>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
hej
jutro wybieram się do STSa obstawić jakiegoś tasiemca za małą stawkę.
I mam pytanie.. na kuponie mam 13 spotkań z kursem około 600 ;)
a więc chciałbym obstawić na coś takiego jak jeden mecz nie wejdzie to i tak wygram jakąś kwotę. Czy to możliwe?
Jak tak to co muszę dla babeczki możliwe i o ile mniejsza byłaby wygrana jakby jednak wszystko weszło ;)
Pozdrawiam
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
okej dzieki za info Panowie.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy ktoś z Was ma kartę członkowską STS ??
Czy przy założeniu takiej karty pytają się o dowód osobisty, bo ja na dzień dzisiejszy jestem under 18
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
okej dzieki za info Panowie.

Mam jeszcze jedno pytanie.

Czy ktoś z Was ma kartę członkowską STS ??

Czy przy założeniu takiej karty pytają się o dowód osobisty, bo ja na dzień dzisiejszy jestem under 18
Nie mam takiej karty ale mysle ze jesli nie masz 18 lat to raczej nie zalozysz
Mozesz poszukac na stronie totomixu czy trzeba miec 18 lat napewno pisze
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
tak jest na stronie stsa jest napisane, ze trzeba mieć ukończone 18 lat
myślałem ze tak samo łatwo obstawia się kupony to tak samo łatwo można mieć ta kartę
co prawda mam dowód osobisty tymczasowy, który niczym się nie rożni od normalnego
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
tak jest na stronie stsa jest napisane, ze trzeba mieć ukończone 18 lat

myślałem ze tak samo łatwo obstawia się kupony to tak samo łatwo można mieć ta kartę

co prawda mam dowód osobisty tymczasowy, który niczym się nie rożni od normalnego
Ale to nic ci nie da bo napewno spojrza na date urodzenia
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
Myślę, że w dużej mierze zależy to od osoby pracującej w STSie.
Żeby była upierdliwa itp. to każdego pytała o dowód i dla połowy z tej liczby, by kuponów nie stawiała. Ja miałem tak, że zapytała mnie o dowód pokazałem, zobaczyła i obstawiła i nic więcej do mnie nie mówi ;)
Tak samo jest dla osoby niepełnoletniej z kupowaniem alkoholu. Sprzedawca, którego nic nie obchodzi kupujący dzieciak, sprzeda mu i zarobi.
Natomiast dla tego co się boi łamać prawo lub jest upierdliwy to poprosi o dowód obliczy na swoim kalkulatorku i nie sprzeda (raz tak miałem ;) )
Tyle tego OT, ale dzięki za info ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja jak grałem w STS to mi się laska zapytała czy chcę taką kartę, a nie miałem skończonych 18 lat. Powiedziałem, że chcę i mi wyrobiła. Na początku dostajesz świstek ze swoim nickiem i Twój numer a za jakiś czas (do miesiąca) idziesz i odbierasz normalną plastykową kartę i się cieszysz ???? w sumie i tak mi po cholerę ta karta jak już w tym STS-ie nie byłem z rok.
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
okej dzieki za info Magiki, a nie wiecie czy ta kartę mogę używać w każdym STSie czy tylko w tym co zakładałem ? ????
 
kader 0

kader

Użytkownik
Zasady członkostwa:
1. ...
2. ...
3. Karta klubowa obowiązuje wyłącznie w punkcie, w którym została wydana.
 
S 378

songo

Użytkownik
Pytanie z innej beczki.

Po ilu minutach od zakończenia się meczu można udać się po odbiór wygranej?
Przykładowo mecz kończy się o 17.00. Czy jest szansa, że jeszcze w tym samym dniu rozliczą mi kupon?

Rzadko tam gram i nie wiem jak praktykują.
Z góry dzięki za info
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Panowie mam pytanie, które jest priorytetowe!!!
Na stronie Sts w ofercie tenisa Roland Garros była połowa zakładów na wtorek z godziną zamknięcia: poniedziałek 23:55. Zdarzenia rozpoczynają się od wtorku od 11:00. Punkt Sts jest dziś otwarty od 10:00. Czy będą jeszcze w ofercie? :idea:
 
dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
Pytanie z innej beczki.

Po ilu minutach od zakończenia się meczu można udać się po odbiór wygranej?
Przykładowo mecz kończy się o 17.00. Czy jest szansa, że jeszcze w tym samym dniu rozliczą mi kupon?

Rzadko tam gram i nie wiem jak praktykują.
Z góry dzięki za info
Trzeba czekac aż ich system zatwierdzi oficjelnie wynik danego spotkania. Nie odbywa się to napewno w kilka minut po zakończeniu.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Panowie mam pytanie, które jest priorytetowe!!!
Na stronie Sts w ofercie tenisa Roland Garros była połowa zakładów na wtorek z godziną zamknięcia: poniedziałek 23:55. Zdarzenia rozpoczynają się od wtorku od 11:00. Punkt Sts jest dziś otwarty od 10:00. Czy będą jeszcze w ofercie? :idea:
Powinny byc u mnie STS jest otwierany od 8:-D
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Obstawianie tenisa w Sts
Nie było ???? W tej chwili zmieniam o nich zdanie. W wynikach były dzisiejsze spotkania zamykane wczoraj o 23:55. Myślałem, że to jeden z lepszych bukmacherów stacjonarnych, jednak poza kursami i superofertą nie mają tak naprawdę nic. Co za kretyn zamyka zakłady dzień wcześniej? Moje zdarzenia z RG miały się rozpocząć dziś od 11:00. punkt był otwarty od 10:00. Wszystko mówi samo za siebie. :zy3ou:

Bardzo duży ⛔ w kierunku Sts.
Dobrze, że istnieją jeszcze inne buki typu: totomix i Fortuna, choć ten pierwszy do najlepszych nie należy - postanowiłem się tam ratować ????
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
Dokładnie DUŻY MINUS DLA STS&#39;a
Dziś specjalnie nie wybrałem się na dwie pierwsze lekcje, żeby skoczyć postawić coś w RG. Wczoraj sprawdzałem na sts.pl i przyuważyłem że o 23:55 czy jakoś tak niby mecze się zaczynają, więc pomyślałem, że to zwykły błąd i o 10 byłem już w STSie.
Byłem bardzo rozczarowany widząc w ofercie tylko mecze na jutro...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom