>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Oferta jest jaka jest. Nie ma oczywiście tak rozbudowanych zdarzeń jak w Bwin czy Bet365, ale duże siano robi się na podstawowych 1x2 ew. u/o i to właśnie jest w Betgun :p
Poza tym kapitalne H2H na skoki ????
Dla mnie Betgun to takie dopełnienie do Bet365, Bwin czy Expekt - jak kto woli ????
 
F 0

fathead

Użytkownik
Witam mam pytanie czy ktos z was gra w betgunie duzymi stawkami? i czesto wygrywa? czy betgun w takich przypadkach blokuje konto?Ten buk nie nalezy do bogatych bukow w sieci.Moglby mi ktos z was udzielic profesjonalnej informacji?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Limity są i to bardzo częste . Zazwyczaj 400 PLN , choć często 200-300 ( ja NBA więcej niż 200 praktycznie zagrać nie mogę ) . By grać ponad limit trzeba czekać na akceptacje buka , który niechętnie to robi gdy grasz singlami . Do dużych stawek ten buk napewno nie jest .
Kont natomiast raczej nie blokują ( bo niby za co ? ) &gt; Ja o czymś takim nie słyszałem .
 
F 0

fathead

Użytkownik
W bwinie zablokowali konto dla kolegi bo ciagle wygrywal i wkoncu zablokowali mu bez podania przyczyny i nie mogl gotowki odzyskac i gra od tamtej pory u bukow naziemnych.Bwin to jest bogaty buk ale ja tam na pewno nie wloze gotowki.Podoba mi sie w betgunie mimo tych limitow i chcialbym nie stracic tego co wygrywam bo patrzac nie patrzac to moje typy przynosza mi zysk.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
betgunie duzymi stawkami? i czesto wygrywa? czy betgun w takich przypadkach blokuje konto?
jak już koleg wspomniał są limity jakieś nałożone.
Jak ktos nie robi wałów i nie próbuje oszukać Betguna to takiemu człowiekowi na pewno nie zamkną konta. Tyle na ten temat.
 
thom@sh 0

thom@sh

Użytkownik
Jak to jest z remisami w koszykówce w betgun ?
Czy w zdarzeniu w którym nie ma &#39;&#39;typu&#39;&#39; na remis tylko wygrana 12 w przypadku remisu i dalszej dogrywki zdarzenie będzie rozliczone po kursie 1.00 czy dogrywka też sie liczy?
 
A 0

alex-77

Użytkownik
otwiera wam się tabela z kursami w tej chwili ? bo u mnie nie chce coś się chyba popiepszyło strona się otwiera ,ale nie mam tabeli z wydarzeniami i kursami.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
A jak jest z kreczami ? Zwrot stawki czy przepada ?
Jezeli zawodnik zacznie mecz i skreczuje to przegrywa, jezeli odda walkower przed rozpoczeciem to liczone jest po 1.0. Chociaz nie jestem pewien na 100%, gdzies czytałem ze jezeli skreczuje przed koncem pierwszego seta to takze jest liczone po 1.0 ale nigdy nie miałem takiego przypadku i mysle ze ta 1 opcja jest prawdziwa. Najlepiej zapytac na czacie w betgun.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
mam takie pytanie: chce dzis zalozyc konto na betgun. A kumpel z ktorym dziele neta zalozyl juz tam konto, ale niegdy tam nie gral. Czy bede mial problemy z zalozeniem tam konta, z otrzymaniem bonusu startowego, albo z wyplata :?: Licze na Wasza pomoc :smile:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Odpowiedziałem Ci już w shoutboxie ;) Ale napiszę jeszcze raz. Nie powinno być problemu lecz dla pewności zagadaj do nich na livechacie ;)
 
N 0

neoximek

Użytkownik
W bwinie zablokowali konto dla kolegi bo ciagle wygrywal i wkoncu zablokowali mu bez podania przyczyny i nie mogl gotowki odzyskac i gra od tamtej pory u bukow naziemnych.Bwin to jest bogaty buk ale ja tam na pewno nie wloze gotowki.Podoba mi sie w betgunie mimo tych limitow i chcialbym nie stracic tego co wygrywam bo patrzac nie patrzac to moje typy przynosza mi zysk.
nie wiem o jakich limitach mówisz.... jakoś niektórzy nie dostają limitów :jezora:

 
M 0

mierzyn

Użytkownik
Witam. Chcę założyć konto na betgun, ale mam pewne wątpliwosci, co do promocji starter:pkt11.&quot;każdorazowa wygrana gry bonusem zasila stan konta bonusa, a każdorazowa wygrana gry depozytem zasila konto główne&quot;

Kompletnie tego nie rozumiem. Najpierw muszę grać bonusem, a dopiero jak obrócę nim 3 razy to mogę obstawiać depozytem? Czy po obrocie bonusem znika mi subkonto bonusowe i już gram normalnie bez wyboru subkonta bonusowego czy głównego? Nie wiem czy wyrażam się jasno. Jak nie, to piszcie, spróbuję dokładniej.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Przy stawce masz taką opcję w której wybierasz czy grasz za bonus czy za depozyt . Możesz od samego początku grać depozytem , nie musi być to bonus ale jak chcesz wypłacić bonus to musisz nim obrócić na jakąś tam kwotę (zależy ile wpłacasz na dzień dobry) . Mam nadzieję , że jasno się wyraziłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom