>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

P 0

pavlinho

Gość
U mnie wyglądało to tak:
Otwarcie konta -> pełna weryfikacja -> depozyt -> obrót bonusem -> zlecenie wypłaty -> blokada konta -> ponowna weryfikacja w punkcie naziemnym, musiałem wypełnić formularz z moimi danymi i pani porównała to z dowodem -> weryfikacja konta bankowego z którego wpłacałem, musiałem wykonać przelew na 1 grosz -> równo po 7 dniach dostałem swoją wypłate o 3 w nocy.
ile wypłacałeś? robiłem dzisiaj przelew na 1 grosz a suma nie mała do wypłaty bo okolice 25 k i nie wiem czy mi będą robić pod górkę. Nie mam się czego obawiać jeśli chodzi o wpłaty z banku mojego czy dokumenty to te opinie co tu wyczytałem przerażają
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uwaga na złodziei z STS !!!!!
Konta ma kilka lat- wpłaciłem 2 k na weekend i przez piątek i sobotę dojechałem do 6 k .Nagle w sobotę ok 13-tej nie mogę zagrać już żadnego zakładu .Zrobili sobie weryfikację po +4k na strzelankach live .Od tej pory brak możliwości jakiekolwiek gry i brak wejścia w moje zakłady .Po kilku latach gry nagle zażądali zdjęcie przy twarzy i wpłaty 1 grosz.Wszystko wysłałem od ręki i teraz muszę czekać bez możliwości gry na ich weryfikację .
Po wypłacie uciekam od nich jak najdalej .NIKOMU NIE POLECAM !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Nie grajcie u tych oszustów. Nie dość, że kursy fatalne w porównaniu do innych to jeszcze oszuści kantują jak się da.
Krótko opiszę sytuację z dziś, a to nie pierwsza podobna.

Zagrałem miesiąc temu taki kupon (tylko i wyłącznie dlatego, że mieli jako jedni z nielicznych, albo jedyni te szachy).
Pokaż załącznik 8371
Następnego dnia okazało się, że kupon został rozliczony na + (2 trafione z piłki nożnej i 2 zwroty za szachy z powodu błędnej godziny rozpoczęcia). Screen poniżej z "wygraną".

Pokaż załącznik 8372
51 x 0,88 x 2 x1,86 = 166,95

Dziś dostałem takiego oto maila:
Pokaż załącznik 8373

Z ciekawości wchodzę na konto i co widzę?
Pokaż załącznik 8374

Prawie miesiąc później postanowili sobie zmienić ten zakład i zabrać z konta 166.95.
Zamierzam wpłacić tą sumę, bo nie są to duże pieniądze i z dniem dzisiejszym usuwam tam konto.

Piszę tutaj z przestrogą dla innych, polecam wybrać innych bukmacherów.

Czemu się dziwisz? To firma zwykłych ,,prymitywów". Już jakiś czas temu zamknąłem u nich konto i nie odczuwam braku ich na rynku legalnych buków, bo jest wiele alternatyw. Powyższy e-mail w ich stylu. Ci kierownicy i managerowie (czatów i innych działów) to mają takie o sobie mniemanie (potrafią straszyć sądami, używają form w wymianie e-mailowej daleko niestosownych i odbiegających od przyjętych standardów) , że i tak dość delikatnie Cię potraktowali. Używają najczęściej w e-mailach formy poddańczej w stosunku oni-plebs jakby mieli nad nami władze. Po ostatniej wymianie e-mailowej miałem już dość, więc zwróciłem się do nich z prośbą o zamknięcie konta.
Jeszcze na tym najniższym szczeblu na czacie (pracownicy szeregowi) można się porozumieć w sposób kulturalny, ale jak się trafi na wyższy szczebel wymiany korespondencji to tragedia. Niestety, ale Pan Juroszek (czy jak on tam się nazywa), to powinien kadrze kierowniczej zasponsorować szkolenie z podstaw komunikacji i dobrego wychowania, bo najwyraźniej jego pracownicy mają z tym problem.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie wiem czy jakiś bukmacher w historii przysporzył mi i moim znajomym tyle kłopotów i nerwów :(

Ja już nie pierwszy ale tym razem napewno ostatni mam ich dość...
12.08.2021 zagrałem zakład przewagę zwycięzcy mniej niż 15sek., byłem przekonany że zakład dotyczy etapu z 13.08.2021 ale ponieważ nie było rozliczenia to napisałem do nich wczoraj już sam w siebie wątpiąc, otrzymałem odpowiedź że "zakład jest na Tour de Pologne w dniu 14.08.2021"
Dziś dalej nie rozliczony więc znów pytam i co ?? Zakład jest ponoć na przewagę w klasyfikacji końcowej ....

Nosz [CUT] , każdy pisze co innego w zależności od tego kiedy zapytamy ....przecież to jest sytuacja jak z filmów Barei...
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie wiem czy jakiś bukmacher w historii przysporzył mi i moim znajomym tyle kłopotów i nerwów :(

Ja już nie pierwszy ale tym razem napewno ostatni mam ich dość...
12.08.2021 zagrałem zakład przewagę zwycięzcy mniej niż 15sek., byłem przekonany że zakład dotyczy etapu z 13.08.2021 ale ponieważ nie było rozliczenia to napisałem do nich wczoraj już sam w siebie wątpiąc, otrzymałem odpowiedź że "zakład jest na Tour de Pologne w dniu 14.08.2021"
Dziś dalej nie rozliczony więc znów pytam i co ?? Zakład jest ponoć na przewagę w klasyfikacji końcowej ....

Nosz [CUT] , każdy pisze co innego w zależności od tego kiedy zapytamy ....przecież to jest sytuacja jak z filmów Barei...
Wrzuc kupon to predzej Ci powiemy czego dotyczy zaklad
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

"Grupa STS, na której czele stoi STS Holding S.A., największy bukmacher w Polsce, działający w oparciu o autorską technologię, ogłasza chęć przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej skierowanej zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Spółka zamierza wnioskować o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie" - czytamy w komunikacie bukmachera.
 
J 13,5K

janok

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni wątek.

Jakie macie opinie o Betgames na STS? chodzi mi o polskiego pokera, trochę się tam pobawiłem za drobne i wciąga to strasznie.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Wiecie może na jakiej podstawie rozdawane są bonusy urodzinowe w STSie? Jedni znajomi dostają, a inni nie.
Chłopie w STS bonus to jest legenda :) to nie istnieje lub istnieje tylko dla grupy ludzi promujących STS na grupach i forach. STS nie posiada żadnych dobrych promocji o o bonusie urodzinowym już gdzieś było i z dyskusji wyszło że to jednorożec lub yeti jak kto woli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom