>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher STS - opinie

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Wypłaty na Skrill.
- Zdajemy sobie sprawę, że taka opcja byłaby atrakcyjna dla wielu naszych użytkowników. Wiemy, że wiele osób na nią czeka. Ta kwestia jest wciąż w toku i jeśli ostatecznie okaże się z legislacyjnego punktu widzenia możliwa, to STS ją udostępni.
Cytowany artykuł.
- Jak to już zwykle bywa z tanią sensacją... Sprawa sprzed ponad 15 lat już jest wyjaśniona i nie ma w chwili obecnej żadnego wpływu na stabilne działanie ani jednego punktu przyjmowania zakładów STS.
@musze_schudnac - specjalne pozdrowienia dla Ciebie ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ja mam pytanie

1. Z kim powiazani sa wlasciciele ze wylobbowana zostala na cmentarzu ustawa chroniaca interesy naziemnych a walczaca z tymi online

2. Czy STS robi cos zeby zwalczyc podatek od obrotu, ktory na starcie zbija wszelka chec do grania, takze u nich, na rzecz np podatku ale tylko dochodowego od zysku bukmachera ?Przeciez to czyste zlodziejstwo zabieranie komus 12,5 % przy wejsciu do kolektury, jakos sa kraje gdzie podatku od obrotu nie ma i bukmacherom zyje sie na nieporownywalnie wiekszym poziomie niz STSowi a i klienci jacy zadowoleni....

Slucham

PS na pierwsze pytanie to nie licze ze odpowiecie ale drugie mnie ciekawi
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Ad 1. Trudno odpowiedzieć na tego rodzaju tezę, postawioną w taki sposób.
Ad 2. Jesteśmy między innymi członkami Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich, które aktywnie proponuje stosowne zmiany we wspomnianym przez Ciebie zakresie:
Racjonalizacja stawek podatkowych lub sposobów opodatkowania legalnych operatorów zakładów wzajemnych.Jednoczesne przeznaczenie 30% z otrzymanej kwoty na wspieranie polskiego sportu, czyli bezpośrednio na związki sportowe.
Masz rację, że w wielu krajach sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Stopy podatkowe są znacznie niższe lub przeniesione z obrotu na bezpośrednie przychody bukmachera. Rozwiązań jest bardzo wiele jednak żaden z legalnie działających w Polsce bukmacherów nie ma na ich kształt bezpośredniego wpływu. Tylko rządzący mogą zmienić treść ustawy.
Niemniej jednak przestrzegając obowiązującego prawa tego samego oczekujemy od wszystkich działających podmiotów. Powinniśmy konkurować na równych warunkach, a jak sam wspomniałeś podatek od obrotu cześć osób może i na pewno zniechęca już na wstępie. Działając legalnie musimy jednak stosować się do obowiązujących przepisów.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No wlasnie na podatku od obrotu cierpia przede wszystkim firmy naziemne jak STS czy inne bo ludzie obstawiaja w internecie.
To tak jakby ktos do sklepu wchodzi ze 100 zl i 12,5 zl musial zostawiac w drzwiach i za reszte mogl kupowac. To bardzo irytujace.
Gdybyscie sobie Panstwo wywalczyli ze np bukmacher placi 15-19 % CIT od swoich dochodow netto (zreszta chyba placicie, tylko dodatkowo panstwo jest zachlanne)
Inna sprawa czy sobie poradzilibyscie jakby byla wolna amerykanka bo wtedy oferta musi byc wieksza ale w kolekturach napewno tak.
&#39;Rowne prawa&#39; czyli rozumiem ze STS i inni bukmacherowie domagaja sie zniesienia podatkow od obrotu i co jeszcze? Rzeczywiscie ustawa troche wam szkodzi bo to wy jestescie w gorszym polozeniu.
Proponuje rozwiazanie brytyjskie. Bukmacher dostaje licencje na kraj i moze tam operowac, w zamian placi 15% podatku od dochodu z bazy adresowej konsumentow brytyjskich. Mozna to spokojnie skopiowac na Polske pojawi sie masa firm chetnych i druzyny odczuja doplyw gotowki, podniesie sie poziom rozgrywek ligowych a Lech zagra w Lidze Mistrzow czego wam zycze ????
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
No wlasnie na podatku od obrotu cierpia przede wszystkim firmy naziemne jak STS czy inne bo ludzie obstawiaja w internecie.

To tak jakby ktos do sklepu wchodzi ze 100 zl i 12,5 zl musial zostawiac w drzwiach i za reszte mogl kupowac. To bardzo irytujace.

Gdybyscie sobie Panstwo wywalczyli ze np bukmacher placi 15-19 % CIT od swoich dochodow netto (zreszta chyba placicie, tylko dodatkowo panstwo jest zachlanne)

Inna sprawa czy sobie poradzilibyscie jakby byla wolna amerykanka bo wtedy oferta musi byc wieksza ale w kolekturach napewno tak.

&#39;Rowne prawa&#39; czyli rozumiem ze STS i inni bukmacherowie domagaja sie zniesienia podatkow od obrotu i co jeszcze? Rzeczywiscie ustawa troche wam szkodzi bo to wy jestescie w gorszym polozeniu.

Proponuje rozwiazanie brytyjskie. Bukmacher dostaje licencje na kraj i moze tam operowac, w zamian placi 15% podatku od dochodu z bazy adresowej konsumentow brytyjskich. Mozna to spokojnie skopiowac na Polske pojawi sie masa firm chetnych i druzyny odczuja doplyw gotowki, podniesie sie poziom rozgrywek ligowych a Lech zagra w Lidze Mistrzow czego wam zycze ????
w niczym im nie szkodzi
podatek i tak zrzucaja w calosci na graczy,a do tego maja najwyzsza mozliwa marze,
takze cwaniaki jakos sobie radza ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 7

ambitny

Użytkownik
Sts jako buchmaker jest okej ale Support tam jest żeby nikogo nie obrazić bardzo słaby , czemu ? a już tłumacze gdzieś to muszę wypłakać .
Wczoraj było Spotkanie Southampton vs Rp Leipzig , dopatrzyłem się błędu że gole Leipzig zapisywane są dla Southampton , więc odrazu to zgłosiłem , po drugiej rozmowię , mecz został ściągnięty z Sts Live . Spytałem się czy przysługuje mi nagroda za wykrycie błędu i go zgłoszenie . Pani poprosiła mnie o email i nr pesel . Następnego dnia dowiedziałem się że spotkanie zostało ściągnięte przed moim zgłoszeniem ... serio ? niby jakim cudem skoro 3 min po MOIM zgłoszeniu dany mecz zniknął .... Wielki negatywny minus dla supportów StSa , nie wiem czy skorzystam z ich usług jeszcze bo to są zwykli ......... ludzie. Paranoja a tak się cieszyłem że jakiś skromny bonusik wpadnie na wygłupy .
Dodam jeszcze że podczas rozmowy internet mi sie zresetował i rozmowa mi się ponownie otworzyła a reszta się skasowała i Pani wysłała &quot;tą rozmowe&quot; do analizy , tą gdzie nic nie ma na temat tego co uświadamiałem jej w pierwszej .. tak sie ludzi nie traktuję co my ku*wa w epoce kamienia łupanego jesteśmy ? Dramat
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
w niczym im nie szkodzi
podatek i tak zrzucaja w calosci na graczy,a do tego maja najwyzsza mozliwa marze,
takze cwaniaki jakos sobie radza ;)
szkodzi im bo gracze oleja ich jak jest podatek 15% czy tam 12,5 na wejsciu i obstawia w internetowych wiec traca klientow przez to
ludzie umieja liczyc
a STSom, Fortunom powinno zalezec zeby lobbowac zeby byl zniesiony podatek od obrotu i wtedy byliby duzo bardziej atrakcyjni

Ja mieszkam w UK, w bukmacherze naziemnym polskim zagralem raz w zyciu za 5 zl jakis remis (i nie weszlo), ale gdyby mieli sensownie szeroka oferte z tenisa i pilki plus cos czego nie ma w internecie to bym tam chodzil (oczywiscie gdy nie ma podatkow placonych przez gracza)
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
bykuwodzu - masz sporo racji. Zdrowa sytuacja wyszłaby wszystkim na dobre, a w szczególności polskiemu sportowi. Czas pokaże. Sądząc jednak po tym co dzieje się &quot;u góry&quot; trudno powiedzieć kiedy...
Ambitny - prześlij proszę na PW swój email, który podałeś wczoraj na czacie dla potwierdzenia rozmowy. Masz pełną rację, daj nam szansę się poprawić ;)
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego marże STS są najwyższe na rynku? Przykładowo na mecz dwudrogowy kursy są 1.8 - 1.8, a u konkurencji zazwyczaj 1.9 - 1.9 nie wspominając o Pinnacle.
Tylko nie zasłaniajcie się tym, że musicie płacić podatek 12%-wy, a firmy internetowe przykładowo Bet365 nie muszą i jest nierówna konkurencja.
Bezczelnie wprowadziliście wskaźnik (0.88) i to klient płaci podatek za was, także nie macie dodatkowych opłat. Z czego bierze się ta różnica w marży, z chciwości czy braku kasy na łapówki ?
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego marże STS są najwyższe na rynku?
w skrócie bo mogą. i tylko dlatego ^^
jednakże jako iż nie posiadają monopolu, to skutkuje to tym iz inne ziemniaki zaczynają wyłamywac sie z tej komicznej marży ;]
patrz fortune, tam na niektore mecze maja marze 1.85 - 1.85 (7.5%).
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
O wysokości aktualnego podatku obrotowego w wysokości 12% nie decydują firmy bukmacherskie a fiskus.
Tak, ale koledze chodziło bardziej chyba o to, że mogliby płacić ten podatek za klienta i wtedy z Polskich buków mieliby monopol na rynku, co widać choćby po wprowadzeniu Happy Hour w Milenium, gdzie ludzie grający na co dzień nawet u zagranicznych wpłacali hajs do polskiego buka, żeby zagrać coś bez podatku ;) Inny przykład - bardziej &quot;przyziemny&quot;, bo jednak ciężko oczekiwać, że któryś buk polski zdecyduje się na płacenie całego podatku 12% za klientów - stanowi Fortuna, która podczas Euro 2012 bodajże wprowadziła na miesiąc podatek 6%, co znacznie poprawiało wszystkie kursy i opłacalność gry u nich. Takich akcji moim zdaniem w STSie brakuje.
 
M 9

mansur88

Użytkownik
Podatki sprawiają, że gra u jakiegokolwiek polskiego bukmachera traci sens. Poważni gracze traktują zakłady bukmacherskie jako inwestycję, podchodzą do tego w sposób profesjonalny, zawodowy. A czymś naturalnym wydaje się być poszukiwanie opcji najlepszych z ekonomicznego punktu widzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Jak zostało powiedziane powyżej: nie ma sensu tracić swojego czasu. Siedzę w surebetach, postanowiłem wziąć bonus i nim obrócić. Głupi, bo założyłem, że grając online nie ma podatku. Jest. Co więcej, kursy baaardzo słabe, surebetów można szuuukać i szuuuukać. Przegrałem bonus, na waciki zarobiłem, ale więcej mnie tam nie zobaczą.
 
W 0

wazza666

Użytkownik
Drodzy &quot;naziemni&quot;, to jest w Waszym interesie, żeby lobbować na rzecz racjonalizacji polityki fiskalnej państwa w tym przypadku.
Opcje są dwie:
1) Zmiana podstawy opodatkowania z przychodu na dochód, lub
2) Obniżenie stawki podatkowej z 12% do 2-3%.
Myślę, że w takiej sytuacji część graczy zgodziłaby się poświęcić NIEWIELKĄ część swoich pieniędzy na rzecz rozwoju rodzimego rynku.
Niestety jedyne co dotąd robicie, to szczujecie rząd na zagraniczną konkurencję, zamiast zająć się rzeczywistymi absurdami. W tej sytuacji osobiście życzę Wam jak najgorzej, aż z ostatecznym upadkiem WSZYSTKICH naziemnych włącznie.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Drodzy &quot;naziemni&quot;, to jest w Waszym interesie, żeby lobbować na rzecz racjonalizacji polityki fiskalnej państwa w tym przypadku.

Opcje są dwie:
1) Zmiana podstawy opodatkowania z przychodu na dochód, lub
2) Obniżenie stawki podatkowej z 12% do 2-3%.

Myślę, że w takiej sytuacji część graczy zgodziłaby się poświęcić NIEWIELKĄ część swoich pieniędzy na rzecz rozwoju rodzimego rynku.

Niestety jedyne co dotąd robicie, to szczujecie rząd na zagraniczną konkurencję, zamiast zająć się rzeczywistymi absurdami. W tej sytuacji osobiście życzę Wam jak najgorzej, aż z ostatecznym upadkiem WSZYSTKICH naziemnych włącznie.
Uwierz, że nam bardzo by odpowiadała po prostu zmiana opodatkowania. Niestety, nasz rząd zupełnie nie chce o tym rozmawiać. Dla rządu nie ma tematu zmiany opodatkowania ????

Dlatego proponujemy inne rozwiązania.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Tak, ale koledze chodziło bardziej chyba o to, że mogliby płacić ten podatek za klienta i wtedy z Polskich buków mieliby monopol na rynku, co widać choćby po wprowadzeniu Happy Hour w Milenium, gdzie ludzie grający na co dzień nawet u zagranicznych wpłacali hajs do polskiego buka, żeby zagrać coś bez podatku ;) Inny przykład - bardziej &quot;przyziemny&quot;, bo jednak ciężko oczekiwać, że któryś buk polski zdecyduje się na płacenie całego podatku 12% za klientów - stanowi Fortuna, która podczas Euro 2012 bodajże wprowadziła na miesiąc podatek 6%, co znacznie poprawiało wszystkie kursy i opłacalność gry u nich. Takich akcji moim zdaniem w STSie brakuje.
Piotrex, płacimy bardzo wysokie podatki za same zakłady, do tego wszystkie składki i opłaty dotyczące ponad 1100 zatrudnionych W POLSCE (nie na Malcie) pracowników. Myślisz, że to mało?

My zmierzyliśmy się z problemem. Płacimy te podatki, bo musimy, a nie bo chcemy. A mamy wrażenie, że wielu nas krytykuje za podatek 12% od wkładu, który jest dla nas tylko i wyłącznie problemem.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Uwierz, że nam bardzo by odpowiadała po prostu zmiana opodatkowania. Niestety, nasz rząd zupełnie nie chce o tym rozmawiać. Dla rządu nie ma tematu zmiany opodatkowania ????

Dlatego proponujemy inne rozwiązania.
Jak to rząd nie chce rozmawiać? Jakos nie chce mi się wierzyć. Przecież powinno im zależeć na rozwiązywaniu problemów swoich obywateli.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
&quot;Przecież powinno im zależeć na rozwiązywaniu problemów swoich obywateli.&quot;
Haha, ale się uśmiałem jak to przeczytałem ???? Człowieku na jakim ty świecie żyjesz ? Jedyne na czym zależy naszemu rządowi to kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
 
Do góry Bottom