>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strefa rozrywki - luźne gatki

ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Vettel jest jedynym kierowca w stawce, ktory nie ma zadnych social mediow. Hamiltona to mocno zdziwilo.. :D Stary filmik ale pierwszy raz sie na niego natknalem i mnie rozwalil.

 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po zakończeniu wyścigu o GP Wielkiej Brytanii Sebastian Vettel zebrał grupę swoich fanów i wspólnie sprzątali trybuny. Szacuneczek!

219028682_330568465390959_1346042864005712794_n.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jezeli ktos zastanawia sie czy Robert przed wyscigiem o GP Holandii klekal z okazji BLM to mysle, ze ten filmik rozwieje wszelkie watpliwosci :cool:

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
U Romaina Grosjeana w dalszym ciagu stabilnie. Kilka dni temu rozpieprzyl podczas przejazdu pokazowego Honde Civic Type R 🤣

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Christian Horner na aukcji charytatywnej wygrał wycieczkę po fabryce Mercedesa. Koszt? 3000 funtów. Powiedział, że będzie chciał zabrać ze sobą 20 osób towarzyszących i sprawdzić jak Mercedes przestrzega limitu budżetowego. Taka sytuacja, to nic nowego, bo dwa lata temu Zak Brown wylicytował wycieczkę po fabryce Red Bulla - miał go oprowadzać Adrian Newey.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Czy są jakieś lepsze opcje, oglądania transmisji przez Internet, niż eleven sports? Oczywiście z tych legalnych źródeł, zależy mi na braku opóźnienia.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Panowie macie może strony gdzie można obejrzeć później wyścig, który się już odbył?
Interesuje mnie coś innego niż F1 Pro, player gdzie można ostatni wyścig obejrzeć do środy do 23:59 czy jakieś linki na CDA.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie macie może strony gdzie można obejrzeć później wyścig, który się już odbył?
Interesuje mnie coś innego niż F1 Pro, player gdzie można ostatni wyścig obejrzeć do środy do 23:59 czy jakieś linki na CDA.
Na cda juz nie ma wrzutek wyscigow jak kiedys bo o prawa autorskie zaczeli sie przywalac tak wiec po PL raczej nie obejrzysz. Tutaj ze sky sa zawsze wrzutki. Jest tutaj wszystko lacznie z treningami i kwalifikacjami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
Do góry Bottom