>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher STS - opinie

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
To co robi STS z rozliczeniami kuponów to jest kpina. Od wczoraj wisi jeden kupon, a drugi z dzisiejszego ranka. Niech to rozliczają, wypłacam i ulatniam się. Nie polecam
Polecam napisać na LiveChata momentalnie rozliczają niestety u nich to jest porażka z rozliczaniem.... nawet mają coś na Live a trzeba czekać i czekać...
 
V 19

vicone

Użytkownik
Jedyna wada (jak na razie) w STS internetowym to taka że po postawiemiu overa, trzeba czekać (choć over jest już w pierwszej połowie) do końca meczu aby kasa wpłynęła na depozyt. I oczywiście sugerowana kasa na zagranie live, to też jest bardzo niewygodne.
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Jedyna wada (jak na razie) w STS internetowym to taka że po postawiemiu overa, trzeba czekać (choć over jest już w pierwszej połowie) do końca meczu aby kasa wpłynęła na depozyt. I oczywiście sugerowana kasa na zagranie live, to też jest bardzo niewygodne.
Wielu innych bukmacherów również stosuję tą metodę na &quot;zamrażanie środków&quot;. Denerwujące dla nas, ale to przecież nie nasz interes wygrywających jest dla buka najważniejszy, on chcę jak najwięcej zyskać przy minimalnych stratach.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Słabe kursy, ale tak to wszystko w porządku. Noo... może troche mogło by być zdarzeń do obstawiania, ale z tym też nie jest najgorzej ????
 
sabii_70 0

sabii_70

Użytkownik
co powiecie o internetowym sts ? warto tam wplacic jakies grubsze pieniadze i grac na powaznie ?
Jeden z lepszych naziemnych buków w Polsce, jedynie minusem są podatki ;) kursy są ciut mniejsze od pozostałych buków 5-20gr ????
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Co prawda jeszcze mam tam kasę ale wycofam najszybciej jak się da. Ten bukmacher to dno z gorszą firmą nigdy się nie spotkałem. Dlaczego taka moja opinia? Już tłumacze. Mecz Hiszpania-Australia...zakłady LIVE jest opcja rzuty rożne 6,5 . Gram na mniej niż 6,5 rzutów rożnych (nie świadomy, że był już rzut rożny nr 7). Zakład przeszedł i oczywiście rozstrzygnięty jako przegrany. Ok piszę do supportu żeby zrobili cofke zakładu .
1 Kontakt: Proszę chwilę poczekać...czekam i nic
2 Kontakt: Odpowiedź za 15 minut będzie na mailu (oczywiście nie doszła)
3 Kontakt: Odpowiedź do końca dnia zostanie wysłana na mail (ehe patrz wyżej)
4 Kontakt: Pani już sprawdzi, tak tak mam rację za 30 minut będzie zwrot
5 Kontakt: Mija godzina zwrotu nie ma więc uderzam po raz kolejny i co się dowiaduję? Zwrot w tej formie jest niemożliwy muszę pisać reklamację pisemną i wysłać ją pocztą...

Jakieś pomysł co z nimi zrobić bo jeżeli mam wysyłać list i bulić za pocztę żeby odzyskać postawioną stawkę tylko i wyłącznie z ich winy bo nie zrobili aktualizacji. Czy ktoś tam w ogóle myśli?!
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
sts rozsyla e-maile zeby grac legalnie ze grozi nam 3 lata albo 16mln zlotych kary.....Sa smieszni a kursy beznajdziejne gorsze niz na bah nawet.....
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
ja tam lubie STS ladne panie u nas pracuja

Co to ma wspolnego z tematem ze dupy co pracuja sa ładne wszedzie zatrudniaja ładne dupy...A ty jakbys byl pracodowadca w sts-ie zatrudnil bys jakiegos paszkwila wiadomo ze musza przyciagnac klienta norma....
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ale mi to sie podoba nie dosc , ze ladne to mile i nie wszedzie tak jest np w Fortunie nie dosc , ze brzydkie to jeszcze jakie wredoty co to kuponu nie umia wbic i jeszcze ten komentarz &quot; ja juz trzy lata pracuje&quot; ehhh szkoda slow
 
macio106 186,4K

macio106

Znawca - MMA
Przecież to logiczna że kobitka musi być ładna i zagadywać klientów aby kupi &quot;towar&quot; tak jest w każdym sklepie/punkcie bukmacherskim/kiosku czy innym punktem związanym ze sprzedażą.
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Taki genialny ten STS że karty nie można przez internet założyć bo wyskakuje jakiś błąd (chociaż na stronie jest dostepna taka opcja)
 
A 72

antua

Użytkownik
Witam,
Opinia moja jest taka, ze po 1 godzinie posiadania (albo raczej nie moznosci zalogowania sie na konto) postanowilem anulowac zarejestrowanie konta gracza.
Postanowilem dzis zalozyc konto, ze względu na bonus 200zł. Dane wypisane, no i czekam na weryfikacje konta ... czekam i czekam na link potwierdzajacy weryfikacje konta, no i maila nie ma - bo mail trafil do folderu spamu (dobrze ze na stronie sts bylo napisane ze taka ewentualnosc moze nastapić, bo bym czekal w nieskonczonośc). Ok aktywuje link i probuje sie zalogowac, 1 raz , 2 raz i 3 raz wpisuje haslo pomocnicze, na maila dostaje link z utworzeniem nowego hasła, wpisuje jeszcze raz dokladnie, probuje sie ponownie zalogowac i dalej klops. Wchodze na chat... oczywiscie pomoc offline, wysylam maila ze jest problem z logowaniem. Po godzinie otrzymalem wiadomosc ze mam zla przegladarke, prosze sprobowac uzyc innej.
To ja sie pytam teraz czy warto zakladać konto i zaufac temu bukmacherowi jezeli juz przy rejestracji sa problemy z zalogowaniem, a co dopiero jak bede musial wplacic/wyplacic kase (Nie dziwie sie zatem czytajac wczesniejsze posty uzytkownikow ze kasa znika itp. ... bo pewnie tak jak ja uzywacie GOOGLE CHROME z ADBLOCKIEM ... musicie zmienic przegladarke ???? na Internet explorer ???? . Mam (mialem) konta w bet365, &quot;unibet, betclicu, &quot;bwin, betsson i pierwszy raz napotkalem na problem w czasie rejestracji.
POWODZENIA .... ja NIE POLECAM !!!!
 
Do góry Bottom