>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
M 0

ma77

Użytkownik
witam,
Wie ktos może gdzie moge znaleść oferte na zaklady kombinacyjne w sts ? tzn chodzi mi gdzie na stronie sts.pl lub ulotce kursowej, nie moge znaleźć....

btw. gra ktośw ten sposob ?
W chwili obecnej nie ma oferty na zaklady kombinacyjne.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
to dziwne bo ja na stronie sts-a widze zaklady na polska ekstraklase ????
goły jest oferta ale sa to jakies zaklady specjalne STANLEYBET.
Szukalem troche i jedyne co znalazlem na temat tych zakladow to info ze STS dogadal sie z firma Stanleybet i jakos to tak wykombinowali ze jest legalne obstawienie u nich ekstraklasy chyba na zasadzie wystawienia poprostu oferty ze stanleybet. Ale nie jest to &#39;pewne info&#39; wiec lepiej dopytac w punkcie sts&#39;a.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
goły jest oferta ale sa to jakies zaklady specjalne STANLEYBET.
Szukalem troche i jedyne co znalazlem na temat tych zakladow to info ze STS dogadal sie z firma Stanleybet i jakos to tak wykombinowali ze jest legalne obstawienie u nich ekstraklasy chyba na zasadzie wystawienia poprostu oferty ze stanleybet. Ale nie jest to &#39;pewne info&#39; wiec lepiej dopytac w punkcie sts&#39;a.
tak właśnie jest sam to grałem wiec opcja jest sprawdzona
 
F 0

flisuzbo

Użytkownik
Dzieje się tak dlatego że STANLEYBET jest bukiem działającym w sieci, obsługiwanym w wielu państwach, i nie obowiązuje go Polskie prawo, to samo dzieje się z prowizją 10% w bukach naziemnych, większość online działa na licencji brytyjskiej dzięki czemu nie ma żadnych prowizji ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
witam,
Wie ktos może gdzie moge znaleść oferte na zaklady kombinacyjne w sts ? tzn chodzi mi gdzie na stronie sts.pl lub ulotce kursowej, nie moge znaleźć....

btw. gra ktośw ten sposob ?
ja gram w tej chwili nie ma bo raz na jakis czas to udostepniaja ostatnio trafilem na wioske zeby udostepnili kombinacyjny
 
B 0

barti

Użytkownik
chyba mozesz tam wszytsko kombinowac.... nie wiem o jaka oferte Ci chodzi.... zbierasz single i masz kombi jakie chcesz....
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie, mam takie małe pytanko, czy jest możliwość sprawdzenia kuponu po wpisaniu jego numeru na sts.pl? Tzn. wpisuję nr. kuponu a tam mi ładnie wyskakuje, czy kuponik wszedł, czy też nie. W FAQ można wyczytać takie coś:
Należy wybrać &quot;Wyniki&quot; w górnym menu serwisu STS, po czym wybrać zakładkę &quot;Numer zakładu&quot; w lewym menu serwisu. W wyświetlonym formularzu wpisujemy numer zakładu, numer tygodnia oraz rok w którym odbyło się dane wydarzenie.&quot; Ale u mnie nie ma takiej opcji niestety ???? Więc albo jest coś z moim przeglądarkami, że jakiegoś dodatku nie mam albo nie wiem co jest grane.
Przewertowałem kilka stron tematu i nic nie znalazłem.m Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie, mam takie małe pytanko, czy jest możliwość sprawdzenia kuponu po wpisaniu jego numeru na sts.pl? Tzn. wpisuję nr. kuponu a tam mi ładnie wyskakuje, czy kuponik wszedł, czy też nie. W FAQ można wyczytać takie coś:
Należy wybrać &quot;Wyniki&quot; w górnym menu serwisu STS, po czym wybrać zakładkę &quot;Numer zakładu&quot; w lewym menu serwisu. W wyświetlonym formularzu wpisujemy numer zakładu, numer tygodnia oraz rok w którym odbyło się dane wydarzenie.&quot; Ale u mnie nie ma takiej opcji niestety ???? Więc albo jest coś z moim przeglądarkami, że jakiegoś dodatku nie mam albo nie wiem co jest grane.

Przewertowałem kilka stron tematu i nic nie znalazłem.m Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Tym sposobem sprawdzasz pojedyncze zdarzenia, nie kupony. STS nie ma chyba takiej funkcji jak fortuna czy milenium.

pozdrawiam
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Czy na kuponach w STS przy meczykach można sobie stawiać małe plusiki długopisem przy meczu który wszedł, czy nie robią potem problemów z tego powodu z wypłatą wygranej? W Regulaminie pisze &quot;Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu&quot;. Pytam bo przy większej ilości zdarzeń i kuponów czasem się nie łapie który wszedł a który nie dlatego wprowadził bym sobie takie małe usprawnienie.
Pytanie do doświadczonych graczy ???? Pozdrawiam.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy na kuponach w STS przy meczykach można sobie stawiać małe plusiki długopisem przy meczu który wszedł, czy nie robią potem problemów z tego powodu z wypłatą wygranej? W Regulaminie pisze &quot;Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu&quot;. Pytam bo przy większej ilości zdarzeń i kuponów czasem się nie łapie który wszedł a który nie dlatego wprowadził bym sobie takie małe usprawnienie.

Pytanie do doświadczonych graczy ???? Pozdrawiam.
Można... tylko bez przesady z tymi plusikami :spokodfhgfh:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Czy na kuponach w STS przy meczykach można sobie stawiać małe plusiki długopisem przy meczu który wszedł, czy nie robią potem problemów z tego powodu z wypłatą wygranej? W Regulaminie pisze &quot;Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu&quot;. Pytam bo przy większej ilości zdarzeń i kuponów czasem się nie łapie który wszedł a który nie dlatego wprowadził bym sobie takie małe usprawnienie.

Pytanie do doświadczonych graczy ???? Pozdrawiam.
tak naprawdę na tych kuponach liczy się tylko kod kreskowy. który jest potrzebny podczas weryfikowania kuponu. Nawet jak będziesz miał kupon w dwóch częściach, a kod kreskowy cały to nie zrobią żadnych problemów podczas ewentualnej wypłaty wygranej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom