>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Strefa rozrywki - luźne gatki

M 465

michal91

Użytkownik
Jakby ktoś się kiedyś zastanawiał, gdzie grać f1, to wrzucam swój post.
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam pytanie gdzie macie zamiar oglądać nowy sezon F1? Mam osobiście pakiet Viaplay, ale jeżeli będzie podobnie z wyścigami jak z transmisją meczów to trochę mam obawy. Myślę nad wykupieniem subskrypcji na stronie formuły 1. Jest opcja 49,99 euro za rok więc nie tak najgorzej a dodatkowo jest Live Timing oraz możliwość oglądania wyścigu z Onboardu. Czy ktoś ma wykupioną subskrypcję?
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie gdzie macie zamiar oglądać nowy sezon F1? Mam osobiście pakiet Viaplay, ale jeżeli będzie podobnie z wyścigami jak z transmisją meczów to trochę mam obawy. Myślę nad wykupieniem subskrypcji na stronie formuły 1. Jest opcja 49,99 euro za rok więc nie tak najgorzej a dodatkowo jest Live Timing oraz możliwość oglądania wyścigu z Onboardu. Czy ktoś ma wykupioną subskrypcję?
Spozniles sie bo do niedzieli bylo promo na F1 TV Pro za 40 euro. Jest jeszcze patent, ze mozna wykupic F1 TV Pro na Turcje za 130zl na rok lub kupowac co miesiac co lacznie da 90 zl za caly sezon kupujac pakiety miesieczne. F1 TV Pro ma inne ceny w kazdym kraju stad roznice. Oczywiscie wtedy trzeba sie pobawic z VPN itp. co niektorym wychodzi a innym nie. Ponizej patent z neta jak to zrobic. Ten bluestacks to normalnie instalujemy na kompie.
Ja osobiscie jestem dogadany z jednym ziomkiem i po pol bedziemy sie klepac na viaplay. Jakosc gorsza wiadomo ale dla mnie F1 to zbyt powazna sprawa w zyciu zebym nie ogladal jej z polskim komentarzem :D

1677604399496.png
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fajnie widzieć Alonso, który ma bolid pozwalający walczyc o podium a może i o wygranie wyscigu a nie rywalizację z Haasem czy Alfą o jeden punkt za 10 miejsce.

Widać jak wielką wagę odgrywa bolid, bo umiejętności kierowców są bardzo zbliżone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czytaliście jakieś godne polecenia książki w tematyce F1?
"Szybko, szybciej, najszybciej" od Sokola na pewno do polecenia. Nie czytalem ale zbiera swietne recenzje a jak znam ogromna wiedze nadredaktora to musi to byc po prostu dobre i nie ma innej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
Do góry Bottom