>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie czy wygraną w sts dalej można odebrać tylko w punkcie gdzie obstawiałem ? Dawno nie grałem w sts, a nóż się coś zmieniło ? A do punktu gdzie obstawiałem mam 100km a kupon wszedł
tak, niestety tylko w tym samym punkcie ...ostatnio miałem podobny problem więc na 100% tak jest:-?
 
S 0

spike90

Użytkownik
W STS podobno (według Abc poczatkujęcego) istnieje zakład kombinacyjny czyli &quot;polega na wytypowaniu 12 wydarzeń podanych raz w tygoniu...&quot;

jakoś chyba to nie funkcjonuje juz?? prawda, bo nie widać ?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Kiedys byl naprzeciwko Galerii Krakowskiej, na ul.Lubicz 3, ( skrzyzowanie nad przejsciem podziemnym) , ale nie wiem czy dalej tam istnieje, nastepny jest w rynkum bodajze na Szczepanskiej... Od Galerii 7 minut spacerkiem ????
 
blant 0

blant

Użytkownik
Witam.
Mam problem. Postawiłem wczoraj na Roddicka i jak wiadomo Djokovic skreczował. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka ciekawych informacji. Zacytuję tylko jedną. Mianowicie:
Niestety kolego pozegnaj sie z kasą. Nie ma zwrotu. W regulaminie naziemnych jest tak ze jesli odbędzie sie chociaz jedna piłka w meczu to nie ma zwrotu.
Obczaiłem też regulamin stsa. I jest tam napisane, że&quot;
Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia.
To jak to w końcu jest? Proszę o odpowiedź i od razu z góry dzięki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zostanie policzone pewnie po kursie 1,00 jeżeli typ był na Roddicka jak wiadomo Djoko skreczował czyli wygrał Roddick jednak buk traktuje to trochę śmiesznie i daje 1,00.
 
rex 144

rex

Użytkownik
System &quot;JEDENASTKA&quot; w STS-ie.

O co w nim chodzi? Puściłem 11 remisów, tylko nie umiem obliczyć wygranej w zależńości od padniętych remisów.
Np. wejdzie 6 remisów na 11 remisów - to ile wygram? (średni kurs na remis niech będzie 3.00)
Albo jak wejdzie mi 7 remisów na 11 remisów - to ile wygram? Niech mi ktoś to na przykładzie wytłumaczy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
SYSTEM JEDENASTKA
System ten składa się z czterech samodzielnych &quot;kuponów&quot; (A,B,C,D) z których każdy z tworzy tzw. AKO (kurs &quot;kuponu&quot; np.A). Tak jak w systemie &quot;czwórkowym&quot; zarówno A,B,C i D może składać się z jednego jak i kilku spotkań. Po wypisaniu swoich kuponów A,B,C i D komputer rozpisuje je na 11 zakładów, stawiając na każdy z nich tą samą kwotę np. po 2 zł:
1) ABCD
2) ABC
3) ABD
4) ACD
5) BCD
6) AB
7) AC
8) AD
9) BC
10)BD
11)CD
Najtańszy koszt tego systemu wynosi 22 zł=11*2 zł. Kupon systemowy &quot;jedenastka&quot; wygrywa nawet przy dwóch błędach np. przy błędzie w A i C wygrywa zakład nr 10 BD. W takiej sytuacji, aby nie być stratnym na kuponie systemowym &quot;jedenastka&quot; poszczególne AKO muszą wynosić co najmniej 3,50 (uwzględniając podatek).
SYSTEMY BUKMACHERSKIE: STS
JEDENASTKA
W firmie STS ten system jest grą, w której obstawiający wybiera z aktualnej oferty 11 wydarzeń, w których przewiduje wynik remisowy (X). Stawka na jeden kupon wynosi 2 albo 10 złotych. Wygraną ustala się według liczby odgadniętych wyników remisowych (tabela w kolekturach STS). W tej grze ustalono limit wygranej na jeden kupon w wys. 100.000 złotych.
 
M 0

marcin76

Użytkownik
tzn i tak nie rozumiem tej jedenastki ???? załóżmy że postawiłem 2 złote i weszło mi 5 remisów. Ile mogę wygrać?
EDIT: ok już wiem ;d wypłacili 1,80 zł za 6 remisów :/
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
jedenastka w stsie puszczasz 11 remisow jesli wszystkie sie odbeda to :

5 - 1
6 - 1
7 - 2
8 - 5
9 - 20
10 - 200
11 - 10000
pierwsza liczba to jest ile Ci weszlo remisow druga liczba to kurs za jaki Ci wyplaca. czyli np 5 Ci weszo stawiasz 2 zl czyli wygrywasz 2 * 2 czyli 4 zl odjac podatek. ale jak juz Ci wejdzie 10 meczy to wygrasz 400 za 2 zl. itp.

System ten polega na tym ze mozesz sie pomylic w typowaniu a i tak wygrasz. Tyle ze to sa same remisy. pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom