>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
chodzi mi o to ze jeszcze raz podam swoje dane i swoj scan dowodu ale nowe konto bankowe bedzie, czy to przejdzie?
Nie to nie przejdzie.... Samo przez siebie się to rozumie.Kolego nie kombinuj bo nawet cierpliwość takiego bukmachera kiedyś się skończy zablokuje konta i będzie płacz jak swego czasu z Bet-at-home......
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
na zone. a i czy sprawdzaja ip kompa. dajcie odp jak njszybciej
Ja dzisiaj chciałem założyć na siostrę. Weryfikują mi konto już od prawie 8 godzin... Może coś już zmieniają i bardziej dokładnie się przyglądają zanim dadzą ten bonus
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja dzisiaj chciałem założyć na siostrę. Weryfikują mi konto już od prawie 8 godzin... Może coś już zmieniają i bardziej dokładnie się przyglądają zanim dadzą ten bonus
U nich &#39;&#39;zmiany&#39;&#39; pracy są dziwne poczekasz pewnie do jutra spokojnie.
 
I 0

ilokop

Użytkownik
a ja sie zalogowalem na zonke czekam na weryfikacje a nie moge sie zalogowac . co wpisze haslo to mi wyskakuje blad hasla, zmieniam na nowe i to samo . widze ze ktos ten system madry robil
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
a ja sie zalogowalem na zonke czekam na weryfikacje a nie moge sie zalogowac . co wpisze haslo to mi wyskakuje blad hasla, zmieniam na nowe i to samo . widze ze ktos ten system madry robil
Bez weryfikacji się nie zalogujesz. Pytałem dzisiaj na czacie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
a ja sie zalogowalem na zonke czekam na weryfikacje a nie moge sie zalogowac . co wpisze haslo to mi wyskakuje blad hasla, zmieniam na nowe i to samo . widze ze ktos ten system madry robil
miał dzis tą samą akcje , myslałem że złe hasło miałem .
Kunciapek ma racje , Pani na czacie to samo mi przekazała
 
M 0

mifol

Użytkownik
Powiedzcie mi czy po założeniu konta, wypłacie kasy, obrocie bonusem, wyczyszczeniu konta, można konto bez problemu usunąć? Nie ma żadnego wałka? że trzeba grać dajmy na to przez rok na nim, czy coś??
i jescze mam pytanie, jak założe konto dajmy na to Andrzej Kowalski a podam konto brata bo nie mam np. Piotr Kowalski to będzie jakaś lipa? czy bez przypał?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Po co masz konto usuwać? Nie ma przymusu gry, a konto może się kiedyś przydać. A konto musisz założyć na siebie, i wpłata musi być z twojego konta bankowego.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Po co masz konto usuwać? Nie ma przymusu gry, a konto może się kiedyś przydać. A konto musisz założyć na siebie, i wpłata musi być z twojego konta bankowego.
Jak nie wiesz to sie nie odzywaj... Wplata moze byc z dowolnego konta, ich to nie interesuje aby kasa wplywala
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jak nie wiesz to sie nie odzywaj... Wplata moze byc z dowolnego konta, ich to nie interesuje aby kasa wplywala
Dokładnie, na koncie STS wpłaty są od Transferuj.pl tylko z naszym numerem klienta w tytule wpłaty. Nic się zgadzać nie musi ;)
 
M 0

mifol

Użytkownik
Dzięki Panowie.
Postanowiłem założyć i Miał ktoś tak przy rejestracji w STS, że jak wpisywał numer PESEL to wyskakiwał komunikat &quot;W naszej bazie znajduje się już użytkownik o podanym numerze PESEL&quot;????
Zaznaczam, że w życiu nawet nie próbowałem tam zakładać konta. To jest pierwszy raz. Nie ważne czy odświeżam 10 czy 15 razy czy też wpisuję ten PESEL z innego komputera zawsze ten sam bład i nie można zrobić rejestacji.
Miał tak ktoś?
Czy po prostu ktoś podszywa się po mój PESEL??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przemkoo, jasper no ok wpłata idzie przez pośrednika więc zapewne przejdzie z dowolnego konta bankowego. Mifol chciałem cię uchronić przed ewentualnymi problemami później. Jeśli nie masz swojego konta bankowego, to wypłata na inne konto bankowe może być problemem. Może nie musi. Nie wiem jak to wygląda w sts. Może ktoś tak próbował, i się wypowie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja zrobiłem drugie konto na dane osobowe mojego brata, oczywiście inny rachunek bankowy i inne imiona, ale reszta danych to samo, adres ip też. Dało radę obrócić bonusem i &quot;druga&quot; wypłata od STS-u przyszła bez problemu. Także jeśli ktoś ma możliwość założenia konta na innego domownika i golić ich za ten wstrętny podatek to nie ma problemu (przynajmniej u mnie).
 
M 0

mifol

Użytkownik
Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą czterokrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.

Panowie czyli mogę zagrać nawet 30 razy po minimalny kursie 1,7 tak żeby sumarycznie było to 800 złotych? czy to w czterech zakładach po min 1,7 już muszę mieć zagrane za 800 w sumie? Proszę o pomoc
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Możesz i 800 zakładów po 1zł z kursem 1.70 lub wyższym. Liczy się łączna zagrana kwota 800zł. A na ile to zakładów rozbijesz, to już twoja sprawa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom