>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
A 0

alex23

Użytkownik
wkleję to jeszcze tu

Jest problem.
Udałem sie dzisiaj z moim kuponem rozpisowym 3/6 do punktu STS po odbiór wygranej. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i zaskoczeniu kobieta tam pracująca z uśmiechem na ustach odmówiła mi wypłaty wygranej. Argumentowała to faktem, że mój kupon rozpisowy ma tylko jedną stronę, a powinien mieć trzy. Te dwie pozostałe strony zawierały informacje o możliwych kombinacjach i potencjalnych wygranych, po obliczeniu mojej wygranej stwierdziłem, że są one mi niepotrzebne i je wyrzuciłem, zachowując tylko pierwszą stronę. Przejrzałem i przeczytałem regulamin STS, są tam odpowiednie przepisy.

§ 9
WYPŁATA WYGRANYCH
2. Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu do 30 dni od momentu spełnienia warunków wygranej. Kupon musi zawierać dane przestawione w § 6, ust.1 zasad gry.


§ 6
PRZYJMOWANIE STAWEK
1. Każdy zakład jest zaznaczony na kuponie, który jest dla zawierającego zakład dokumentem o zawarciu zakładu.
Kupon zakładu wzajemnego zawiera:
- punkt przyjmowania zakładów wzajemnych,
- numer tygodnia zakładów,
- numer zakładu, rywali, typ, kurs,
- kurs ostateczny,
- wysokość stawki,
- wysokość ewentualnej wygranej,
- dokładna data i czas przyjęcia zakładu,
- numer ewidencyjny przyjętego zakładu z kodem ochronnym,
- ewentualne dokładniejsze określenie stawki.

Analizując ten przepis szukam przyczyny odmowy wypłaty. Wszystko zdaje się byc spełnione. Wątpliwości są tylko przy określeniu w wysokości ewentualnej wygranej
Co prawda na pierwszej stronie jest podana ewentualna wysokość wygranej(ale jest to najwyższa potencjalna wygrana). Pozostałe możliwe wygrane są określone właśnie na stronach 2 i 3 . Choć można to różnie interpretować.

Interesujący jest fakt, że zawarłem już kiedyś taki sam zakład i pokazałem tylko 1 stronę i kobieta mi wypłaciła pieniądze bezproblemowo. Tylko było to w innym mieście, innym punkcie. Dziś dowiedzałem się, że rzekomo zrobiła to nielegalnie. Nie sądzicie, że jest to niezgodne z duchem gry. Komputer wyświetla jej wygraną, a ona odmawia mi wypłaty. Gdyby tu chodziło o grosze to dałbym sobie spokój, ale dwie stówki nie chodzą piechotą.
Zastanawiam sie nad pisemną reklamacją, bo chyba mi tylko to pozostało. Miał ktoś podobną sytuację i podobne kłopoty. Jeśli tak to bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje.
__________________
 
A 0

alex23

Użytkownik
Postawiłem 3/6 system za 200zł i wygrałem 205zł z groszami. Czyli wygrana żadna. Denerwuje mnie to, że w innym punkcie wypłacili mi kasę po okazaniu tylko 1 strony kuponu rozpisowego i mogę to udowodnić. Jutro wysyłam reklamację, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
To faktycznie masz rację osobiście też bym interweniował , najważniejsze jest kod który posiadasz jak napisałeś na 1 kuponie jednak na pozostałych też były kody ale mniej ważne spróbuj zagadać z panią przecież gdy wbije kupon do komputera wyświetli się wygrana
 
K 0

kaskalbn

Użytkownik
Cześć. Mam pytanie. Dzisiaj byłam w STSach, i koleś właśnie stawiał 3 z 6 itp. Co to oznacza? i w ogóle co oznaczają literki przy kursach na kuponie ?
 
N 0

nkvc

Użytkownik
A ja mam takie zapytanie. Ostatnio zagrałem taki kupon, gdzie wygrana wyszła mi gdzieś ok. 3000 zł. Pani mi powiedziała czy nie lepiej to rozbić na 2 kupony bo od wygranych powyżej 2100 trzeba zapłacić podatek. Ale no chyba jednak lepiej jest wygrać 3000, zapłacić 300 i mieć 2700 niż wygrać 2000 i mieć 2000. Chyba że kryje się za tym jakiś haczyk?
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
A ja mam takie zapytanie. Ostatnio zagrałem taki kupon, gdzie wygrana wyszła mi gdzieś ok. 3000 zł. Pani mi powiedziała czy nie lepiej to rozbić na 2 kupony bo od wygranych powyżej 2100 trzeba zapłacić podatek. Ale no chyba jednak lepiej jest wygrać 3000, zapłacić 300 i mieć 2700 niż wygrać 2000 i mieć 2000. Chyba że kryje się za tym jakiś haczyk?

No ale wygrywasz tak samo 3000zł, tyle, że po 1500zł na kupon. Przypuśćmy, że puszczasz kupon za 100zł i do wygrania masz 3000zł. A tak to rozbijasz 2 kupony po 50zł i masz do wyjęcia po 1500zł. Na to samo wychodzi, ale nie trzeba płacić podatku. ;)
 
N 0

nkvc

Użytkownik

No ale wygrywasz tak samo 3000zł, tyle, że po 1500zł na kupon. Przypuśćmy, że puszczasz kupon za 100zł i do wygrania masz 3000zł. A tak to rozbijasz 2 kupony po 50zł i masz do wyjęcia po 1500zł. Na to samo wychodzi, ale nie trzeba płacić podatku. ;)
A wcale tak nie będzie, że jak rozbije na 2 to mi wyjdzie tyle samo, wygrana będzie dużo niższa
 
S 1

skru3u

Użytkownik
A wcale tak nie będzie, że jak rozbije na 2 to mi wyjdzie tyle samo, wygrana będzie dużo niższa
haha to ile bedzie wynosić wygrana na 2 kuponach twoim zdaniem??
bo moim 2x 1500=3000
1x3000=3000 -10% podatku czyli 2700
:jezora::jezora::jezora:
 
M 0

misiek1973

Użytkownik
mam pytanie obstawiłem w sts mecz Bellinzona - Vaduz . mecz się nie odbył a przy wyniku pisze &quot;Z&quot; co to oznacza bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ?? jak będzie z wypłatą wygranej ?? wypłacą czy musze czekać na ten mecz ?? z góry dzięki za odp xD
 
C 0

czmielo

Użytkownik
system blokowy
Mam pytanie... w STS gram od dawna ale zawsze obstawilem mecze bez zadnych systemow czyli zwykle 1, x, 2, 1x, x2... W wygranych tygodnia zobaczylem, ze czesto obstawiane sa kupony z jakimis rozpisami gdzie przy meczach sa literki np. T,A itp... moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym chodzi ? Na wtorek mam 8 ciekawych meczy i chcialbym je puscic tak zeby jak mi pare wejdzie a pare nie wejdzie to i tak zebym cos wygral... Czy tak sie wogole da ? a jesli tak to jaka musi byc stawka ?

Co do tych meczy chcialbym je postawic parami...

np.

1021 - 2 T
1022 - 1 T
1023 - 1 A
1024 - 1 A
1025 - x C
1026 - 2 C
1027 - 1 E
1028 - x E

Tak sie da ? :p I jesli tak ile wynosi minimalna stawka i jaka bedzie wygrana jezeli wejda mi np 2 pary ? I co mam powiedziec puszczajac taki kupon :p ? HELP ME !!!
 
N 0

nkvc

Użytkownik
haha to ile bedzie wynosić wygrana na 2 kuponach twoim zdaniem??
bo moim 2x 1500=3000
1x3000=3000 -10% podatku czyli 2700
:jezora::jezora::jezora:
Proszę, oto mecze które dzisiaj zagrałem, wprawdzie nie weszło, ale spróbuj podzielić to na dwa kupony. Wygrana na kuponie wynosiła 2902,80 zł, kurs 645,07.
Groningen - Twente - 2 - 2.60
Vitesse - PSV - 1 - 4.00
Utrecht - Volendam (+1) - 1 - 1.90
Reggina - Sampdoria - 1 - 2.50
Fiorentina - Catania - 1 - 1.50
Malaga - Numancia - 1 - 1.88
Valladolid - La Coruna - 1 - 2.25
Hoffenheim - Schalke - 1 - 2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom