>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
D 0

danillo

Użytkownik
Ja również był bym bardzo wdzięczny jeśli padła by odpowiedź na pytanie, które znajduje się wyżej !!
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Dzieki za informacje bo wlasnie nie wiem czy jutro są otwarte bo jak dobrze pamietam to w tym roku w lany poniedzialek bymy otwarte
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jasne że były ponieważ wtedy największy utarg jest ;) , w takie święta przychodzą ludzie aby zagrać za grube sumy rzadko kto przychodzi po 2 czy 5 zł grać.
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
A mam jeszcze jedno pytanie. Obstawiłem 8 meczy wez wtorek i z tego 6 wszelo a 2 sa przelozone na piatek. Kiedy beede moglo odebrać pieniadze bez tych przelożonych mecze (wiem że beda liczone po kursie 1.00)??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jeżeli do 3 dni się nie odbyły to zostaną liczone po kursie 1,00 , idź jutro zobacz co ci powiedzą. być może że będziesz musiał czekać aż się odbędą.
 
champion 896

champion

Użytkownik
Mam pytanko do osób które jutro chcą obstawiać Wimbledon w sts:czy mecze będzie można obstawiać tylko do godziny 11(co w praktyce jest niemożliwe bo o 11 otwierają) czy może rano na stronie podadzą zbliżone godziny spotkać i będzie można je obstawić?bo jak narazie to wszystkie są o 11;/
 
champion 896

champion

Użytkownik
Co się stało z ekstraklasą?12:15 a na stronie nawet jednego zakładu na polską ligę.Jeśli ktoś posiada informację o tym czy zakłady na ekstraklasę bedą dziś dostępne to proszę o info
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Jest juz 15:41 wiec wątpie aby o tej porze była aktualizacja oferty sts, a szkoda bo sam chcialem zagrac... :zoltakartka:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom