>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Problem polega na czymś innym. Jest pewien punkt w regulaminie z którym warto się zapoznać chcąc tak zagrać
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Mam pytanie,dziś wpłaciłem 150zł i dostałem kolejne 150zł,wypłaciłem depozyt i mam teraz tylko kase z bonusu jak mam ten bonus obrócić ? Hmm muszę postawić za sumę 600zł minimum kurs 1,7 ? czyli moge 12 kuponów po 50zł z kursem 1,7 jak wejdzie zalózmy 8 i będzie jakies 200zł na koncie to będe już mogł te pieniądze wypłacić ?
Czekam na odp pozdro.
 
M 0

misterdepko

Użytkownik
boze skad sie takie wynalazki biora,czlowieku jest o tym pisane wszedzie z milion razy,regulaminu na stronie stsu tez przeczytac nie potrafisz?
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
jezeli juz z bonusa skorzystalem. moge zolozyc jeszcze jedno na brata i dostane kolejy bonus ? czy jest blokada na jedna rodzine/gospodarstwo ?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
jezeli juz z bonusa skorzystalem. moge zolozyc jeszcze jedno na brata i dostane kolejy bonus ? czy jest blokada na jedna rodzine/gospodarstwo ?
dostaniesz kolejny, tylko on musi mieć swój rachunek bankowy. Ja już drugi bonus tak obracam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Otrzyma każdy na który zarejestruje ich system jeszcze w tej kategorii szwankuje więc nie sprawdzają tego.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
a ja słyszałem że teraz nie pozwalają rejestracji użytkownika który podał ten sam numer konta który był wcześniej podany przez inną osobę. przynajmniej mojemu koledze to nie przeszło. mi natomiast tak ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie zabijajcie, ale ten &quot;myk&quot; z wypłatą od razu po wpłacie depozytu przechodzi bez problemu? Nie chciałbym się nadziać, bo w większości firm nie jest to możliwe. Bez problemu można zlecić wypłatę od razu po wpłacie? Czy lepiej jak wpłacę dzisiaj, zlecić wypłatę jutro? I czy za wypłatę nie pobierają prowizji, albo nie odliczają od niej podatku?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Nie zabijajcie, ale ten &quot;myk&quot; z wypłatą od razu po wpłacie depozytu przechodzi bez problemu? Nie chciałbym się nadziać, bo w większości firm nie jest to możliwe. Bez problemu można zlecić wypłatę od razu po wpłacie? Czy lepiej jak wpłacę dzisiaj, zlecić wypłatę jutro? I czy za wypłatę nie pobierają prowizji, albo nie odliczają od niej podatku?
Możesz spokojnie wypłacać, dużo osób tak robiło, nie było żadnych opłat, niczego.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki Jasper, to zaraz wpłacam. I mam nadzieję, że z wypłatą wyrobią się do piątku (mają niby aż 14 dni na to).
 
K 0

kokodzambo93

Użytkownik
Czyli generalnie, żeby móc wypłacić cokolwiek z tego bonusu, trzeba trochę powygrywać. Bo rozumiem, że z tych 200 muszę obstawiać tak, żeby z wygranych dojść do obrócenia 800 zł ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak szybko pojawiła wam się kasa na koncie? Wpłaciłem i nic nie mam na koncie. Mam mBank, więc księgowanie 24h niby. Edit. kasa już na koncie. Niecałe 10 minut czekałem.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak szybko pojawiła wam się kasa na koncie? Wpłaciłem i nic nie mam na koncie. Mam mBank, więc księgowanie 24h niby. Edit. kasa już na koncie. Niecałe 10 minut czekałem.
ja w ing miałem kase w jakies 4 minuty wiec szybciutko
 
I 0

ilokop

Użytkownik
sts
Mam.pytanie. mam juz konto w sts i wykorzystalem bonus . czy jak zarejestruje nowe konto na swoje dane ale uzyje innego konta ,innego banku(swojego takze) doleci mi ten bonus, czy moze lepiej zalozyc np. na zone. a i czy sprawdzaja ip kompa. dajcie odp jak njszybciej
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jak szybko sts rozlicza kupony??
Do 30 minut aby mi tak...
Mam.pytanie. mam juz konto w sts i wykorzystalem bonus . czy jak zarejestruje nowe konto na swoje dane ale uzyje innego konta ,innego banku(swojego takze) doleci mi ten bonus, czy moze lepiej zalozyc np. na zone. a i czy sprawdzaja ip kompa. dajcie odp jak njszybciej
Tak oczywiście że &#39;&#39;doleci&#39;&#39;, nie sprawdzają IP komputera. Zależy im na ilości ludzi i wypłacają jak leci.....
 
I 0

ilokop

Użytkownik
chodzi mi o to ze jeszcze raz podam swoje dane i swoj scan dowodu ale nowe konto bankowe bedzie, czy to przejdzie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom