>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Strefa rozrywki - luźne gatki

ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
1596114505398.png

Jest to mój autorski pomysł więc mam nadzieję, że zostanie przez was ciepło przyjęty. Witam w dziale LUŹNYCH GATEK! W tym temacie zachęcam do umieszczania wszelkich zabawnych filmików, memów itp. związanych z Formułą 1. Generalnie chodzi o dobrą zabawę. No więc bawmy się!
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na pierwszy ogien idzie moim zdaniem jedno z najdluzszych i najbardziej zabawnych pytan na konferencji prasowej 😂

 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To mowisz Romek, ze w zyciu niczego gorszego nie widziales? Ja widzialem... 😂

SADASD.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak luźne gadki to luźne pytanie..

W wielu dyscyplinach sportu, zwłaszcza w sportach walki, tworzy się czasem rankingi kto jest najlepszy bez względu na kategorię wagową. W sensie liczą się w takim rankingu czyste umiejętności. Bo wiadomo ze mistrz wagi ciężkiej nigdy nie spotka się w walce z mistrzem wagi lekkiej. Myślę, że coś podobnego jest również w Formule 1, za różne kategorie wagowe robią różne teamy i samochody. I trudno porównywać wyniki Williamsa do Mercedesa itd.

Nie licząc kto w jakim teamie jeździ, jaki jego samochód ma potencjał. Tylko same umiejętności kierowcy, tu i teraz.

No więc jak byście taki ranking ustalili w dzisiejszej Formule 1? Powiedzmy jak by wyglądała takie top10 kierowców, gdyby wszyscy jeździli takimi samymi samochodami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Fajne pytanie i zachecam do przylaczenia sie do zabawy :)

Moje TOP 10:
1. Verstappen
2. Hamilton
3. Ricciardo
4. Leclerc
5. Bottas
6. Norris
7. Perez
8. Sainz
9. Russel
10. Gasly
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Ciekawe, zainteresował mnie temat też napiszę jak ja to widzę,

Moje TOP 10:
1. Verstappen
2. Hamilton
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Leclerc
6. Norris
7. Gasly
8. Sainz
9. Albon
10. Russell
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najbardziej zespolowa akcja 2020? Naprawa zawieszenia w samochodzie Maxa w okolo 20 min na gridzie. Lapcie jedna z fajniejszych serii z cyklu "Inside Story" 👇
Samochod nie mogl zjechac na naprawe do garazu bo na 20 min przed startem aleja serwisowa jest zamknieta. Wjazd do niej spowodowalby automatyczny start z niej. Z kolei na 5 min przed startem w samochodzie musza byc zalozone wszystkie kola. Jesli kola nie bylyby zalozone oznaczaloby to kare 10 sec stop&go.

 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jesli zastanawialiscie sie kiedys co sie dzieje jak podczas wyscigu kartingowego minimalnie popada deszcz to ponizej macie odpowiedz

 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom