>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
K 0

kuba9515

Użytkownik
1. laska w STS nie ma tyle pieniędzy
2. firma, ktorej miesieczne obroty wynoszą XXXXXXXXXXXXXXXX pln nie wypłacają kasy w ratach
3. twoj tata wygral 120.000 pln i wyplacal kase w banku przy obenosci kasjerki z sts? pozdro
4. wysokie sumy wyplaca się bezposrednio na konta
1. Musze ci powiedziec na swoim przykladzie ze jednak troche pieniedzy te laski maja
2. Owszem wyplaca w ratach
3. A co w tym dziwnego?
4. Nieprawda;p
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Gdyby ktos planowal zagrac jakies zdarzenie w tej firmie w tym tyg to odradzam gdyz maja wstrzymane wyplaty do odwolania. Nakaz z centrali. Poza tym smieszna sprawa sie z tym wiaze bo ludzie nie czytaja regulaminu i potem przy okienku awantury (maja 14 dni na wyplate chyba) tym bardziej ze maja na kuponach pare zl wygranej.
Pozdrawiam
 
F 0

frezerx

Użytkownik
Ja dzisiaj się nieźle zdenerwowałem...Wbijam sobie do STS ;) Wypełniam kuponik na fajnego debelka Stawka 7 zł ^^ A mi kolesiówa wyskakuje że na kuponie muszą być co najmniej 3 zdarzenia ;/ Wy też tak macie??? Jak tak to nici z singli i debelków ;/ Uhhh...
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Jak sie zdenerwowales to sobie zaloz konto na sportingu czy gdzies indziej ,to nie bedziesz musial grac od 3 zdarzen...
My tak nie mamy - kasjerka w STS pewnie miala z twoje zdjecie od dyrektora - i komunikat ze nie moze ci puszczac w singlu lub dubelku bo za duzo wygrywasz....
pozdrawiam
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
On gral za 7 zl nie sadze aby przy takich kwotach blokowali zaklady. Poprostu moze w jego typach byl pewniak dnia czy jak to sie nazywa i trzeba bylo dolaczyc jeszcze jakies zdarzenie.
 
malygda 0

malygda

Użytkownik
GKS KATOWICE - GKS JASTRZĘBIE - zagrałem ten mecz na kuponie (wygranym) 1X - mecz przerwany w 53 minucie z wynikiem 1-0, wyniki wisi na strobie sts nato miast ja nie moge odebrac srodow z stsa bo dalej maja go u siebie jako zaklad nierozstrzygniety niewiecie co jest w takiej sytuacji ?? tzn czy uznaja ewentualny walkower, czy policzą po kursie 1 czy uznają kurs??
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
GKS KATOWICE - GKS JASTRZĘBIE - zagrałem ten mecz na kuponie (wygranym) 1X - mecz przerwany w 53 minucie z wynikiem 1-0, wyniki wisi na strobie sts nato miast ja nie moge odebrac srodow z stsa bo dalej maja go u siebie jako zaklad nierozstrzygniety niewiecie co jest w takiej sytuacji ?? tzn czy uznaja ewentualny walkower, czy policzą po kursie 1 czy uznają kurs??
roznie bywa w takich przypadkach, trzeba poczekac na decyzje sts, najlepiej w okienku spytac czy wiadomo kiedy podejmia decyzje bo chyba maja jakis tam termin na to przewidziany regulaminem
 
P 0

pumex

Użytkownik
Witam,zapisałem się do klubu sts i wysyłam kupony na tą śmieszną kartę członkowską.Uzbierałem całkiem niezły średni kurs we wrześniu(ok 50,na śr kurs składa się tam 5 najwyższych wygranych),ale gdy zobaczyłem listę najlepszych z miesiąca pomyślałem,że to przeciętna liczba.Otóż pierwsza 200 miała ponad 50,a miejsca premiowane samochodami i innymi nagrodami(pierwsza 12) były poza zasięgiem.Pierwszy miał średni kurs ponad 2000,drugi jakoś ponad 1000 i moje pytanie brzmi,czy to jest możliwe,czy też jest to zwykła podpucha,aby wysyłać tzw tasiemce?Udało się wam lub waszym znajomym trafić takie kursy kilka razy w miesiącu?Najdziwniejsze wydaje mi się to,że ci super gracze z września,w październiku nie znajdują się na liście...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiem ci tak kiedyś chodziłem sporo do STS-a przychodzą tam różne dziadki siedzą pół dnia piją kawy i typują takie tasiemce przy mnie trafił kurs prawie 150,00 na takich zdarzeniach a ogólnie kilka mu wejdzie jednak jego kupony to dosłownie od kasy do wyjścia dziennie są obstawiane takie ilości. Także przeważnie to starsi emeryci nie mający co robić.
 
ester 87

ester

Użytkownik
5 razy w miesiącu trafić ako 200? Wg mnie jest to absolutnie niemożliwe. Prawdopodobieństwo trafienia jednego takiego kuponu to odliczając marże około 0,35%, a co dopiero pięciu i to w jednym miesącu... Podpucha jak nic.
Edit: Chyba, że są ludzie, którzy celują w te samochody. Statystycznie trzeba by wysłać jakieś 300 kuponów z ako 200, żeby któryś trafić. 300x2zł = 600zł. 600złx5 trafionych kuponów = 3000zł. Za trzy tysiaki mieć samochód, może to i nie byłoby głupie... Tylko, że nigdy nie ma pewności, że ktoś nas nie przelicytuje i 3000zł pójdą w błoto. Aczkolwiek gra warta świeczki. A co to za samochody?
Edit II: Ok, już wiem, to Ople Corsy. A poza tym z tego co widzę to kolo, który wygrał ostatnio miał średnie ako 1850. Trochę to zmniejsza opłacalność całego przedsięwzięcia, ale i tak nadal można sporo zarobić...
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Hej, czy STS zwraca stawke za krecze w tenisie tak jak to mialo dzisiaj miejsce w meczu Nadala. Zagralem 1 na Hiszpana za bardzo gruba stawke i nie wiem co teraz. Prosze o w miare szybka odpowiedz, z gory dzieki !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom