>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher STS - opinie

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Siemanko. Panowie, a jak to jest z singlami za jakies duze stawki (np. 1k) ? jest cos takiego dopuszczalne ? pzdr
Cześć oczywiście ze jest dopuszczalne tylko przy takich stawkach rozważ rozłożenie tego na kilka takich samych kuponów aby uniknąć podatku zawsze sobie oblicz co bardziej się opłaca ???? .
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Gram około miesiąc na STS&#39;ie przez internet i muszę powiedzieć, że buk ten zasługuje na duży ✅ Nie miałem do tej pory z nimi żadnych problemów. Kupony zawsze rozliczają poprawnie. Miałem też okazję kilka razy od nich wypłacić i pieniądze były przeważnie następnego dnia na koncie. Najdłuższa wypłata trwała w moim przypadku 3 dni. Kursy są jakie są, może nie powalają ale tragicznie też nie jest. Na podatek nie ma co naerzkać bo ma go każy bukmacher legalnie działający na terenie Polski i nic się z tym nie zrobi. Dzisiaj zaskoczyła mnie miło jeszcze jedna rzecz - uruchomiono zakłady live!
Podsumowując - jak dla mnie wszystko jest ok i polecam wszystkim tego bukmachera.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Szkoda gadać... postanowiłem zagrać na dokładny wynik wczoraj w spotkaniu Del Potro. Musiałem czekać na autoryzację zakładu za 10zł (kurs 30) przez 2 minuty! W między czasie (czyli jeszcze przed informacją o autoryzacji) okazało się już, że zakład jest przegrany (Del Potro wygrał seta) a ja dalej czekałem na autoryzację :| zaczął się następny set i otrzymałem odpowiedź że zakład został autoryzowany i przyjęty! masakra.. w ten sposób to chyba została złamana ustawa hazardowa bo nie można przyjmować zakładu na zdarzenie na które znany już jest wynik a tak było w tym przypadku...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zapewne zwalą że twój internet w danym momencie się zaciął, gdyby było w odwrotną stronę zrobili by zwrot. Dlatego odpuściłbym granie w tym bukmacherze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kursy są porażająco niskie. Już jakiś czas temu miałem to napisać, ale teraz mi się przypomniało :] Jest podatek 12% wiadomo dlaczego, ale to chociaż te kursy zbliżyliby do konkurencji...A są jeszcze niższe w wielu przypadkach...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego a na co liczyłeś ja ostatnio gdy szedłem do ziemniaka porównywałem dwóch Fortune i STS wyszło mi na jednym na trzech spotkaniach w fortunie ako 3,90 natomiast w STS te same spotkania i już 3,11 różnica jest...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No dlatego właśnie to napisałem, że STS ma straszliwie zaniżone kursy. Może i tam ma masę tych nagród lojalnościowych, ale nijak to się nie przekłada na różnicę w kursach.
Polecam tego buka celem próby odbioru bonusu i czegoś z niego ugrania, ale na dłużej dopóki nie pójdą po rozum do głowy związany z kursami ODRADZAM.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik

Od dawno było wiadomo że konto STS na facebooku było podejrzane, że kręcili tam :] Jednak dzisiaj osiągnęli DNO...
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Star-Typ Sport Skąd ta godzina? Otóż ten kupon został zagrany 5 lipca, ale dziś został przez nas wyeksportowany do PDF&#39;a. Automatycznie wprowadzona została godzina zamknięcia zakładu, jaka byla jako ostatnia wprowadzona w betsysie i dlatego ona jest na tym podgladzie.
Lubię to! · 10 godz. temu
Star-Typ Sport Dodajmy, że to jeden z 3 kuponów faceta, który łącznie postawił 30 k na 3 dokładne wyniki tego meczu Jest 8 k do przodu.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Star-Typ Sport Skąd ta godzina? Otóż ten kupon został zagrany 5 lipca, ale dziś został przez nas wyeksportowany do PDF&#39;a. Automatycznie wprowadzona została godzina zamknięcia zakładu, jaka byla jako ostatnia wprowadzona w betsysie i dlatego ona jest na tym podgladzie.
Lubię to! · 10 godz. temu
Star-Typ Sport Dodajmy, że to jeden z 3 kuponów faceta, który łącznie postawił 30 k na 3 dokładne wyniki tego meczu Jest 8 k do przodu.
Typowe praktyki tego bukmachera przecież to ściema żeby zachęcić ludzi z Facebooku do gry u nich, podobnie jak promo za granie Live itp. a niestety Livy chodzą &#39;&#39;wolno&#39;&#39; (Mało powiedziane), Ale warto popatrzeć na ich promocje nową na nowy sezon która pojawi się w nie długim czasie.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
To nie jest ściema, taki kupon był. Ale ludziom ciężko uwierzyć w niektóre wrzucane kupony bo wydają się nieprawdopodobne.
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Facepalm, jeszcze napisz że te 3 DW zagrał w stronę Murraya i za 30 K zarobił 8k, skoro znasz sprawę to napisz jakie DW zagrał ten klient i po jakich kursach i stawkach.
Dla mnie to FAKE
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
To nie jest ściema, taki kupon był. Ale ludziom ciężko uwierzyć w niektóre wrzucane kupony bo wydają się nieprawdopodobne.
A skąd twoja pewność ? Jesteś ich pracownikiem czy po prostu lubisz STS dostałeś od nich koszulke I Love STS ... i już jest spoko wiarygodnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom