>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Ehhh, ten ich system miał być taki dobry, a tu co bym nie był w STSie to coś się wiesza, a teraz taka większa awaria.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wie może ktoś kiedy planowane jest otwarcie internetowego Sts-u?? Zarejestrowałem się tam już jakiś czas temu a strony do obstawiania online dalej nie ma.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Myślałem, że masz w Anglii dostęp do netu i że potrafisz maile wysyłać... ????
P.s: a tak na marginesie, to trzeba mieć cholerną fantazję , aby będąc w Anglii grać w Sts...
Co nie przeszkadza Ci jednak pisać na bieżąco:
&quot;Po 17 latach do mojego miasta Jasła znowu zawita 3 liga !!!
Pierwszy mecz sezonu już 11 sierpnia. Bliżej meczu postaram się coś tutaj napisać.&quot;

http://forum.bukmacherskie.com/f346/iii-liga-sezon-2012-2013-a-80181.html#post3001276


.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Myślałem, że masz w Anglii dostęp do netu i że potrafisz maile wysyłać... ????
P.s: a tak na marginesie, to trzeba mieć cholerną fantazję , aby będąc w Anglii grać w Sts...
Co nie przeszkadza Ci jednak pisać na bieżąco:
&quot;Po 17 latach do mojego miasta Jasła znowu zawita 3 liga !!!
Pierwszy mecz sezonu już 11 sierpnia. Bliżej meczu postaram się coś tutaj napisać.&quot;
http://forum.bukmacherskie.com/f346/iii-liga-sezon-2012-2013-a-80181.html#post3001276

.
Jak mam wysyłać maile i czekać na ich odpowiedź jak na zbawienie to wolę zapytać tutaj na forum może znajdzie się ktoś zorientowany.Niestety jak zwykle się rozczarowałem bo trafił sie ktoś taki jak Ty - mało pomocny ????
Tak masz racje moję miasto Jasło i nawet to że mieszkam poza granicami Polski nie przeszkadza mi w tym abym wiedział co aktualnie dzieje się w klubie ????
Pozatym w trakcie pisania postu którego link podałeś przebywałem aktualnie w Jaśle.
Odrazu uprzedzę Twojego kolejnego posta - byłem w punkcie STS-u i kiedy zapytałem o granie online pani siedząca za komputerem rozłożyła rączki i się uśmiechnęła.
Podejrzewam że się znacie ????
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Powyżej 1000zł mają 14 dni na wypłatę.
A ja mam pytanie co do karty - można ją okazywać w dowolnym punkcie czy tylko w tym co się ją założyło? Kiedyś było karta=punkt ale skoro zmienili, że wygrane można odbierać w dowolnym punkcie to i może z kartami, wie ktoś jak to jest?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie będzie
możliwe że zbiera komuś punkty ale nie wiem czy jest sens ryzykowania, albo po prostu system zapamiętał ostatniego klienta
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W STS nie można było nigdy sprawdzić czy kupon siadł itp., teraz widzę opcję:

Ale wpisuję ten numer kuponu i ciągle wyskakuję że jest zły...
 
Do góry Bottom