>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
K 0

kamil6

Użytkownik
A Betgunie można grać tylko kupony z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie i jedno z nich musi być po kursie min. 1.4 :?: To jest warunek obrotu bonusu czy tak trzeba grać zawsze :?:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A Betgunie można grać tylko kupony z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie i jedno z nich musi być po kursie min. 1.4 :?: To jest warunek obrotu bonusu czy tak trzeba grać zawsze :?:
Bonusu warunek obrotu pewnie skorzystałeś z ich bonusu i dlatego
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jezeli masz bonus i singiel jest mniejszy w kursie niz 1.40 to nie mozesz musisz conajjmniej 1.4
Male pytanko BetGun zawsze tka ma ze na poczatek wystawia oferte tylko kto wygra mecz a potem dorzuca ?
Bo na dzisiejsza siate jest tylko kto wygra , a to mnie nie ustawia :?:
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Muszę obrócić bonus 4-krotnie. I jak np. przegram cały bonus i go nie obrócę to nie będę go mół nigdy wypłacić? I jeszcze wracam do poprzedniego pytania: jak już obrócę wszystko jak trzeba to będę mógł grać kursy niższe niż 1.4 :?: Trochę się denerwuje że jak nie obrócę bonusu to będę musiał zawsze grać min. 2 mecze i AKO jednego 1.4 :?: Czy tak jest :?:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
I jak np. przegram cały bonus i go nie obrócę to nie będę go mół nigdy wypłacić?
Jak przegrasz cały bonus to co chcesz wypłacac :?:
&quot;jak już obrócę wszystko jak trzeba to będę mógł grać kursy niższe niż 1.4 :?:&quot;
Tak
&quot;Trochę się denerwuje że jak nie obrócę bonusu to będę musiał zawsze grać min. 2 mecze i AKO jednego 1.4 :?: Czy tak jest :?:&quot;
Jak przegrasz i nie zdążysz obrócic to po nastepnej wpłacie możesz już normalnie grac.
 
A 0

andry3

Użytkownik
Witam
Mam pytanko odnośnie tych limitów. Są bardzo małe w momencie gdy już mam kilka zakładów w trakcie? A może jak to jest pierwszy zaklad to ich prawie nie ma ???? ? Chodzi mi o kwoty rzedu 100-500zł. Gdyby ktos tak chcial grac.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja tak kilka razy zagralem i mi ograniczyli do kikudzisieciu albo 100zl. to albo gralem kilkatakich samych kuponow albo po dniu czasami limit sie zwiekszal
 
A 0

andry3

Użytkownik
aha w ten sposób ???? to co z ograniczenia np. do 100zł jak można tych kuponów postawić 5 czy 10... ? ???? Co prawda to zajmuje troche więcej czasu, no ale jakby nie bylo.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
wielki plus dla betguna , wplacilem przelewem w banku o 14.30 kase a o 16.30 juz byla na koncie ;)
wyplaty tez maja szybkie ;) 1-2 dni na konto
gdyby jeszcze byla szersza oferta...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom