>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher STS - opinie

phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Zgadzam się, że STS to najgorszy bukmacher naziemny. Jednak oferta na polską siatkówkę jest obecna u tego buka. Sporty zimowe też się tam pojawiają.
u mnie w punkcie, od kiedy wprowadzony został nowy system, nie ma ani siatkówki ani niczego związanego ze śniegiem. Dlatego omijam STS szerokim łukiem. TYLKO FORTUNA :cool:
 
S 169

szmeru

Użytkownik
u mnie w punkcie, od kiedy wprowadzony został nowy system, nie ma ani siatkówki ani niczego związanego ze śniegiem. Dlatego omijam STS szerokim łukiem. TYLKO FORTUNA :cool:
U mnie jest i siatkówka i sporty zimowe dzisiaj np biegi narciarskie i biathlon po kilkanaście pozycji h2h,wydaje mi się,że jaka oferta jest na stronie stsu sts.pl taka powinna być w każdym punkcie,osobiście nie spotkałem,się żeby było inaczej.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
U Mnie w punkcie STS testują system wypłat po 20 min po zakończeniu spotkania , podobno mają to we wszystkich punktach wprowadzić ????
 
K 15

ksabi

Użytkownik
U mnie jest i siatkówka i sporty zimowe dzisiaj np biegi narciarskie i biathlon po kilkanaście pozycji h2h,wydaje mi się,że jaka oferta jest na stronie stsu sts.pl taka powinna być w każdym punkcie,osobiście nie spotkałem,się żeby było inaczej.
U mnie wprowadzili nowy system i oferta jest strasznie uboga, nie ma ani sportów zimowych ani siatkówki. Panie z stsu lecą w ch***, bo jedna się pomyliła wpisując numer i wyskoczyło, że to biathlon, a jak pytałem się, to &quot;oferta jest wywieszona&quot;, biathlonu oczywiście tam nie było...

Ogólnie strasznie ***jowy buk, chodzę tam, bo muszę. Podjeżdżam 2 przystanki i jestem, a do totomixu mam dużo dalej niestety. Nie wiem po **uj było wprowadzać ten nowy system...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
też nie, tylko w Totolotku ( tak jak mieli na swojej stronie i w punktach na poczatku: Pierwszy Polski bukmacher Online ). Tylko oni to maja ????
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Żadko odwiedzam STS, znaczniej bardziej leży mi Toto. Poza tym mało punktów w mieście mym i wszystkie daleko ode mnie ????
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Tutaj zaczynałem ???? duzo miłych wspomnień - najgorzej jednak było z wbijaniem zakładów, różne rzeczy Panie w okienkach potrafiły zrobić. Znacznie bardziej uboga oferta od internetowych buków ale mi to nie przeszkadzało bo i tak zawsze grałem standardowo 1X2
 
5567 719

5567

Użytkownik
Poza tym, że bardzo uboga oferta, to często w tej ofercie można zauważyć karygodne błędy.
Np. wczoraj w ofercie mieli 2 mecze z siatkówki mężczyzn. Pierwszy mecz miał być rozgrywany o godz. 17.00, drugi o 21.00. Do obydwu spotkań poza 1x2, dołączone były dodatkowe zakłady takie jak ilość punktów w 1 secie (under/over) lub handicapy setowe (-1,5/+1,5). Okazało się, że na ilość punktów w secie na mecz zaplanowany na godz. 21.00 można było grać jeszcze o godz. 19.00, natomiast handicapu na sety już nie można było, a godzina w ofercie przy tym zakładzie widniała 17.00. Wątpię aby to było celowe zagranie z ich strony, po prostu pomyłka w ofercie... Pani w punkcie wpisując mi kupon, kiedy doszła do tego zakładu, stwierdziła, że dane zdarzenie już się zaczęło i dlatego nie mogę zagrać tego. Poinformowałem ją o tym, iż na to samo spotkanie, można zagrać jeszcze inne zakłady (1x2 lub ilość pkt w secie) więc nie mogło się ono rozpocząć. Po usłyszeniu tego stwierdziła, że i tak już się nic nie da zrobić i Ona nie wie czemu tak jest.
To nie jest pierwszy raz kiedy widzę tego typu błędy w ofercie. Takie pomyłki zdarzają im się bardzo często, dlatego zdecydowanie odradzam tego bukmachera.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Niestety, na temat tej firmy, nie można wypowiedzieć się pozytywnie. Sts nigdy nie rozpieszczał klientów swoją ofertą i od dawien dawna jest w tyle za konkurencją. Obecnie, w firmie rozpowszechniany jest System Leonardo, który jest totalnym niewypałem, a dokładnie jego oferta... Oferta - pro piłkarska, bowiem tak na oko widać iż zakłady piłki nożnej stanowią zdecydowaną większość oferty. Doszła seria kolejny bzdurnych zakładów na 4 ligę włoską i amatorskie niemieckie. Sam fakt tak bogatej oferty piłkarskiej nie jest minusem, ale zakłady typu Ilość goli (G) lub Przedział Goli mijają się z celem. I taki schemat jest praktycznie dla każdej ligi. Inne dyscypliny są totalnie olane, w hokeju i koszykówce brakuje zakładów na Zwycięstwo, co według mnie jest celową zagrywką firmy aby klient przegrał. Szczytem beznadziejności jest oferta piłki ręcznej, dla której oprócz standardowych zakładów 1 X 2, nie ma już nic, nawet handicapu czy ilości bramek. Skandal i amatorszczyzna. Siatkówka - handicap setowy? Zapomnij, nie w StSie. Proponuje tej firmie w ogóle wycofać zakłady piłki ręcznej czy siatkówki a dorzucić w zamian piłkarskie ligi Vietnamu, Sri Lanki, Bangladeszu lub inne totalne głupoty, na które stać tą firmę. Aż się boję pomyśleć czy w ogóle będzie można coś ciekawego znaleźć ze sportów zimowych, które już, albo niebawem się zaczną. Pewnie niezbyt ciekawie to będzie wyglądać. Byłbym zapomniał: czy ktoś z Was doszukał sie w nowym systemie zakładów na F1? Ja nie widziałem, wiec jak coś to niech ktoś wspomni
To nie jest pierwszy raz kiedy widzę tego typu błędy w ofercie. Takie pomyłki zdarzają im się bardzo często, dlatego zdecydowanie odradzam tego bukmachera.
Pomyłek w tej firmie jest aż nadto, podpisuje się pod tym co napisałeś
Samo wykonanie zakładu nie jest w ogóle rzeczą łatwą. I nie mam tu na myśli szeregu skrótów, czy też kodów, które trzeba użyć, wybierając jakąś opcje.
1.Personel pracujący w punktach prezentuje marny poziom wiedzy. (Przepraszam wszystkie panie pracujące w kolekturach spółki STS, ale to prawda). Niekiedy zdarza się, że pani w punkcie w ogóle nie ma pojęcia o tym jak zawiera sie zakłady, rozkładając bezradnie ręce (dobrze, że tylko to). Do tego prezentują niski poziom kultury osobistej, gdy zwróci im się uwagę w jakiejś sprawie zaczynają się głupie tłumaczenia i komentarze. Z tego co wiem, firma nie daje nawet solidnych stawek za pracę, wiec nie ma co się dziwić, że elita wykształconych ludzi nie pcha się do pracy za 1000 zł. Za biurko sadzane są zatem mało wykształcone i kompetentne osoby, wiec nie ma co sie dziwić takiego zachowania ze strony pracownic Stsu.
2.Interfejs podczas wprowadzania numerów do kuponu jest strasznie mało czytelny. Literki są malutkie i umieszczone na silnie niebieskim tle, trzeba naprawdę dobrego wzroku aby sprawdzić poprawność wprowadzanych zakładów. Wcześniejszy interfejs był lepszy. (Białe duże litery na czarnym tle bez kłopotu były odczytywane nawet przez stsowskich dziadków)

Ogólnie to jestem na NIE tej kolekturze, dobrze ze jest wolny rynek a konkurencja nie śpi, przynajmniej na innych można polegać. Precz z amatorszczyzna, to tyle ode mnie.

e: opinia na temat obsługi została wyrażona po wizycie w kolekturach w Radzyniu Podlaskim, Łukowie, Lublin (dworzec PKS)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jedenym dla mnie plusem w sts są wysokie kursy na handicapy, na pewno najwyższe z ziemniakowych. Przykłady: jest jakiś mecz o kursach 2,4-3-2,6 to na 1(-1,5) kurs jest nawet 5,5-6,5 gdy u konkurencji max 4,8. Albo city(-1,5)-lech bylo 1,76 gdzie wszędzie max 1,65. I tylko handikapy tam są ciekawe do grania, po zatym oferta kicha
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Minusy:
- uboga oferta
- słabe kursy
- nasrane mają z tymi numerami
Plusy:
- brak
To Ty chyba nigdy w stsach nie byłeś :razz:
Ofertę mają właśnie bardzo bogatą o ile nie najbogatszą z naziemnych bukmacherów, kursy mają na dobrym poziomie, a to że nie potrafisz się obsługiwać nowym systemem to świadczy o twojej inteligencji. Nie pisz bezsensowych postów i nie psuj opinii jeśli nie wiesz co piszesz :-|
 
Do góry Bottom