>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
telstar_899 0

telstar_899

Użytkownik
Mam takie pytanko. Postawiłem 2 kupony z meczami piłki nożnej wczoraj.

1) Kupon:
1. Mecz wszedł.
2. Mecz wszedł.
3. Mecz Nie wszedł.:kwasny4565:
4. Mecz przełożony.????

2)Kupon:
1. Mecz wszedł.
2. Mecz wszedł
3. Mecz wstrzymany w 80 min. ????

Stąd moje pytanie: Czy oddadzą mi kasę (stawkę) za 1 kupon ?? I czy w drugim koponie oddadzą mi stawkę samą czy również samą wygraną ??
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Za pierwszy kupon nic nie dostaniesz, przecież jeden mecz nie wszedł. A za drugi to prawdopodobnie uznają wynik tego spotkania co go przerwano. I jeśli Ci wchodził to wygrasz.

pzDr
 
Z 0

zalew

Użytkownik
Witam ;)
Małe pytanko, od której jutro jest STS otwarty i w jakich godzinach będzie (jeśli będzie) czynny w dniach świątecznych ? Dzięki za odpowiedz.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Czy oferta w stsie jest aktualizowana w ciągu tygodnia ? Chodzi mi tu o pewne zdarzenia - dziś przeglądałem ofertę na cały tydzień i nie ma w nich under/over na ligi europejskie w hokeju . Ktoś mnie oświeci czemu jest tak a nie inaczej ? :jezora:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Czy oferta w stsie jest aktualizowana w ciągu tygodnia ? Chodzi mi tu o pewne zdarzenia - dziś przeglądałem ofertę na cały tydzień i nie ma w nich under/over na ligi europejskie w hokeju . Ktoś mnie oświeci czemu jest tak a nie inaczej ? :jezora:
Najlepiej iść do puntku tam zawsze aktualna oferta strona nie kiedy podaje inne kursy niż rzeczywistość
 
luk06 0

luk06

Użytkownik
STS oszukuje !!!
Nie raz mi się już zdarzyło, że w punkcie sts źle wpisano mi numer zakładu lub zły typ. Nie wiem czy ten gościu co to wpisuje ślepy jest albo robi to specjalnie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
STS oszukuje !!!
Nie raz mi się już zdarzyło, że w punkcie sts źle wpisano mi numer zakładu lub zły typ. Nie wiem czy ten gościu co to wpisuje ślepy jest albo robi to specjalnie.
Trzeba sprawdzać kupon po obstawieniu a nie dopiero w domu proste.
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
Trzeba sprawdzać kupon po obstawieniu a nie dopiero w domu proste.
zawsze sie sprawdza kupon czy dobrze wydrukowany czy niema pomylek..
chyba do 15 min po wydrukowaniu mozna go jeszcze wymienic ale juz po 15 min juz ci go nie wymienia mialem taką sytułacje w toto-mix typek mi dal kupon ja patrze a tam pomylka no i poszlem dalem mu kupon i wydrukowal 2 ????
 
jureczekzww 0

jureczekzww

Użytkownik
witam, jestem świeżo upieczonym użytkownikiem który chce pójść do zakładu bukmacherskiego...niestety jestem zielony w tamtych sprawach...czytałem różne info na temat STS ale nadal nie znajduje odpowiedzi...
jeżeli już się wybiore do takiego zakładu to co mam zrobić ? wybaczcie że taka osoba jak ja czyt. ciemna w tych sprawach prosi Was o radę.....
 
dexter-23713 0

dexter-23713

Użytkownik
Bierzesz kartkę i ołówek podchodzisz do oferty wiszącej na ścianie. Znajdujesz mecz który Cię interesuje. Sprawdzasz jaki ma numer po lewej stronie spisujesz go na kartkę dajesz odpowiedni typ obok np zwycięstwo gospodarza(1). Podchodzisz do osoby obsługującej komputer i podajesz jej te kartkę na której masz zapisane mecze ona drukuje Ci kupon i ty płacisz. Ot cala filozofia ????
 
luk06 0

luk06

Użytkownik
A co kiedy jest taka sytuacja
1) Kupon:
1. Mecz wszedł.
2. Mecz wszedł.
3. Mecz przełożony.
Mam czekać aż zostanie rozegrany ten mecz ??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A co kiedy jest taka sytuacja
1) Kupon:
1. Mecz wszedł.
2. Mecz wszedł.
3. Mecz przełożony.
Mam czekać aż zostanie rozegrany ten mecz ??
Zależy gdzie ale w STS jeżeli do 3 dni mecz się nie odbędzie to Ci go licza po kursie 1,00 czyli tak jakby go nie było
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
A co kiedy jest taka sytuacja
1) Kupon:
1. Mecz wszedł.
2. Mecz wszedł.
3. Mecz przełożony.
Mam czekać aż zostanie rozegrany ten mecz ??
jesli zostal przelozony to w sts nie musisz czekac tylko idz i wyplac kase bedziesz mial oczywiscie odjety ten mecz
ja duzo razy mialem taka sytuacje i szedlem na drugi dzien i nie bylo problemow z wyplata ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom