>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Steaua Bukareszt - Zagłębie Lubin

Status
Zamknięty.
Z 0

zuber

Użytkownik
Już nie mają szans już nie mają. . . Nowy trener u Rumunów brak kocepcji gry narazie! zremisowali z Botem w springu! Zagłębie zakupiło Golińskiego i b. dobrego napastnika z Brazylii;-) I Steaua nie jest najsilniejsza bo ostatnio ostro baty dostaje od Dynama. . .

kurs 1.4 na awans Rumunów kurde dla was to 40zł za 100zł postawione;D jak za darmo hehe;p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Teren w stolicy Rumuni jest bardzo cięzki przekonały się o tym niejednokrotnie zespoły z górnej półki.Co do Dynama B. to jest to nie przypadkowy Mistrz kraju i nie ma co w tym rozpatrywac porazek waszetgo rywala.Wisła nie mogła sobie poradzic z Panathinaikosem czy Anderlechtem jednak Steaua jest lepszym zespołem od tych dwóch ekip a Zagłębie nie prezentuje nawet w 1/4 tego co Wisła za tamtych czasów.Moze u siebie MKS zdoła zremisowac jednak wyjazd najlepiej wspominany nie będzie
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Mam nadzieję,że już w pierwszym meczu Zagłębie dostanie 3:0 i będzie po wszystkim.JAKA LIGA TAKI MISTRZ !!!!
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
tak czy siak, stawiam na Steaua w pierwszym i drugim meczu. Nad drugim sie jeszcze zastanowie, bo mogą już po 1 meczu mieć zapewniony awans :jezora: więc zobaczymy ???? jak dla mnie liga polska stoi obecnie na bardzo złym poziomie, o czym mogą świadczyć potyczki w europejskich pucharach GKSu Bełchatów czy Groclinu. Mimo, że Bełchatów wygrał to wiele mu nie wróże. Zagłębie ma bardziej wymagającego rywala i nie sądzę żeby jakiś zadawalający wynik osiągneli, niestety taka prawda..
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Napewno w tym spotkaniu nie padnie duzo goli.
Mysle ze strategia trenera Zaglebia jest atakowanie gosci juz od pierwszych minut meczu a potem utrzymanie korzystnego wynikiu dla Zagłębia.
Prawie wszyscy w tym temacie nie dają szans Zagłębiu a ja mysle ze przynajmiej zremisują i ciekawe co byscie wszyscy mówili gdyby Zagłębie to wygrało i wszystkim kuponiki poszły by się je*** :zoltakartka:
JA WIERZE W NASZYCH :jezora:
 
mou 0

mou

Użytkownik
Jestem lokalnym patriotą i wierzę w Zagłębie. Michniewicz wstrząsnął nimi i od razu był efekt w postaci mistrzostwa kraju. nie rozumiem wypowiedzi krijse, kierujesz się jakąś dziwną zawiścią albo nawet zazdrością.. Myślę że Zagłębie wyjdzie zdeterminowane i podporządkowane taktyce nakreślonej przez Michniewicza. Tak więc :

OOO ZAGŁĘBIE LUBIN !!!! OOOO MKS !!! LALALALALALA ;D

do boju panowie !!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pół miliona złotych premii obiecał piłkarzom prezes Zagłębia Lubin za przejście Steauy w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
onet.pl

Wiecie co najbardziej motywuje sportowcow ? Kasa $$ I sadze ze Zaglebie pokona lekko oslabiony zespol Steau
 
borsuk 0

borsuk

Użytkownik
Zagłębie Lubin przegrało 0:1 w pierwszym spotkaniu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z wicemistrzem Rumunii, Steauą Bukareszt. Jedyna bramka spotkania padła w 56. minucie po strzale głową Dorina Goiana.

Pierwsze minuty spotkania nie należały do ciekawych. Dłużej przy piłce utrzymywali się zawodnicy rumuńskiej jedenastki, jednak nie potrafili stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Zagłębie nastawiło się natomiast na kontrataki, które jednak były bardzo szybko rozbijane.

W 18. minucie spotkania Zagłębie po raz pierwszy zagroziło bramce Steauy. Po zagraniu Iwańskiego w pole karne z woleja nad bramką uderzał jednak Andre Nunes. Goście ograniczyli się jedynie do niecelnych strzałów z dystansu.

Dziesięć minut później po kolejnym podaniu Iwańskiego z piłką w pole karne wbiegł Włodarczyk. Były napastnik warszawskiej Legii lewą nogą uderzył jednak obok bramki. W odpowiedzi tuż nad bramką zza pola karnego strzelał Radoi. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę odważniej rozpoczęli gospodarze, jednak to Steaua w 56. minucie objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Vaclavika strzałem głową pokonał rosły Goian. Po stracie bramki Zagłębie rzuciło się do odrabiania strat.

Groźniej zrobiło się jednak dopiero w 79. minucie, gdy głową po rzucie rożnym strzelał Chałbiński. Piłka wylądowała jednak w rękach dobrze ustawionego rumuńskiego bramkarza. Najbliżej doprowadzenia do wyrównania był Andre Nunes, który już w doliczonym czasie gry także uderzał głową. Tym razem Cernea świetnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Była to ostatnia groźniejsza sytuacja w tym spotkaniu.

Zagłębie Lubin - Steaua Bukareszt 0:1 (0:0)
0:1 Goian 56.



Zagłębie: Michal Vaclavik – Grzegorz Bartczak, Manuel Arboleda, Michał Stasiak, Tiago Gomes – Rui Miguel (46. Wojciech Łobodziński), Mateusz Bartczak, Maciej Iwański, Michał Goliński (75. Robert Kolendowicz) - Piotr Włodarczyk (57. Michał Chałbiński), Andre Nunes

Steaua: Cornel Cernea - Paweł Golański (72. Minai Nesu), Dorin Goian, Ionut Rada, Petre Marin - Banel Nicolita (78. Radoi Valentin), Mirel Radoi, Florin Lovin, Marius Croitoru (88. Ovidiu Petre) - Nicolae Dica - Adrian Neaga
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Hmm.. Troche to smutne co mowicie, ze warto stawiac na rywali Polakow.. ale niestety prawdziwe :sad: Ja nie wiem... nie rozumiem.. ktorys rok z rzedu w eliminacjach LM polski zespol przegrywa tak &quot;frajersko&quot;. Dla mnie Rumuni wczoraj wcale nie byli lepszym zespolem.. To my gralismy ponizej oczekiwan. Dalismy sobie wbic bardzo ,ale to bardzo frajerskiego gola.. ktory przesadzil o ocenie calego meczu :sad: Szkoda, bo mogli ten mecz wygrac.. tylko ja kto zwykle wsrod naszych zespolow... brakowalo skutecznosci.. a walka, taka prawdziwa, pod bramka zespolu z Bukaresztu zaczela sie... kiedy mecz sie mial juz konczyc... Szkoda panowie...

Ja jeszcze po cichu licze, ze Zaglebie da rade awansowac. Juz nie takie rzeczy sie dzialy w futbolu. Czesc moze pomyslec.. ze moge sobie ta nadzieje miec... i nic mi po tym.. ale jednak ja mam ;-) Mam nadzieje, ze przynajmniej w rewanzu pokazemy lepszy i przede wszystkim bardziej skuteczny futbol :!:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mowiac szczerze to bylo dno.... choc pod koniec atakowali ? ale czy niemogli caly mecz atakowac bylo kilka groznych zagran strzalow itp. byla anwet poprzeczka ale to nie wystarczy na dobrze grajacy zaspol rumunski . I teraz jak znam zycie pojedziemy do steau i bedo baty 3-1 ... no coz ale taka wlasnie jest polska pilka . .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Byłem wczoraj na meczu i uważam iż najbardziej sprawiedliwym wynikiem powinien być bezbramkowy remis. Ani jedna, ani druga drużyna nie grała niczego wielkiego, a z tego co zaobserwowałem część piłkarzy Zagłębia była speszona. Przede wszystkim Grzegorz Bartczak i Rui Miguel. Momentami kolegów do walki podrywał Maciej Iwański, a ze swoich obowiązków całkiem nieźle wywiązywał się Mateusz Bartczak. Fatalnie za to grał Michał Goliński... na boisku poruszał się niczym mucha w smole.. był wolny tracił dużo piłek. Czasem udało mu się zagrać ciekawą piłkę, ale od niego wymaga się zdecydowanie więcej! Moim zdaniem trener Michniewicz w pierwszej kolejności powinien zdjąć właśnie Golinę, bo może Rui Miguel by się jeszcze przebudził. Swoje w defensywie robił Manuel Arboleda, który czyścił straty jakie notowali jego koledzy. Mniej widoczny był Michał Stasiak zwłaszcza w stałych fragmentach gry po których przecież udawało mu się zdobywać bramki, a wczoraj nawet nie dochodził do strzłu głową. Szaprać w ofensywie próbował Andre Nunes, ale dopiero wtedy gdy Zagłębie już przegrywało. Piotrek Włodarczyk znów rozczarował i już po 45 minutach podobnie jak Golinski nadawał się do zmiany.. Michał Chałbiński był znacznie bardziej aktywny, ale mimo to Miedziowi przegrali....

Steaua również nie grała niczego wielkiego, jednakże wszyscy gracze mieli ze sobą doskonały kontakt na boisku. Jakby to ująć... grali głośno, jeden drugiego wspierał, cały czas coś do siebie krzyczeli. Prawdziwym motywatorem takim jakby grającym trenerem na boisku wydawał się być kapitan drużyny.. środkowy pomocnik, ale teraz nie pamiętam nazwiska :p bodajże Radoi.. on moim zdaniem zasłużył na miano piłkarza tego spotkania i choć może nie był aktywny w akcjach ofensywnych to odgrywał bardzo dużą rolę w grze Steauy.

Kibice głośnym dopingiem wspierali swoich ulubieńców i trzeba przyznać, że w kwestii dopingu w mojej opinii było całkiem nieźle. Sam zdarłem sobie trochę gardło :p Jednakże w momencie kiedy padła bramka dla Rumunów stadion zamarł... atmosfera była niczym na pogrzebie :p wtedy tylko klub kibica wspierał dopingiem piłkarzy i to chyba nie cały... później było jeszcze pare zrywów publiczności, ale niestety piłkarzom nie udało się już niczego wskórać.

Inna sprawa to tureccy sędziowie.... :p ;)

A jeśli chodzi o rewanż to murowanym faworytem są oczywiście gracze Steauy, ale we mnie zawsze tam się tli iskierka nadziei, że będzie dobrze ;) W końcu każde zwycięstwo oprócz 1-0, które doprowadzi do dogrywki... da awans drużynie Zagłębia. No nic... trzeba wygrać w Bukareszcie ???? A może Rumuni podejdą do meczu zbyt pewni siebie? Wtedy szybko padnie bramka i Zagłębie będzie się &quot;murowało&quot;...? Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe ;)
 
G 0

goku

Użytkownik
Mowiac szczerze to bylo dno.... choc pod koniec atakowali ? ale czy niemogli caly mecz atakowac bylo kilka groznych zagran strzalow itp. byla anwet poprzeczka ale to nie wystarczy na dobrze grajacy zaspol rumunski . I teraz jak znam zycie pojedziemy do steau i bedo baty 3-1 ... no coz ale taka wlasnie jest polska pilka . .
Dlaczego dno? Nie byliśmy w roli faworyta. Wiadomo było, że Zagłębie gra z lepszym od siebie przeciwnikiem. Szczerze powiedziawszy oglądając mecz miałem nadzieję, że coś ugrają, bo według mnie Steua zagrała dużo poniżej oczekiwań. Teraz na pewno będzie bardzo ciężko coś ugrać, ale oczywiście trzymam kciuki za Zagłębie, tak jak za każdą polską drużynę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wiesz dlaczego dno ? Dlatego ze Steau byla tak slaba ze Zaglebie moglo ich pyknoc 2-0 Jak by zagrali na wysokim poziomi . Ale nie wiem czy ty to widziales czy nie ? Ale zawodnicy tak byli przestraszenie ze bali sie zaatakowac juz na poczatku meczzu..ale no coz co roku tak jest ze nadzieje wielkie przed meczem po juz miejsze ...
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
marne szanse na awansik ale jak chłopaki będą walczyć i dadzą z siebie 100% to do wybacznia nawet porażka , zobaczymy
Co za bzdura, że jak będą walczyć, to jest to do wybaczenia :jezora: Polskie kluby od lat podchodzą z takim nastawieniem i od lat dostają po dupie, że żal na to patrzeć. Dlatego, że oni wychodzą na boisko, by powalczyć. A tu trzeba wyjść po to, by dokopać przeciwnikowi, niezależnie od tego kto to jest.

Dzis nasze chłopaki powalczą, ale wygra Steaua i to jest mój typ, co do którego nie mam żadnych wątpliwosci
Pewniak 100% :jupi:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja tam za drobne spróbuje na Zagłębie dzisiaj zagrać :p Mam nadzieje, ze trenerowi Michniewiczowi udalo sie rozluznic chłopaków przed tym meczem, bo jak znowu zje ich trema to nie mają zadnych szans... ale jak zagrają na luzie to kto wie? Wkoncu to Steaua jest faworytem i gra pod presją...

Poniekąd patriotycznie.. ale i poszukując duzego kursu stawiam na Zagłębie ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Steaua Bucharest - Zaglebie Lubin
Typ: Zaglebie Lubin NIE strzeli bramki ⛔
Kurs: 1.82
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejnym spotkaniem na które zdecydowałem się postawić jest mecz drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Mecz nikomu nie muszę przedstawiać, bowiem każdy będący na tym forum wie jaka sytuacja jest w jednym jak i drugim klubie. Przed pierwszym spotkaniem twierdziłem, że Steaua jest o klase lepszą drużyną od Zagłębia i tego się trzymam. Przed pierwszym spotkaniem bardzo dużo osób stawiało na Zagłębie i chyba jednak się nie rozczarowali grą gospodarzy tak jak ja, bo dziś także jest dużo zakładów na Zagłebie. Oglądając pierwszy pojedynek byłem załamany poziomem meczu, poziomem polskiej piłki. Zagłębie na własnym stadionie nie potrafiło zdobyć bramki. Mieli tylko kilka, jak nie jedną-dwie naprawdę porządne akcje. Steaua to bardzo wymagający rywal, szczególnie dobrze grający na własnym terenie. Rok temu przegrali tylko jedno spotkanie! Dziś jestem pewien, że bez problemu wkroczą w III rundę eliminacyjną. Kurs jedynie nie zachwyca (1.30), dlatego postanowiłem zagrać na czyste konto Zagłebia. Będzie trudno, ojj trudno strzelić bramkę w Bukareszcie ;-)

szczególnie przy takich kibicach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom