylko wpis z przeprosinami za niedogodnosci zwiazane z obstawianiaem w punkcie, ogólnie rzecz biorąc chyba nie odciągna mnie od Fortuny chyba zeby zaimponowali jakis promocjami, ale patrzac jak im to dlugo schodzi z wprowadzeniem internetowych w dodatku jakies niedogodnosci z obstawianiem w punkcie nie przynosi im chluby ???? Pozyjemy zobaczymy ale jak nie ogarna balaganu to na rzesze klientow nie maja co liczyc
 
A 5

adam160

Użytkownik
10 dni temu napisali że dziś będziemy grać online, dziś piszą że jeszcze kilka dni. Jak znowu za te kilka dni napiszą że jeszcze nie tym razem, to już będzie naprawdę przegięcie z ich strony i też nie przejdę do nich z Fortuny
 
K 0

kolo22

Użytkownik
Podobno jeśli ktoś puścił kupona z tymi zawyżonymi kursami to kupon w stsie jest jako przegrany. ???? (Kupon na kartce nie pokrywa się z tym w systemie. Jeśli ktoś puścił np. typ 12 z kursem np. 5zł to w systemi jest jako X2)
Teraz niewiadomo co robić aby odzyskać kasę albo wygraną. (Według kuponu jest wygrana)
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Konkurencja internetowa już dawno zostawiła STS daleko w tyle tak pod względem promocji jak i kursów. Słabi bukmacherzy internetowi mają lepsze kursy, nie wspominając już o braku podatku 12%:grin:
Zakłady Bukmacherskie STS to dla wielu już historia,Kwestią czasu jest ich bankructwo:grin:
 
A 5

adam160

Użytkownik
Słabi bukmacherzy internetowi mają lepsze kursy, nie wspominając już o braku podatku 12%:grin:
Mowa tutaj jest o bukmacherach naziemnych działających w Polsce, znam tylko dwa takie które obecnie działają Online - Fortuna i Milenium. Żadne z nich nie ma braku podatku 12-sto procentowego. Brak takiego podatku oferują buki działające poza granicami naszego kraju, a to już jest inna bajka. Nie wiadomo jeszcze jakie STS wprowadzi promocję po wejściu Online, może czymś nas zaskoczy a może nie. Choć fakt faktem że awarię zdarzają im się dość często
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Wszyscy narzekacie na STS a ja chętnie poczekam aż zaczną on-line i pogram u nich. Ktoś napisał że bankructwo STS-U to kwestia czasu, jeżeli by tak było to myślicie że było by ich stać na te nagrody w klubie STS? Sam od dłuższego czasu gram przez internet ale i tak zdarza mi się zagrać w naziemnym STS 1,2 kupony w tygodniu.
 
hiro 84K

hiro

Użytkownik
Podobno jeśli ktoś puścił kupona z tymi zawyżonymi kursami to kupon w stsie jest jako przegrany. ???? (Kupon na kartce nie pokrywa się z tym w systemie. Jeśli ktoś puścił np. typ 12 z kursem np. 5zł to w systemi jest jako X2)
Teraz niewiadomo co robić aby odzyskać kasę albo wygraną. (Według kuponu jest wygrana)
Kupony są przegrane. W pomocy online dowiedziałem się, że trzeba składać pisemne reklamacje z kserokopią kuponów.
Słyszałem, że STS strasznie boi się telewizji w tej sprawie. A wiem, że ludzie chcą to nagłośnić ????
Co do bankructwa STSów... Mało możliwe. Ja widzę u siebie w mieście (ok. 10 tys. mieszkańców) jak rzesze dziadków, którzy grają za 2zł i po 20 meczów (a takich kuponów to i po kilka dziennie), dają zarobić STSowi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Zakłady Bukmacherskie STS to dla wielu już historia,Kwestią czasu jest ich bankructwo:grin:
Znasz na tyle dobrze kondycję finansową spółki Star-Typ Spor, żeby wypowiadać się o niej tak kategorycznie?

Dla mnie też kwestią czasu jest upadek aktualnych mocarstw światowych, ponieważ dotychczasowe imperia upadały.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jak pisałem już na początku jesli ktoś miał wysokie kursy składać reklamację ja już taką zrobiłem !!! Im więcej ludzi tym bardziej oni się wystraszą. Co do ich podejścia oni mają za dużo dziadków żeby zbankrutować te osoby zawsze tam będą obstawiać jednak nie oto chodzi. Chodzi tutaj o to że jeśli pokażemy że powinni się liczyć na opinią graczy to zaczną się z nią liczyć jeszcze raz pisać reklamację i to na pewno pomoże. Jeśli piszecie już o kwestiach internetu u każdego to raczkowało w jakiś sposób tutaj jest taki a nie inny. Można było zrobić projekt budowy nocą jednak chyba ktoś go ominął i dlatego teraz tracą na parę dni klientów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Konkurencja internetowa już dawno zostawiła STS daleko w tyle tak pod względem promocji jak i kursów. Słabi bukmacherzy internetowi mają lepsze kursy, nie wspominając już o braku podatku 12%:grin:
Zakłady Bukmacherskie STS to dla wielu już historia,Kwestią czasu jest ich bankructwo:grin:
U mnie w mieście właśnie na dniach zamykany będzie punkt który trzymał się spokojnie ponad dekade.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Prawdopodobnie jest to spowodowane że STS zamierza wejść głębiej do Internetu i powoli opuszczać ziemię co niestety będzie błędem dla tej firmy.... Gdzie dziadki będą grały ???? ...
Pani Ci w punkcie da wniosek. Ja takowy otrzymałem opisałem sytuacje jakie spotkanie kurs, nr kuponu itp. Nie piszesz uzasadnienia ;) tylko nr kuponu itp.
 
R 13

reward

Użytkownik
Aby otrzymać bonus 200 PLN trzeba 4 razy &quot;obrócić&quot; taką kwotę po kursie min. 1,70
Nie jest to jakaś zadawalająca oferta...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom