>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Strikeforce: Fedor vs Silva

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Snoopy czym się sugerujesz grając na Arlovskiego?
Dużo na temat tej walki napisał Pudzianxx i Salonowiec. To oni zmusili mnie do poszukania informacji na temat tych dwóch zawodników ;)
Więc tak, Kharitonov przez ostatnie dwa lata nic wielkiego nie osiągnął, jedynie dużo gada. Na Dream.8 przegrał przez submission z Jeff&#39;em Monson&#39;em, z kolei na Dynamite kończącym 2010 rok szybko rozprawił się z Tatsuya Mizuno. Dla Siergieja walka z Andriejem będzie prawdziwym testem. Arlovski od momentu porażki z Fedorem w 2009 r nie wygrał ani jednej walki w MMA! Po porażce z Emalienko przyszły dwie przegrane z pozostałymi uczestnikami turnieju wagi ciężkiej - Brett&#39;em Rogers&#39;em oraz Antonio Silva. Jeśli Arlovski chce pokazać, że jeszcze może się liczyć w tym turnieju, musi podejść do tej walki bardzo spokojnie i trzymać się planu. Najlepszym rozwiązaniem będzie walka w parterze, a nie wdawanie się w bójkę. Mimo wszystko wydaje mi się, że umiejętności ma większe od swojego przeciwnika i 4 przegrane pod rząd to za dużo jak na tej klasy zawodnika. Prawda jest również taka, że ma słabą szczękę. Szansę są wyrównane, ale mam nadzieję, że w końcu pokaże i udowodni na co go stać.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Po ważeniu nie jestem już tak za Arlovskim. Kharitonov wygląda na wyjątkowo w formie. Jak dla mnie 50/50.
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
Po ważeniu dużo ludzi zaczęło typować Pitbulla jako zwycięzce ???? wszyscy gadają o jego szczęce, z Silvą dostał parę ładnych i jakoś stał dzisiaj będzie za szybki dla Sergeia
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dlaczego tak sądzisz ? Dla mnie lepiej wygląda od Kharitonova i mam nadzieję, że treningi z Jon Jonesem coś mu dały i wygra walkę. Nadal jestem tego zdania, że musi sprowadzić pojedynek do parteru i tam rozbić przeciwnika. W stójce mimo, że umiejętności mają podobne może dostać i paść.
Kharitonov ma chyba genetycznie słabo wyrzeżbioną sylwetke.
Jak na zawodowego sportowca widoczną tkanke tłuszczową.
Wczoraj na ważeniu wyglądał lepiej niż zwykle.

http://www.youtube.com/watch?v=d36ENU_mOHU
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Widzę, że wszyscy goście z mmarocks typują wygraną Sefo. Naprawdę będę zaskoczony jeżeli Sefo wygra, tymbardziej, że na ważeniu nie świecił formą. Przekonałem się do kuponu Snoopdogg&#39;a i postawię tak samo.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Straciłeś 10 Euro :/ Arlovski jeśli wygra to moim zdaniem nie w pierwszej rundzie a 2-3,no chyba że ruszy od początku z kopyta bez zbędnego opier...się.Overeem jak najbardziej powinien wejść.No i Fedor tutaj będzie ciężko poddać Silve gdyż jest on silniejszy i przeważa warunkami fizycznymi.Bardziej był bym skłonny powiedzieć żę wygra poprze KO/TKO gdyż głowa Silvy i jego szczęka są wielkich rozmiarów i jest w co trafić ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Argumenty wszystkie przyjalem.
Poza wielkoscia glowy Silvy. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy powtarzaja jak nakreceni, ze Silva ma duza glowe, to bedzie latwo go w nia trafic ????
Ktos chyba sobie kiedys zazartowal a teraz ludzie powtarzaja na powaznie.

Btw , kupon postawiony 4fun.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Wydaje mi się podobnie tzn. Fedor przez KO/TKO. Jak tam planujecie oglądać na żywo? Ja chyba wogóle nie pójdę spać tymbardziej, że ostatnio zasypiam koło 4, więc 4 czy 6 co za różnica. A walki zapowiadają się nieżle;)
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
jesli mialbym stawiac te walki co ty postawiles to wygladalo by to nastepujaco:
Overeem win
Arlovski win decyzja
Fedor win decyzja

Fedor moim zdaniem nie bedzie schodzil do ziemi, spokojnie bedzie prowadzil walke i punktowal, nie chce popelnic tego samego bledu co ostanio.
Big foot na 17 walk przegral tylko 2razy raz przez TKO z Eric Pele i drugi przez decyzje.
Ta walke widze tylko w stojce.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Niestety na Pit bulla chyba nadszedl juz koniec szkoda ze to wlasnie jego szczeka jest pieta achillesowa ????
szkoda rowniez Fedora, znow ten sam blad co z werdumem nie potrzebnie sie spieszyl widac bylo, ze od poczatku chce zadac cios nokautujacy. Big foot spokojnie trzymal fedora na dystans. Antonio o wiele lepszy w parterze w szczegolnosci z powodu warunkow fizycznych w 2 rundzie kontrolowal parter perfekcyjnie. Jesli chodzi o punktacje to fedor wygral minialnie 1runde a big foot zdecydowanie przewazal i wygral 2ga. Mialem nadzieje ze ta walka bedzie przebiegala w stojce i dojdzie do punktacij.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Walka wieczoru:
265 lbs.: Antonio Silva pok. Fedora Emelianenko przez TKO (przerwanie przez lekarza), 5:00 runda 2
Główna karta:
265 lbs.: Sergei Kharitonov pok. Andreia Arlovskiego pok.przez KO (uderzenia w parterze), 2:49 runda
265 lbs.: Shane Del Rosario pok. Lavara Johnsona przez poddanie (balacha), 4:31 runda 1
265 lbs.: Chad Griggs pok. Giana Villante przez TKO (uderzenia w parterze), 2:41 runda 1
265 lbs.: Valentijn Overeem pok. Raya Sefo przez poddanie (dźwignia na kręgosłup), 1:37 runda 1
Pozostałe:
155 lbs.: John Cholish pok. Marca Stevensa przez poddanie (balacha na kolano), 3:57 runda 2
170 lbs.: Igor Gracie pok. Johna Salgado przez techniczne poddanie (trojką rękami), 3:04 runda 2
170 lbs.: Sam Oropeza pok. Don Carlo-Claussa przez poddanie (uderzenia w parterze), 4:10 runda 1
145 lbs.: Josh LaBerge pok. Anthony’ego Leone przez TKO (przerwanie lekarza), 5:00 runda 1
145 lbs.: Jason McLean pok. Kevina Roddy’ego przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-29​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jak zapowiadał sam Fedor będzie kończył przygodę z MMA.Nadszedł już chyba najwyższy czas a dzisiejsza porażka tylko przyspieszy jego decyzję.To już nie ta sama maszyna co kiedyś.Teraz to i nasz Mariusz P ma mniej porażek..... ????
Arlovskiemu też już pozostało jedynie granie w kiepskich filmach fabularnych....
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Koniec Wielkiego Fedora !!

Nadal nie wierzę, w to co się stało. Jesteśmy świadkami końca ery Fedora Emelianenki, końca ery PRIDE. Widać, że przyszli nowi, mocniejsi, lepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy. Ze smutkiem i przykrością oglądałem walkę w której Antonio Silva zdominował najlepszego niegdyś zawodnika MMA. Każdy po porażce z Werdumem ciągle był zaślepiony i zafascynowany Rosyjskim fighterem, a to był początek końca. Fani mieszanych sztuk walk myśleli, że to był tylko wypadek przy pracy, że Silva zostanie zmiażdzony i Król wróci na tron. Rzeczywistość była jednak okrutna i efekt widać na zdjęciu.Fedor w tej walce był wolniejszy, gorszy timing, brak wyczucia dystansu. To co mu zostało to na pewno wytrzymała głowa i obrona przed poddaniami, bo taki grad ciosów to chyba nigdy w życiu nie dostał. Teraz każdy zastanawia się co dalej ? Sam stwierdził, że czas pomyśleć o zakończeniu kariery Jednak tak łatwo nie będzie miał, ponieważ ma podpisaną umowę i tak łatwo nie pozwolą mu odejść, w końcu za dużo na Fedorze zarabiają. Przyczyn porażki trzeba szukać w przygotowaniu. Już wcześniej pisałem, że Emelianenko przestał się rozwijać. W kółko praktycznie to samo, liczył na sambo, a tak naprawdę teraz dobry zawodnik to BJJ. Mógł kilka lat temu przylecieć do Stanów i trenować z najlepszymi, przy jego talencie i pracowitości dziś byśmy widzieli innego Fedora. Można jednak gdybać co by było gdyby... Prawda jest tak, że Big Foot był dla Fedora stanowczo za wielki i za mocny fizycznie. Gratulację dla Vito, który świetnie wytypował zwycięzce tego pojedynku. Każdy praktycznie śmiał się z tego, że Fedor może przegrać. Szacun za wiedzę Vito! Gala na pewno się udała, dużo emocji i dramaturgii. Andrei Arlovski to naprawdę dziwny facet. Wie, że ma słabą szczękę to pcha się do przodu i walczy w stójce. Udowodnił, że szczęka to jego słaba strona. Tak dostał, że stracił przytomność :;/: Na konie wrzucam 3 pojedynki z tej gali.
Fedor vs Silva
Arlovski vs Kharitonov
Overeem vs Sefo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom